Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 151 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5352027 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

ysariusta

• Ziyaretçi

Mustafa'nin konusu haric dedigin herseye katiliyorum abi... (Mustafa'nin konusunu bilmiyorum)

Benim extradan birsey yazmama gerek kalmamis, ayni fikirlere sahibiz bu konular da...
@Fatih bende bilmiyorum ama ya bir yanlış anlama var ya yanlış bir düşünce var. Ama içeriden foto atsana diye serzenişte bulunulduysa çok saçma. Mustafa belki bir şeyi yanlış yapmış olabilir, öyle bile olsa izah edilince anlayacağını düşünüyorum. Bir dinlemek anlamak lazım, söz konusu Mustafa olunca biraz daha tolerans var bende.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Dünkü uyarıları dikkate alarak bir kaç ufak düzenleme yaptım logoda daha iyisi elimden gelmedi umarım beğenirsiniz  :)
2. foto güzel olmuş kardeşim eline sağlık :) :claps:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Fatih

@Fatih bende bilmiyorum ama ya bir yanlış anlama var ya yanlış bir düşünce var. Ama içeriden foto atsana diye serzenişte bulunulduysa çok saçma. Mustafa belki bir şeyi yanlış yapmış olabilir, öyle bile olsa izah edilince anlayacağını düşünüyorum. Bir dinlemek anlamak lazım, söz konusu Mustafa olunca biraz daha tolerans var bende.
@Yunus abi Mustafa tek seferligine iceriye girilmesine izin verilmemis miydi?  :alala: Ben statla ilgili hic bi fotografa bakmadigim icin hala iceriden cekip cekmedigini bilmiyorum.. Buna mutabik serzeniste olan arkadaslar stada elini kolunu sallayarak girilmeyecegini bilmiyor mu?  :bandit: Neyse umarim herkesin arasi duzelir..  :iblush:
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimiçi Necmi

Vodafone Arena 05.02.2015 (16:30 - 17:00) arası çalışma fotoğrafları. (35 Adet)

Fotoğraflar için @keremfırat1  'e teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı ZEKI

ysariusta

• Ziyaretçi

@Abdullah 2.  beyaz örnek, ortada tek amblemli olanı. Favorim budur.

Çevrimdışı ALI RIZA

Dun girmedim diye gerideki sayfalari okuyim dedim de en fazla 4 sayfa gidebildim..  :bandit: Allah kolaylik versin @ALI RIZA cim :bandit:
pek konu dışı yok hepsi konu içi bayanlara saygımız var onlara karışmıyoruz arada siliyorum sadece  :kop:

Çevrimdışı Abdullah

@Abdullah 2.  beyaz örnek, ortada tek amblemli olanı. Favorim budur.
benim de hoşuma gitti o abi  :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Dünkü uyarıları dikkate alarak bir kaç ufak düzenleme yaptım logoda daha iyisi elimden gelmedi umarım beğenirsiniz  :)
@Abdullah ellerine saglık :claps: :claps:
Tamda duşundugum gibi , Beyaz Harika olmuş , Sarı pek olmamıştı açıkçası ama emeğine Haksızlık olmasın diye ustu kapalı söylemiştim Dun , Ama Siyah fonta Beyaz çizim Perfect olmuş gerçekten :claps: :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Abdullah

@Abdullah ellerine saglık :claps: :claps:
Tamda duşundugum gibi , Beyaz Harika olmuş , Sarı pek olmamıştı açıkçası ama emeğine Haksızlık olmasın diye ustu kapalı söylemiştim Dun , Ama Siyah fonta Beyaz çizim Perfect olmuş gerçekten :claps: :claps:
niye emeğe haksızlık olsun ki eksikleri söylersen daha iyisini yapabilirim ancak çekinme eksiklerimi söylemeye  :ok:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

niye emeğe haksızlık olsun ki eksikleri söylersen daha iyisini yapabilirim ancak çekinme eksiklerimi söylemeye  :ok:
Olsun doğruyu bulmuşsun zaten , Dedigim gibi Siyah fonta Beyaz Çizim Perfect olmuş gerçekten , Ellerine saglık :claps: :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı capo di capi

Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı Fatih

Fotograflar icin @keremfrat1 ve @rubi_tobin abime tesekkurler...

@Abdullah eline saglik, beyaz cok daha guzel olmus renk uyumu acisindan...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Abdullah

Fotograflar icin @keremfrat1 ve @rubi_tobin abime tesekkurler...

@Abdullah eline saglik, beyaz cok daha guzel olmus renk uyumu acisindan...
teşekkür ederim abi @Yunus abinin tavsiyesiyle yaptım beyazı güzel oldu  :)

Çevrimdışı ahmet türker

@Abdullah  hepsi de çok güzel olmuş emeğine sağlık kardeşim.

Çevrimdışı serti67

sızıdıralım sızdıralım resımlerı sızdıralım alemde teksın degısılmessın necmı abı sen bızım herseyımızsınn:)))
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Efe

pazar günü tüm testerelerin betonlanmaması için bir neden yok eski açıkta eni kiriş atılmamış bi tek o kalmış kalıplayıp beton dökülecek bu 3 günde bitmesi gerekiyor baalım hava izin verecek mi?
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı TØLGA

burda bir sıkıntı yoktur demi yagmur suyudur heralde  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Abdullah

@Abdullah  hepsi de çok güzel olmuş emeğine sağlık kardeşim.
teşekkürler abi beğendiğine sevindim  :)

Çevrimdışı TØLGA

@Abdullah  kardeşim ellerine sağlık çalışmalar on numara  :ok:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Abdullah

burda bir sıkıntı yoktur demi yagmur suyudur heralde  :biggrinking:
o çatlak olsa kırılırdı o kadar çatlaktan sonra herhalde  :money: