2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 872 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11879050 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı ozan062

ahanda benim oglan 2lige gelmiş:D:D

:iblush:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı aek

Boyko yu bende istemiyordum zaten hiç izlemedim ama 3 dakikalık videosunu izledim eller kollar çıkışlar tam komedi hiç profosyonel bi kaleci gibi değil sanki çok garip çıkışları var çıkardığı toplarda orasına burasına çarpıyo şansa

Çevrimdışı dlcs

Muadillerini son anlarda alamayıp kendilerine yöneltiğimiz gomez, atiba, sosa, demba ba ne ise mandanda da aynı olacak.

Size çok net söylüyorum boyko'yu alamayıp Mandanda'ya kalmak bildiğin ilahi ve uhrevi bir durum  :lol:
[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2016, 16:38:13 dlcs ]

Çevrimdışı eski inönü

Taraftarlardan çekinmeseler gelecek isim: Lovre Kalinic...

Işıl ışıl parlıyor. Dogru takıma giderse 2-3 sene sonra çok farklı yerlere gelir.

Çevrimdışı denilanz

Benim isyanım arkadaşa değil zaten, bu grafiği hazırlayan ileri zekalı arkadaşa ve içeriğine.

Kusura bakmasın.Şu tolga'yı görünce sakin olamıyorum, kendimden geçiyorum artık.

Asıl sen kusura bakma ama böyle bir bahane olamaz. "Anama küfretti, ben de mermi manyağı yaptım onu. Ne yapayım küfür edilince dayanamıyorum." demekten ne farkı var bunun. Kendinden geçmek değil, yaptığına kılıf yaratmaktır bu. Hoşgörü seviyemizi biraz artıralım lütfen. Her şey yolundayken birbirimize karşı uslubumuz böyleyse Allah korusun kötü zamanlarda nasıl konuşacağız.

Çevrimdışı Kemal

boyko işi yalan olduktan sonra mandandaya geçilmiş fokus ona yani

fakaat dun burda bişi okudum canım sıkıldı,, haz almıyorum bu topcudan

nedenide sudur, marsilya mandandayı gonderip ospinayı almaya niyetli, simdi hal boyleyken ben neden mandandayı bu kadar onemsiyorum acıkcası adamın kariyerinden cok

bu olaya takıldım, elin marsilyası kendi liginde 10uncu durumda ve bu kaleciside burda 21 gol yemiş yani fark yaratmamıs bu sene formda değil kısacası

ve süperligin lideri bu kaleciyi almaya calısıyor acıkcası tekrarlayım kariyerinden cok bu duruma takıldım ben

Öyle degerlendirmek yanlış olur , o zaman Adler e ne dememiz gerekir ?

Veya biz arsenal in 3. Kaleci yerine koyduğu istemediği Ospina ya mi layigiz ? O şekilde bakmak yanlış olur . Bakın tolgay nerdeyse bizde Türkiye nin futbolcusu olacaktı sakatlanmadı ve seneye damgasını vuracak .

Çevrimdışı murat26

Mandanda gelmiyor galiba fransız bir gazeteci  Marsilya'da kalacağını yazmış.Boyko da gelmeyecek gibi duruyor kim gelecek çok merak ediyorum

Çevrimdışı cursedofdragon

Mandanda gelmiyor galiba fransız bir gazeteci  Marsilya'da kalacağını yazmış.Boyko da gelmeyecek gibi duruyor kim gelecek çok merak ediyorum

Mandanda geliyor :)

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Boyko dan kurtuldugumuza göre daha kötüsü gelmeyecek demekki:)

Çevrimdışı cisse557

Mandandayi beğenmeyenler bir yana Mandandayi şu şartlarda beğenmeyenleri anlamakta güçlük çekiyorum. Gönlüm ospinadan yana orası ayrı :)

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kemal

İşte o zaman transferin son gününe kadar Ospina beklemekten verem oluruz sonrada kolpaci basınında gaziyla tolga zengin candir oğlun bize emanet melek anne nidalariyla transfer sezonu kapanır , yazın ospinayı aliyoruz gazlariyla .

Çevrimdışı Kemal

Boyko dan kurtuldugumuza göre daha kötüsü gelmeyecek demekki:)

Hakan Arıkan ? Volkan Babacan ? Onur Kıvrak ? Hatta deportivonun sakat kalecisi

Çevrimdışı ozan062

Öyle degerlendirmek yanlış olur , o zaman Adler e ne dememiz gerekir ?

Veya biz arsenal in 3. Kaleci yerine koyduğu istemediği Ospina ya mi layigiz ? O şekilde bakmak yanlış olur . Bakın tolgay nerdeyse bizde Türkiye nin futbolcusu olacaktı sakatlanmadı ve seneye damgasını vuracak .

haklısın yani o sekilde degerlendirirsek işler baska,,  baska bir yandan bakarsak zaten adamın 2sene ve uzerin kontratı olsa bize gelmez aynı gecen seneki gibi

bence mandanda dısında gundemde adam kalmadı gibi goruyorum ben cnk adler falan bunların adını hiç ne sordular nede cevapladı kaju yani sorusturup gerisini getirmemişlerdir

ben burda yine işin hızlı ilerlediğini dusunuyorum son care olarak mandanda vardı yine son adama dustuk gibi goruyorum.  ondan biraz endiseliyim mandandaya bile onyargılıyım yani:D

Çevrimdışı cisse557

Taraftarlardan çekinmeseler gelecek isim: Lovre Kalinic...

Boyuna göre bayağı atletik gibi. Kumaş varsa taraftar baskısı falan dinlemesinler bence

Çevrimdışı RQ7_351903

Bence Ospina gelecek aga :D

Çevrimdışı ozan062

Mandandayi beğenmeyenler bir yana Mandandayi şu şartlarda beğenmeyenleri anlamakta güçlük çekiyorum. Gönlüm ospinadan yana orası ayrı :)

Bence Ospina gelecek aga :D

simdi gonlumuzdeki adam baska tamam ospinayada mana buluyorum ama eldeki diğer verilere ragmen bu herifi istiyorum simdi yani aklımda onda
mandandaya fazla onyargılıyım zamanında bizi reddetti simdi neden istekli:) deli sorular var bende ama taraftarız biz aslında bu kadarda dusunmemek lazım

Çevrimdışı Kemal

haklısın yani o sekilde degerlendirirsek işler baska,,  baska bir yandan bakarsak zaten adamın 2sene ve uzerin kontratı olsa bize gelmez aynı gecen seneki gibi

bence mandanda dısında gundemde adam kalmadı gibi goruyorum ben cnk adler falan bunların adını hiç ne sordular nede cevapladı kaju yani sorusturup gerisini getirmemişlerdir

ben burda yine işin hızlı ilerlediğini dusunuyorum son care olarak mandanda vardı yine son adama dustuk gibi goruyorum.  ondan biraz endiseliyim mandandaya bile onyargılıyım yani:D

Mandandayi alamazsak son dakikaya kadar Ospina bekletirler ve leiva transferi gibi yapılmaz diye düşünüyorum yaza sallanilir.  Ama çok büyük kumar oynarlar seçim üzeri , 2 uefa mızı yiyen tolga onlarinda seçimini yiyebilir benden demesi .

Çevrimdışı mmeteris

Asper vardı bi zamanlar. Trabzon u 5 0 mı ne yenmiştik. Deli toplar çıkarmıştı. Sonra kiralık mıydı neydi onu gönderdik.. mhyre de o sene bizdeydi... asper 10 numara kaleciydi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Çağatay

Hakkaten şu ismi geçen kalecilerden hiçbirini alamadığımızı düşünün

sonra tolga nın moral motivasyon ve kafasından geçenleri düşünün

yani kaleci transferi olmazsa o tolga bir daha kaleye geçmesin mümkünse...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı AmaralGürses

boyko işi yalan olduktan sonra mandandaya geçilmiş fokus ona yani

fakaat dun burda bişi okudum canım sıkıldı,, haz almıyorum bu topcudan

nedenide sudur, marsilya mandandayı gonderip ospinayı almaya niyetli, simdi hal boyleyken ben neden mandandayı bu kadar onemsiyorum acıkcası adamın kariyerinden cok

bu olaya takıldım, elin marsilyası kendi liginde 10uncu durumda ve bu kaleciside burda 21 gol yemiş yani fark yaratmamıs bu sene formda değil kısacası

ve süperligin lideri bu kaleciyi almaya calısıyor acıkcası tekrarlayım kariyerinden cok bu duruma takıldım ben

Ligdeki sıralaması ve yediği gol sayısına göre "fark yaratamadığı" sonucuna varmak gerçekten inanılır gibi değil artık.

Aynı istatistiklere bakarsak Tolga > Muslera sonucu çıkıyor, ona da inanıyor musun?

Mandanda 7 yıldır tek maç kaçırmadan, Fransa'nın en zor ve ateşli taraftarına sahip (St. Etienne'ciler varsa tamam onlar da iyi) takımında en ateşten gömlek mevkide oynamış, daha da önemlisi kaptanlık etmiş. Fransa milli takımının da kaleci kadrosunda. Tıpkı Casillas gibi periyodik bir "düşüş" içinde olabilir. Sonuçta daha dün 3 tane penaltı kurtardı adam. Zaten bu koşullar olmasa Mandanda bizim gündemimize bile giremezdi.

Bizim herşeye muhalif arkadaşların beyninin çalışma algoritmasını çözmüş bulunuyoruz:

Kod |Seç|
IF(KALECI'NIN CV=VASAT)
   print("Böyle vizyonsuzluk, beleşçilik olmaz. Şu yönetimin getirmeye çalıştığı adama bakın!")
ELIF(KALECI'NIN CV=ÜST DÜZEY)
   print("Bu kadar iyiydi de kulübü niye bırakıyor. Midem bulanıyor, gelmesin.")
END

Çevrimdışı ozan062

İçi boş

bana göre cevap verilmeye deger birisi değilsin,, bu vakitten sonra benim mesajlarımı alıntılamamnı rica ederim.. Teşekkürler.

Kolay kolay demem bunu bilen bilir bunca mesajdan sonra ilkkez diyorum bunu...
[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2016, 17:01:09 ozan062 ]

Çevrimdışı RQ7_351903

Allah çok büyük :)

Beşiktaş, transfer döneminde Dnipro’dan stoper Douglas Silva’yı kadrosuna katmaya çalışırken karşısına İtalyan rakip çıktı.
İtalya basını, Lazio’nun Brezilyalı savunma oyuncusunu transfer gündemine aldığını yazdı.

Haberde Beşiktaş’ın Douglas ile henüz kesin anlaşmaya varamadığı da belirtildi.

25 yaşındaki oyuncunun Ukrayna Kulübü ile 2017 Aralık ayına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Çevrimdışı AmaralGürses

Meraklısı değilim her fırsatta ortalığı karıştırmaya ve negatif düşünce pompalamaya dönük yazdığın mesajların açıkçası fakat herşeye negatif algı oluşturuyorsun ve diğer pek çok üye gibi bu beni de rahatsız ediyor. Gayet makul ve seviyeli, biraz da mizah içeren bir mesaj yazdım. Bunu algılayamıyorsan o senin sorunun.

@ozan062 Ayrıca sözlerine dikkat et.

Ben bu forumda hiç bir üyeye en ufak saygısızlık yapmadım. "Değerimi" belirleyecek kişi sen değilsin, olmazsın da. Hele ki gayet normal bir forum mesajına bakarak. Mesajında çok saçma yorumlarda bulunarak negatif hava yaratıyorsun. Diğer arkadaşlar da benzer tepkiler vermişler yukarı bakarsan. Daha önce de kaç kez uyarıldın @Necmi abi başta olmak üzere. Bu zihniyetten yüzünden çok çekmiş bir kulübün taraftarı tabi ki senin yaklaşımını tenkit edecek, bunda hiç bir anormallik yok.
[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2016, 17:10:32 AmaralGürses ]

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kalinic getirsinler Mandanda çok zorsa , bir iki maç oynasin bence zaten taraftar iyi kumasi oldugunu anlar  :tabe:
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!