19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş
19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş Skor : Ç.Rizespor: 1 - Beşiktaş: 2 Tarih : 08/02/2015 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni Rize Şehir Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 83029 defa] 19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı Tolga

Lidersek bu Bilic sayesindedir. Tek maçla adam satmayın. Gidin acemice gol yiyen Tolga'yı satın. Adamalra şansımız tutmuyor işte yapacak birşey yok. Aada böyle maçlar olur kendiniz dediniz. Oturun sevinin. :halay:
Arada mı uzun zamandır ite kaka maç kazanıyoruz.

Ayrıca ben bu eleştirileri kazanırken yapmayacaksam yenilirken de yapmama gerek yok yani.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

Bilic bugun takimin en kotusuydu..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı CanEmre

Kazandık çok şükür ama ne anladım ben bu galibiyetten  :akuma:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Türkay

Tamam iyi oynayamazsın olabilir, tamam şansız bi gol de yemiş olabilirsin neyse derim. Ama sen 9 kişi karşı atak yapamayıp ancak penaltıyla maçı kazanabiliyorsan yuh derim yuh.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2015, 20:59:40
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bir de gerçek var yalnız bu kadar zor deplasman kolay kolay oynamayacağız.

Eskişehir bunun yarısı kadar zor olmaz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Kimse Bilic'i falan savunmasın.

9 kişi kalan sıradan bir takımı bile çözemiyorsa bir hoca benim için bitmiştir.

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimdışı ZEKI

bu takım bu futbolla şampiyonluğu haketmiyor hepinize yazıklar olsun bizi bu hale düşürdüğünüz için
hemende sattiniz o kadarda degil

Çevrimdışı src35

maç öncesinde söylemiştim panik yapmamak gerek diye bu kadar panik olmaz ya...

11e 9 oynanan maçta stoperini ikinci santrfor olarak maçta rakip ceza sahasına gönderemeyeceksen ne zaman risk alacaksın biliç. korku dağları var adamın ya anlayamıyorum

Çevrimdışı keremfrat1

Ben stesten oldum sanki 9 kisi agir haraket ettik hizli oynasaydik daha farkli olurdu rize deplasmanida zordur bence kotu oynarkende kazanmak onemlidir

Çevrimdışı Factatum

Tolga skora dua etsin. Ne çektik şu bireysel hatalardan!  :s20:

Biliç'in Oğuzhan'a gösterdiği tolerans artık sıkmaya başladı.

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Lidersek bu Bilic sayesindedir. Tek maçla adam satmayın. Gidin acemice gol yiyen Tolga'yı satın. Adamalra şansımız tutmuyor işte yapacak birşey yok. Aada böyle maçlar olur kendiniz dediniz. Oturun sevinin. :halay:
Evlat.Kimsenin kimseyi  sattığı yok.Bu kadar kötü  Olcay ve Ozzy'ye  okadar direnen,rezalet oynayan Töreyi oyunda tutan, 9 kişiye karşı  hala  keep the ball diye takımı tutan,saldırtmayan Biliçe  kızgınlığımız.Hoca okadar korkmuşki 9 kişiye  karşı yenilmekten o korku oyuncusuna da  sirayet etmiş(geçmiş).Ersanı  hatırla  bomboş  durumda bıraksa  top auta  çıkacak ama  kafayla  kornere attı.5 metre  çapında etrafında  kimse yokken.Neden  bu  biliyormusun  .Hocadan  bulaşan  stresten.Ba habire orta sahaya  geldi  top aldı  hatırla.Desteğe  gelen yok çünkü.Neyse  umarım bu stresli  gece  bir daha  yaşanmaz.Çünkü bu ruh haliyle gidilecek olursa eğer çok kötü  vaziyet.AMa gitmeyiz  diye  düşünüyorum.Düzeliriz.Bu gecelikti  diyelim.Geçelim.

Çevrimdışı Karabay

Haftaya Bursa'nın cezalı oyuncusu var mı?

Çevrimiçi Samet Ç

Derbilerde az da olsa bir ümidim vardı o da gitti Bilic'in sayesinde sağolsun. Trabzon, Fener, Gs maçlarına 0 yazın hiç bir şey beklemeyin. Geçen sene 10 kişi oynayan fenere karşı koskoca ikinci yarı savunmaya yattık ezdiler bir şey demedim ama bu 2 oldu. Böyle şampiyon falan olamayız. Derbileri de oyuncuların tecrübesizliği nedeniyle kaybetmiyoruz Bilic'in korkaklığı yüzünden kaybediyoruz.Senin takımının forveti Demba Ba ise maç içinde en az 5 kere topu göndermen lazım bugün bir tane top getiremedik adam bu Demba geldiğinden beri böyle adam orta sahadan top almaya geliyor yazık buna daha çözüm bulamıyorsan hoca moca değilsin benim gözümde. KORKAK bir teknik direktörsün benim gözümde.

Çevrimdışı İzzet

Bu defans hattıyla işimiz çok zor. Son pozisyonda 18 içinde 3 rizeli boş :s20:
giray topu düzeltebilse kendi tarihlerinin en anlamlı puanını alacaklardı.
Bir de yerden sakin paslarla Rize'yi canından bezdirebilirdik.
Neden yapamadık, anlayamadım.
Onlar panikleyeceğine biz panikledik.
Biz düzgün pas yapamadıkça onların direnci arttı.
Tuhaf.

Çevrimdışı talha

Tamam yarın gitsin Bilic. Siz futbolunu beğenmiyorsunuz diye. Merak ediyorum futbolunu beğenmediğiniz için kaçıncı hoca olacak bu gönderdiğiniz. Ve acaba kaç kare şampiyon olabilmişiz. Size ne nasıl oynattığından kazandıkdan sonra hiçbir hükmü yoktu gözümde. Şampiyon yapıyorsa istediği gibi yapsın. Bugün Lider isek Bilic'in oynattığı top doğrudur.  :ok:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Serjo

9 kişiyi zor zar yendik ,sinirim bozuldu
lider takım böyle oynamaz
inşallah Bursa'ya karşı kendimize geliriz  :bandit:
Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.

Çevrimdışı src35

oğuzhan bu sezon gördügüm en iyi oğuzhandı....

Çevrimdışı Orhan_

Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak ikinci kırmızı için ağırdı dedi yayında. Bu mudur Beşiktaş'ın yöneticisi? Net kırmızı için ağırdı dedi? Akıl nerde bu adamlarda? Böyle bir açıklama kabul edilebilir mi?

Çevrimdışı yigitcan1903

Bu tarz kötü oynayıp 3 puanla çıkılan özellikle son dakikalarda 3 puanla çıkılan maçlar rakibi müthiş bozar
Evet ben de biliyorum kör topal gittiğimizi
Ama bu ligde bir şekilde 3 puan almak önemli
Şampiyonluğa soluğumuz yeter yetmez ama şampiyon olacaksak şans faktörü de illa olacak olmalı işin içinde

Çevrimdışı quanch

Bilic'e nasıl laf ediliyor anlamıyorum oyuncularımız bu kadar tecrübeli sistem olarak bir şey oynuyorsak bu Bilic sayesindedir
Şampiyon olmasan bile...

Çevrimdışı Tolga

Tamam yarın gitsin Bilic. Siz futbolunu beğenmiyorsunuz diye. Merak ediyorum futbolunu beğenmediğiniz için kaçıncı hoca olacak bu gönderdiğiniz. Ve acaba kaç kare şampiyon olabilmişiz. Size ne nasıl oynattığından kazandıkdan sonra hiçbir hükmü yoktu gözümde. Şampiyon yapıyorsa istediği gibi yapsın. Bugün Lider isek Bilic'in oynattığı top doğrudur.  :ok:
Bu şekilde kaç maç daha kazanacağımızı düşünüyorsunuz cidden merak ediyorum.

Bugünkü takımı gördükten sonra derbilere şimdiden 0 yazdım ben maalesef.

Çevrimdışı Türkay

2. kırmızı kart dünyanın en net kırmızı kartı.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Samet Ç

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak: "Rize'nin gördüğü ikinci kırmızı kart bana ağır geldi. Sarı kart olabilirdi."

Bu adam bunu dediyse hemen görevinden alınması lazım neresiyle izlemiş pozisyonu  :akuma:

Çevrimdışı atakan eraslan

Kafayi yicem cikmis metin albayrak ikinci kart kart degil dedi ya :akuma: sen bunu dersen millet ne der arkadas, kimden korkuonuz kime yaranionuz deli olucam :akuma: biz ne kirmizilar yedik bitane rakibin cikip bunu soyledimi, kaldiki pozisyon da net kirmizi yani

Etiketler: