Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 155 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5352117 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ALBATROS

bizim tribün çıkışlarıda çok geniş duruyor  :s20:

Çevrimdışı Efe

numaralıda üst bilezik bitti kalıplanıp betonlanacak eski açıktada gelecek hafta bitecek gibi görünüyor en sonda yeni açık tarafı numaralıyla birleşcek :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Kartal Ç

Normalinden 3 çiroz 4 kişi ancak yan yana yürür ki bizim eski inönüde merdiven araları yetersiz kaldığı için devamlı para cezası aldığımızı unutmamak lazım

aynen hocam zaten daha dar merdivenler izdihama sebep olur. malum insanımızda merdivende önündekini itekleme huyu var. üst katları düşünemiyorum bile patır patır uçarlar aşşağı 1. kattan taraftar toplarız valla.

Çevrimdışı ozan062

dostumuz efsane manzarayı almıs onune dusunuyor kara kara :ok:

:duman:
[ Son Düzenleme: 05 Şubat 2015, 19:45:15 ozan062 ]
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı cagdas44

bizim tribün çıkışlarıda çok geniş duruyor  :s20:

Rahmetli Süleyman Seba başkanın cenazesinde gördük ki insan varken ufak kalıyor orası.

@kahyaoglueren 1,8 m çok geniş olmaz, herkes otursa çok geniş durur ama taraftar ayaktayken aradaki boşluk 1 metre gibi kalır

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Rahmetli Süleyman Seba başkanın cenazesinde gördük ki insan varken ufak kalıyor orası.

@kahyaoglueren 1,8 m çok geniş olmaz, herkes otursa çok geniş durur ama taraftar ayaktayken aradaki boşluk 1 metre gibi kalır
Bencede o boşluklar dert edilmemeli. Zaten taraftar doldurunca o boşluklar hiç gözükmeyecek
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı asi_kartal

Ne yalan söyliyeyim ilk lansman yapıldığında askerdeydim lansmanı izlemek için deli gibi haftasonu çarşı iznini bekledim. Çarşıya çıkar çıkmaz boş ve interneti düzgün olan bir internet kafeye geçtim. Hemen lansmanı açtım ve izlemeye başladım. Açık söylemek gerekirse amatörce geldi ama yılların verdiği özlemle ve yönetimin söke söke yapmak istediği stadın emeğinin karşısında çok da önemli değildi. Tabi o zaman eski açık mevzusu yoktu tek göze çarpan çıkışların büyüklüğü ve merdiven aralarının devasa büyüklüğüydü. Sonra ki haftalarda lansmanda ki gibi büyük olmayacağı söylendi ve şuan gördük ki çıkışlar lansmanda ki gibi büyük değil.. Acaba merdivenler içinde bu şekilde konuşabilir miyiz ? Lansmanda ki gibi geniş olmayacak değil mi ?
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı ahmet türker

bence çıkışlar normal büyüklükte bunun hesabı yapılmıştır zaten.

Çevrimdışı Oktay

herkese iyi akşamlar.birkaç günlük aranın ardından bugün aldığım haber hayatımı geri bana verdi diye bilirim  :ishock: :ishock: buraya kadar konu dışı oldu ne durumdayız dört gündür yokum  bitmedi mi numaralı testere birde resimlere nereden bakıyoruz keremin resimlere göremedim  :alala: :alala:
forumun haber sitesinden bakabilirisn

Çevrimdışı ahmet türker

bence çıkışlar normal büyüklükte bunun hesabı yapılmıştır zaten.
bu resim  rahmetli süleyman seba nın cenazesindendir belki bir ölçü olur.

Çevrimdışı ozan062

Daha Dikkatli olacağım inşAllah :ok: :ok: :ok: @Necmi abi

benzerseyleri bende yasadım :evillol:  hiç kırılma dokulme  cunku biz hata yapıyoruz:D bu sebeble  ben mesela kendime dikkat etmeye basladım simdi ilk yazdıklarımda fazlasıyla ciddiyetsizlik vardı fazla samimi yazıyordum fakat bu tepki alıyor ,,cnk kendimizi net anlatamıyoruz bide o yetmiyor tersi oluyor baya üzülüyorsun :)
sadece yumusak gecisler yap o kadar :ok:

ornekmi
dembaba satılsın
dembaba satılabilir
gibi:)
[ Son Düzenleme: 05 Şubat 2015, 20:09:33 ozan062 ]
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı asi_kartal

Ahmet abi orası öyle ama artık eski inönü gibi 5.000 kapasitei yere 7-8.000 kişi giremiyecek ve koltuk araları açık saflar o kadar sıkı olur mu merak konusu. Yeni yapılan stadlar daha çok elit çekirdek çitleyen tayfalara hitap ediyor.. Ama maç esnasında köşeler ortaya doğru safları sıklaştırırsa görüntü güzel olur  :D
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı metin06carsi

Yeni inönü resimlerinden video yaptım 3 aylık değişim videosu

Çevrimdışı ahmet türker

Ahmet abi orası öyle ama artık eski inönü gibi 5.000 kapasitei yere 7-8.000 kişi giremiyecek ve koltuk araları açık saflar o kadar sıkı olur mu merak konusu. Yeni yapılan stadlar daha çok elit çekirdek çitleyen tayfalara hitap ediyor.. Ama maç esnasında köşeler ortaya doğru safları sıklaştırırsa görüntü güzel olur  :D
belki bir ölçü olur dedim zaten ,ben cenazedeydim insanlar çok içi içe durmuyorlardı, ancak koltuklara göre ölçü olur mu bilemem kardeşim. :)

Çevrimdışı Easthanbool

herkese iyi akşamlar.birkaç günlük aranın ardından bugün aldığım haber hayatımı geri bana verdi diye bilirim  :ishock: :ishock: buraya kadar konu dışı oldu ne durumdayız dört gündür yokum  bitmedi mi numaralı testere birde resimlere nereden bakıyoruz keremin resimlere göremedim  :alala: :alala:

http://haber.besiktasarena.com/kategori/vodafonearena
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı Melekcik

videonun başlarımda içim daraldı ne çektik be şu stadın kaba inşaatından  :bandit: :kop:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı ahmet türker

süreci takip edemeyenler için çok iyi bir iş çıkartmışsın ,emeğine sağlık kardeşim. :)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

videonun başlarımda içim daraldı ne çektik be şu stadın kaba inşaatından  :bandit: :kop:
O aralar gelseydim buraya kafayı yerdim heralde :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Melekcik

O aralar gelseydim buraya kafayı yerdim heralde :kop:
sorma ben birde hafriyat kazık işleri varken gerçekten sıkılmıştım ama artık kurtulduk çoğu bitti azı kaldı :ok: :ok:
[ Son Düzenleme: 05 Şubat 2015, 20:29:13 dişi kartal melek ]
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı Melekcik

ya bu futbolcuların sahaya çıkacağı yer ne kadar bana küçük geldi :alala:
[ Son Düzenleme: 05 Şubat 2015, 20:29:01 dişi kartal melek ]

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

sorma ben birde hafriyat kazık işleri varken gerçekten sıkılmıştım ama artık kurtuldu çoğu bitti azı kaldı :ok: :ok:
Geç gelmek bi yandan iyi oldu ya :biggrinking: Bişeyi beklerken gün sayarsan geçmez ya bu da öyle :D
Aynen şükürler olsun :mj:

Çevrimdışı cagdas44

ya bu futbolcuların sahaya çıkacağı yer ne kadar bana küçük geldi :alala:

Sen onu birde @ahmetx e söyle  :lol: 50 koltuk kaybımız varmış hesaba göre

Çevrimdışı Melekcik

Geç gelmek bi yandan iyi oldu ya :biggrinking: Bişeyi beklerken gün sayarsan geçmez ya bu da öyle :D
Aynen şükürler olsun :mj:
o kadar sevinme çatı koltuklar ince işçilik drenaj hibrit çim var  :money: :iscrewy:

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK