Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5358069 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı bayevet

Çevrimdışı nuri seksigüzel

Canlı yayanı kamerasında neler oluyor böyle Numaralı tribünündeki emekçinin botlarına kadar zoom yaptı:D :D :D

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Türkay

Aklıma bi fikir geldi.
Sahaya çıkış koridorları veya soyunma odası bence maç atmosferine göre ışıklandırması ayarlanabilmeli. Mesela derbi maçlarında oyuncuların daha iyi konsantre olabilmesi için karanlık ve sessiz bir yerden stadımızın coşkulu tribünleri önüne çıkabilir takım. O sessizlikte ve karanlıkta herkes daha iyi konsantre olabilir maça.
Sonra devre arasında oyuncuların o enerjilerini üst seviyede tutmak için daha parlak ışıklandırmalar yapılabilir gibi gibi...

çıkış tüneli az aydınlık olup böyle de bi kartal olursa efsane olur  :bandit:

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı TsuFrankWoli

sürekli iyileştiriyoruz gördüğünüz kusurları söyleyinki müdahale edebilelim @Heliya Sîa

Forumda bir konuya mesaj yazınca bir geri gelmese güzel olur. Yani yine aynı başlıkta kalsa bence daha güzel olur.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

bunu @rubi_tobin duymasın kaç :D
Abi yanlış olmasın bi şikayet yok yav :duman:
Nedenini söyledim ben bişi yapmadımki valla bak  :dontknow: :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı nuri seksigüzel

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

çıkış tüneli az aydınlık olup böyle de bi kartal olursa efsane olur  :bandit:

Güzelmiş resim haa :biggrinking:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı sozkul

Super fotograflar, harika, tesekkurler. Merdivenlerdeki cam korkuluklar cok sade ve guzel olacak.

Çevrimdışı TsuFrankWoli

nası yapıyosunuz zoomu  :nerd:

Oradaki amca ne zaman istese :) Bizlik bir şey yok yani birsi canı sıkılınca başına gelip yapıyor galiba.

Çevrimiçi Necmi

Forumda bir konuya mesaj yazınca bir geri gelmese güzel olur. Yani yine aynı başlıkta kalsa bence daha güzel olur.
düzeltildi ayarlarında bir sorun varmış aslında kendinde düzeltebilirdin :D @TsuFrankWoli

Çevrimdışı ALI RIZA

nası yapıyosunuz zoomu  :nerd:
Sağ tıkla yakınlaştır dersen olur... o ayarların yapılması lazım... CCTV konumlandırma ayarları güzel ama zor hassas ayar yapmak lazım... Taraftarın gidip bizzat yapması lazım 1 turu yaklaşın  30 ile 60 sn dönmesi lazım bu da yaklaşık her bir konumda 3-5 saniye kalması demektir... hassas ayarların yapılması gerek @rubi_tobin abimiz bol şanslar dileyelim  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı TsuFrankWoli

düzeltildi ayarlarında bir sorun varmış aslında kendinde düzeltebilirdin :D @TsuFrankWoli

Teşekkür ederim  :) . Cahil olunca insan işte yapamıyor. Birde resimlerin altında numara yazarsa güzel olabilir. Taoplam resim sayısı ve bizim kaçıncı resme baktığımız.

Çevrimdışı ahmet türker

Çevrimdışı sozkul

Arkadaslar, bu linkte bjk_mabet arkadasin ornek loca resimlerini buldum.

http://besiktasarena.com/vodafone-arena-stadyum-projesi/vodafone-arane-ornek-loca-resimleri/

Merak ettigim ise, mini bar kisminda 3 kisi oturabiliyor sahayi tam gorerek, bu localar 8-10 kisilik degil mi, ikinci kattaki localarda kendilerine ait balkon var, oraya koltuk konacak saniyorum, ama birinci kattaki localarin onunde kucuk bir alan var, nasil cozecekler bunu?
Selamlar

Çevrimdışı Serkan7738

Teşekkür ederim  :) . Cahil olunca insan işte yapamıyor. Birde resimlerin altında numara yazarsa güzel olabilir. Taoplam resim sayısı ve bizim kaçıncı resme baktığımız.

avatarı görünce Melek geri geldi sandım  :hosgeldin

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı ErsinA.

Resimler için emeği geçenlere teşekkürler.

Ne sızacak merakla bekliyoruz.

Basamakların büyük veya küçük olduğunu kıyaslayabilmek için diğer statlardaki ölçüyü de bilmek gerek. wiki den baktım ama bulamadım bişey.

Bizde 180cm olacak OK ama diğer statlarda kaç cm?

Çevrimdışı yigitcan1903

bugün camları sildim görmedin galiba :D
Gördüm gördüm  :D
Bunlar prova hep
Hezarfen gibi kanat takıp sahaya inmeyi planlıyosun dimi açılış günü 
Süzerman  :evillol:

Çevrimdışı ahmet türker

sızıntıyı maçtan sonra yapsanız daha iyi olmaz mı . :)

Çevrimdışı SDemirsoy

Gördüm gördüm  :D
Bunlar prova hep
Hezarfen gibi kanat takıp sahaya inmeyi planlıyosun dimi açılış günü 
Süzerman  :evillol:
belirli planlar var tabi :D

Çevrimdışı rubi_tobin

@Efe  kardeşim uzak diyarın keskin gözlüsü kartal bakışlısı bu ayar iyi mi? Yoksa daha mı farklı olsun.
Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

Çevrimdışı rubi_tobin

Bu arada fotolar için gelen tüm iyi dilek ve teşekkürleriniz için sonsuz minnet sağ olun var olun.  :sevinc
Siyah ulan ...
Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

Çevrimdışı src35

kamerada fazladan istasyon olması daha iyi olmuş