2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 781 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11763879 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Ensar

Şaka mısın başkan sen? Kişisel veya bi takıma hakaret değil bu takımı havaya sokar vs vs.. Eskisi gibi tribünde küfür edilmiyor zaten? Passolig hani sadcee kişiye ceza verecekti? 17.000 kişide mi küfür etti?
kardeşim ne için söylediğinin bi önemi yok küfür yasak ya bunu anlayin artık , küfür etmek isteyen kahvede izlesin maçını ağzına geleni söylesin allah allah
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Onur Küçük

Sene başında transfer sezonunda sen buralarda değil miydin? Şimdi gidip yine güzelleme yapıyorsunuz. Madem o kadar ince eleyip sık dokuyor yönetim sene başında neden Kaleci ile Defans almadı?
Serhat,  sene başında transfer sezonunun sonunda 'Böyle amatörlük olmaz' diye yönetimi eleştiren de bendim çünkü yaptıkları amatörlüktü . Sınava son gün hazırlanmaya çalışan öğrenciler gibiydiler. Valdez,Romao,Lawal gibi menajer tavsiyesiyle abuk subuk isimler son dakikada ortaya atıldığında da 'Bunları alacağınıza takım 3 ay idare etsin ama kış transfer sezonuna kadar derslerine iyi  çalışıp takımın sistemine uyum sağlayacak fark yaratacak oyuncular transfer edin' dedim. Hatta @Necmi abi bu konuda bana ve benim gibi düşünenlere kızsa da (biraz sert eleştiri yaptığımızı düşündüğünden sanırım) fazla da belli etmemeye çalıştı.
Şimdi kaleci transferi için derslerini iyi çalışmışlar ,işi sıkı tutuyorlar . O zaman bana eleştirmek değil tebrik etmek düşer. Defans için de umarım benzer bir çalışma yapılır.
[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2016, 15:24:56 Onur Küçük ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Serhat,  sene başında transfer sezonunun sonunda 'Böyle amatörlük olmaz' diye yönetimi eleştiren de bendim çünkü yaptıkları amatörlüktü . Sınava son gün hazırlanmaya çalışan öğrenciler gibiydiler. Valdez,Romao,Lawal gibi menajer tavsiyesiyle abuk subuk isimler son dakikada ortaya atıldığında da 'Bunları alacağınıza takım 3 ay idare etsin ama kış transfer sezonuna kadar derslerine iyi  çalışıp takımın sistemine uyum sağlayacak fark yaratacak oyuncular transfer edin' dedim. Hatta @Necmi abi bu konuda bana ve benim gibi düşünenlere kızsa da (biraz sert eleştiri yaptığımızı düşündüğünden sanırım) fazla da belli etmemeye çalıştı.
Şimdi kaleci transferi için derslerini iyi çalışmışlar ,işi sıkı tutuyorlar . O zaman bana eleştirmek değil tebrik etmek düşer. Defans için de umarım benzer bir çalışma yapılır.
Ama işi baştan sıkı tutmak lazım. Şu an sene başında iş sıkı tutulsaydı şimdi çok daha farklı bir noktada olabilirdik. Lider olmamız kimseyi yanıltmasın.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı RQ7_351903

Sen Tolga ile Mandandayı mı kıyasladın ?

Zaten kalemize maçta epi topu 3 top geliyo neyin kafası bu ?

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Tolga'nın yediği goller maç kaybettiren gollerdi, Mandanda'nın nasıldır orasını bilemiyorum...
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı aek

bunun hiçbir değeri önemi yok marsilya ligte 10. sırada elek olmuş maddi krizde türkiyede beşiktaşa anadolu takımları ne kadar gelebiliyor gelsede kaleye gelen şutların etkisi tartışılır adam orda ibrahimoviç'in Di maria nın lacazette'in toplarını çıkarıyo.Ona bakarsanız Muslera ligin en iyi kalecisi bu sene elek oldu

Çevrimdışı RQ7_351903

Yok abi yok, bizim taraftara Tolga bile fazla, Fevzi2yi getirin tekrar bunlara.

O kadar kısknadığımız Muslera'nın da istastistikleri yayınla zeki arkadaşım.

Çevrimdışı Onur Küçük

Ama işi baştan sıkı tutmak lazım. Şu an sene başında iş sıkı tutulsaydı şimdi çok daha farklı bir noktada olabilirdik. Lider olmamız kimseyi yanıltmasın.
Orası malum Serhat. Bu dediklerini ben de hep diyorum . Geçmişteki hatalardan ders almayıp sürekli aynı yanlışlar tekrarlıyorsak geçmişteki yanlışları bir daha yapılmaması için  analım fakat artık doğruları görüp bunları yapmaya çalışıyorsak  geçmişte yaptığımız yanlışları anmak negatif,olumsuz enerji vermekten başka bir işe yaramaz.

Sen Tolga ile Mandandayı mı kıyasladın ?

Zaten kalemize maçta epi topu 3 top geliyo neyin kafası bu ?

sen ilk önce bir laflarına dikkat et!

Bu benim kıyaslamam mı ?

Opta kıyaslamış bende sizinle paylaştım bu resme katılıyorum gibi bir yazı gördün mü ?

Bu forumda herkes bir coştu.

Çevrimdışı aek

MAndanda ya bi kere şurdan ikna olabilirsiniz adam fransa ligi gibi çok zor bir ligte marsilya'nın kaptanı olmuş adına şarkılar yazılmış girin bakın internete fransa milli takımının 2 numarası yani bu adam kendini ispatlamış El Phenomeno diye lakap takmışlar daha ne olsun.Böyle uluslararası adamlar bizim ligte herzaman fark yaratır rahat olun Mario Gomez transferini de hatırlıyorum gene biton muhalefet eden çok bilmişler vardı
[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2016, 15:37:17 aek ]

Çevrimdışı 38life

İstatistiklerin çoğu zaman hiçbirşey ifade etmediğini anlatmak için güzel bir resim.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Orası malum Serhat. Bu dediklerini ben de hep diyorum . Geçmişteki hatalardan ders almayıp sürekli aynı yanlışlar tekrarlıyorsak geçmişteki yanlışları bir daha yapılmaması için  analım fakat artık doğruları görüp bunları yapmaya çalışıyorsak  geçmişte yaptığımız yanlışları anmak negatif,olumsuz enerji vermekten başka bir işe yaramaz.
İşte yıllardır hep geçici çözümler üreterek bir yere gelmeye çalıştık ama ya başında ya da sonunda tekledik. Sağ Bek olayı, Defans olayı ve en son Kaleci olayı. Geçici çözümler veya idare ederiz zihniyeti o anı kurtarır ama biz sezonluk yaşayan bir takım olmalıyız o an transfer yapmayınca ve yerine idareten birisini bulunca o an için müthiş bir çözümmüş gibi geliyor insanlara ama ilk zor sınavda ne kadar hata yapıldığı ortaya çıkıyor. Bu seneki Sporting Maçı, Akhisar maçı vb., Necip'in sağ bek oynadığı Fener maçı, Brugge maçı gibi örneklerle dolu ortalık.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Ensar

Bu benim kıyaslamam mı ?

Opta kıyaslamış bende sizinle paylaştım bu resme katılıyorum gibi bir yazı gördün mü ?

sükut ikrardandır güzel kardeşim , sen taraftarın en sinir olduğu sey hakında böyle birşeyi paylaşmaya nasıl cesaret ettin :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Yok abi yok, bizim taraftara Tolga bile fazla, Fevzi2yi getirin tekrar bunlara.

O kadar kısknadığımız Muslera'nın da istastistikleri yayınla zeki arkadaşım.

Bak güzel kardeşim 1.ci mesajında hakaret etmişsin.2.ci mesajında imalı cümleler yazıyorsun yapma güzel kardeşim.

Çevrimdışı panic13

Mandanda zu Besiktas JK..

Hadi be... gelsin artık be....

Olmadı mı? Adler zu Besiktas JK. bu da olumlu :)

Bu arada Tolga ile Fevzi'yi kıyaslayanlar olmuş, Fevzi çok yetenekli bir kaleciydi. Hem çizgide hem yan toplarda gayet yeterli idi. fiziği de 10 numara idi. Ama mental problemlerini bir türlü aşamadı. Sadece ıska geçen top değil, üzerinde hep bir tedirginlik vardı. ama ben asla onun tolga gibi arka arkaya aynı hataları yaptığını hatırlamıyorum.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı panic13

Tolga, Beşiktaş'ın folklörüdür arkadaşlar.

sükut ikrardandır güzel kardeşim , sen taraftarın en sinir olduğu sey hakında böyle birşeyi paylaşmaya nasıl cesaret ettin :D

İnsanoğlu malasef anlamadın dinlemeden hemen hazır kıta bekliyor   :tabe:

Çevrimdışı RQ7_351903

Bu benim kıyaslamam mı ?

Oturduğun yerden salla ne güzel adam iki senedir uefa'dan ediyo bizi, her maç sıfatını görmekten bıktığım adamı koymuşun oraya, ne anlam ifade etti bu Allah aşkına, adamın sıfatını görünce sinirlerim hopluyo.

Çevrimdışı panic13

Tolga, Beşiktaş ve Beşiktaşlının sabır taşıdır. Nasıl ki dervişler 40 yıl çile çekmeden dergaha giremez, yamuk odun bile sokamaz, ancak ondan sonra pişip cenab-ı hak ile hidayete erermiş; Tolga da bizim çekilecek çilemizdir. Gerçi yamuk mamuk, bizim kulübe girmiş ama işte bunlardan sonra arınıp, karmamızı yüksek tutup nirvaya ulaşacağız.

Başka mantıklı açıklama gelmiyor aklıma.

Oturduğun yerden salla ne güzel adam iki senedir uefa'dan ediyo bizi, her maç sıfatını görmekten bıktığım adamı koymuşun oraya, ne anlam ifade etti bu Allah aşkına, adamın sıfatını görünce sinirlerim hopluyo.

kardeşim bak sinirlerimi bozmaya başladın halen saçma sapan konuşuyorsun.

"Oturduğun yerden salla" demek ne ayrıca ne sallıyorum ? Sabrımı zorluyorsun...

Ben tolga bizi uefa'dan etmiyormu dedim ?

Sen adamın suratını görünce sinirlerin hopluyor diye biz resim mi koymayacağız ?

Yeter artık daha fazla uzatma saçma sapan konuşuyorsun çünkü.

Çevrimdışı ozan062

Kimseyi almaz. Bu yönetim milyarları olsa yine transfere para harcamaz. İzleme ekibini filan kurabilirlerse sittin sene çift haneli fiyatlara transfer göremeyiz.  :lol:

yok canım o kadarda değil 17milyon euro çatıya harcanmıs ben soyleyim oyle bi guzel harcarlarki yeterki butce olussun:)
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı panic13

Bakınız değerli forumdaşlarım! Tatlı canımız tolga yüzünden her dakika, her saniye gerginlikle vukuu buluyor, aramızda anlaşmazlıkla beliriyor. "Neden?" diye düşündünüz mü hiç? Ben düşündüm. Çünkü biz Allah'ın sevgili kullarıyız. Allah, sevdiği kuluna dünyada günahlarının kefaretini ödetirmiş ki, adalet tartısında cennetlik mi cehennemlik mi olacağımıza karar vereceğimiz araf mekanlarında arınmış olarak huzura çıksın kullar. İşte Tolga bizim bizim kefaretimizdir arkadaşlar. Demekki geçmişte büyük günahlar işlemişiz ki böyle arınmamız gerekiyor.

Evet.

Çevrimdışı ozan062

Durum biraz farklı orada. Adamı sadece para ile ikna ettiler başka hiçbir şey yoktu ellerinde. Bir de çok az ödeme aldılar sezon başından beri.

aslında ligin ilk birkaç haftasında al verlerli oyunu okuması falan fark yaratıyordu adam sonradan bozuldu fakat bu bozulmanın sebebinden cok karakterinden odun vermesi sıkıntı

karakter derken oyun yapısından bahsediyorum bence bu bir sıkıntı yani maası birkaç ay geciktirdiğimizde bunları tekrarlıcaksa sorun var
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı aek

Arkadaşlar biz sizin burda egonuzu tatmin edip birbirinize yaptığınız giderleri okumak zorunda değiliz ben buraya transferlerle ilgili bişeyler okumaya giriyorum bi iki tartıştınız lütfen yeter uzatmayın