Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 44 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5717232 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Mehmet92

Kış şartlatında membran döşeme işi en büyük sıkıntımız olucak gibi gözüküyor çatı kalktıktan sonra.

Çevrimdışı Ensar

Süper Lig’de sezona 3 maçta aldığı 6 puanla başlayan Beşiktaş, ekonomik açıdan da kritik adımlar atmaya devam ediyor. Transfer sezonunda UEFA’yla yaptığı anlaşmaya uygun hareket etmeye dikkat eden, Demba Ba ve Atınç’ın satışından kazandığı parayla da bu anlamda ciddi bir ‘artı’ sağlayan Siyah-Beyazlılar, Vodafone Arena kozunu da devreye soktu. Ligin en geç ikinci yarısında Arena’ya geçmeyi planlayan kurmaylar, tribün isimlerini satışa çıkardı. Bu anlamda ilk anlaşma Spor Toto ile yapıldı. Vodafone Arena’daki tribünlerden birinin ‘Spor Toto Tribünü’ olarak anılması karşılığında Kartal’ın kasasına 50 milyon TL gireceği öğrenildi. Anlaşmanın süresinin 10 yıl olması bekleniyor.

SIRA DİĞERLERİNDE

Spor Toto’yla yapılan anlaşma gereği ilk etapta 10 milyon TL’nin Beşiktaş’ın hesabına bu hafta içinde aktarılacağı belirtildi. Yönetim, bu parayı oyuncu alacaklarını kapatmak için kullanacak. Siyah-Beyazlı kurmayların, Spor Toto’yla yapılan anlaşmanın ardından diğer tribünlerin isim sponsorluğu için de görüşmelere başladığı öğrenildi.

FENERBAHÇE BAŞLATMIŞTI

Tribünlere isim sponsorluğu konusunda ilk adımı Fenerbahçe atmıştı. Şükrü Saracoğlu Stadı’nın yenilenmesi sırasında Telsim ve Migros ile anlaşmalar yapılmış ve bu tribünlerin yenilenme bedelleri isim sponsorluğuyla karşılanmıştı. Saracoğlu’nda şu anda da iki kale arkası tribünü Türk Telekom ve Migros ismiyle anılıyor. Galatasaray’ın stadı Türk Telekom Arena’da da isim sponsorluğu kapsamında Opel ve Pegasus Tribünleri bulunuyor.

(Habertürk)

Bakalim dogrumu bu sefer
senelik 5 milyon tl yani 1.6m euro felan ediyor , az değil mi ?
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Efe

Kış şartlatında membran döşeme işi en büyük sıkıntımız olucak gibi gözüküyor çatı kalktıktan sonra.
10 derece altinda mebran dosemesi cok sıkıntı ama kasim aralik aylarinda 10 derece civarinda seyredecektir o zaman biter zaten parcalar baya buyuk olacak 2 ayda biter
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Mehmet92

10 derece altinda mebran dosemesi cok sıkıntı ama kasim aralik aylarinda 10 derece civarinda seyredecektir o zaman biter zaten parcalar baya buyuk olacak 2 ayda biter

Hem 10 derece altı sıkıntılı deyip hem de 2 ayda biteceğini öngörmek baya iyimser ya.Bursa stadında kış aylarında 1 tane bile takamamışlardı.Şu aylarda membranı döşüyor olmamız lazımdı en geç

Çevrimdışı keremfrat1

Çevrimdışı Efe

Hem 10 derece altı sıkıntılı deyip hem de 2 ayda biteceğini öngörmek baya iyimser ya.Bursa stadında kış aylarında 1 tane bile takamamışlardı.Şu aylarda membranı döşüyor olmamız lazımdı en geç
neden iyimser olsun 10 derece civarinda seyredildigi takdirde sıkınti yok diyorum cok duserse takilamaz tabi 2 ay suresi var mebaranin en gec olarak hava izin vermezse dosemezler marti beklerler yapacak bisey yok
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

3 Adet Strand jack takilmis :)
3 degil 4 tane gorunuyor fotolarda kerem sen bi foto ceksene ordan bakayim gittiysen stada yakin cekim rica edicim @keremfrat1
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Biraz yağmurda tüm şantiyede işler duruyordu. Sadece soğuk değil yağmurda da çalışma olmaz. Dua edelim membran takılacağı zamanlarda hava şartları kötü olmasın.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı keremfrat1

3 degil 4 tane gorunuyor fotolarda kerem sen bi foto ceksene ordan bakayim gittiysen stada yakin cekim rica edicim @keremfrat1
Cektim :) yanlis saymısim 4 tane evet :)
[ Son Düzenleme: 07 Eylül 2015, 12:00:48 keremfrat1 ]

Çevrimdışı Mehmet K

Çatının kalkması medyada bahsedildiği gibi 3 ay falan sürmeyecek dmi?

Çevrimiçi 38life

Arena yine gecikiyor

İnönü Stadı yıkıldıktan sonra aynı yere Vodafone Arena'yı inşaa eden Beşiktaş'ta sorunlar bitmiyor.

Kartal'ın çatı iskeleti montaj işleminin zorlu geçtiği belirtildi. Geçen ay iskelenin çökmesiyle gecikme yaşanmıştı. Yerde devam eden çatı iskeletinin yukarı çıkarılması ve montaj işleminin en az 3 ay süreceği belirtildi. Bu durum da açılışı geciktirecek.

Haber Kaynağı: Fotomaç
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Eylül 2015, 12:36:23
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Arkadaşlar buranın seviyesine uymayan yorumları burada paylaşmayın lütfen.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Easthanbool

Membran montajını yapacak olan Etna Membran ve  Çelik yapı 2010 yılında başka bir firmadan ayrılıp da kurulmuş bir şirket ve öğrenebildiğim kadarıyla pekte profesyonel değiller.Umarım sıkıntı yaşamayız
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı Efe

Arena yine gecikiyor

İnönü Stadı yıkıldıktan sonra aynı yere Vodafone Arena'yı inşaa eden Beşiktaş'ta sorunlar bitmiyor.

Kartal'ın çatı iskeleti montaj işleminin zorlu geçtiği belirtildi. Geçen ay iskelenin çökmesiyle gecikme yaşanmıştı. Yerde devam eden çatı iskeletinin yukarı çıkarılması ve montaj işleminin en az 3 ay süreceği belirtildi. Bu durum da açılışı geciktirecek.

Haber Kaynağı: Fotomaç
3 ay geciksin napalim simdi bunu haber diye ortaya suruyorlar bide hep bazilarini galiyana getirmek icin yapilmis hareketler şunu bi anlayamadilar stad er yada gec acilacak bu sezon acilacak acildigi zaman bakalim neler uyduracaklar
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

1.membran montajında 14 derecenin altında yeterli gerdirme yapılamıyor ancak , bizim membran silikon kaplama olduğu için durum farklı olabilir.
2.Çatı üst çelik kısım montajı için en az 75 gün lazımmış.
3.Devlet kurumlarının sponsorluklarından hiç hazzetmiyorum , arkadan yaptırımları geliyor .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimiçi Necmi

Vodafone Arena 07 Eylül 2015 (11:00) arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @keremfrat1  'e teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Efe

Cektim :) yanlis saymısim 4 tane evet :)
iyi bakalim sevindirici gelismeler bu hafta iyi gecer insallah
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

1.membran montajında 14 derecenin altında yeterli gerdirme yapılamıyor ancak , bizim membran silikon kaplama olduğu için durum farklı olabilir.
2.Çatı üst çelik kısım montajı için en az 75 gün lazımmış.
3.Devlet kurumlarının sponsorluklarından hiç hazzetmiyorum , arkadan yaptırımları geliyor .
cati ust kismi 75 gun olacaksa gelecek sezon acilir ama cok fazla 75 gun sadece yaylar ve uzun borular icin
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Erhan

Abi bu halatlarin boru tarafında ki bağlantılarını biliyorum da , jackler çektikten sonra yukarıda nereye bağlanacak halatlar nasıl duracak biliyor musun ?

@FARUK bikaç fotoyla anlatmıştı

Yeşil soru işareti olan yerlere strandjackler takılıyor

Çevrimiçi 38life

3 ay geciksin napalim simdi bunu haber diye ortaya suruyorlar bide hep bazilarini galiyana getirmek icin yapilmis hareketler şunu bi anlayamadilar stad er yada gec acilacak bu sezon acilacak acildigi zaman bakalim neler uyduracaklar
Ben de buna dikkat çekmek için paylaştım. Bu haberlerin yapılması beni üzmüyor. "Besiktasli" olduklarını söyleyen bazı taraftarlarin bu haberlere inanıp yönetime tutarsizca sallamalari beni üzüyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ahmetx

cati ust kismi 75 gun olacaksa gelecek sezon acilir ama cok fazla 75 gun sadece yaylar ve uzun borular icin
kedi yolları da dahil buna. kendi iş planımda ben de 75 gün vermiştim ama ses ve ışık sistemini dahil ederek.

Çevrimiçi Necmi

Ben de buna dikkat çekmek için paylaştım. Bu haberlerin yapılması beni üzmüyor. "Besiktasli" olduklarını söyleyen bazı taraftarlarin bu haberlere inanıp yönetime tutarsizca sallamalari beni üzüyor.
3 ay dönen olay zaten 1 ayı Semer montajı diğer 2 ayı membran montajı bu baştan beri bilinen bir şey
ekim ayında başlansa aralık sonu gibi biter bu normal olanı ben bir ayda gecikme koyayım hava şartları vs buda
ocak sonu gibi olur hadi öngöremedik iki ay gecikme oldu buda şubat sonu demektir. zaten bildiğimiz ve konuştuğumuz bir
bilgi bu

Çevrimdışı Efe

strand jackler iyi gorunuyor bu ay sonu bakalim neler olacak
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

kedi yolları da dahil buna. kendi iş planımda ben de 75 gün vermiştim ama ses ve ışık sistemini dahil ederek.
ben olamamasi gerektigini dusunuyorum gerekirse 1 vinc daha gelmeli cati kalktiktan sonra kolay olan bolum 3 ay surecekse bu sadece parasizliktan olur yoksa sadece yerine tak isi var yerleri belli parcalar buyuk mebran dahil 75 gun olabilir ama mebran haric 75 gun bence cok fazla insallah olmaz artik zaman ne gosterecek gorecegiz ilk su catiyi havada asili ni gorelim sonrasi gelir zaten ekim ilk gunleri kaldirma baslasin bisey istemiyorum
Şampiyon Beşiktaş JK