Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 166 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5351767 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı keremfrat1

bugun şunu fark ettım :D yenı açıkta prekastlar takılınca daha buyuk duruyo :D göz yanılması gıdıyo yavaş yavaş takıldıkça dahada buyor :D

Çevrimdışı ahmet türker

kdaıkoyun ılk sırasıyla 2.sırası nedır bılen varmı  :alala:
bu günkü bir resimde saydım ,yanılmıyorsam 1. kat 24  , 2. kat  25 sıra .

Çevrimdışı keremfrat1

Bide koltuklar :D takılınca ben dusunemıyorum :D

Çevrimdışı keremfrat1

bu günkü bir resimde saydım ,yanılmıyorsam 1. kat 24  , 2. kat  25 sıra .
anladım abı saolasın :) ozaman bızden ufa bu stad :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

anladım abı saolasın :) ozaman bızden ufa bu stad :D
Yalnız bizim stat resmen sahanın üzerinde gibi durucak :D Maşallah kutu gibi oluyo  :ishock:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Yusuf Tunaoğlu

Yeni açıktaki köprüler çok karizma oldu ama. Cehennem yolları :evillol:

Çevrimdışı keremfrat1

Çevrimdışı keremfrat1

Çevrimdışı keremfrat1

@anilt senın yer on numara oralrdaydım bugun :D fotolarda var sankı :D

Çevrimdışı ErmanS

Konusu gelmişken merak ettiğim bir şey var belki bilen vardır. O köprüler sadece görsel amaçlı mı yoksa üzerinden taraftar mı geçecek ne olacak?

Çevrimdışı ozan062

cok uzun zaman once sordum cevabı gelmedi tekrar sorayım

böyle bir korumalık bizde olacakmı?
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı keremfrat1

Konusu gelmişken merak ettiğim bir şey var belki bilen vardır. O köprüler sadece görsel amaçlı mı yoksa üzerinden taraftar mı geçecek ne olacak?
taraftar gecıcek :)

Çevrimdışı rubi_tobin

@keremfrat1 ellerine sağlık kardeşim...
@ahmet türker abiye katılıyorum en az renkliler kadar varız yav-şak medyanın son 10 senedir 2 büyük yaratma sevdasından ve bunu empoze etmeye çalışmasından başka bişey değil,ama merak etmesinler bi 5 sene içinde s..ke s.kee tek büyüğün kim olduğunu yazacaklar,fransız takımı olimpiyatta oynadığı sene nerdeyse küme düşeceklerdi...
İNŞ dilerim ALAHtan bu senede şampiyon olursak o zaman kendilerininde kıramayacağı bi rekor kırıcaz
Sen ne tatlı konuşuyorsun birader, özlemişim valla muhabbetini.
Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

Çevrimdışı keremfrat1

Sen ne tatlı konuşuyorsun birader, özlemişim valla muhabbetini.
nerelrdesın abı :D stada gelmıyosun :D kameramı bozsak senı görmek ıçın :D :D :D

Çevrimdışı ErmanS

taraftar gecıcek :)
hmm ordan stada girmek büyük keyif olur. sırf bu yuzden yeniacıktan alabilirim kombineyi :D

sağolasın cevap için @keremfrat1

Çevrimdışı keremfrat1

hmm ordan stada girmek büyük keyif olur. sırf bu yuzden yeniacıktan alabilirim kombineyi :D

sağolasın cevap için @keremfrat1
rica ederım :D

Çevrimdışı rubi_tobin

nerelrdesın abı :D stada gelmıyosun :D kameramı bozsak senı görmek ıçın :D :D :D
Doğru dersin @keremfrat1 aklımda işten bir fırsat bulsam gelecem de. İşler beni bırakmıyor.
Hem sen bensizde idare edersin kardeşim.
Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

Çevrimdışı keremfrat1

Doğru dersin @keremfrat1 aklımda işten bir fırsat bulsam gelecem de. İşler beni bırakmıyor.
Hem sen bensizde idare edersin kardeşim.
Aman abi iş olsunda :D @bjk_mabet abim yetıyo  bana stadda :D :D onu görunce gunum guzel geçıyo :D :bandit:

Çevrimdışı Dogan

İddia ediyorum bu sene şampiyon olalım, bizi kimse tutamaz :evillol:
Bu seneki şampiyonluk tarihimizdeki en önemli sampiyonluktur.Yüz yılın olayı olur.Renkliler daha böyle bi kapak görmez.4.yıldız diye birbirlerini yesinler.Vodafone Arena da perişan edicez alayini...

Çevrimdışı ahmet türken

cok uzun zaman once sordum cevabı gelmedi tekrar sorayım

böyle bir korumalık bizde olacakmı?
olmayacak demişti @bjk_mabet

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 17 Şubat 2015, 19:27:00
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Scouting ile ilgili duyuru.

Arkadaşlar grup için elemelri bu hafta tamamlamayı düşünüyoruz.

Kulübün scout ekibine doğrudan elediğimiz oyuncuların raporlarını yollayacağım bu düzenli olacak.

Bağlantımız doğrudan. Yani mail vs değil doğrudan kulübün içinden.

O yüzden son duyuru bu isteyenler başvursun.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."