Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 171 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5715876 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı KUMANOVALI

BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı Serhat Akkaya

herşeyi geçtim artık şu halat olayının acil çözülmesi lazım ne olacaksa hemen olsun sökülecek mi takılacak mı sözde röntgenciler bu hafta içi gelecekti hala bi ses yok :bandit:
Efe'yi de çıldırttılar sonunda :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ahmetx

@ahmetx abi bizim cati kendi kendino temizleme ozelligine sahip olacak diye biliyorum bu durumu asla atlamazlar Cunku bogazdayiz kus pislikler i falan basa cikamayiz
Ayrica Uzeri Tio2 kaplamayla kaplanacak ve boylece kendi kendini temizleme ozelligine sahip olacakti Mabet oyle demisti en son...
@Yunus Emre Dökmeci kullanılacak membranın öyle bir özelliği yok .Buradan inceleyebilirsin.
http://www.atex-membranes.com/datasheets/17/5000_TRL.pdf
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı siyah-1903

yapacakları işin içine edeyim.. en sonunda tepemin tasını attırdılar.. 2,5 yıldır sabırla bekliyoruz, ne bilgi ne bişey.. sürekli sürpriz sürpriz, yersen.. ben onu bunu bilmem, bu yılın ortasına bu stadı yetiştiremezse yönetim, şampiyonluk falan sadece hayal olur.. işin yoksa ctesi yine git gel 4 saat yolda geçir, ama gitcez.. eziyetlerin kralısın Beşiktaş.. basiretsiz yöneticilerinin bedelini öderken romantizmin dibine vurucaz çok şükür.. bitmez cefamız bitmez
"Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır"

Çevrimdışı ahmetx

Yine mi gol yedik @ahmetx ?
Bu sefer gol yemedik galiba @Serhat Akkaya . Tio2 kaplı değil ama bu membranın hidrofobik özelliği varmış ,hidrofobik membranlar üzerinde su ve kir tutmuyormuş.

[ Son Düzenleme: 20 Ağustos 2015, 12:07:42 ahmetx ]
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

yapacakları işin içine edeyim.. en sonunda tepemin tasını attırdılar.. 2,5 yıldır sabırla bekliyoruz, ne bilgi ne bişey.. sürekli sürpriz sürpriz, yersen.. ben onu bunu bilmem, bu yılın ortasına bu stadı yetiştiremezse yönetim, şampiyonluk falan sadece hayal olur.. işin yoksa ctesi yine git gel 4 saat yolda geçir, ama gitcez.. eziyetlerin kralısın Beşiktaş.. basiretsiz yöneticilerinin bedelini öderken romantizmin dibine vurucaz çok şükür.. bitmez cefamız bitmez
sakin ol ,3 yıl önce kulüp kayyuma devredilmek üzereydi, bu haldeki kulüp stadını yapıyor ve yarışmacı takım kurdu, bursa ve gs devlet yardımıyla yaptıkları halde bu sürede bitiremediler hiç bir engelle karşılaşmadıkları halde, hele halatlarda bir problem çıkmasın 2016 Martından sonra Dolmabahçedeyiz inşallah.Her cefanın bir sefası vardır . Güzel düşün,güzel yaşa bak şiir gibi top oynayan takımımızda var  :ok:

Çevrimdışı ahmetemre

:bansign: :psss:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Kartal Ç

sakin ol ,3 yıl önce kulüp kayyuma devredilmek üzereydi, bu haldeki kulüp stadını yapıyor ve yarışmacı takım kurdu, bursa ve gs devlet yardımıyla yaptıkları halde bu sürede bitiremediler hiç bir engelle karşılaşmadıkları halde, hele halatlarda bir problem çıkmasın 2016 Martından sonra Dolmabahçedeyiz inşallah.Her cefanın bir sefası vardır . Güzel düşün,güzel yaşa bak şiir gibi top oynayan takımımızda var  :ok:

Ek olarak, fenerin aynı yerde stadı parça parça yeniden yapması 6.5 yıl sürdü. Bizim temel atılalı daha 20 ay oldu. Hadi yıkım sürecini de sayalım 24 ay oldu.
Bunca köstek olma ve aksiliğe rağmen şu noktada olmamız bile mucizedir rekordur.
[ Son Düzenleme: 20 Ağustos 2015, 13:18:00 Kartal Ç ]

Çevrimdışı Erdemm

kadir kıymet değer bilmek, hakkını hak edene vermek, boş keseden haybeye sallamak..
şu internet ortamında her şeyi biliyor çözüyor gibi davranmak ne rahatlık arkadaş.. helal olsun valla..  :halay:  :)  :icool:

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

:vur

Çevrimdışı Burak

2,5 yıldır stat bitmiyor belki ama kulübün gelir düzeyi de ortada. Belki de geçtiğimiz 2 yıl boyunca maçlarımızı düşük seyirci sayısı yerine full dolu statlarda oynasak durum çok farklı olabilirdi. Beşiktaş için ölmeyi göze alanların, passolig almadıkları için bu stat gecikiyor bence. Siz daha iyi hesap yaparsınız ama geçen yıl olimpiyatta 60.000 ortalama ile oynasaydık durum şimdi ne olurdu?

Çevrimdışı İhsan

2,5 yıldır stat bitmiyor belki ama kulübün gelir düzeyi de ortada. Belki de geçtiğimiz 2 yıl boyunca maçlarımızı düşük seyirci sayısı yerine full dolu statlarda oynasak durum çok farklı olabilirdi. Beşiktaş için ölmeyi göze alanların, passolig almadıkları için bu stat gecikiyor bence. Siz daha iyi hesap yaparsınız ama geçen yıl olimpiyatta 60.000 ortalama ile oynasaydık durum şimdi ne olurdu?

Çok iyi bir tespit! :claps:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı ilhan mansız

ortada hiçbir basiretsizlik, beceriksizlik yok. Tam aksine stad yapılması son derece zor bir noktada müthiş başarılı bir inşaat var. Romantizm konusunda Haklısınız ama bence bundan kurtulmak bizim elimizde. Çok Saçma bir romantizmimiz var tezahüratlara da yansıyan. Ayrıca şunu yaptığım iş dolayısıyla rahatça söyleyebilirim, net olarak Batmış klübü bu yönetim batmaktan kurtardı. Ortada ders olarak okutulacak bir finansal başarı var

Çevrimdışı ahmet türker

söylenecek hiç bir şey bırakmamışsın genç arkadaşım , passoligi boykot edenlerin cüzdanlarında kaç tane kredi kartı vardır acaba ,kredi kartlarını da boykot etseler ya , ben hayatım boyunca hiç kredi kartı almadım ,almaya da hiç niyetim yok .fakat beşiktaşımın menfaati için kombine aldım ve almaya devam edeceğim . dediğin gibi ,60 bin ortalamaya oynasaydık şimdi ortada renkli diye bir şey bile kalmazdı .bırak stadı bitirmeyi şampiyonlukları da kimseye kaptırmazdık . şimdi bu yazıma pek çok cevap yazmaya kalkanlar olabilir ama ben herkesin nereden bakıyorsa oradan gördüğünü biliyorum ,her cevaba da verilecek çok cevabım olduğunu da biliyorum .kendini üzmemeni isterim genç arkadaşım ,kötüden örnek olmaz ,kendine iyi olanı örnek almalısın ..... :)

söylenecek hiç bir şey bırakmamışsın genç arkadaşım , passoligi boykot edenlerin cüzdanlarında kaç tane kredi kartı vardır acaba ,kredi kartlarını da boykot etseler ya , ben hayatım boyunca hiç kredi kartı almadım ,almaya da hiç niyetim yok .fakat beşiktaşımın menfaati için kombine aldım ve almaya devam edeceğim . dediğin gibi ,60 bin ortalamaya oynasaydık şimdi ortada renkli diye bir şey bile kalmazdı .bırak stadı bitirmeyi şampiyonlukları da kimseye kaptırmazdık . şimdi bu yazıma pek çok cevap yazmaya kalkanlar olabilir ama ben herkesin nereden bakıyorsa oradan gördüğünü biliyorum ,her cevaba da verilecek çok cevabım olduğunu da biliyorum .kendini üzmemeni isterim genç arkadaşım ,kötüden örnek olmaz ,kendine iyi olanı örnek almalısın ..... :)

PassoLig ile Kredi kartı arasında fazlasıyla fark var Abi.

Passolig tek bir kurum üzerinden yönetiliyor; Verilen 25 Tl'nin 17.1 Tl'si Klübe giderken, 7.9 Tl'si o şirkete gidiyor. AKTİFBANK'a.

PassoLig almayana, niye almadın diyemez kimse. Alana da niye aldın diye soramaz kime. Kredi kartı durumu da oldukça farklı; sen hangi bankadan istersen o bankadan alabilirsin. Belli bir ödeme gerçekleştirirsen senden YILLIK Ücrette almıyorlar zaten.

3.Yılımızdayız sanırım Statsız, Yönetimde fazlasıyla biliyordu bu konuyu ne zaman biteceğini vs. Stadın gecikmesi gibi konulara üzülmüyorum. Sağlam olsun, geç bitsin. Kimse hayatını kaybetmesin. Ama madem bu kadar süreceği belliydi, Olimpiyat stadı için niye düzenleme istemediler?  veya başka bir stadı Süper Lig seviyesine niye çıkartmadık? Belki de istediler ama yapılmadı, bilmiyorum. Benim tek kızdığım nokta da budur.

DipNot = Beşiktaş sadece FUTBOLdan ibaret değildir. Hayatınızda kaç kere Basketbol, Voleybol, Hentbol maçına gittiniz de PASSOLİG almayan insanlara sallıyorsunuz?

Saygılarımla.

[ Son Düzenleme: 20 Ağustos 2015, 22:05:17 Yigit_Gelir ]

Çevrimdışı ahmet türker

Passolig tek bir kurum üzerinden yönetiliyor; Verilen 25 Tl'nin 17.1 Tl'si Klübe giderken, 7.9 Tl'si o şirkete gidiyor. AKTİFBANK'a.

PassoLig almayana, niye almadın diyemez kimse. Alana da niye aldın diye soramaz kime. Kredi kartı durumu da oldukça farklı; sen hangi bankadan istersen o bankadan alabilirsin. Belli bir ödeme gerçekleştirirsen senden YILLIK Ücrette almıyorlar zaten.

3.Yılımızdayız sanırım Statsız, Yönetimde fazlasıyla biliyordu bu konuyu ne zaman biteceğini vs. Stadın gecikmesi gibi konulara üzülmüyorum. Sağlam olsun, geç bitsin. Kimse hayatını kaybetmesin. Ama madem bu kadar süreceği belliydi, Olimpiyat stadı için niye düzenleme istemediler? veya başka bir stadı Süper Lig seviyesine niye çıkartmadık? Benim tek kızdığım nokta da budur.

Saygılarımla.
benim ne anlatmaya çalıştığımı anlamamışsın  değerli kardeşim, bu söylediklerini ben de biliyorum (passolig ve kredi katı konusunda ),passoligi boykot edenlerin bahanelerinden biri her yıl alınan yenileme ücreti ve bunun gibi mazeretler, neyse daha fazla uzatmayayım ,anlayan anladı.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

3.Yılımızdayız sanırım Statsız, Yönetimde fazlasıyla biliyordu bu konuyu ne zaman biteceğini vs. Stadın gecikmesi gibi konulara üzülmüyorum. Sağlam olsun, geç bitsin. Kimse hayatını kaybetmesin. Ama madem bu kadar süreceği belliydi, Olimpiyat stadı için niye düzenleme istemediler?  veya başka bir stadı Süper Lig seviyesine niye çıkartmadık? Belki de istediler ama yapılmadı, bilmiyorum. Benim tek kızdığım nokta da budur.

DipNot = Beşiktaş sadece FUTBOLdan ibaret değildir. Hayatınızda kaç kere Basketbol, Voleybol, Hentbol maçına gittiniz de PASSOLİG almayan insanlara sallıyorsunuz?

Saygılarımla.

Sevgili kardeşim ; anlatılmak istenen sadece bir örnekle verilmiş, örneğe değil konunun özüne bakmak lazım. Biletix uygulaması varken maç başına 5 lira verip sonra passo kartına neden 25 TL veriyorum demek olmaz. Şimdi bu örneğe de bir şey deme konu uzar gider. Cafelerde en son 20 tl idi maç seyretmek ya da 5 arkadaş içkili bir yerde maçı seyrettiğinde işletmeler hesaba 100 tl daha ekliyordu. Konunun bu kısmı umarım kapanmıştır. Sayın @ahmet türker abim ben kombinemi aldım diyor evet ben de aldım. Stat ne zaman biter aslında umurumuzda olmayacak ama biz o statta daha etkili olacağımızı bildiğimiz için stadımızın erken açılmasını istiyoruz. Maalesef kombinesini stadın açılmasına bağlayanlar varken açılış tarihinde iyimser olmakta yarar görmüştür Başkanımız ve takdire şayandır. Stadımızın daha erken açılması öngörülüyordu ama buna rağmen UEFA ya herhangi bir olumsuzluk ihtimaline karşın olimpiyat bildirildi. Hatırlıyorum da taraftar isyan konumuna geçti. Başkanımız kendi yaptırdığı site için tarih vermiyor stadımız için veriyor.
Değerli Ahmet abimiz olimpiyatta 60 bin ortalama isteyen bir genç kardeşimizin yazısını alıntılamıştı. Evet biz bu ortalamayı yakalasaydık başkan birakın beyaz yalanı tarih bile vermezdi.

Passo yu boykot eden hiç maç seyretmiyorsa sorun yok ama 800 tl verip evinde, 20 tl verip cafede , yüklü hesapla içkili restaurantlarda seyrediyorsa el insaf ya da bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derim. Saygı bizden güzel kardeşim
Tek Büyük Beşiktaş

ysariusta

• Ziyaretçi

ortada hiçbir basiretsizlik, beceriksizlik yok. Tam aksine stad yapılması son derece zor bir noktada müthiş başarılı bir inşaat var. Romantizm konusunda Haklısınız ama bence bundan kurtulmak bizim elimizde. Çok Saçma bir romantizmimiz var tezahüratlara da yansıyan. Ayrıca şunu yaptığım iş dolayısıyla rahatça söyleyebilirim, net olarak Batmış klübü bu yönetim batmaktan kurtardı. Ortada ders olarak okutulacak bir finansal başarı var
halen batık aslında. 3 senedir kalp masajı yapıyor adam. Sanki serçe parmak oynuyor ama.  :tabe:

Çevrimdışı Hasan Tahsin

halen batık aslında. 3 senedir kalp masajı yapıyor adam. Sanki serçe parmak oynuyor ama.  :tabe:

:kop: :kop: :kop:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı 38life

Saygılarımla.

@Hasan Tahsin abimizin de dediği gibi ben sormak istiyorum sen Beşiktaş'ın maçlarını seyretmiyo musun? Eğer evde Ligtv'den seyrediyorsan Ligtv'ye para akıtmıyor musun? Ligtv'ye yılda bilmem kaç lira para vermeyi kendine yedirebiliyosun da Aktifbank'a yılda 7,9 tl vermeyi mi kendine yediremiyorsun? Eğer evde değil kahvede orda burda seyrediyorsan yine dolaylı olarak Ligtv'ye para vermiş oluyorsun. Ligtv'ye tonla para akarken sıkıntı yok ama 7,9 tl için takımını desteklemekten vazgeçiyorsan sadece yazık diyorum ben. O sırtında Beşiktaş forması olan futbolcuları sahada yalnız bırakabilir mi bir Beşiktaşlı ya?

Sonuç olarak kırmızıya aldığım yerde söylediğin konuda tamamen haklısın. Kimse kimseye neden passolig almıyorsun diyemez. Ama passolig almayan da Beşiktaş'tan hiçbirşey isteyemez. Beşiktaş'a dair hiçbir istekte bulunamaz.

Diğer branşlar'a gelince. Beşiktaş bir Kulüptür ve bu kulübün %90'ı futbolla dönüyor, futbolla tanınıyor, futbolla biliniyor. ki zaten Branşların değerlerini tribünlere oranla da hesaplayabilirsin. Hangi branşın oynandığı sahada, salonda kaç koltuk var buna bakarak anlarsın. Bu aynı zamanda beklentiyle de doğru orantılıdır. 1 Beşiktaş taraftarı aynı anda hem futbol maçına hem Basketbol maçına hem hentbol maçına gidemez. Bu taraftar sadece öğrencilerden oluşmuyor. Çoğu insan burda çalışıyor ev geçindiriyor. Maddi olarak demiyorum vakit olarak diyorum. Biz futbol maçına gidebilmek için binbir türlü yalan söylüyoruz patrona. Kalkıp da voleybol maçına da gidemiyoruz diye beni kimse azarlayamaz! Sen "bana kimse nedne passolig almıyorsun diyemez" diyeceksin sonra bana gelip neden voleybol maçına gitmiyorsun diyeceksin öyle mi? Bırak kardeşim bu işleri. Ben önemli basketbol maçlarına da gidiyorum burdaki bir çok arkadaş da gidiyordur. Kendini nimetten sayma yani. Basketbol'a iyi yatırımlar yapıldığı sezon (iverson'ın olduğu sezon) ben toplamda maçların nerdeyse hepsine gitmişimdir ki o dönem çalışmıyordum ve kulübün bu yatırımına karşılık vermek konusunda borçlu hissetmiştim kendimi. Dolayısı ile en çok yatırım hangi branşa yapılıyorsa o branş önceliklidir. Basketbol'u futboldan daha çok sevenler de önceliği Basketbol maçlarına vereceklerdir ama her insan aynı anda 3-4 branşa birden yetişemez. Ama BEŞİKTAŞ TARAFTARI yılda 7,9 tl sevmediği, istemediği şirkete para vermeyi sindirir, derdini günahını içine atar ama yine de gider o Beşiktaş formasını terleten futbolcuları yalnız bırakmaz. Yönetim çok iyi bir kadro kurmuş, takımın başında müthiş tecrübeli bir hoca var ve takım lige çok iyi başlamış ama ilk İçsaha maçına çıkacak bu takım ve tribünler boş... Sen bunu sindirebiliyor musun? bunu hazmedebiliyor musun? Ben maça gideceğim halde bu durumdan rahatsız oluyorum içim içimi yiyor. Ama sen gitmediğin halde rahatsın öyle mi? neden 7,9 tl vermicen diye. Bırak ya...
[ Son Düzenleme: 21 Ağustos 2015, 01:49:39 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Öncelikle konu dışına çıkıldı, daha fazla konuyu uzatmak istemiyorum.

Ama kimseye " Voleybola, Basketbola, Hentbola niye gitmiyorsun demedim. Mesajımı iyi okuyabilirsiniz. Ben kimseye bu konuda laf söylemiyorsam, kusura bakmasın, kimse de benim bu hakkımı sorgulayamaz ve sorgulamamalı.

Avrupa Kupasında Tribünleri dolduruyorsak eğer Olimpiyata rağmen burada sorgulanması gereken 2 şey var;

1) Avrupa Kupası olduğu için mi geliyor insanlar?
2) Passolig olmadığı için mi geliyor geliyor insanlar?

Benim için cevap : İkiside.

Biletix zamanında 30 Tl'lik maç biletinin 28.5 Tl'si klup içindi, 1.5 Tl'si BİLETİX içindi. ( Yanlış hatırlamıyorsam )

Passolig için vermiyorum parayı, gidiyorum Klubun lisanslı ürününü alıyorum. Aşkımdan, Sevdamdan da MAHRUM kalmıyorum.

SüperLig'deki 18 Takımın yaptığı 9 Müsabakanın Toplam SEYİRCİ / TARAFTAR Sayısı ( İlk Hafta İçin ) 83.000 lerde ise, ve DORTMUND'un 1 maçında 81.000 kişi var ise. Kusura bakma, bir şeyler yanlış gidiyor demektir.

Yine diyorum ve demeye devam edeceğim; Hepimiz BEŞİKTAŞ için bir aradayız. PassoLig veya başka bir şey bizi ayıramaz. Ama gelip de kimse bana " Sen Nasıl almazsın, Beşiktaş'ını yalnız bırakırsın" demesin, buna kimsenin hakkı yok. Aynı şekil bunu PassoLig almayan birisi de size söyleyemez, söylememeli.

Ayrıca @38life uslubuna dikkat etmeni tavsiye ediyorum.

Diyeceklerim bu kadar.

@Hasan Tahsin abim, sana karşı bir kusurum olduysa da Affola.