19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş
19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş Skor : Ç.Rizespor: 1 - Beşiktaş: 2 Tarih : 08/02/2015 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni Rize Şehir Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 83052 defa] 19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı onurt

Bu futbolda Bursaya karşı işimiz çok zor. Maç nerde belli mi?
"Beşiktaş için birşeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın."
Süleyman Seba

Çevrimdışı Türkay

Olimpiyat.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Tolga

Olimpiyat'ta oynanacak.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimiçi Samet Ç

Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak ikinci kırmızı için ağırdı dedi yayında. Bu mudur Beşiktaş'ın yöneticisi? Net kırmızı için ağırdı dedi? Akıl nerde bu adamlarda? Böyle bir açıklama kabul edilebilir mi?
Beşiktaş duruşu hocam illa pozisyonlar hakkında konuşacaklar ben başkan olsam yarın görevinden alırım o adamı. Sonra hakemler bizi doğrayınca ağlamaya başlamasınlar hep bu tarz saçma sapan salakça açıklamalar yüzünden oluyor bize karşı bu kadar rahat düdük çalmaları hakemlerin.

Çevrimdışı Deniz

Tamam yarın gitsin Bilic. Siz futbolunu beğenmiyorsunuz diye. Merak ediyorum futbolunu beğenmediğiniz için kaçıncı hoca olacak bu gönderdiğiniz. Ve acaba kaç kare şampiyon olabilmişiz. Size ne nasıl oynattığından kazandıkdan sonra hiçbir hükmü yoktu gözümde. Şampiyon yapıyorsa istediği gibi yapsın. Bugün Lider isek Bilic'in oynattığı top doğrudur.  :ok:
İyi de hocam 9 kisi karsisinda bu kadar mahkum bu kadar rezil futbol oynatan,toreye ve olcaya bu kadar tahammul eden Bilic i insanlar elestirmeyecek de neyi elestirecek?

İyi mac oynattiginda herkes nasil ovuyorsa kotu oynattiginda da elestirir bu kadar basit.bu kadar rezil futbolun savunulacak bir yani yok.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ZEKI

Haftaya Bursa'nın cezalı oyuncusu var mı?
@Karabay  Bursa da Volkan cezali bizdede Ersan cezali

Çevrimdışı quanch

Bu şekilde kaç maç daha kazanacağımızı düşünüyorsunuz cidden merak ediyorum.

Bugünkü takımı gördükten sonra derbilere şimdiden 0 yazdım ben maalesef.
Allah aşkına tek maçta bitti mi Bilic yani bu mudur usta
Şampiyon olmasan bile...

Çevrimdışı atakan eraslan

Derbilerde az da olsa bir ümidim vardı o da gitti Bilic'in sayesinde sağolsun. Trabzon, Fener, Gs maçlarına 0 yazın hiç bir şey beklemeyin. Geçen sene 10 kişi oynayan fenere karşı koskoca ikinci yarı savunmaya yattık ezdiler bir şey demedim ama bu 2 oldu. Böyle şampiyon falan olamayız. Derbileri de oyuncuların tecrübesizliği nedeniyle kaybetmiyoruz Bilic'in korkaklığı yüzünden kaybediyoruz.Senin takımının forveti Demba Ba ise maç içinde en az 5 kere topu göndermen lazım bugün bir tane top getiremedik adam bu Demba geldiğinden beri böyle adam orta sahadan top almaya geliyor yazık buna daha çözüm bulamıyorsan hoca moca değilsin benim gözümde. KORKAK bir teknik direktörsün benim gözümde.

:claps:

Çevrimdışı Türkay

İnşallah böyle kötü bir maç daha oynamayız.

Çevrimdışı Hicks

Bilic ne yapsın, senin futbolcunun kafası çalışmıyor ki, adam topa sahip olun top çevirin diyor, Topu alan burnunun dikine gidiyor, rakip kapanmış, deli dana gibi nereye gidiyorsun ya bir sakin. Tolgay, Atiba oyunu tuttu Allah'tan... Bu kadar çok dikine giden adam da ayrı sorun. Sosa büyük nimet, umarım sakatlanmaz, ceza almaz. Tolga'ya acilwn çözüm bulunmalı, bu takımın bocalamasının tek sebebi Tolga, kaleyi her tutan rakip şutu gol oluyor. Ersan'ın kart görmesi iyi oldu, yapılı forvetler karşısında bocaladığını çok net gördük bugün, Atınç, Fernandao ile daha iyi başa çıkacaktır, ayrıca Atınç daha akıllı bir topçu. Herşeye rağmen lider olduk, bravo herkese...
Yine bir akşamüstü meyhanede,
Masada 70'lik rakı su ile
Dertlerim çok büyük anlamaz kimse,
Beşiktaş sevgisi böyledir işte...

Çevrimdışı talha

Deplasman serimiz kaça çıktı biriniz hatırlatsın bana. Kazanıyorsak sıkıntı yok. Trabzon maçını da alacaz. Ben sıkıntı görmüyorum.  :ok:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı yigitcan1903

Her maçın şartları farklıdır
Daha iyi de oynayabilirsin daha kötü de haftaya

Çevrimdışı talha

İyi de hocam 9 kisi karsisinda bu kadar mahkum bu kadar rezil futbol oynatan,toreye ve olcaya bu kadar tahammul eden Bilic i insanlar elestirmeyecek de neyi elestirecek?

İyi mac oynattiginda herkes nasil ovuyorsa kotu oynattiginda da elestirir bu kadar basit.bu kadar rezil futbolun savunulacak bir yani yok.

Chelsea mahkum ola ola kupayı evine götürmüştü. Ben kazandıktan sonra umrumda olmaz. Yeter ya. Nasıl top oynatıyor diye kaçırmadıpımız hoca kalmadı.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Tolga

Allah aşkına tek maçta bitti mi Bilic yani bu mudur usta
Tek maçta değil kardeşim bu sezon böyle birçok maçımız var.

Rize ile beraberlik

Eskişehir ile beraberlik

Erciyes yenilgisi

Gs ve Fb yenilgileri

Bunların hepsi özellikle de derbilerde Bilic'in kafasında maça mağlup başlamasının eseridir.

Bilic'i çoğu kez savundum ve destekledim ama bugün derbi maçlarında aldığımız yenilgilerden bile daha çok sinirlendim.

9 kişi kalmış bir takımı böyle zar zor yenmez şampiyon olacak takım.

Bilic bu konularda yetersiz benim gözümde maalesef.

Çevrimdışı Deniz

Metin albayrak ne demeye calismis oyle?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Türkay

Fener neredeyse kale direklerini bile hücuma gönderiyor biz hala korkak oynuyoruz hem de 9 kişiye karşı.

Çevrimiçi Samet Ç

Güntekin Onay: "Sayın Albayrak, pozisyonu yanlış mı gördü acaba? Bence dünyada bu faule sarı kart diyen bir insan olamaz"

Bu Metin Albayrak kafamı iyice bozdu. Nasıl izledin maçı arkadaş yazıklar olsun kime yaranıyorsunuz. Yönetici çıkar pozisyonlar hakkında yorum yapar hoca çıkar yorum yapar bıktım artık bu işten yemin ederim. Konuşmayın abi konuşmayın. Daha sonra izleyip değerlendireceğim deyin.

Deplasman serimiz kaça çıktı biriniz hatırlatsın bana. Kazanıyorsak sıkıntı yok. Trabzon maçını da alacaz. Ben sıkıntı görmüyorum.  :ok:

6 maç oldu

Çevrimdışı Sarp

Hiç mutlu olamadim !! Hiç ama!!! Kaybetmiş kadar oldum yemin ederim!!!

Çevrimdışı Deniz

Chelsea mahkum ola ola kupayı evine götürmüştü. Ben kazandıktan sonra umrumda olmaz. Yeter ya. Nasıl top oynatıyor diye kaçırmadıpımız hoca kalmadı.
İnsanlar begenmedigini alkislamaz elestirir dunyanin her yerinde durum boyledir.1 macla gitsin kalsin muhabbetine girmem,insallah uzun yillar da takimin basinda kalir ama bugun oynattigi futbol ve oyuna etki edemeyişi butun elestirileri hak ediyor.

Çevrimdışı Tolga

İnsanlar begenmedigini alkislamaz elestirir dunyanin her yerinde durum boyledir.1 macla gitsin kalsin muhabbetine girmem,insallah uzun yillar da takimin basinda kalir ama bugun oynattigi futbol ve oyuna etki edemeyişi butun elestirileri hak ediyor.
Biz sadece sonuç odaklı bakarsak bu takımın oyununda gram düzelme olmaz çok net söylüyorum.

Çevrimdışı ZEKI

10 macta 9. galibiyet (deplasmanda)

Çevrimdışı Factatum

Yarın da cincon puan kaybeder. Bursa maçını kayıpsız atlatmalıyız. Puan kaybına tahammülümüz yok. Derbi maçlarına kadar mümkün mertebe puan biriktirmeliyiz.

Çevrimdışı leylileyli

Bilic ne yapsın, senin futbolcunun kafası çalışmıyor ki, adam topa sahip olun top çevirin diyor, Topu alan burnunun dikine gidiyor, rakip kapanmış, deli dana gibi nereye gidiyorsun ya bir sakin. Tolgay, Atiba oyunu tuttu Allah'tan... Bu kadar çok dikine giden adam da ayrı sorun. Sosa büyük nimet, umarım sakatlanmaz, ceza almaz. Tolga'ya acilwn çözüm bulunmalı, bu takımın bocalamasının tek sebebi Tolga, kaleyi her tutan rakip şutu gol oluyor. Ersan'ın kart görmesi iyi oldu, yapılı forvetler karşısında bocaladığını çok net gördük bugün, Atınç, Fernandao ile daha iyi başa çıkacaktır, ayrıca Atınç daha akıllı bir topçu. Herşeye rağmen lider olduk, bravo herkese...

Katiliyorum.

Etiketler: