Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 67 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5313798 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

Rampalik bisey kalmadi prekastlar iceri alindi kirislerde disaridan monte ediliyor sadece kule Vinci Cikarmak mesele oda daha gitmiyor nasil olsa 1 hafta daha boyle gececek ay basina bakacagiz artik :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

senin papucun dama atılıyormu ne @Efe artık gözünden bu aralar herşey kaçar oldu :D :D
yoo gozumden bisey kacmazda onu gormek mesele o acidan sadece o arkadas gormus zaten uykudan yeni kalktim ise gidiyorum telefondan gormek zaten mesele :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

Rampa açılınca bunlar gidecektir Bu ortadaki malzemeler kalıp malzemeleri sanırım?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı İrfan

Paletli hafta tatiline çıktı bugün sanırım ense yapıyo  :D
We are Electric..!

Çevrimdışı SDemirsoy

saol @Deniz cümlemize..
bu aralar halin keyfin yerindemi deniz?? bak @SDemirsoy bjk üye yaptık sıra sende haberin olsun :) :)
bugün hallettim işi @Oktay abi :)

Çevrimdışı Efe

Paletli hafta tatiline çıktı bugün sanırım ense yapıyo  :D
hayir abi numarali en ust prekastlari takiyor L seklinde olanlari bitirmek uzere sonra kalan bosluklari tamamlar
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı İrfan

hayir abi numarali en ust prekastlari takiyor L seklinde olanlari bitirmek uzere sonra kalan bosluklari tamamlar

O zaman  :claps:  :)
We are Electric..!

Çevrimdışı KUMANOVALI

[ Son Düzenleme: 24 Nisan 2015, 18:31:04 MURAT ]
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimiçi Necmi

günaydın. inşallah şu vince güle güle deriz ve üç dört çatı kirişi görürüz bu haftasonuna kadar
sanırım yarın güle güle diyeceğiz son vince :D @ebabil

Çevrimdışı Sezer

aslında son sürat bir çalışma varda bu görünmüyor içerde sürekli aynı işlerin devamı yapılıyor resim alsan bile sanki aynı yerlerin resimleri çekiliyormuş gibi görünüyor ve final işleri olmadığı için hiç bir şey anlaşılmıyor mesela en son en üst katın şapları atılmaya başlanmıştı locaların duvarları yapılıyor elektrik işleri devam ediyor havalandırma tesisatları yapılıyor bayağı ilerleme kaydetti bunlar yakında asansör ve yürüyen merdivenlerin montajı başlar onların sırası geldi artık mayıs sonundan itibaren bu iş bitti şu iş bitmek üzere gibi konular konuşulmaya başlar artık locaların çerçeve ve camlarınında ufaktan başlaması lazım loca duvarları yapılıyor artık doğrama takılmalıki sıvaları yapılabilsin ama gerçek anlamda ince işler başladığında buralarda şölen olacak her geçen gün bir taraf bitmiş olacak artık dışardan fotonun hiç anlamı kalmadı bir süzerden çekilen fotolar işi düzgün gösteriyor @SDemirsoy  bu sanaydı bu aralar boşlandı ordan gelen fotolar onun dışında haftada bir çekilse dış fotolar bence yeterli olur ama çatıyla birlikte süzer fotoları çok önemli olacak içerdende bir şeyler görünmeye başlasa resim alırız sıkıntı yok ama şu an değişiklik olmadığı için insanlarıda çak fazla yormak istemiyorum çekecek yer bulamıyorlar           

Evet onu diyorum artık her şey bildiğimiz yönde gidiyor gelişmeleri tamamen bitmedikçe fark edemez duruma geldik biri bize göstermedikçe tabi. Keskin gözlü insanlar var burada görüyor onlar söylüyorlar bize  :) Çatı halatları serimi ve kaldırma işine kadar biraz sıkıcı geçecek. Sonrasında çim koltuk branda(membran benim gözümde bitüm dolgulu çatı izolasyon malzemesidir mobilyacı olduğum için) işi bizi doyuracak zaten. Dh den beri takipteyim sizi pek konuşmuyorum sektör hakkında az çok bilgim var. Bir emlakçı yada müteahhit arkadaş olsa burada firmaların pazarlama stratejisini anlatıp herkesin yüreğine su serpse açılış tarihi konusunun neden böyle olduğu konusunda, yoksa daha 21 aralık 2013 de o temel atılırken  ağustos 2014 de bitmeyeceği kesindi.
[ Son Düzenleme: 24 Nisan 2015, 12:30:46 roadmonster ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ozan062

Bizim millet cok sabirsiz. Stad olmasi gerektiginden hizli ilerliyor. Guzel seyler zaman alir.  :)

sabırsızız cnk stadımız yok cnk gocebeyiz tabiki sabırsızız:))

bu konuda ben eleştiri maalesef kabul etmiyorum cnk en dogal duygudur bu suanda:))
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Efe

sanırım yarın güle güle diyeceğiz son vince :D @ebabil
:sevinc :ishock: cati ay basi sova baslar o zaman
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

sabırsızız cnk stadımız yok cnk gocebeyiz tabiki sabırsızız:))

bu konuda ben eleştiri maalesef kabul etmiyorum cnk en dogal duygudur bu suanda:))

Maça gitmek için bir günü kaybediyoruz dönüşü ayrı işkence gece ikiden önce eve giremiyorsun hele avrupa kupaları devam ederken üç günde bir maç
bilmeyen arkadaşlar için basit gelebilir ama olimpiyata gitmek için istanbul trafiğinde yüz km yol gitmenin ne demek olduğunu bir düşünün birde araçları olmadan giden arkadaşların çektiği eziyeti birde bir saatten sonra araç bulamıyorlar bakmayın gitmeyene çokça laf söyledim burdan ama gitmek gerçekten zor çok büyük özveri gerektiriyor çalışan arkadaşların yetişme ihtimali yok maçın sonuna yetişme ihtimaline ramen geliyorlar elbette sabırsız olacak insanlar iki yıldır ağız tadıyla maç izlemeyi unuttuk ama genede çok bir şey kalmadı sabır diyelim

Çevrimdışı ErsinA.

yani açık çatı kirşi hayırlı olsun. artık canlı yayından çatı kirişini görüyoruz.

Maça gitmek için bir günü kaybediyoruz dönüşü ayrı işkence gece ikiden önce eve giremiyorsun hele avrupa kupaları devam ederken üç günde bir maç
bilmeyen arkadaşlar için basit gelebilir ama olimpiyata gitmek için istanbul trafiğinde yüz km yol gitmenin ne demek olduğunu bir düşünün birde araçları olmadan giden arkadaşların çektiği eziyeti birde bir saatten sonra araç bulamıyorlar bakmayın gitmeyene çokça laf söyledim burdan ama gitmek gerçekten zor çok büyük özveri gerektiriyor çalışan arkadaşların yetişme ihtimali yok maçın sonuna yetişme ihtimaline ramen geliyorlar elbette sabırsız olacak insanlar iki yıldır ağız tadıyla maç izlemeyi unuttuk ama genede çok bir şey kalmadı sabır diyelim
@Necmi abi den buyuk İtiraf :evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı İrfan

We are Electric..!

Çevrimdışı Tolga

Son dönemde iyi bir çalışma var şu kirişlerde bir takılmaya başlansa :bandit:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Efe

bugun baslandi yeni acigi komple takabilirler orasi icin sıkıntı yok
Şampiyon Beşiktaş JK

1 Tane taktılar bugün , 2 Tane daha takılabilir sanırım iskeleleri hazır :bandit:

Çevrimdışı Tolga

bugun baslandi yeni acigi komple takabilirler orasi icin sıkıntı yok
O zaman güzel :super: