Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5717263 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Easthanbool

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi stad açıldıktan sonra kalan 13 yıl başlıyor. anlaşma metni aşağıda. vodafone ile olan anlaşma toplamda 15 yıl. 13 yıllık ödeme ise stad açıldıktan sonra başlayacak. biz inşaat süresince sadece 10m dolar aldık açılana kadar başka para almayacağız. burdan görüldüğü üzere vodafone inşaat için 2 sene öngörmüş.

Şirketimiz ile Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. arasında imzalanan anlaşmanın detayları şu şekildedir:

Hakim ortağımız Beşiktaş Jimnastik Kulübü Derneği ve Vodafone arasında;

-Stadın tamamlanmasına kadar geçecek süre zarfında 10 milyon Amerikan Doları,
-Stadın tamamlanmasını müteakip ilk 8 yıl her yıl 7 milyon Amerikan Doları karşılığı toplam 56 milyon Amerikan Doları,
-Sonraki 5  yıl her yıl 9 milyon Amerikan Doları karşılığı toplam 45 milyon Amerikan Doları,
-Stadvision sistemi kurulumu için 5 milyon Amerikan Doları,
-Toplam 116 milyon Amerikan Doları

Şirketimiz ile Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. arasında ana sponsorluk konusunda 2014-15 sezonundan başlamak üzere;

-İlk 3 sezon her yıl 5 milyon Amerikan Doları karşılığı toplam 15 milyon Amerikan Doları,
-Sonraki 2 sezon için her yıl 7 milyon Amerikan Doları karşılığı toplam 14 milyon Amerikan Doları
-Toplam 29 milyon Amerikan Doları.
aradaki bir yılı yokmu sayacaklar :D
bu yazdığın anlaşma değil ödeme planı ikisinin arasında dağlar kadar fark var.
anlaşma diyorki bu anlaşma imza atıldığı tarihden itibaren başlar süresi 10+5 yıldır.
http://www.vodafone.com.tr/Vodafone-Turkiye-Ile-Besiktas-Arasinda-Dev-Sponsorluk-Imzasi.php
herhalde hiç birimiz  vodafone kadar iyi bilmiyoruzdur.

Vodafone Türkiye ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü arasında iyi niyet anlaşması olarak 13 Haziran’da imzalanan sponsorluk anlaşması tamamlandı. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt’ün katılımıyla düzenlenen basın toplantısında sponsorluğun detayları açıklandı. Toplam 145 milyon dolar tutarındaki Türk spor tarihinin en büyük anlaşmasına göre Vodafone Türkiye, yerine yenisi yapılacak stadyumun isim hakkına bugünden başlayarak 15 yıllığına sahip oldu. Ayrıca 2014-15 futbol sezonundan başlayarak 5 yıl süreyle futbol takımının ana sponsorluğu da Vodafone Türkiye’nin olacak.

bu konuyu daha fazla konuşmanın anlamıda yok az araştırın bakın kelime açık ve net 13 Haziran 2013 tarihinde imzalanıp ve imzalandığı günden itibaren başlayıp 15 yıl sürecek bir anlaşma olduğu söyleniyor :D  @TALAT

Çevrimdışı Efe

http://haber.besiktasarena.com/vodafone-arenada-son-durum-2.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

evt makul bir aciklama simdi gelecek makinalari bekleyecegiz parcalarla ilgili problem yok imalatlari hemen yapilir halatlar icin herkes dua etsin bi sıkıntı olmamasi için
Şampiyon Beşiktaş JK

ysariusta

• Ziyaretçi

10 milyona mı çıktı gerçekten ?
çok büyük para ne yapıyorlar acaba nükleer santral mi :D
ya ben bugün sinirliyim ya da burada üslup değişmeye başladı. Vodafone CEO'sunun ziyaretiyle ilgili haberlerde bulabilirsin. 

Çevrimiçi Necmi

10 milyona mı çıktı gerçekten ?
çok büyük para ne yapıyorlar acaba nükleer santral mi :D
on milyona çıkarmadı düzeltelim Vodafone CEO su açıkladı 5 M$ öngörüyorduk ama bu güne kadar 10 M$ gitti dedi
yani benim anladığım dahasıda olacak ne yaptıklarını tam bilmiyoruz. Yakında öğreniriz ama bunun içinde 4G teknolojisi olacak
bu kesin yanlış bilmiyorsam 100000 kişinin aynı anda kesintisiz iletişim sağlayabileceği yüksek hızda veri bağlantısı olacak.
yer altında otoparkta bile telefon veya internet çekmiyor gibi bir problem yaşanmayacak stadda bulunan herkesin stadla digital
bağlantısı olacak işin özeti biri hapşırsa kimin hapşırdığı bilinecek.

Çevrimiçi Necmi

http://haber.besiktasarena.com/vodafone-arenada-son-durum-2.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

evt makul bir aciklama simdi gelecek makinalari bekleyecegiz parcalarla ilgili problem yok imalatlari hemen yapilir halatlar icin herkes dua etsin bi sıkıntı olmamasi için
ooo @Efe çok geç kaldın görmekte  :D bende merak ediyordum ilk kim görecek diye

Çevrimdışı Berk

Arkadaslar bjk mabet twitter da igdir besiktas sayfasinin yayinina katiliyor haberiniz olsun

Çevrimdışı ALBATROS

Alıntı
-Stadın tamamlanmasına kadar geçecek süre zarfında 10 milyon Amerikan Doları,
-Stadın tamamlanmasını müteakip ilk 8 yıl her yıl 7 milyon Amerikan Doları karşılığı toplam 56 milyon Amerikan Doları,
-Sonraki 5  yıl her yıl 9 milyon Amerikan Doları karşılığı toplam 45 milyon Amerikan Doları,

anlaşma başladı evet ama yıllık alacağın parayı alamıyorsun açılana kadar 10 milyon dolar vermişler yıllık 7 milyon dolar almak için stadın açılması lazım..

Çevrimdışı TALAT

ya ben bugün sinirliyim ya da burada üslup değişmeye başladı. Vodafone CEO'sunun ziyaretiyle ilgili haberlerde bulabilirsin.

abi sanırım sen sinirlisin. çünkü kötü bir şey söylemedim. böyle bir şey olduğunu bilmiyordum ayrıca çok büyük bir şey yapılıyor anlamında nükleer santral dedim
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı TALAT

aradaki bir yılı yokmu sayacaklar :D
bu yazdığın anlaşma değil ödeme planı ikisinin arasında dağlar kadar fark var.
anlaşma diyorki bu anlaşma imza atıldığı tarihden itibaren başlar süresi 10+5 yıldır.
http://www.vodafone.com.tr/Vodafone-Turkiye-Ile-Besiktas-Arasinda-Dev-Sponsorluk-Imzasi.php
herhalde hiç birimiz  vodafone kadar iyi bilmiyoruzdur.

Vodafone Türkiye ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü arasında iyi niyet anlaşması olarak 13 Haziran’da imzalanan sponsorluk anlaşması tamamlandı. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt’ün katılımıyla düzenlenen basın toplantısında sponsorluğun detayları açıklandı. Toplam 145 milyon dolar tutarındaki Türk spor tarihinin en büyük anlaşmasına göre Vodafone Türkiye, yerine yenisi yapılacak stadyumun isim hakkına bugünden başlayarak 15 yıllığına sahip oldu. Ayrıca 2014-15 futbol sezonundan başlayarak 5 yıl süreyle futbol takımının ana sponsorluğu da Vodafone Türkiye’nin olacak.

bu konuyu daha fazla konuşmanın anlamıda yok az araştırın bakın kelime açık ve net 13 Haziran 2013 tarihinde imzalanıp ve imzalandığı günden itibaren başlayıp 15 yıl sürecek bir anlaşma olduğu söyleniyor :D  @TALAT

@Necmi abi bir sayfa önce kabul ettim zaten. başka bir açıklama da varmış. ben onu görmedim
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

ysariusta

• Ziyaretçi

on milyona çıkarmadı düzeltelim Vodafone CEO su açıkladı 5 M$ öngörüyorduk ama bu güne kadar 10 M$ gitti dedi
yani benim anladığım dahasıda olacak ne yaptıklarını tam bilmiyoruz. Yakında öğreniriz ama bunun içinde 4G teknolojisi olacak
bu kesin yanlış bilmiyorsam 100000 kişinin aynı anda kesintisiz iletişim sağlayabileceği yüksek hızda veri bağlantısı olacak.
yer altında otoparkta bile telefon veya internet çekmiyor gibi bir problem yaşanmayacak stadda bulunan herkesin stadla digital
bağlantısı olacak işin özeti biri hapşırsa kimin hapşırdığı bilinecek.
bi 10 milyon kaldı aklımda da neyse. Vodafone beklediğinden daha fazla fayda sağlamış olabilir. Helali hoş olsun. Biz de beklediğimizden fazlasını elde ettik. Sırf Liverpool Arsenal Tothenam eşleşmeleri değil bu anlaşma da bizi İngiltere'de epey gündem yaptı. Ayrıca çekilen reklam filmleri neredeyse Bilic'i sinema yıldızı yapacaktı. Bunlarla konuşulmak çok değerli pazarlama açısından. "Vodafone süreyi uzatmak için çatıyı çökertti" gibi abuk sabuk bir yorumdansa hayırla anmakta fayda var

Çevrimdışı Anıl

Bir kez olsun yüzümüz gülsün de şu halatlarda bir sıkıntı çıkmasın :pray:

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi bir sayfa önce kabul ettim zaten. başka bir açıklama da varmış. ben onu görmedim
ben ofisde başladım evde devam ettim aradaki mesajları kaçırmışım :D

Çevrimdışı ahmet türker

ooo @Efe çok geç kaldın görmekte  :D bende merak ediyordum ilk kim görecek diye
kombine kartlarının stadın açılmasından itibaren bir yıl olduğunu hala bilmeyen taraftarlar ile karşılaşıyorum. bu konuda bilgilendirme açısından, acaba kendi çapımızda ve forumun elverdiği ölçüde ne yapabiliriz @Necmi kardeşim .

Çevrimiçi Necmi

bi 10 milyon kaldı aklımda da neyse. Vodafone beklediğinden daha fazla fayda sağlamış olabilir. Helali hoş olsun. Biz de beklediğimizden fazlasını elde ettik. Sırf Liverpool Arsenal Tothenam eşleşmeleri değil bu anlaşma da bizi İngiltere'de epey gündem yaptı. Ayrıca çekilen reklam filmleri neredeyse Bilic'i sinema yıldızı yapacaktı. Bunlarla konuşulmak çok değerli pazarlama açısından. "Vodafone süreyi uzatmak için çatıyı çökertti" gibi abuk sabuk bir yorumdansa hayırla anmakta fayda var
hayır zaten stad açılsa vodafone bu kadar gündemde tutamaz bir şeyi kabul edelim bu anlaşma her iki taraf içinde gayet iyi bir anlaşma
onun ötesinde Beşiktaşın dünyadaki imajınıda çok yükselten bir anlaşma
ama alışalım kupalarda ha bere ingiliz takımlarıyla oynamaya :D
vodafone un sponsor olduğu takımlar ingiliz takımlarıyla eşleşirmiş sürekli :bandit: diye bir rivayet var

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

kombine kartlarının stadın açılmasından itibaren bir yıl olduğunu hala bilmeyen taraftarlar ile karşılaşıyorum. bu konuda bilgilendirme açısından, acaba kendi çapımızda ve forumun elverdiği ölçüde ne yapabiliriz @Necmi kardeşim .
bilmeyen insanlar ilgisiz insanlardır ilgisiz olanı bilgilendirmek için hiç bir şey yapılamaz
kapısını çalıp söylesen ertesi gün unutur :D Beşiktaş aylarca reklam yaptı bu konuda
boş verin bilmeyen öğrenmesin kombine alacağına bilet alarak gitsin maçlara öylesi daha karlı

Çevrimiçi Necmi

abi sanırım sen sinirlisin. çünkü kötü bir şey söylemedim. böyle bir şey olduğunu bilmiyordum ayrıca çok büyük bir şey yapılıyor anlamında nükleer santral dedim
bu aralar bence kimseye ses etmeyin herkes çok sinirli çatacak yer arıyor.

Çevrimdışı Kemal

Ne zaman ve ne şekilde kontrol edilecekmis halatlar ?

Çevrimdışı Oktay

bilmeyen insanlar ilgisiz insanlardır ilgisiz olanı bilgilendirmek için hiç bir şey yapılamaz
kapısını çalıp söylesen ertesi gün unutur :D Beşiktaş aylarca reklam yaptı bu konuda
boş verin bilmeyen öğrenmesin kombine alacağına bilet alarak gitsin maçlara öylesi daha karlı
@Necmi abi şimdi kapıyı çalıp söylediğnde ertesi gün unutuyosa en iyi çözüm ''söz uçar yazı kalır'' atasözünden yola çıkarak her kapının altına kağıt atılsa nasıl olur :evillol: :evillol: :evillol: :evillol: statda hareket olmayınca geyiğe sarıyoruz ,nolcak bu halimiz abi :duman: :duman: :duman: :nerd: :nerd:

Çevrimiçi Necmi

Ne zaman ve ne şekilde kontrol edilecekmis halatlar ?
parçaların sökülme işi bitince iskelenin üzerinde özel bir cihazla kontrol edilecekmiş
nasıl bir cihaz olduğunu öğrenemedim belki röntgendir belki başka bir şey @Kemal
halatlarda sıkıntı çıkmazsa iş kolay ama sıkıntı çıkarsa durum kötü halatları üreten firmada sıraya girmekte bayağı bir süre alıyormuş
bayağı yoğun bir üretimleri varmış yeniden halat imalatı bayağı işi yokuşa sürer dua edelim bir sorun yaşamayalım

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi şimdi kapıyı çalıp söylediğnde ertesi gün unutuyosa en iyi çözüm ''söz uçar yazı kalır'' atasözünden yola çıkarak her kapının altına kağıt atılsa nasıl olur :evillol: :evillol: :evillol: :evillol: statda hareket olmayınca geyiğe sarıyoruz ,nolcak bu halimiz abi :duman: :duman: :duman: :nerd: :nerd:
ne zamandır yoktun özlettin kendini :bandit: @Oktay

Çevrimdışı Deniz

prekastların arkası da boyanıyor sanırım.bitince nasıl olacak acaba..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

ysariusta

• Ziyaretçi

prekastların arkası da boyanıyor sanırım.bitince nasıl olacak acaba..
güzel olacak diyecem ama Fikret Orman'cı oluyoruz öyle olunca.  :akuma: Sinirliyim bu akşam. Sabah gelin bana. Kahvaltıya

Çevrimdışı ahmet türker

''kombine kartlar stad açılınca bir yıl geçerlidir'', gibi bir yazı yazılamaz mı babında söylemiştim . :D madem bilet daha karlı oluyor yazmayalım.