19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş
19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş Skor : Ç.Rizespor: 1 - Beşiktaş: 2 Tarih : 08/02/2015 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni Rize Şehir Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 82253 defa] 19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı Mustij1903

Tüm Beşiktaş Taraftarının Koca sezon boyunca içine sinmeyen ilk ve tek maç olur inşallah. Haftaya Bursa Maçında Güzel oyun ve bol gollü galibiyetler.
şşşşşşşşşşş bbbiiiiiir   kiiiiiiii üççççç BEŞİKTAŞ..... Lay lay lay lay lay lay lay lay layyyyyyy.

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı quanch

Tecrübe dediğimiz şey çok maç yapmak ve üst seviyede maç yapmakla elde edilir.

Bu takım Arsenal,Tottenham,Feyenoord ve derbi maçları oynadı bugüne kadar.

Hala daha bu takım belli bir oyun tecrübesine gelemediyse senin görüşüne göre şampiyon olmamız çok zor.

Ama ben bu görüşe katılmıyorum.

Bu takım tecrübesiz falan değil sadece potansiyelinin altında oynuyor.Mersin maçını bunun biraz dışında tutuyorum.
Şampiyon olmamız çok zor zaten ama inşallah olacagız ondan bu sene o sene diyoruz en azından ben ondan diyorum

Bu sene çıkaracagımız dersler ile çok şey degisecek ama şu an degisme asamasında ayrıca yedek forvetimiz olmaması da işimizi zorladı Bilic'in yedek forveti olsaydı sokardı
Şampiyon olmasan bile...

Çevrimdışı ALI RIZA

Resmen tv de bakıyor biliç kim eleştiriyor siz de biliç eleştiriyorsunuz...
Kendine güvenen Taraftarımıza soruyorum Siz biliç olsanız kimi oyuna alırsınız ve rakip 9 kişi 20 dk boyunca 
Yedekler : Cenk gönen Frei Atiba tolgay ismail atınc necip
Bana bunun cevabını verin bakalım sonra biliç eleştirelim....
Olcay yerine Frei Veli yerine atiba... Oguzhan yerine tolgay alırdım... siz kimi alırsnız ve maç içinde Oyunu bireysel anlamda değiştirecek G. Töre Sosa Frei Ba tutardım...

Çevrimdışı Tolga

Şunu söyleyerek son yorumumu yapıyorum.

Bugün aldığımız 3 puan altın değerinde bunda hem fikiriz.

Lider olmakta çok önemli ki bu baskıyı kaldıracak düzeyde bir takımız artık burada da problem yok.

Fakat son maçlarda yaşadığımız form düşüklüğünden kurtulamazsak bu puanların bir anlamı kalmaz.

Eğer takım toparlanır ve iyi futbolla galibiyetler gelmeye devam ederse bu maça çok sevineceğiz tabi.

Şu da önemli bu 3 puan belki de bizi şampiyon yapacak benim bunlara birşey dediğim yok.

Sorun sadece ortaya konan kötü futbol.

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı quanch

aynen katiliyorum  kardesim tolgadan  tut gokhan toreye kadar  hepsi havaya girdiler  eskiden orta sahada  rakibi bi silkelerdik oyunu hizli oynardik  bir  ara barca  gibi  pas  yapiyorduk  nerde  kaldi omaclar  nerde  rizemaci

Arkadaş ne kadar acımasızsınız yav her maç olmaz o işler Rize'nin bu performansı başka rakiplerde burada çok puan kaybettirir söyleyeyim
Şampiyon olmasan bile...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 21:41:13
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
O zaman susup izleyeceğiz sene sonuna kadar. Hocanın oynattığı topu beğenmemek nedir. Yeter valla.

Topu değil hamleleri.

Basiretsizliği.

9 kişi kalmış adam. 8i oyuncu. Ne yapar?

4 stoper yaptı beklerini de içeri kaydırıp.

3 ortasaha göbeğe topladı. Önüne Laferty'i attı.

Ne yapman lazım? 2 bek 2 kanat çizgiye inecek. 2 ortasahan bunlarla verkaça girecek.

forvetin ve defanstan artık forvete gönderdiğin 1 stoperin atacak.

Bir laferty'i 4 kişi tuttu insaf.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Resmen tv de bakıyor biliç kim eleştiriyor siz de biliç eleştiriyorsunuz...
Kendine güvenen Taraftarımıza soruyorum Siz biliç olsanız kimi oyuna alırsınız ve rakip 9 kişi 20 dk boyunca 
Yedekler : Cenk gönen Frei Atiba tolgay ismail atınc necip
Bana bunun cevabını verin bakalım sonra biliç eleştirelim....
Olcay yerine Frei Veli yerine atiba... Oguzhan yerine tolgay alırdım... siz kimi alırsnız ve maç içinde Oyunu bireysel anlamda değiştirecek G. Töre Sosa Frei Ba tutardım...
Gökhan Töreyi kesinlikle alırdım.bugün 11 kişi içinde tolgadan sonra en kötüsü töreydi.Sahada kalmasını çok yadırgadım @ALI RIZA
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ilhan mansız

Tecrübe dediğimiz şey çok maç yapmak ve üst seviyede maç yapmakla elde edilir.

Bu takım Arsenal,Tottenham,Feyenoord ve derbi maçları oynadı bugüne kadar.

Hala daha bu takım belli bir oyun tecrübesine gelemediyse senin görüşüne göre şampiyon olmamız çok zor.

Ama ben bu görüşe katılmıyorum.

Bu takım tecrübesiz falan değil sadece potansiyelinin altında oynuyor.Mersin maçını bunun biraz dışında tutuyorum.
dostum maç gerilimli hale gelince tecrübesizlik ortaya çıktı. Dikkat edersen sadece Sosa ve Ba hiçbirşey yokmuş gibi oynadılar. Böyle maçları oynamak zordur. Bilici göndermek isteyenlere ise sadece el insaf diyorum. Bazı arkadaşlar 2 kırmızı 1 penaltının çıktığı maçta rakibi neden ezemedik modundalar ama böyle maçlar aslında özellikle deplasmanda ve hk gibi hocaları olan takımlara karşı çok zor olabilir

Çevrimdışı Deniz

Demba Ba: "Kulüp kariyerimdeki en iyi performanslarımdan birini gösteriyorum Allah'a şükür"
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı cisse557

Takım oyununa önem veren Biliç'in takımının bu kadar kopuk oynamasının nedenini sormak isterdim. Çift ön libero ile oynayan takımın orta sahaya hakim olması gerekir. İleri uç ile defans hattı arası inanılmaz açık. Veli, Oğuzhan, Ersan ve Pedro 15 metre ileri pas atıyor. Ayağına topu alan futbolcu kafasını kaldırdığında etrafta minimum boşta 2 futbolcu görmesi gerekir bizdekiler göremediği için devamlı geride top çeviriyor. Bir an önce bu kopukluğun halledilmesi lazım.

Çevrimdışı ZEKI

@Çağrı hafta Fernandao Atinc ikilisi nasil bir sey bekliyorsun? Ersanin olmayisi iyimi oldu kotu mu ?

Çevrimdışı ALI RIZA

Gökhan Töreyi kesinlikle alırdım.bugün 11 kişi içinde tolgadan sonra en kötüsü töreydi.Sahada kalmasını çok yadırgadım @ALI RIZA
@Deniz girecek oyuncu ise frei töreden farklı mı ? bireysel diyorum bireysel oyuncular bunlar 1 e 1 adam gecen eksilten oyuncular sen frei girdikten sonra ayagına gelen topu hızlıca pas verip koştugunu gördün mü ? topla gidiyor hızlıca adam geçiyor adam eksiltiyor Töre de aynı şekilde olcay da Oguzhan da... Ha belki sosa olcay oguzhan pas yapıyor mantıklı... Ba ya top atamadılar 1. yarı taki penaltıya kadar ba 3 kişi tutyordu...

Çevrimdışı Tolga

Son yorumum demiştim ama şunu ekleyeyim :icool:

Tolga hatalı olduğu o golü hemen yemeseydi belki daha rahat bir maç götürebilirdik.

Öne geçip hemen gol yiyince takımda ne olduğunu anlamadı ve Rize'nin katı savunması ile karşı karşıya kaldık.

Ama yine de bunu çözecek olan kişi Bilic'ti.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 21:46:44
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
@Çağri hafta Fernandao Atinc ikilisi nasil bir sey bekliyorsun? Ersanin olmayisi iyimi oldu kotu mu ?

İkisi de fizik olarak tutamazdı tutamayacak @ZEKI abi.

Bence iyi oldu çünkü hava toplarını alır en azından. Ersan hem havadan hem yerden ezilecekti.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

@Çağri hafta Fernandao Atinc ikilisi nasil bir sey bekliyorsun? Ersanin olmayisi iyimi oldu kotu mu ?
@ZEKI hocam ersan kendi kendini yaktı beleş kart yeme alışkanlıgı defam ediyor... Fenando atıncı yer yutar... Fernando adam gecen oyuncu tecrübeli atınc genc tecrübe kazanıyor orta saha resmen bursaya dar etmesi lazım...

Çevrimdışı ALI RIZA

Topu değil hamleleri.

Basiretsizliği.

9 kişi kalmış adam. 8i oyuncu. Ne yapar?

4 stoper yaptı beklerini de içeri kaydırıp.

3 ortasaha göbeğe topladı. Önüne Laferty'i attı.

Ne yapman lazım? 2 bek 2 kanat çizgiye inecek. 2 ortasahan bunlarla verkaça girecek.

forvetin ve defanstan artık forvete gönderdiğin 1 stoperin atacak.

Bir laferty'i 4 kişi tuttu insaf.
@Çağrı asıl nedeni bireysel oyuncuların topu ayaklarında tutması ile oldu rakip top yapsan laferty defansa gelir savunma yapar... biz ne yaptık töre frei top ayaklarında tut bireysel oyna mantıgı rakip hızlı sekilde adam pası öyle böyle atıyorlardı... 2 defans tutyor... beklere motta ve serdar a bireysel oyuncular oyunu açmak icin pas vermeyince olacagı bu 4 kişi tutar

Çevrimdışı quanch

Son yorumum demiştim ama şunu ekleyeyim :icool:

Tolga hatalı olduğu o golü hemen yemeseydi belki daha rahat bir maç götürebilirdik.

Öne geçip hemen gol yiyince takımda ne olduğunu anlamadı ve Rize'nin katı savunması ile karşı karşıya kaldık.

Ama yine de bunu çözecek olan kişi Bilic'ti.
Ne yapabilirdi abi soruyorum sana sen olsan ne yapardın
Şampiyon olmasan bile...

Çevrimdışı Deniz

@Deniz girecek oyuncu ise frei töreden farklı mı ? bireysel diyorum bireysel oyuncular bunlar 1 e 1 adam gecen eksilten oyuncular sen frei girdikten sonra ayagına gelen topu hızlıca pas verip koştugunu gördün mü ? topla gidiyor hızlıca adam geçiyor adam eksiltiyor Töre de aynı şekilde olcay da Oguzhan da... Ha belki sosa olcay oguzhan pas yapıyor mantıklı... Ba ya top atamadılar 1. yarı taki penaltıya kadar ba 3 kişi tutyordu...
Töreyi hepimiz biliyoruz bu takımın en iyi oyuncularından.Adam bugün gününde değil oynayamıyor daha fazla zorlamanın anlamı ney?93 dk sahada durdu doğru düzgün kaç adam geçebildi,kaç şut atabildi.Top kaybından başka ne yaptı?Töreyi çıkartıp kerimi almalıydı.Bugün kötü oynadığında 60. dkda Robben de çıkabiliyorsa Töre de çıkar.Her futbolcunun kötü maçları olabilir.Önemli olan bu maçlarda oyuncunun daha fazla yıpranmasını engelleyip kenara almak. @ALI RIZA

Çevrimdışı atakan eraslan

Fernandaoyu tutmak mesele degil bence, birebir birakirsan ezilebilirler ama ona top aktarimini keselim yeter, bence abartilan bir oyuncu, bizde oynasa cok mutlu olacagim bir oyuncu degil

Çevrimdışı Deniz

BİLGİ | Beşiktaş, 19.haftada topladığı 46 puanın ardından son 11 sezonun en yüksek puanına ulaştı.

Çevrimdışı Fatih

@Çağrı senden bi G.Tore yorumu alabilir miyiz? Niye herkes kotu diyor bu aksam icin... Ben portakal suyunu fazla mi aldim bu aksam acaba...  :alala: :alala:
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Deniz

@Çağrı senden bi G.Tore yorumu alabilir miyiz? Niye herkes kotu diyor bu aksam icin... Ben portakal suyunu fazla mi aldim bu aksam acaba...  :alala: :alala:
Sen çok fazla almışsın  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı ALI RIZA

Töreyi hepimiz biliyoruz bu takımın en iyi oyuncularından.Adam bugün gününde değil oynayamıyor daha fazla zorlamanın anlamı ney?93 dk sahada durdu doğru düzgün kaç adam geçebildi,kaç şut atabildi.Top kaybından başka ne yaptı?Töreyi çıkartıp kerimi almalıydı.Bugün kötü oynadığında 60. dkda Robben de çıkabiliyorsa Töre de çıkar.Her futbolcunun kötü maçları olabilir.Önemli olan bu maçlarda oyuncunun daha fazla yıpranmasını engelleyip kenara almak. @ALI RIZA
Frei ondan farkı ne acaba ? aynı stil topu al git rakip üstüne rakip geç... @Deniz frei alsaydık ne gerek var frei gökhanda aynı şekil derdik

Çevrimdışı Deniz

BİLGİ | Beşiktaş Süper Lig’de deplasmanda oynadığı son 6 maçta 6 galibiyet aldı. Siyah-beyazlılar en son 2002-03 sezonunda bunu başarmıştı.

Etiketler: