2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 901 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11772348 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Kemal

Başkanım Allah aşkına neyse verin alın mandanda yi bakın herkes hemfikir , tetenek etmeyin milleti geldi geliyor gelmedi diye günlerce , neyse alalım .

Çevrimdışı can1903

Yarın al Mandandayı güzel bi kamp yesn adam
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı aek

Transfer edicez zatende 1.5 milyon € istiyorlar diye 1.5 milyon € mu verelim hemen ? Yada oyuncu 2 milyon € istiyor diye hemen 2 milyon € mu verelim ?

Daha az önce herkes sana yazdı samet ? Bir takımın maaş dengesi var en fazla 1.7 1.8 filan verebiliriz yönetimde fiyatı aşağıya çekmeye çalışıyor.

Bazı transferler vardır hemen bitirmek gerekir sen 1.5 istediklerinde pazarlık yaparsan bi bakmışsın 5 gün sonra 3,4 klüp devreye girmiş o 1.5 4,5 olmuş 5 ay evvel ozan tufana 8 milyon verdiğimiz bi ortamda fransa milli marsilya kaptanı mandanda'ya 1.5 milyon için pazarlık edip işi riski atmaya deymez
[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2016, 15:07:39 aek ]

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Sayfa numarası nedir öyle yahu stat sayfası bile 1000'e geldimi yenileniyor, şimdi olmayacaksa yaz dönemi için sıfırlayın bari şu sayfa sayısını  :ebebe:

Çevrimdışı can1903

Douglas - Boyko paketine 6 M € bayılırsak ben görürüm Mandanda'yı istemiyenleri
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Kemal

Sayfa numarası nedir öyle yahu stat sayfası bile 1000'e geldimi yenileniyor, şimdi olmayacaksa yaz dönemi için sıfırlayın bari şu sayfa sayısını  :ebebe:

Transfer beklerken cigerimizin eridiginin kanıtıdır bu başlık , ruhumuz eridi ruhumuz.

Çevrimdışı Çağatay

şu 1.5m için pazarlık haberi gerçekten doğru mu bakalım ?
ben zannetmiyorum çünkü öyle bir şey yapacaklarını
yani en azından o miktar için yapmıyor olabilirler
adamın kontratı için pazarlık yapılıyor olabilir
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimiçi Samet Ç

683997462193922049[/tweet]][/url]

Çevrimdışı can1903

Kemal abi Gomez transferi uzayınca Tekirdağ'a gelip beni dövecekti gelmeseydi @Kemal

Çevrimdışı Onur Küçük

Kaleci transfer sürecinde karamsarlığı ya da aşırı kuşkucu davranmayı bırakmanın zamanı gelmedi mi artık? Başkan , yöneticiler kaleci transferine ne kadar önem verdiklerini hep dile getirdiler , hareketleriyle de bunu belli ettiler . Boyko tek seçenek yapıldı , elimiz mahkum denildi, olmadığı görüldü . Şimdi Mandanda elden kaçabilir ne istiyorsa hemen verilsin deniyor. Yönetimin elinde alternatifler olmasa işi başından sıkı tutmasa bu pazarlık sürecine girerler miydi acaba? Kabul etsek de etmesek de yönetim artık transfer konusuna daha hakim geçmişe oranla  daha tecrübeli.
Marsilya tarafının 1,5 milyon avro istediği söyleniyor ama 3 milyon avro verelim diyen bile var.Bari kaleciye de kafadan 2 milyon avro verelim. Naz yaparsa hadi 250.000-500.000 avro daha verelim. Pazardan domates,elma alırken bile kılı kırk yararken futbolcu alırken hesapsız kitapsız düşünmeden etmeden hemen milyon avroları dökelim. Sonra kulüp mü battı?  FM de batsan gider yeniden başlarsın. FM de yanlış transfer yaptığında gider save ettiğin yerden başlarsın. Hayatta işler böyle yürümüyor.

Çevrimdışı Ensar

bu fiyatlara gözümüz kapalı almalıyız, fazla pazarlık etmeye gerek yok fiyatlar çok uygun mandanda gibi bir kaleci için , bu işi hemen bitirmek gerek , şunu da atlamayalım bu fiyatlara bizim pazarlıklarımız sonucu inilmistir bence
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Kemal

Kemal abi Gomez transferi uzayınca Tekirdağ'a gelip beni dövecekti gelmeseydi @Kemal

Estafurullah , köfte piyaz yiyecektim kardeşim :)

Çevrimdışı FARUK

Anlaşma aşamasında menajerin böyle bir açıklama yapması çok saçma
Başkalarını mı masaya davet ediyor?

Çevrimdışı can1903

Estafurullah , köfte piyaz yiyecektim kardeşim :)
Rahat ol abi en kötü Hakan Arıkanı alırız  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı aek

Bakalım doğrumu 1.5 milyon olduğu diyen arkadaşlar adamın bizzat kendi menejeri açıklamış daha ne olsun görüşmeler sürüyo marsilya 1.5 istiyo demiş bizimkiler zaten mandanda ile anlaştı dün erdal torunoğulları demedi mi mandanda ve boyko gelmek istiyo diye bence şuan ospina yı kovalıyolar inşallah ospina sevdamız yüzünden bu mandanda fırsatı kaçmaz adamın değeri 10 milyon euro sezon sonu serbest diye bu kadar düşük şuan fiyatı

Çevrimdışı can1903

İnanılmaz ya. Mersin maçında aldığımız cezaya bak. Ceza sebebi de küfür.

Küfür de büyük ihtimal İki gelsin iki, kalkı kartalın... Ne var bunda ya?

Çevrimdışı Kemal

Konya maçının 2. Yarısı gibi transfer dönemi geçirmek istiyorum artık golleri atmisiz kalp krizi yok , mandanda Antalya güneşinde gündüz Gunesi gibi çalışıyor atletik hareketler fln izliyoruz çalışmaları , digilobodji kampa katılmış , Atiba Digi ve Mandanda bjk tv de konuşuyorlar .

Allahım çok şey mi istiyorum yarab.

Çevrimdışı Ensar

İnanılmaz ya. Mersin maçında aldığımız cezaya bak. Ceza sebebi de küfür.

Küfür de büyük ihtimal İki gelsin iki, kalkı kartalın... Ne var bunda ya?
bişey yoksa buraya da açık açık yaz

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Kaleci transfer sürecinde karamsarlığı ya da aşırı kuşkucu davranmayı bırakmanın zamanı gelmedi mi artık? Başkan , yöneticiler kaleci transferine ne kadar önem verdiklerini hep dile getirdiler , hareketleriyle de bunu belli ettiler . Boyko tek seçenek yapıldı , elimiz mahkum denildi, olmadığı görüldü . Şimdi Mandanda elden kaçabilir ne istiyorsa hemen verilsin deniyor. Yönetimin elinde alternatifler olmasa işi başından sıkı tutmasa bu pazarlık sürecine girerler miydi acaba? Kabul etsek de etmesek de yönetim artık transfer konusuna daha hakim geçmişe oranla  daha tecrübeli.
Marsilya tarafının 1,5 milyon avro istediği söyleniyor ama 3 milyon avro verelim diyen bile var.Bari kaleciye de kafadan 2 milyon avro verelim. Naz yaparsa hadi 250.000-500.000 avro daha verelim. Pazardan domates,elma alırken bile kılı kırk yararken futbolcu alırken hesapsız kitapsız düşünmeden etmeden hemen milyon avroları dökelim. Sonra kulüp mü battı?  FM de batsan gider yeniden başlarsın. FM de yanlış transfer yaptığında gider save ettiğin yerden başlarsın. Hayatta işler böyle yürümüyor.
Sene başında transfer sezonunda sen buralarda değil miydin? Şimdi gidip yine güzelleme yapıyorsunuz. Madem o kadar ince eleyip sık dokuyor yönetim sene başında neden Kaleci ile Defans almadı?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı aek

Anlaşma aşamasında menajerin böyle bir açıklama yapması çok saçma
Başkalarını mı masaya davet ediyor?
heralde yapacak kardeşim adamın işi bu :)

Çevrimdışı can1903

bişey yoksa buraya da açık açık yaz
Forumda ki ile Tribün ortamı bir mi? Sinema değil bu! Sakinleşmek istiyen Sinema'ya gitsin bu tezahürat ta olmazsa hangisi olucak?

Çevrimdışı Ensar

Forumda ki ile Tribün ortamı bir mi? Sinema değil bu! Sakinleşmek istiyen Sinema'ya gitsin bu tezahürat ta olmazsa hangisi olucak?
arkadaşım bak cezası olduğu için buraya küfür yazamıyorsun  da tribünde niye söylüyorsunuz onun da cezası var ! Beşiktaşa zarar vermekten başka ne ise yarıyor, bunu anlayamıyor musunuz ?

ya adama bak buraya yazamadığı şeyi tribünde söylüyor , senin ceza alman Beşiktaş'ın ceza almasından daha önemli yani , yazık !

Çevrimdışı can1903

arkadaşım bak cezası olduğu için buraya küfür yazamıyorsun  da tribünde niye söylüyorsunuz onun da cezası var ! Beşiktaşa zarar vermekten başka ne ise yarıyor, bunu anlayamıyor musunuz ?

ya adama bak buraya yazamadığı şeyi tribünde söylüyor , senin ceza alman Beşiktaş'ın ceza almasından daha önemli yani , yazık !
Şaka mısın başkan sen? Kişisel veya bi takıma hakaret değil bu takımı havaya sokar vs vs.. Eskisi gibi tribünde küfür edilmiyor zaten? Passolig hani sadcee kişiye ceza verecekti? 17.000 kişide mi küfür etti?

Çevrimdışı GökhanG

Taraftarlardan çekinmeseler gelecek isim: Lovre Kalinic...

mandanda'yı alamazsak bence hiç çekinmesinler boyko yerine bunu alsınlar  :ebebe:
Birgün kalkacaksınız ve hep hayal ettiğiniz şeyleri yapmaya vakit kalmamış olacak. Şimdi tam zamanı. Harekete geçin.

Çevrimdışı can1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Allahım oluyor galiba..