Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5724847 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Ersoy

Bu, stad bitmez. Bu, stad bitmez. Bu, stad bitmez.  :uyucam:
Bir ters totem sezdim ama.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Efe

uzun halatları yerleştirmeye devam ediyorlar bu hafta bitecek gibi strand jack standlarının 12 tanesi takılmış 2 tanede yarım takılmış gibi görünüyor 14 eder 4 adet te strand jack takıldı ay sonu bitmesi gerekiyor bu işlerin başka bi şlem yapılacak mı heralde yapılmayacak
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Easthanbool

" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimiçi Savaş

En büyük korkum da sıcak paraya ihtiyacımız var diye tribün isim sponsorluklarını sağa sola olması gerekenden ucuza vermeleri. Eğer dendiği gibiyse 10 sene 50 milyon Tl cidden az..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Efe

En büyük korkum da sıcak paraya ihtiyacımız var diye tribün isim sponsorluklarını sağa sola olması gerekenden ucuza vermeleri. Eğer dendiği gibiyse 10 sene 50 milyon Tl cidden az..

yapacak bişey yok nakit para lazım son 1 haftadır işler çok iyi değil stadta söylemeyeyim dedim ama parasal sıkıntı olduğu ortada yoksa 3 tane vinç bu kadar ağır çalışmaz ağrı ağır gidiyorlar yine ben uzun halatların geçen hafta biteceğini düşünüyordum ama yavaştan aldılar yine para devre arasına kadar lazım ne kadar destek olunursa o kadar hızlı biter stad fb maçını ve avrupa maçlarını dolu oynamalıyız para ne kadar gelirse o kadar çabuk biter stad bence tek sorun kaldı artık sıcak para :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Gürcan

Dolar ile pazarlamak lazim tribun icin fakat doviz işlerine bu aralar kimse girmez.

Bizim minumum yillik 2 ile 5 milyon Dolar arasi bir ucret almamiz gerek. 4 tribun toplami yillik 10 milyon dolar en az olmali.

Denizbank ilede tribun icin gorusuluyor diye tahmin ediyorum.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Easthanbool

Resmi açıklamaları beklemek lazım Savaş abi.Ben kesinlikle inanmıyorum.10 seneliğine öyle bir rakam olamaz hele hele Fikret Orman ve yönetimi varken o paralara mümkün değil.Yönetime en çok güvendiğim bu işler zaten :bandit:
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı Ersoy

Bence de çok az. En kötü 70 olsaydı bari.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Kartal Ç

Başkanın tribün sponsorluğu gibi önemli bir sponsorluğu TL cinsinden yapacağını hiç düşünmüyorum. Dolar cinsinden yapıyor genelde. Kap'ı beklemek lazım. Medyamız para konularını atıp tutmayı pek sever.

Çevrimdışı Anıl

19 Mart 2016 cumartesi Beşiktaş Antalya maçına yeni mabedde lider çıkıyoruz düşünsene,çıldırırsın  :sevinc   :D
19 Mart 2016'nın Cumartesi gününe geldiğini şimdi öğrendim :D

Hiç kasmayın açılış tarihi belli, 19.03.2016 :D

Çevrimdışı Efe

ta

tamam hiç kasmıyoruz şuan :D
Şampiyon Beşiktaş JK

ysariusta

• Ziyaretçi

Başkanın tribün sponsorluğu gibi önemli bir sponsorluğu TL cinsinden yapacağını hiç düşünmüyorum. Dolar cinsinden yapıyor genelde. Kap'ı beklemek lazım. Medyamız para konularını atıp tutmayı pek sever.
Başkan zaten Divan toplantısında bu konuda ince ayrıntı düşündüğünü söyledi. İlk kez isim verildiğinde o ismin o tribünde kalacağını, sponsor değişse bile ismin hafızalarda yer edeceği için hem kulübe yakışacak hemde mümkün olduğunca yüksek bedelle bu sponsorlukların vermeye çalıştıklarını söyledi.

Ayrıca spor toto teşkilatı konusunda sanırım 2. haber bu. Sanki kamuoyu yoklanıyor. tribün sponsor yapıp sonra taraftar istemezse sıkıntı yaşamamak adına yapılıyor olabilir. Bunun yöntemi bu mudur? Garip bir teori gibi geliyor olabilir.

Çevrimdışı Abdullah

14 Şubat Pazar günü  :eyes

Çevrimdışı Efe

antalya stadında günde 700 koltuk montajı oluyormuş yani biz günde 1000 koltuk takarsak 42 günde koltuk işini bitiririz mebaran kaplamayla beraber koltuk montajıda eş zamanlı bitecek tek sıkıntı şu çatının kalkıp semerlerin ve uzun boruların takılması artık bi gayret şuanları yapabilsek bu iş bitti :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Anıl

Çevrimdışı ahmetx

İroni mi yapıyorsun  :) Eee bu çatı bayram sonrası havaya kalkmaya başlayacağına göre ve montajı tahmini 4 gün sereceğine göre , bunun yanında halatlar da bağlanacaksa 1 hafta içinde gelse hayli hayli yeter. Şantiyede şu an 4 tane var sanırım. Geri kalıyor 9 tane ve siparişleri verildi denmişti.
Yok be abi ne ironisi,hasar gören parçaların hurdaya gidiş tarihi 10 Ağustos 1 aydır yeni parçalardan gelen olmadı. :-)
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Yok be abi ne ironisi,hasar gören parçaların hurdaya gidiş tarihi 10 Ağustos 1 aydır yeni parçalardan gelen olmadı. :-)
Onu geçtim sahada 4 tane hazır üçgen boru var. Belki montajlanmaya hazır borular da var. Onlar neden takılmadı bende bunu anlamıyorum  :alala:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı umutcoban

Stadımız umarım bu sene biter ama bitmediğini düşünelim seneye ağustos ayında üçlü turnuvayla şovlarla dualarla çok sağlam bir sezon açılışı yaparız. Projemizin mükemmel olduğunu düşünürsek bitmiş halini tahmin edemiyorum.  :) Yarım olunca şurası şöyle burası böyle yok gittik inşaattı vay efendim şu yoktu burası yapılmamıştı vs yorumları şimdiden görür gibiyim. Bence bu sene açılmasa da olur yarım yamalak iş olacağına tamamen bitsin her anlamda eksiksiz olsun hem seneye açılırsa bundan dolayı en azından iki üç yıldız futbolcu da gelir. Tam keyif sezonu olur  :icool:

Çevrimiçi Necmi

neden ben geldi diye biliyorum geçen hafta gece bir tır geldi :D @ahmetx

Çevrimdışı idil

10 yıl için az ama bunun 10 milyon TL sini hemen vericeklermiş diye duydum ben. yani geri kalan 9 yıla 40 kalıyor. sıcak para ihtiyacını düşünüyorlar demek ki şu an
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı murat_

neden ben geldi diye biliyorum geçen hafta gece bir tır geldi :D @ahmetx
abi bu simdimi soylenir ,senin bilipte bizim bilmedigimiz daha ne cok sey var kimbilir bi sizinti ne guzel olur abi  :D abi cidden geldiya borular neden takilmiyor. hani kimsenin isine burnumu sokmak gibi olmasin insaat isindende pek anlamam neden bizim stadda isler bir duzende gitmiyor stadi en basindan beri takip ederim duzen denen bisey yok ,düzende de kastim misal daha borular bitmeden strand jack yuvalarina gecmeleri strand jack yuvalari bitmeden strand jackleri yerlestirme gibi borular daha bitmemisken ve stadta hazir duruyorken halatlara devam etmeleri  :D yani once borulari sifirlasalar ardindan kisa gergi halatlarini ardindan uzun halatlari sifirlasalar sonra strand jack yuvalari hepsi yerlestirilse o da bittikten sonra strand jacklar yerlesse daha bi tertip duzen olmazmi umarim anlatabilmisimdir ne demek istedigimi  :D :D

Çevrimiçi murat

abi bu simdimi soylenir ,senin bilipte bizim bilmedigimiz daha ne cok sey var kimbilir bi sizinti ne guzel olur abi  :D abi cidden geldiya borular neden takilmiyor. hani kimsenin isine burnumu sokmak gibi olmasin insaat isindende pek anlamam neden bizim stadda isler bir duzende gitmiyor stadi en basindan beri takip ederim duzen denen bisey yok ,düzende de kastim misal daha borular bitmeden strand jack yuvalarina gecmeleri strand jack yuvalari bitmeden strand jackleri yerlestirme gibi borular daha bitmemisken ve stadta hazir duruyorken halatlara devam etmeleri  :D yani once borulari sifirlasalar ardindan kisa gergi halatlarini ardindan uzun halatlari sifirlasalar sonra strand jack yuvalari hepsi yerlestirilse o da bittikten sonra strand jacklar yerlesse daha bi tertip duzen olmazmi umarim anlatabilmisimdir ne demek istedigimi  :D :D
bu dediğin şekilde süre biraz uzamazmı?

Çevrimdışı Hakan Bilgin

10 yıl için az ama bunun 10 milyon TL sini hemen vericeklermiş diye duydum ben. yani geri kalan 9 yıla 40 kalıyor. sıcak para ihtiyacını düşünüyorlar demek ki şu an
aynen söylenenlere göre 10 milyon peşin olarak verilecekmiş biz vodafone ile 116 milyon dolara anlaştıgımızı ve fenerin ulkerle 10 seneliğine 90 milyona anlaştıgını düşünürsek sadece bir tribünün sponsorlugu 50 milyon az değil bence
Beşiktaşlı duruşu reflekstir esas duruşa benzemez en acı tarafıda sonradan öğrenilmez