Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 243 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5350575 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı faith

günaydın.
çatıda halen bir hareket yok. Bu adamlar ne zaman başlayacak, bu çatı ne zaman bitecek.

vay arkadaş, biri bitiyor biri başlıyor.

Çevrimdışı harund1k3

ulan iki gun bakmadim prekast bitmis ya laaaaa. madem oyle iki gun daha bakmayim cati direkleri bitsin.

Çevrimdışı kaanzor

ulan iki gun bakmadim prekast bitmis ya laaaaa. madem oyle iki gun daha bakmayim cati direkleri bitsin.

Günaydın onlarda bitti zaten 2 tane kaldı oda kule vincin arkasında olduğundan takılamıyor sanırım  :super: :super:
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı harund1k3

Günaydın onlarda bitti zaten 2 tane kaldı oda kule vincin arkasında olduğundan takılamıyor sanırım  :super: :super:

aynen aynen aslinda butun is bitti gibi sanki saha ici islerin. localar, elektrik su isleri falan haric. kufeki de nizami isliyor zaten. simdi cati islerine abanilabilir cati bitis tarihi icin hangi zaman veriliyor ?

Çevrimdışı KUMANOVALI

hayırlı işler
bol güneşler
hayırlı cumalar
KARTALLAR....
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı serti67

gunaydınlar catı kolonlarınınn bugun bıtmesı dılegıle hava mıss ınsallah gozle gorulur ıı bı calısma olur bugun
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı cagdas44

Günaydın kartallar yeni açıktaki  yarığa  prekast mı  koyuyorlar  yoksa oradan içeri  prekast mı  alıyorlar?Anlıyamadım.Tamolarak da  göremedim açıkçası.Sarı vinç birşeyler yapıyorlar orada  ama.

Rampa konusunda gelişme mi var acaba baya baya o açıklığa prekast koyuyor gibiler, küçük eniştede eski açık numaralıdaki girişin önüne geçmiş açılacak mı ki acaba

Çevrimdışı serti67

Rampa konusunda gelişme mi var acaba baya baya o açıklığa prekast koyuyor gibiler, küçük eniştede eski açık numaralıdaki girişin önüne geçmiş açılacak mı ki acaba
ıcerı alınacak prekas kalmadıgı ıcınde kapatıyo olabılırler rampa bıtmedı sanırım daha ama prekas gelmıcek herhalde
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı hüseyin yılmaz54

rampanın fotolarını gördüm ben imkansız girilmez daha baya işi var

ysariusta

• Ziyaretçi

rampanın fotolarını gördüm ben imkansız girilmez daha baya işi var
rampa, yoldan bağlantısına kadar tamamlanacak sanırım. yukarıda birde yürüme yolu var. en son iskelesinin fotoğrafını görmüştük muhtemelen geçen gece betonlandı orası. biraz daha bekleyeceğiz orayı anlaşılan

Çevrimdışı Deniz

Rampada kac isci calisiyor?nerdeyse 2 aydir bitiremediler bi rampayi.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı fore_kazık

rampanın bize yapmadığı rampa kalmadı geyiğini yapmazsam olmaz  :evillol: :evillol: :iblush:

ysariusta

• Ziyaretçi

Çevrimdışı haluk.m

Vinç gelmiş çatı kirişi koyacaklar sanırım.  :sevinc

Çevrimdışı SDemirsoy

iğne deliğinden görmüşsün hocam :D @jokerhm

Çevrimdışı haluk.m

@SDemirsoy   :tabe: Açıkta görecek bir şey kalmadı, detayları yakalamaya çalıyoruz artık  :evillol:

Çevrimdışı Efe

iyi gormussun ben dikkat etmedim artik su kirislerde konsun
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı SDemirsoy

@SDemirsoy   :tabe: Açıkta görecek bir şey kalmadı, detayları yakalamaya çalıyoruz artık  :evillol:
helal olsun valla :D

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Oktay

hayırlı günler hayırlı cumalar saygıdeğer beşiktaşlı dostlar :) :)

Çevrimdışı Oktay

Çevrimdışı Oktay

iyi gormussun ben dikkat etmedim artik su kirislerde konsun
senin papucun dama atılıyormu ne @Efe artık gözünden bu aralar herşey kaçar oldu :D :D

Çevrimdışı Deniz

hayırlı günler hayırlı cumalar saygıdeğer beşiktaşlı dostlar :) :)
hayırlı cumalar @Oktay abi

Çevrimdışı Oktay

hayırlı cumalar @Oktay abi
saol @Deniz cümlemize..
bu aralar halin keyfin yerindemi deniz?? bak @SDemirsoy bjk üye yaptık sıra sende haberin olsun :) :)

Çevrimdışı Deniz

saol @Deniz cümlemize..
bu aralar halin keyfin yerindemi deniz?? bak @SDemirsoy bjk üye yaptık sıra sende haberin olsun :) :)
İnşallah @Oktay abi kısmetse baba parasıyla değil de kendi kazandığım parayla üye olacam.Yani okulu bitirip işe başladığımda ilk maaşımla  böylece ilk maaşın anlamı iki kat artar :)