2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 813 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11765054 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı TayfurU

keşke kamp dönemine yetişseydi şu transferler ben artık kalede kim olduğuna bakmıyorum ismi geçenlerin hepsi tolgandan iyi en azından  hatalı gol yiyerek puan kaybettirmezler

Çevrimdışı OrhanAker

Akşam mandanda gelmiş bakın sevinirim :D

Çevrimdışı ahmetx

Günaydın kim geliyor şimdi çarkıfelek mandanda ya döndü galiba  :) . Boyko gelirse 1.yedek kalecimiz olacak.  :eyes
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimiçi Necmi

Günaydın kim geliyor şimdi çarkıfelek mandanda ya döndü galiba  :) . Boyko gelirse 1.yedek kalecimiz olacak.  :eyes
akşamki maçtan sonra mandanda ihtimali düştü :bandit:

Çevrimdışı Çağatay

Takimlarin ortak temennisi oldu artik bizim, oyuncularina talip olmamiz
Kimi istesek,  adamın formu patlama yapiyor takimda...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı ahmetx

akşamki maçtan sonra mandanda ihtimali düştü :bandit:
takip edemedim ne oldu akşam Marsilyanın maçında üstün performans mı gösterdi Mandanda ? @Necmi abi
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı kartalBaz

Takimlarin ortak temennisi oldu artik bizim, oyuncularina talip olmamiz
Kimi istesek,  adamın formu patlama yapiyor takimda...
Fikret baskan az para veriyor yillik futbolcuya. Onlarda al sana ben buyum diye gaza geliyor :). Isin sakasi bir yana gercektende son mac oldugu icin kendini gosterme maci olarak dusunmus olabilir. Yapacagi son kontrat bu olacak. Mandandaya yillik 1.5 civari para teklif edildigi soyleniyor. Bence bu seviyedeki kaleci ve turkiye ligi dusunuldugunde cok az para. Bu fiyat araliginda isi bitirirlerse cok iyi is yaparlar.

Çevrimiçi Necmi

takip edemedim ne oldu akşam Marsilyanın maçında üstün performans mı gösterdi Mandanda ? @Necmi abi
3 tane penaltı kurtardı :bandit: @ahmetx

Çevrimiçi Necmi

Fikret baskan az para veriyor yillik futbolcuya. Onlarda al sana ben buyum diye gaza geliyor :). Isin sakasi bir yana gercektende son mac oldugu icin kendini gosterme maci olarak dusunmus olabilir. Yapacagi son kontrat bu olacak. Mandandaya yillik 1.5 civari para teklif edildigi soyleniyor. Bence bu seviyedeki kaleci ve turkiye ligi dusunuldugunde cok az para. Bu fiyat araliginda isi bitirirlerse cok iyi is yaparlar.

bonservisini al gel denmiş o parayı sana verelim bonservis ödersek maaş düşük olacak

Çevrimdışı Serhat Akkaya

bonservisini al gel denmiş o parayı sana verelim bonservis ödersek maaş düşük olacak
500 bin euroların hesabı yapılacak zaman değil abi.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2016, 10:41:00
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Şenol Güneş Mandanda'yı seçmiş!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş kaleci tercihini yönetime iletti. Tecrübeli teknik adam Marsilya forması giyen Steve Mandanda’nın transfer edilmesini istedi.

Beşiktaş devre arası transfer döneminde kadrosuna yeni bir kaleci katmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bugüne kadar 10'a yakın file bekçisi ile temasa geçen siyah beyazlı yönetim, henüz sonuç alamasa da listede önce çıkan isimler ile temaslar devam ediyor.

Dnipro forması giyen Denys Boyko ve Marsilya'dan Steve Mandanda için görüşmeler sürerken, Teknik Direktör Şenol Güneş tercihinin Mandanda'dan yana olduğunu yönetime bildirdi. Bu gelişme üzerine Marsilya ile yeniden masaya oturan siyah beyazlılar, bonservis bedeli konusunda büyük oranda anlaşmaya vardı. Fransız Kulübü, mukavelesi sezon sonu tamamlanacak 30 yaşındaki kaleci için Beşiktaş'ın teklif ettiği 1 milyon euro'yu kabul etti. Marsilya ile el sıkışan yönetim, Mandanda ile yıllık ücret konusunda henüz ortak noktada buluşamadı. Fransız file bekçisi yıllık 2 milyon euro garanti ücret ve 3 yıllık kontrat talebinde bulundu. Siyah beyazlılar ise yıllık 1.5 milyon euro ve 2+1 yıllık sözleşme teklifi yaptı. İki taraf arasında yapılacak yeni görüşmede transferin nasıl sonuçlanacağı netlik kazanacak.

Mandanda konusunda bu gelişmeler yaşanırken, yönetim alternatif kaleci arayışlarını da sürdürüyor. Gündeme gelen son isim ise Milan forması giyen Diego Lopez. Mandanda transferinde sorun yaşanması durumunda 34 yaşındaki İspanyol kalecinin sezon sonuna kadar kiralanması söz konusu olabilir.
[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2016, 10:43:45 Çağrı ]
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Bana gelen mesaj :)

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş kaleci tercihini yönetime iletti. Tecrübeli teknik adam Marsilya forması giyen Steve Mandanda’nın transfer edilmesini istedi.

Beşiktaş devre arası transfer döneminde kadrosuna yeni bir kaleci katmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bugüne kadar 10'a yakın file bekçisi ile temasa geçen siyah beyazlı yönetim, henüz sonuç alamasa da listede önce çıkan isimler ile temaslar devam ediyor.

Dnipro forması giyen Denys Boyko ve Marsilya'dan Steve Mandanda için görüşmeler sürerken, Teknik Direktör Şenol Güneş tercihinin Mandanda'dan yana olduğunu yönetime bildirdi. Bu gelişme üzerine Marsilya ile yeniden masaya oturan siyah beyazlılar, bonservis bedeli konusunda büyük oranda anlaşmaya vardı. Fransız Kulübü, mukavelesi sezon sonu tamamlanacak 30 yaşındaki kaleci için Beşiktaş'ın teklif ettiği 1 milyon euro'yu kabul etti. Marsilya ile el sıkışan yönetim, Mandanda ile yıllık ücret konusunda henüz ortak noktada buluşamadı. Fransız file bekçisi yıllık 2 milyon euro garanti ücret ve 3 yıllık kontrat talebinde bulundu. Siyah beyazlılar ise yıllık 1.5 milyon euro ve 2+1 yıllık sözleşme teklifi yaptı. İki taraf arasında yapılacak yeni görüşmede transferin nasıl sonuçlanacağı netlik kazanacak.

Mandanda konusunda bu gelişmeler yaşanırken, yönetim alternatif kaleci arayışlarını da sürdürüyor. Gündeme gelen son isim ise Milan forması giyen Diego Lopez. Mandanda transferinde sorun yaşanması durumunda 34 yaşındaki İspanyol kalecinin sezon sonuna kadar kiralanması söz konusu olabilir.
balon haber bu

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2016, 10:47:10
  • Beşiktaş / Bodrum
balon haber bu

Ntvspor @Necmi abi rezil olacaklarsa onlar olsunlar :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağatay

Bu haber mandanda dün akşam 3 penaltı kurtarmadan once mi yapilmis sonra mı :)
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimiçi Necmi

Ntvspor @Necmi abi rezil olacaklarsa onlar olsunlar :D
Diego Lopez kim ya 8 maç oynamış 14 gol yemiş
onu alacak yöneticiyi meşe odunuyla döverler.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2016, 10:51:23
  • Beşiktaş / Bodrum
Boyko Mandanda kıyasından Boyko'nun çıkması mümkün değildi zaten ancak rakam çok komik.

Bu rakama bu işi bitirirlerse ayakta alkışlamak gerek yönetimi.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2016, 10:52:06
  • Beşiktaş / Bodrum
Diego Lopez kim ya 8 maç oynamış 14 gol yemiş
onu alacak yöneticiyi meşe odunuyla döverler.

Milanda maçbaşı 2 den az yiyen kaleciyi dövüyorlar :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Necmi

Boyko Mandanda kıyasından Boyko'nun çıkması mümkün değildi zaten ancak rakam çok komik.

Bu rakama bu işi bitirirlerse ayakta alkışlamak gerek yönetimi.
valla bence bonservis vermeden bitirmeye çalışıyorlar :D
sabahta fatih doğan konuşuyordu asporda Erdal Torunoğullarıyla
röportaj yapmış mandandayla anlaşılmış git kulübünü ikna et denmiş
benim anladığım kulübüyle gidip kendileri konuşamıyorlar sezon başı transfer döneminde ne ettilerse artık :D
herhalde bizimkilerle görüşmek istemiyorlar :kop: :kop:

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2016, 11:04:49
  • Beşiktaş / Bodrum
benim anladığım kulübüyle gidip kendileri konuşamıyorlar sezon başı transfer döneminde ne ettilerse artık :D
:evillol: :evillol:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı LuceGel

Tahmin bile edemeyiz  :kop: :kop:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı OrhanAker

:lol:

Çevrimiçi mellfred

Aspor'da erman toroğlu'yu dinliyorum medyada bize en yakın fikirlere sahip yorumları o yapıyor hem bilici hem Tolga'yı konuştular ikisine de güzel giydirdi