Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5717350 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi Savaş

Ben eleştirince bazı saf temiz ruhlu arkadaşlar bana hemen cephe alıyo.Biz 15 sene için 150 milyon tl mi ne aldık.Aziz y. ne yaptı mekan olarak bizim stadın yanında tırt bi mekana sahip saracoğluna 10 yıllığına 90 milyon dolar yani 249 milyona anlaştı.Biz diğer kurumlar olsun devlet olsun algılarında fb ve gs nin hep gerisinde olduk.Daha açıkça anlatayim arda turan barcelonaya türk klübünden gitse en fazla taş çatlasa 20 milyon tl avrupa takımından gidince 40 milyon dolar gibi.Biz bu algıyı bi tek süleyman seba zamanında yendik.Bakın bu güzelim mekana fb sahip olsaydı eminim 200 milyon dolara verirdi vodafona yalanmı?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
15 yıllığına 150 milyon dolar aldık dostum Tl değil.

Bilgin olsun.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[ Son Düzenleme: 05 Ağustos 2015, 20:26:03 Savaş ]

Çevrimiçi Savaş

150 milyon dolar aldık dostum Tl değil.

Bilgin olsun.

Çevrimdışı hic2222

Bizimkide dolar bazında onlarınki de diye biliyorum, bizimki yıllık 7 milyon +kdv, onlarınki kdv dahil 9milyon

Ancak bazı konularda iş taraftarda biter, biz yönetim başta olmak üzere herkeste kusur ararken adamlar ayen beyan şike yapmalarına rağmen taraftarı nasıl sahip çıktı hatırlayın.
Tabiki bu destek formadan ürünlere, kombineden tribünlere heryerde maddi manevi hep ortada,
Biz daha nitelikli bir taraftara sahibiz tamam ama kulübe ekonomik katkımız fbden daha az, bunu kabul etmeliyiz
[ Son Düzenleme: 05 Ağustos 2015, 20:28:18 hic2222 ]
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimiçi Necmi

toplam anlaşma opsiyonla birlikte 15 yıllık. stadın inşaa süreci 2 yıl öngörülmüş bu yüzden bize peşin 10m verdiler. stad açıldıktan sonra da 13 yıl anlaşmamız var.

bu yüzden inşaat süreci 2 yılı geçerse vodafone karda gibi duruyor
hayır yanlış bilgi verme imza atıldığı gün itibariyle 10+5 yıl süren bir anlaşma stad açılışıyla herhangi bir bağlantısı yok kaldı ki stadın bitim sürecide iki değil 3 yıl tüm izinler buna göre alındı. bu anlaşma imza atıldığı tarihten itibaren geçerlidir lafından böyle bir sonuca nasıl ulaşıyorsunuz stat bitsin bitmesin adı kondu vodafone arena @TALAT
vodafone da sürekli reklamlarını yapıyor isim hakkından dolayı gelen tüm haklarını kullanıyor stadın çevresindeki güvenlik perdelerine reklamını koyuyor.

Çevrimdışı TALAT

çok fazla yanlış bilgi dolaşıyor. anlaşmamız şu şekilde

Şirketimiz ile Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. arasında imzalanan anlaşmanın detayları şu şekildedir:

Hakim ortağımız Beşiktaş Jimnastik Kulübü Derneği ve Vodafone arasında;

-Stadın tamamlanmasına kadar geçecek süre zarfında 10 milyon Amerikan Doları,
-Stadın tamamlanmasını müteakip ilk 8 yıl her yıl 7 milyon Amerikan Doları karşılığı toplam 56 milyon Amerikan Doları,
-Sonraki 5  yıl her yıl 9 milyon Amerikan Doları karşılığı toplam 45 milyon Amerikan Doları,
-Stadvision sistemi kurulumu için 5 milyon Amerikan Doları,
-Toplam 116 milyon Amerikan Doları

Şirketimiz ile Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. arasında ana sponsorluk konusunda 2014-15 sezonundan başlamak üzere;

-İlk 3 sezon her yıl 5 milyon Amerikan Doları karşılığı toplam 15 milyon Amerikan Doları,
-Sonraki 2 sezon için her yıl 7 milyon Amerikan Doları karşılığı toplam 14 milyon Amerikan Doları
-Toplam 29 milyon Amerikan Doları.
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

En iyi necmi bilir karşılaştırsın kazançları detaylı şekilde

Çevrimdışı TALAT

hayır yanlış bilgi verme imza atıldığı gün itibariyle 10+5 yıl süren bir anlaşma stad açılışıyla herhangi bir bağlantısı yok kaldı ki stadın bitim sürecide iki değil 3 yıl tüm izinler buna göre alındı. bu anlaşma imza atıldığı tarihten itibaren geçerlidir lafından böyle bir sonuca nasıl ulaşıyorsunuz stat bitsin bitmesin adı kondu vodafone arena @TALAT
vodafone da sürekli reklamlarını yapıyor isim hakkından dolayı gelen tüm haklarını kullanıyor stadın çevresindeki güvenlik perdelerine reklamını koyuyor.

@Necmi abi stad açıldıktan sonra kalan 13 yıl başlıyor. anlaşma metni aşağıda. vodafone ile olan anlaşma toplamda 15 yıl. 13 yıllık ödeme ise stad açıldıktan sonra başlayacak. biz inşaat süresince sadece 10m dolar aldık açılana kadar başka para almayacağız. burdan görüldüğü üzere vodafone inşaat için 2 sene öngörmüş.

Şirketimiz ile Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. arasında imzalanan anlaşmanın detayları şu şekildedir:

-Stadın tamamlanmasını müteakip ilk 8 yıl her yıl 7 milyon Amerikan Doları karşılığı toplam 56 milyon Amerikan Doları,
-Sonraki 5  yıl her yıl 9 milyon Amerikan Doları karşılığı toplam 45 milyon Amerikan Doları,

Şirketimiz ile Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. arasında ana sponsorluk konusunda 2014-15 sezonundan başlamak üzere;

-İlk 3 sezon her yıl 5 milyon Amerikan Doları karşılığı toplam 15 milyon Amerikan Doları,
-Sonraki 2 sezon için her yıl 7 milyon Amerikan Doları karşılığı toplam 14 milyon Amerikan Doları

Çevrimdışı TALAT

En iyi necmi bilir karşılaştırsın kazançları detaylı şekilde

kimsenin bilmesine gerek yok. kap bilgilendirmesinde açıkça yazıyor herşey

Çevrimdışı hic2222

çok fazla yanlış bilgi dolaşıyor. anlaşmamız şu şekilde

Üstad doğru söylüyor, ben eksik hatirlamisim.
Teşekkürler hatırlatma için
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Talat senin bu açıklamana göre vodafone ile beşiktaşın açıklamaları uyuşmuyor

Çevrimdışı tedd

Yönetim kanadındaki bu sessizlik hiç hayra alamet değil.
Ben artık çatı için bugüne kadar kurulumu yapılan herşeyin söküleceğini düşünüyorum kesinlikle.
Kulüp aklında soru işareti kalsın istemeyecektir.
Yani bu seneyi de stadsız geçireceğiz demektir bu.
Zaten bu kaza olmasaydı da yetişmesi zordu bence.
En azından şimdi artık önümüzdeki sezonun başlangıcına yetişsin diye dua edelim.
The most eastern of the west, the most western of the east

Çevrimiçi Necmi

Ben eleştirince bazı saf temiz ruhlu arkadaşlar bana hemen cephe alıyo.Biz 15 sene için 150 milyon tl mi ne aldık.Aziz y. ne yaptı mekan olarak bizim stadın yanında tırt bi mekana sahip saracoğluna 10 yıllığına 90 milyon dolar yani 249 milyona anlaştı.Biz diğer kurumlar olsun devlet olsun algılarında fb ve gs nin hep gerisinde olduk.Daha açıkça anlatayim arda turan barcelonaya türk klübünden gitse en fazla taş çatlasa 20 milyon tl avrupa takımından gidince 40 milyon dolar gibi.Biz bu algıyı bi tek süleyman seba zamanında yendik.Bakın bu güzelim mekana fb sahip olsaydı eminim 200 milyon dolara verirdi vodafona yalanmı?

sen eleştirmiyorsun yalnız sallıyorsun ve kesinlikle art niyet taşıyor fenerin rakamları net konuşurken bizimkilerde 150 milyon tl mi ne aldık. aldık demen bile art niyettir. emin olma fenerin yeride oldukça iyi verseydi 200 milyon dolara bırak vodafone u ülker olmasa adamlar sponsor bulamayacak. burda renkli hayranlığı yapma her attığın mesaj feneri övmekle geçiyor onların fiyatı KDV li bizimki KDV siz bu haliyle bile onlardan daha iyi bir anlaşmayken üstüne stadvision teknolojisi de geliyor ve her sene 200000 forma alma garantisi ve her sene organize edilecek vodafone konserlerinin gelirlerinin Beşiktaşa bırakılması var. Artı bir sürü vodafone kampanyalarıylada ek gelir sağlıyorlar
ama fener 90 M dolara karşılık on yıl stadın reklam gelirlerinide bıraktı yaptıkları çok kötü bir anlaşma nesini övüyorsun bizde isim hakkının üstüne hersene gelir ekleyen bir anlaşma varken onlarınki birde mevcut stad içi reklam gelirlerinide kaybettikleri bir anlaşma var @szgntemel

Çevrimdışı TALAT

Talat senin bu açıklamana göre vodafone ile beşiktaşın açıklamaları uyuşmuyor

vodafone ne açıkladı bilmiyorum açıkçası ama bundan farklı bir şey açıklayabileceklerini sanmıyorum

Necmi gardaş benle beşiktaşlılık yarışına girme art niyetim neymiş açıkça söyle hele bi

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi stad açıldıktan sonra kalan 13 yıl başlıyor. anlaşma metni aşağıda. vodafone ile olan anlaşma toplamda 15 yıl. 13 yıllık ödeme ise stad açıldıktan sonra başlayacak. biz inşaat süresince sadece 10m dolar aldık açılana kadar başka para almayacağız. burdan görüldüğü üzere vodafone inşaat için 2 sene öngörmüş.

Bu yazdığın paranın ödenme şekli
en alttada onuda alsaydın bu anlaşma imzalandıktan itibaren geçerlidir diyor yani imza atıldığı andan itibaren başlayıp 10+5 yıl sürecektir bu net stadın bitim süresine endeksli bir ödeme planı vodafone un kendini koruma şekli çünkü garantisi yokki devlet gelir durdurur onyıl şantiye halinde kalır. ve bu süre zarfında vodafone ödeme yapmak durumunda kalmasın diye belirlenmiş. Ama stadın yapım süresi zaten 3 yılın üzerinde bir süre bu resmi olarak alınan inşaat izinlerinde var devlete bir tahütün var bu süre içinde bitireceğim diye. @TALAT

Çevrimdışı mert_

öncelikle bizim anlaşmamız da tl üzerinden değil onu bi düzeltelim. hangi anlaşma daha iyi noktasında ise;

1) forma sponsorluğunu çıkarsak bile yıllık gelir olarak arada çok bir fark yok.

2) fenerin anlaşmasına statla ilgili her şey dahilken bizde böyle bir şey söz konusu değil.

3) vodafone bizim stadı en son akıllı stat teknolojisi ile donatırken ülker, saraçoğlunun her koltuğa biskrem koyup her yerine çokomel sürecek sanırım :)

4) evet yer olarak bizim stadın yeri çok daha özel ama saraçoğlu da dağ başında değil o da hayli merkezi bir yerde. ayrıca bizim anlaşmanın imzalandığı tarihte henüz stadımızın temeli bile atılmamışken febenin stadı aktif, maçlar oynanıyor. en basitinden katılırlarsa ş.liginde, katılamazsa avrupa liginde tvden milyonlarca insan stadı görecek ismini duyacak.

bunlar ve bunlar gibi nedenlerden dolayı aslında febenin imzaladığı anlaşma bizim imzaladığımız anlaşmanın ne kadar başarılı olduğunu gösteriyorken aksini söylemek hem de yalan yanlış bilgilerle süsleyerek, ne gerek var insanın aklı almıyor arkadaş...

Çevrimiçi Necmi

Necmi gardaş benle beşiktaşlılık yarışına girme art niyetim neymiş açıkça söyle hele bi

Benim elimde kimsenin Beşiktaşlılığını tartacak terazi yok kimseylede Beşiktaşlılık yarışına girmem
yazını tekrar oku her tarafı art niyet ve fener hayranlığı kokuyor @szgntemel
sen söylüyorsun zaten nedendir bilmem ama sürekli Beşiktaşı fenerle mükayese ediyorsun ve feneri üstün görüyorsun
tutki fener daha iyi anlaşma yapmış olsun bize ne fenerin anlaşmasından getiripte burda konuşmanın anlamı ne.

Çevrimdışı TALAT

Bu yazdığın paranın ödenme şekli
en alttada onuda alsaydın bu anlaşma imzalandıktan itibaren geçerlidir diyor yani imza atıldığı andan itibaren başlayıp 10+5 yıl sürecektir bu net stadın bitim süresine endeksli bir ödeme planı vodafone un kendini koruma şekli çünkü garantisi yokki devlet gelir durdurur onyıl şantiye halinde kalır. ve bu süre zarfında vodafone ödeme yapmak durumunda kalmasın diye belirlenmiş. Ama stadın yapım süresi zaten 3 yılın üzerinde bir süre bu resmi olarak alınan inşaat izinlerinde var devlete bir tahütün var bu süre içinde bitireceğim diye. @TALAT

abi anlaşmanın tamamı bu kadar başka bir şey yok. bir de madem 3 sene inşa süresin konmuş vodafone neden 15 yıllık anlaşmanın 13 yılını stad açıldıktan sonra ödesin ki. demek ki kendi aralarında inşa süreci 2 yıl olarak belirlenmiş.

valla bu anlaşmadan benim anladığım stad ne zaman açılırsa açılsın 13 sene ismi vodafone olarak kalacak.

Çevrimdışı murat_

zaten cati ile alakali sinirimiz tepemizde canimiz burnunuzda sen neyin pesindesin milletin sinir hucreleriylemi oynamaya geldin @Necmi abi bu arkadas 2 yorum ust uste yaln konusup durdu yalan bilgi verip durdu ayni nedenden @Yunus Emre Dökmeci  icin ceza vermistiniz acaba bu arkadas icinde verecekmisiniz yeminle artik bu tur seylere tahammul edemez oldum adam arastirmaz etmez gelir buraya bide malum takimlaei overek bizi yerin dibine sokarak yorum atar sana 150 milyon tl oldugunu kim soledi ac bakayim kap i bi oku ne yaziyor orda okuman yoksa veya algilayamassan sole yardimci olalim sinirlerimizle oynamaya kalkma ...

sen heralde art niyetin anlamını bilmiyosun art niyetli olsam gider fener forumlarında yazardım ben beşiktaşlılar içinde takımımın diğer kulüplerden eksik yanlarını söylerim,diğer kulüplerin tarftarlarınada söyletmem.aile gibi insan ailesiyle tartışır ama başkası tartışsa hapislik olur.anladın ciger

Çevrimdışı TALAT

abi anlaşmanın tamamı bu kadar başka bir şey yok. bir de madem 3 sene inşa süresin konmuş vodafone neden 15 yıllık anlaşmanın 13 yılını stad açıldıktan sonra ödesin ki. demek ki kendi aralarında inşa süreci 2 yıl olarak belirlenmiş.

valla bu anlaşmadan benim anladığım stad ne zaman açılırsa açılsın 13 sene ismi vodafone olarak kalacak.

@Necmi abi galiba senin söylediğin gibi. imza tarihinden itibaren. ben ödeme şekillerini görünce anlaşma da o şekilde sandım. bu arada anlaşma tarihinden itibaren olduğunu başka bir kap açıklamasında buldum bunda değil

ysariusta

• Ziyaretçi

Stadın açılmaması kimsenin işine gelmez. Vodafone anlaşmada stadium Vision için 5 milyon öngördü, geçen sene rakamı 10 milyona çıkardı. Burası onlar için büyük bir pencere. İlk kez 4G uygulanacak. Yapmayın defalarca konuştuk.

Çevrimdışı TALAT

Stadın açılmaması kimsenin işine gelmez. Vodafone anlaşmada stadium Vision için 5 milyon öngördü, geçen sene rakamı 10 milyona çıkardı. Burası onlar için büyük bir pencere. İlk kez 4G uygulanacak. Yapmayın defalarca konuştuk.

10 milyona mı çıktı gerçekten ?
çok büyük para ne yapıyorlar acaba nükleer santral mi :D

Çevrimdışı dropoon

zaten moraller bozuk, konu dışı tartışmalara girmeyelim inanın insanın okuyası gelmiyor.  :s20:

Çevrimdışı mert_

mabet bu tiviti rtlemiş, yayına katılacak demek ki.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)