2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 896 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11772059 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Batuhan1903

Ospina ayrı bir sevda zaten, keşke gelse.

Mbia stoperde'de aynı orta saha da ki gibi çok iyi oynuyor, ama takımda bu kadar iyi bir arkadaşlık varken çok fazla gerek yok.Omurgayı da pek bozmamak lazım, bu adam yedek oturmaz 11'de kimi kesicen, bizim golcü özelliğimiz zaten tek ön liberoyla oynadığımız için, Mbia, Atiba'yı kesemez.

Kaleci-Stoper birde olursa sol beke serbest Armero yeter  :bandit:
Mbia Atiba'dan daha iyi oyuncu.Trabzon'da oyuncular kendini gösteremiyor yada çok uğraşmıyor.

Çevrimdışı RQ7_351903

Mbia Atiba'dan daha iyi oyuncu.Trabzon'da oyuncular kendini gösteremiyor yada çok uğraşmıyor.
Ne yalan söyliyim benim gönlüm el vermez, Atiba'yı dışlamaya sahada bizden biri gibi savaşıyor.

Çevrimdışı canU

Çakıl taşı veriyoruz sanki ya. 2 milyonlar 3 milyonlar verilmeli havada uçuşuyor. Marsilya 2 milyon vermek için yaklaşık 4 milyon kasadan çıkartacak mandanda için öyle mi? 1.5 a yönetim ayarlar en kötü 1.8 iyidir.

Çevrimdışı Kadir G.

Forma almaz ürün almaz maça gitmez mbiaya 2.5 mandandaya 2-2.5 sözleşme bağlar bazıları şunu yazarken bir düşünsün öyle yazsın ne yazacaksa cepten ödüyor sanki paraları saçalım etrafa.

Çevrimdışı atalay

Taraftarlardan çekinmeseler gelecek isim: Lovre Kalinic...

[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2016, 14:02:32 atalay ]

Çevrimdışı cursedofdragon

nasıl bir kaleci ?

Çevrimdışı annoca

O adam 2-3 yıl içinde büyük takımları peşinden koşturacak hele yazın turnuvada kendini gösterirse 2-3 yıla bile kalmaz. gelmesini isterim ama mandanda ile ospina ihtimali varsa bunlar daha cazip çünkü kendilerini kanıtlamışlar şampiyonluk yolunda riske girilmemeli

Çevrimdışı karakartalım

fena değilmiş maliyeti ne ki bu oyuncunun? bide tutmama ihtimali var bu kadar kalede sacma sapan olunan bi dönemde taraftarı tatmin etmicek transfer sakıncalıda bi yandan ama kadroda bulunması lazım böyle kalecilerin 1. kaleci olmasada imdi bizde tolga sakatlanıyo günaya kalıyo sıkıntılı yani
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Fransız internet sitesi Foot01'e konuşan yetkili Türk basınında çıkan "Mandanda yüzde 90 Beşiktaş'ta" haberlerini doğrularken görüşmelerin olumlu geçtiğini belirtti.

Beşiktaş ile transfer görüşmeleri devam ediyor diyen menajer "Ancak Mandanda kesin Beşiktaş'ta diyemeyiz. Transfer henüz resmiyet kazanmamış durumda. Marsilya 1.5 milyon Euro bonservis bedeli istiyor. Bununla ilgili müzakereler devam ediyor" şeklinde konuştu.

Fransız ekibi Marsilya'nın 1.5 milyon Euro bonservis bedeli istediği Mandanda'nın haziran ayında sözleşmesi bitiyor ve serbest kalıyor.

Çevrimdışı Batuhan1903

Fransız internet sitesi Foot01'e konuşan yetkili Türk basınında çıkan "Mandanda yüzde 90 Beşiktaş'ta" haberlerini doğrularken görüşmelerin olumlu geçtiğini belirtti.

Beşiktaş ile transfer görüşmeleri devam ediyor diyen menajer "Ancak Mandanda kesin Beşiktaş'ta diyemeyiz. Transfer henüz resmiyet kazanmamış durumda. Marsilya 1.5 milyon Euro bonservis bedeli istiyor. Bununla ilgili müzakereler devam ediyor" şeklinde konuştu.

Fransız ekibi Marsilya'nın 1.5 milyon Euro bonservis bedeli istediği Mandanda'nın haziran ayında sözleşmesi bitiyor ve serbest kalıyor.
1.5 milyon euro için müzakeremi yapılıyor Allah aşkına sanki 1990 lardayız.1.5 milyon euro Pektemek'in maaşı  :s20: sonra yönetimi eleştiriyorsun deniliyor...

Çevrimiçi Samet Ç

683990055149539328[/tweet]][/url]

Bu rakamlar bana cidden çok komik geliyor. Şu rakamlara şu adamı transfer etmemek büyük saçmalık. Ayrıca doğruda olduğunu düşünmüyorum. Ama Mandanda 1.5 milyon bonservis 2 milyon yıllık çok makul değil mi ?

Çevrimdışı Batuhan1903

Bu rakamlar bana cidden çok komik geliyor. Şu rakamlara şu adamı transfer etmemek büyük saçmalık. Ayrıca doğruda olduğunu düşünmüyorum. Ama Mandanda 1.5 milyon bonservis 2 milyon yıllık çok makul değil mi ?
Hocam menejeri niye bonservisi konusunda yalan söylesin bizimkiler hala 1.5 in pazarlığını yağıyorlarmış işte. :s20:

Çevrimdışı aek

Donk'un 2.5 milyon euro ettiği ortamda Fransa milli takımının 2 numaralı kalecisi Mandanda 1.5 milyona geliyosa yarın imzalarım abi uzatmanın manası yok kimse kapmadan bitiririm işi

Çevrimiçi Samet Ç

Eğer bu rakamlar doğru ise. Başkan büyük ölücülük yapıyor derim. 300-500 bin Euro için bu adamı kaçırıp yarın gidip Boyko'ya 2.5-3 milyon verip alırsak veya Lopez'e falan 1-2 milyon kiralama bedeli verirsek büyük tepki alır en azından bu forumdan.

Çevrimdışı OrhanAker

Bu sefer az ölücülük yapsak bari  :D

Çevrimdışı mmeteris

E.T marsilyadan mandanda+para+kajuyla dönerse şaşmam

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Transfer edicez zatende 1.5 milyon € istiyorlar diye 1.5 milyon € mu verelim hemen ? Yada oyuncu 2 milyon € istiyor diye hemen 2 milyon € mu verelim ?

Daha az önce herkes sana yazdı samet ? Bir takımın maaş dengesi var en fazla 1.7 1.8 filan verebiliriz yönetimde fiyatı aşağıya çekmeye çalışıyor.

Çevrimiçi Samet Ç

Transfer edicez zatende 1.5 milyon € istiyorlar diye 1.5 milyon € mu verelim hemen ? Yada oyuncu 2 milyon € istiyor diye hemen 2 milyon € mu verelim ?

Daha az önce herkes sana yazdı samet ? Bir takımın maaş dengesi var en fazla 1.7 1.8 filan verebiliriz yönetimde fiyatı aşağıya çekmeye çalışıyor.
Ya arkadaş adamlar tok satıcı neyin pazarlığı bu Pektemek'e 1.7 veriyorsun neyin maaş dengesi Allah aşkına az mantıklı olun. Bu adam Beşiktaş'tan fazla şampiyonlar ligi maçına çıkmış bir adam 1.5 milyona alıyorsun 15 milyona değil.

Çevrimdışı Batuhan1903

Ne kadar da takım bütçesini düşünüyorsunuz.Alacağınız Boyko Lovren yada Hakan Arıkan'ın bile bir maliyetini bi hesaplarmısınız çok rica ediyorum.Mandanda 1.5 milyon euro bonservis kendisine yılık 2 milyon euro'dan 3 yıllık ücret 7.5 milyon euro yapıyor.Adam belliki bonservisini düşürmüş sende o adama yıllık 2 paşa paşa vereceksin aksi takdirde yarın elinden uçup gider görürsün.Sende Kalende Tolga yedeğin Hakan yada Muharremle müthiş maaş dengenle 2.liği kutlarsın. :s20:

Çevrimiçi Samet Ç

Bu ölücülük yüzünden Mandanda'yı alamayız gideriz Boyko-Douglas paketine 6 milyon bayılıp bir güzel kazık yemiş oluruz.

Çevrimdışı can1903

Karakartaldan mesaj gelmis Mandanda için
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı kartal43

Ya şu rakam doğru olsa yarın gelir Mandanda. Okadar değil maaş dengesi falan. Boyko douglas paketine dnipro 5 6 milyona razı olsa çoktan almıştık bile. Eğer rakamlar doğrusada devre arası böyle iyi bir kaleciye 1.5 milyon vermek şanstır.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Çakıl taşı veriyoruz sanki ya. 2 milyonlar 3 milyonlar verilmeli havada uçuşuyor. Marsilya 2 milyon vermek için yaklaşık 4 milyon kasadan çıkartacak mandanda için öyle mi? 1.5 a yönetim ayarlar en kötü 1.8 iyidir.
Başkan'ın 500 bin 1 milyon euro fazla vermediği için kaçırdığı ve yerine gelen adamları yazsak buraya destan olur. O yüzden fazla pazarlık aşık usandırır, orta yol bulunduysa bas parayı al sonra yine Tolga'lara Motta'lara Serdar Kurtuluş'lara kalıyoruz.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

S T E V E  M A N D A N D A

Çevrimdışı can1903

Bu ölücülük yüzünden Mandanda'yı alamayız gideriz Boyko-Douglas paketine 6 milyon bayılıp bir güzel kazık yemiş oluruz.
1.5'a da pazarlık yapıyosak yok artık
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..