Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 171 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5715875 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Siirt'te 8 şehit olmuş.
Allah rahmet eylesin,mekanları cennet olsun.

Ah ulan ah..

Konuşulacak çok şey var da yeri değil işte..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Ensar

güya taaaaa geçen hafta başı geleceklerdi kontrole , sonra bu haftaya sarktı ,aha çarşamba da bitti , yok mu bi gelişme , hadi çıkın halatlar sağlam son sürat devam ediyoruz diyin
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı zübeyir çakmakçı

güya taaaaa geçen hafta başı geleceklerdi kontrole , sonra bu haftaya sarktı ,aha çarşamba da bitti , yok mu bi gelişme , hadi çıkın halatlar sağlam son sürat devam ediyoruz diyin

bence şuan fazla birşey kaybetmedik ama bundan sonra dururlarsa  ozaman sıkıntı.çünkü çatının montajı dourdugu sürece diğer halatlar vede ortasındaki malzemeler takıldı.ayrıca standartjack lerin  konulacagı demirler üretildi hazır hale geldi. en azından onlar hallolur başlarsa çalışma. inşallah biterde kurtuluruz bıran önce bıktık olimpiyat lanetinden yeminle bıraksalar içeriye dürbün götürücem karşı kalede olanı izlicem. ama nerdeeeeeeee. :s20: :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı Deniz

Stadin onundeki yollar dolmabahce sarayina terör saldirisi yapilinca kapatildi.malzeme bekliyorsak oglen stada giriş yapamamistir..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı vural

Her türlü olumsuzluğa rağmen sevinecek bir şeyler bulalım derim, en azından bir dahaki sezon başında stat stresi yaşamayacağız inşallah :)
Muhteşem arenamızla , CL maçlarında orada olacağız allahın izniyle  :halay:

Çevrimdışı Efe

herşeyi geçtim artık şu halat olayının acil çözülmesi lazım ne olacaksa hemen olsun sökülecek mi takılacak mı sözde röntgenciler bu hafta içi gelecekti hala bi ses yok :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmet türker

yarın stad da çalışmalar başlayacakmış ,bilginize...

Çevrimdışı zübeyir çakmakçı

Çevrimdışı Efe

yarın stad da çalışmalar başlayacakmış ,bilginize...
röntgen diyorum başkada bişey demiyorum artık gerisi çok bişey ifade etmiyor şuan ilk röntgen sonucunu görmek gerek
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı osman1903

röntgen diyorum başkada bişey demiyorum artık gerisi çok bişey ifade etmiyor şuan ilk röntgen sonucunu görmek gerek
röntgen çekildi mi çekilmedi mi daha önce çekildi temiz çıktı dendi kesin bilgisi olan var mı?

Çevrimiçi Necmi

herşeyi geçtim artık şu halat olayının acil çözülmesi lazım ne olacaksa hemen olsun sökülecek mi takılacak mı sözde röntgenciler bu hafta içi gelecekti hala bi ses yok :bandit:
nasıl gelecek @Efe stad mühürlü  :alala:

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Ensar

yarın açılacakmış  :D
Ne açıklanacak abi sonuçlar mi

Heyecan yaptım bi an yanlış okudum :D

Çevrimdışı Efe

Ne açıklanacak abi sonuçlar mi

Heyecan yaptım bi an yanlış okudum :D
biz bu sonuçları öğrenemeyiz çatlarız burda  :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Ensar

biz bu sonuçları öğrenemeyiz çatlarız burda  :D
Valla ya :D o değil de stad bitince kamera kalkmayacak di mi , kalkmasın ya biz acar çimlerin bicilisini izleriz felan :D

Çevrimiçi Necmi

Valla ya :D o değil de stad bitince kamera kalkmayacak di mi , kalkmasın ya biz acar çimlerin bicilisini izleriz felan :D
kamera çoktan kalktı :alala:
esas soru bundan sonra yeniden tesisat çekip yeni kamera koyarlarmı :D

Çevrimdışı Ensar

kamera çoktan kalktı :alala:
esas soru bundan sonra yeniden tesisat çekip yeni kamera koyarlarmı :D
Nasıl kalktı , sadece yayını kestiler diye biliyoruz tamamen mi kalktı abi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

slikon bitkiler için gerekli olan u.v ışınlarını daha iyi geçiriyor ve ışık oyunları için daha uygun ama daha çabuk kirleniyor.
@ahmetx abi bizim cati kendi kendino temizleme ozelligine sahip olacak diye biliyorum bu durumu asla atlamazlar Cunku bogazdayiz kus pislikler i falan basa cikamayiz
Ayrica Uzeri Tio2 kaplamayla kaplanacak ve boylece kendi kendini temizleme ozelligine sahip olacakti Mabet oyle demisti en son...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Nasıl kalktı , sadece yayını kestiler diye biliyoruz tamamen mi kalktı abi
:tabe:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

100 kişilik bir ekip iş güvenligiyle alakalı mı çalışmalar yapıyor ?

Çevrimdışı 38life

Beşiktaş’ın yeni mabedinden sorumlu yöneticisi, talihsiz bir kaza yaşanmasına neden olan güvenlik sorununun hızla giderildiğini belirterek “İş güvenliğinin arttırılması konusunda çalışmalar tamamlandı.

Stadımızda şu anda 200’e yakın çalışan hemen görevlerinin başına geçtiler ve çalışmalara başladılar” diye konuştu.

BEŞİKTAŞ taraftarının sabırsızlıkla beklediği Vodafone Arena’da inşaat yeniden başladı. İki işçinin yaranmasına neden olan çatı kazası sebebiyle mühürlenen statta, eksikler giderilince yoğun mesai de bir kez daha hız kazandı. Gözler ise bir kez daha bitiş tarihine...

Konuyla ilgili Hürriyet’e konuşan Beşiktaş’ın Vodafone Arena’dan sorumlu yöneticisi Umut Güner. Güner, bir tarih açıklamak istemese de “Taraftarlarımıza sürpriz yaparak açılışı bir an önce gerçekleştirmek istiyoruz. Bu konuda çok arzulu ve istekliyiz” ifadelerini kullandı.

BUGÜN KONTROL EDİLECEK

STADIN inşaatı sırasında önemli sorunlarla karşılaştıklarının altını çizen Beşiktaş Yöneticisi, güvenlikle ilgili olarak son kez bugün kontrolden geçeceklerini söyledi.

Vodafone Arena Stadı’nın bir an önce yetiştirilmesi için tüm çalışanların kendileri gibi özveri ve hızlılıkla çalıştığını belirten Umut Güner “Stadımızın güvenlikten sorumlu yetkilileri gece gündüz çalışarak sorunları gidermek için çabaladılar” dedi.

‘KISA SÜREDE ÇÖZDÜK’

YAŞADIKLARI talihsiz kaza sonrası inşaatın mühürlendiğine değinen Güner “Güvenlik sorununu çok kısa sürede çözüp stadın inşaatının devam etmesi için gerekli zemini hazırladık. Vodafone Arena inşaatında iş güvenliğinin arttırılması konusunda çalışmalar tamamlandı. Stadımızda şu anda 200’e yakın çalışan hemen görevlerinin başına geçtiler ve çalışmalara başladılar. Taraftarlarımıza sürpriz yaparak açılışı bir an önce gerçekleştirmek istiyoruz. Bu konuda çok arzulu ve istekliyiz“ dedi.

Haber Kaynağı: Hürriyet
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı CUBUKLU

Günaydın arena kartalları. Güzel haberler alacağımız bir gün olacak hissediyorum
Beşiktaşk'ı vodafone arenaya sığacak mı ?

Çevrimdışı Ensar

:tabe:
Biz de burda kamera acılacak diye bekliyoruz hiç söylemiyorsun abi ya   zaten o açıyı hiç begenmiyordum son zamanlarda şöyle yüksekce bir yer koysunlar ya :D