Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 153 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5352033 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi Necmi

@Necmi Abi kestim zaten ya baya geniş bi açıklama yaptım :D Yan konuya Gazprom Arena diye konu açacağım yarın zaten :D  @Çağrı bile beğendi stadın içini falan. :)
Gördüğüm en güzel stadlardan biri oluyor devasa bir kompleks. St.Petersburg mükemmel bi yer. Bu sene şampiyon Zenit yaklaşık 10 puan önde şuan. Bakalım ŞL'de seneye eşleşebilirsek onlarla gideriz deplasmana genç ekiple beraber  :icool: :icool: :evillol: :evillol:
:nerd: zenit olunca eminim olimpiyatta oluşturamadığımız kadar büyük bir grup olur :bandit:

Çevrimdışı Melekcik

Eveeet yılın projesini açıklama zamanı geldi;
BEŞİKTAŞ EFES...
Basketbolda Anadolu Efes ile bir birleşme olsa, tıpkı FB Ülker gibi.Hem basketbolda sponsor sorununu çözsek hem de Efesin basketbol kültüründen ve entellektüel basketbol altyapısından faydalansak?
Efes de sırtından bir yükü atarak daha düşük maliyetle hem reklamını yapsa hem de BJK gibi bir markanın formasında uzun yıllar adını yazdırarak daha büyük başarılara birlikte ulaşma ihtimali olsa!
Ne dersiniz?
Biliyorum yeri değil ama bu fikri daha fazla kişiye ulaştırmak için burada paylaşmanın uygun olacağını düşğndüm.Affınıza sığınarak...
Bu arada stadımız efsane oluyor, yüksek uçma zamanı geldi beyler herkese saygılar.
Bu konuda tuncay özilhan kesinlikle yanaşmıyor kaç defa girişimde bulunuldu araya bazı önemli kişiler sokmaya çalışıldı ama kesinlikle yanaşmıyor birazda haklılık payı var anadolu efes belli bir noktaya geldi bizim kadar olmasada bizden daha çok basketbolu bilen kitlesi varve olmaz kabul etmez tuncay özilhan ama keşke olsa ben dedim efesle tek ortaklığımız salon ola bilirdi artık oda olmayacak gibi
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Sezer

@Çağrı Biz adımı attık Fikret başgan ile, yeni stat, yeni yapılanmalar, az paraya çok köfteler. Şimdi onlar düşünsün birkaç sene sonra herşeyimiz yerli yerine oturmuş borçlarımızın çoğundan kurtulmuş olacağız. Yeni stadımızın çimlerinde çok altyapı oyuncumuz koşacak.  :halay: :halay:

@Necmi abi ne diyosun. Sıraya girer insanlar :lol: Kurada Zenit çıktıktan sonra bizim taraftardaki durum bu olur -->> :sevinc :sevinc :sevinc

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Nisan 2015, 01:17:47
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
:nerd: zenit olunca eminim olimpiyatta oluşturamadığımız kadar büyük bir grup olur :bandit:

:upto: :upto: :upto:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

@Necmi Abi kestim zaten ya baya geniş bi açıklama yaptım :D Yan konuya Gazprom Arena diye konu açacağım yarın zaten :D  @Çağrı bile beğendi stadın içini falan. :)
Gördüğüm en güzel stadlardan biri oluyor devasa bir kompleks. St.Petersburg mükemmel bi yer. Bu sene şampiyon Zenit yaklaşık 10 puan önde şuan. Bakalım ŞL'de seneye eşleşebilirsek onlarla gideriz deplasmana genç ekiple beraber  :icool: :icool: :evillol: :evillol:
Şahsen ben de beğendim yukarıda da söylemiştim zaten :icool:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Necmi

@Çağrı Biz adımı attık Fikret başgan ile, yeni stat, yeni yapılanmalar, az paraya çok köfteler. Şimdi onlar düşünsün birkaç sene sonra herşeyimiz yerli yerine oturmuş borçlarımızın çoğundan kurtulmuş olacağız. Yeni stadımızın çimlerinde çok altyapı oyuncumuz koşacak.  :halay: :halay:

@Necmi abi ne diyosun. Sıraya girer insanlar :lol: Kurada Zenit çıktıktan sonra bizim taraftardaki durum bu olur -->> :sevinc :sevinc :sevinc
bundan sonra alt yapıdan kolay kolay oyuncu çıkacağını sanmıyorum yerli oyuncular yeşillik olur bu yabancı kontenjanıyla belki ülke çapında 3-5 yerli oyuncu sivrilebilir oda belki bu kontenjan olayı 5 sene devam etsin milli takımlara oyuncu bulamayacağız neyse konu çok dağıldı

Çevrimdışı talha

bundan sonra alt yapıdan kolay kolay oyuncu çıkacağını sanmıyorum yerli oyuncular yeşillik olur bu yabancı kontenjanıyla belki ülke çapında 3-5 yerli oyuncu sivrilebilir oda belki bu kontenjan olayı 5 sene devam etsin milli takımlara oyuncu bulamayacağız neyse konu çok dağıldı

Eğer boy ölçüşemeyecekse çıkmasın zaten. Ama bizim u-14 ve 15 te iyi çocuklar var. Yatırım yapmalı altyapıdan zarar gelmez :)
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı muhendis

Bu konuda tuncay özilhan kesinlikle yanaşmıyor kaç defa girişimde bulunuldu araya bazı önemli kişiler sokmaya çalışıldı ama kesinlikle yanaşmıyor birazda haklılık payı var anadolu efes belli bir noktaya geldi bizim kadar olmasada bizden daha çok basketbolu bilen kitlesi varve olmaz kabul etmez tuncay özilhan ama keşke olsa ben dedim efesle tek ortaklığımız salon ola bilirdi artık oda olmayacak gibi

Evet Melekcik, Efes belirli bir noktaya geldi basketbol kültürü açısından.Ancak bundan öteye gitmesi artık çok zor, çünkü Avrupa basketbolunda işler çok boyutlu ilerliyor.Hiçbir kulüp tüm bileşenleri bir araya getirmeden başarıyı yakalayamıyor.Bu bileşenler kabaca şunlar;
- Basketbolu bilen tutkulu bir taraftar kitlesi(bilen eh işte var ama tutku kısmı "sıfır".biz de ise tam tersi
-basketbolu bilen basketbolcu yetiştirebilecek altyapıya sahip, üst düzey basketbol oynamış eski basketbolcu yöneticiler.bu onlarda var bizde yok
-para... Onlarda var, bizde kısmen var.
-lobi faaliyeti yapabilecek derin medya ve taraftar gücü.onlarda yok biz de gani.
-ve son olarak kar zarar endeksi.bu madde her iki taraf için de negatif, yani mevcut durum böyle gittiği sürece onlar da biz de eksideyiz.ancak birleşme olursa diğer bikeşenleri de topladığında her iki taraf da artıya geçer ki, buna da kazan-kazan prensibi denir.
E sonuçta Tuncay bey de tüccar ve profesyonel bir adam akıllı ve gerçekçi bir projeyle bu iş çözülebilir diye düşünüyorum!

Çevrimdışı Sezer

@Necmi Sanmıyorum biz diğer takımlar gibi yabancıları köküne kadar kullanacağımızı. Gurbetçi de olsa Türk oyuncu bulunacaktır kadromuzda. Gerçi gurbetçiler bile yabancı sayılıyor ya artık. Finansal fairplay ve kulüp durumu olsun bizim saçacak paramız yok abi maalesef planlamamızı düzgün yapmamız lazım.

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar artık bu konu dışıları bırakalım iki gündür stadla ilgili konuşan arkadaşlarda bu yüzden geri çekildi sayfa artık ilerlemiyor
@ALI RIZA da işe girdi buraları asmaya başladı ve sayfalar aşırı derecede konu dışıyla şişmeye başladı aslında burda konuşulan her şeyin bir başlığı var burda yazılanlar eninde sonunda silinecek yazdıklarınızın kalıcı olmasını istiyorsanız konusuna yazmanız gerekir
yok benide alet ediyorsunuz sonra işin yoksa Ali Rızadan fırça ye :bandit:

Çevrimdışı Efe

Hava şartlari ay sonuna kadar guzel seyredecek catida daha fazla gelisme olur insallah
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

@Necmi Sanmıyorum biz diğer takımlar gibi yabancıları köküne kadar kullanacağımızı. Gurbetçi de olsa Türk oyuncu bulunacaktır kadromuzda. Gerçi gurbetçiler bile yabancı sayılıyor ya artık. Finansal fairplay ve kulüp durumu olsun bizim saçacak paramız yok abi maalesef planlamamızı düzgün yapmamız lazım.
iyide bu konuya nerden geldik anlamadım bunun konuşulacağı bir transfer başlığı var vede çok aktif burda kesinlikle bu konu barınmaz hadi başka stadlar bir ölçü karşılaştırma için konuşuluyor ama futbol basketbol gibi konular kesinlikle burda izin yok çünkü ilgili başlıklarını aktifleştirmek istiyoruz artık bu konuları orda konuşmaya alışın :) benide alet etmeyin mentions yapıyorsunuz cevap veriyorum sonra Ali Rızayla uğraş işin yoksa

Çevrimdışı Sezer

Arkadaşlar artık bu konu dışıları bırakalım iki gündür stadla ilgili konuşan arkadaşlarda bu yüzden geri çekildi sayfa artık ilerlemiyor
@ALI RIZA da işe girdi buraları asmaya başladı ve sayfalar aşırı derecede konu dışıyla şişmeye başladı aslında burda konuşulan her şeyin bir başlığı var burda yazılanlar eninde sonunda silinecek yazdıklarınızın kalıcı olmasını istiyorsanız konusuna yazmanız gerekir
yok benide alet ediyorsunuz sonra işin yoksa Ali Rızadan fırça ye :bandit:

@Necmi Resimleri toplayıp yarın konuyu açayım o zaman ben aceleden. Olayı ben üstlenirim bir çömez olarak.  :by2:  abi stadda doğru dürüst ilerleme görünmüyor ki zaten teorik olarak bildiğimiz şeyler oluyor içeridede  :alala: Bu süreç biraz sıkıntılı olacak bize hergün tabak tabak yemeğe alışmışız. Lokmalara düşünce insan sıkılıyor haliyle

Çevrimiçi Necmi

Hava şartlari ay sonuna kadar guzel seyredecek catida daha fazla gelisme olur insallah
bence önümüzdeki ay itibarıyla çatı haraketlenir ama haziran başına kadar sanki hiç ilerleme yokmuş gibi olacak sanırım sonra haziran halatın havalanmasıyla bir haraket başlar ama haziran sonuna kadar buralar çok sıkıcı olacak bol bol armağanı dinleriz burda :bandit:
mayıs ve haziran ayında sıklıkla bu stad 2016 dan önce bitmez naraları atılır :evillol:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

bence önümüzdeki ay itibarıyla çatı haraketlenir ama haziran başına kadar sanki hiç ilerleme yokmuş gibi olacak sanırım sonra haziran halatın havalanmasıyla bir haraket başlar ama haziran sonuna kadar buralar çok sıkıcı olacak bol bol armağanı dinleriz burda :bandit:
mayıs ve haziran ayında sıklıkla bu stad 2016 dan önce bitmez naraları atılır :evillol:
:kop: :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Necmi

@Necmi Resimleri toplayıp yarın konuyu açayım o zaman ben aceleden. Olayı ben üstlenirim bir çömez olarak.  :by2:  abi stadda doğru dürüst ilerleme görünmüyor ki zaten teorik olarak bildiğimiz şeyler oluyor içeridede  :alala: Bu süreç biraz sıkıntılı olacak bize hergün tabak tabak yemeğe alışmışız. Lokmalara düşünce insan sıkılıyor haliyle
aslında son sürat bir çalışma varda bu görünmüyor içerde sürekli aynı işlerin devamı yapılıyor resim alsan bile sanki aynı yerlerin resimleri çekiliyormuş gibi görünüyor ve final işleri olmadığı için hiç bir şey anlaşılmıyor mesela en son en üst katın şapları atılmaya başlanmıştı locaların duvarları yapılıyor elektrik işleri devam ediyor havalandırma tesisatları yapılıyor bayağı ilerleme kaydetti bunlar yakında asansör ve yürüyen merdivenlerin montajı başlar onların sırası geldi artık mayıs sonundan itibaren bu iş bitti şu iş bitmek üzere gibi konular konuşulmaya başlar artık locaların çerçeve ve camlarınında ufaktan başlaması lazım loca duvarları yapılıyor artık doğrama takılmalıki sıvaları yapılabilsin ama gerçek anlamda ince işler başladığında buralarda şölen olacak her geçen gün bir taraf bitmiş olacak artık dışardan fotonun hiç anlamı kalmadı bir süzerden çekilen fotolar işi düzgün gösteriyor @SDemirsoy  bu sanaydı bu aralar boşlandı ordan gelen fotolar onun dışında haftada bir çekilse dış fotolar bence yeterli olur ama çatıyla birlikte süzer fotoları çok önemli olacak içerdende bir şeyler görünmeye başlasa resim alırız sıkıntı yok ama şu an değişiklik olmadığı için insanlarıda çak fazla yormak istemiyorum çekecek yer bulamıyorlar           

Çevrimdışı KLEBERR

Ben Beşiktaş çocuğuyum...

Çevrimdışı ZEKI

Gunaydin ve hayırlı Cumalar Beiktas Arena ailesi

Çevrimdışı carsi

Çevrimdışı ebabil

günaydın. inşallah şu vince güle güle deriz ve üç dört çatı kirişi görürüz bu haftasonuna kadar

Çevrimdışı mert_

Çevrimdışı Altuğ

Günaydın Arena Kartalları

iPhone'umdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Çevrimdışı demir_kArtAl

Herkese Günaydın, şu çatıcılar coştursun artık ortamı.
"remzin kartallar gibi manileri yen, aş; layıktır bu vasıflar sana ey şanlı beşiktaş"

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Günaydın BeşiktaşArena , Hayırlı Cumalar....
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Günaydın kartallar yeni açıktaki  yarığa  prekast mı  koyuyorlar  yoksa oradan içeri  prekast mı  alıyorlar?Anlıyamadım.Tamolarak da  göremedim açıkçası.Sarı vinç birşeyler yapıyorlar orada  ama.