2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 534 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11409146 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

o daha sübyan olmamış bizim lige olmuş adam etki ediyor bknz. seleznyev  :bandit: herif ağlattı gs defansını gerçi o pigmeler topluluğunu herkes dağıtır havadan :D ne aptallar sahiden takımın en uzun stoperi 183 gidip gene aynısından alıyorlar Allah akıl fikir dağıtırken bunlar nerede bir ayindeydiler acaba
doğru işler yapıyorlar sen bilmiyorsun :D
karıştırma ortalığı :bandit:
Ne güzel işte çizgilerini koruyorlar :bandit:

Çevrimiçi Necmi

inşaallah gs ye yenilmeyip diğerlerini alırsak son düzlük görünür...
neden bu terettüt :alala:
gs kimki koyar geçeriz.

Çevrimdışı tangaz

şampiyonluğa giderken zaten iyi olan defans tandemini bozmak hata olur.
mitrovic belki çok iyi olacak ama şu anda zorunlu haller dışında müdahale risk içerir.
hatalar olacak hata dediğin futbolun içinde var. Unutmamak gerekiyor şampiyonluğa yürüyoruz.
her oyuncuya ihtiyacımız var gs maçına kadar rahatız ondan sonra yoğun trafik içine gireceğiz.
Bütün oyuncular hazır ve moralli olmalı. Bu sene avrupadada yürüyeceğiz gibime geliyor.
tosiçin maç esnasında hataları oldu ama bu maç çok kötüydü diyebileceğimiz bir maçıda yok.
mitrovic kapalı kutu hava hakimiyeti iyi olabilir ama bizim havadan sorunumuz yokki.
Durduk yere neden kaşınalım.

ben tosiçi seviyorum memnunum da keratadan fiyat performans anlamında 9/10 iş çıkarmıştır gözümde. tosiç enteresan adam çok iyi görünüyor maçta tıkır tıkır oynuyor sonra bir anda majör bi hata yapıyor maçı alıyoruz ve arada kaynıyor, değişik bir çocuk basit hata endeksi yüksek.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı El Nino

ben tosiçi seviyorum memnunum da keratadan fiyat performans anlamında 9/10 iş çıkarmıştır gözümde. tosiç enteresan adam çok iyi görünüyor maçta tıkır tıkır oynuyor sonra bir anda majör bi hata yapıyor maçı alıyoruz ve arada kaynıyor, değişik bir çocuk basit hata endeksi yüksek.

Tomas Zapotocny'e çok benziyor. Oda aynen senin bahsettiğin gibiydi.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Ocak 2017, 14:37:42
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
gs kimki koyar geçeriz.
6 maçlık seride 5 galibiyet bir beraberlik düşündüm.
gs ve fb rakiplerimiz olduğu için yenilmemek önemli.
anadolu takımlarını yen derbileri kaybetme şampiyon olunuyor zaten.
fener niye kötü çünkü maç seçiyorlar büyük maçları alıp diğerlerinde puan kaybediyorlar...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı El Nino

gs kimki koyar geçeriz.

Gs'den çok maçın hakemi de önem arz ediyor. Büyük ihtimal Cüneyt Çakır'ı derbiye verecekler. Rakipten çok hakemlerden çok fazla çekiyoruz son 2 haftadır.

Çevrimdışı tangaz

Gs'den çok maçın hakemi de önem arz ediyor. Büyük ihtimal Cüneyt Çakır'ı derbiye verecekler. Rakipten çok hakemlerden çok fazla çekiyoruz son 2 haftadır.

cüno bu sene başka derbi yönetemez gibi görünüyor ben o maçta cünoyu beklemiyorum.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ekrembaser

Sezon sonuna kadar Cüneyt gs maçı yönetemez mümkün değil

Çevrimdışı mylife1903

Dun ilkyarida iki sefer bombaladi, gol olmayinca dedim bu rahatladi daha da gol yemeyiz terorist hakem cikti piyasaya.

Tosic iyidir yahu tosicin hatasiz oynayani pahali olur bize de gelmez.

Istekler olanaklar ile kisitlidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

konser vermedikki şampiyonluk kutladık ve bence gayette güzel kutladık.
ne yapmamız gerekiyordu rihannayımı getirecektik :alala: gerçi fena olmazdı :naughty:
tüm gün süren bir kutlamaydı. İstanbul boğazının göbeğinde şov yaptık.

Abi Serhat'ın bir şey beğendiğini gördün mü hayatında?

Kaç tane şampiyonluk kutlaması hatırlıyor da en kötüsüydü diyor, o da ayrı mesele.  :lol: :lol:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Abi Serhat'ın bir şey beğendiğini gördün mü hayatında?

Kaç tane şampiyonluk kutlaması hatırlıyor da en kötüsüydü diyor, o da ayrı mesele.  :lol: :lol:
Stadın içindeki şampiyonluk kutlamasını ikinizden başka beğenen çıkarsa burada onada arpa suyu ısmarlayacağım :D

Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı cagdas44

NTV Spor son dakika "Dem Baba Pazartesi Beşiktaş için sağlık kontrolünden geçecek "

Çevrimdışı tuncaboylu

Stadın içindeki şampiyonluk kutlamasını ikinizden başka beğenen çıkarsa burada onada arpa suyu ısmarlayacağım :D

Stad içi kutlamaları vasattı da, önceki şampiyonluk kutlamalarımızdan çok da kötü değildi.

2009'daki şampiyonluk kutlamalarından daha iyiydi mesela, o çok sönüktü.

Çevrimdışı tuncaboylu

NTV Spor son dakika "Dem Baba Pazartesi Beşiktaş için sağlık kontrolünden geçecek "

Geliyor gönlümün efendisi.  :ishock: :ishock:

Çevrimdışı mellfred

Ba pazartesi geliyor dedi övünç

Çevrimiçi MUSTAFA_

İnşallah rehabilite olmaya gelmiyordur. Gollerine ihtiyacımız var.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı benyv-

Demba Ba sakatlığını atmışsa gelsin iş yapar. Ama umarım o zor sakatlıktan sonra eksi günlerine dönebilir. Aksi taktirde aboubakar ile cenk bu ligde bizi götürür. Babel de forvet oynuyor zaten. Bize yedek bir kanat lazım, yedek kalmadı aras'tan başka. Stoper veya sol bek işlerini takım içinde halledebiliriz, Caner de dönecek.

Çevrimdışı Tolga

İnşallah rehabilite olmaya gelmiyordur. Gollerine ihtiyacımız var.
Sahaya çıkması Mart ortasını bulur. Gelirse öyle çok birşey beklememek lazım.

Maliyetsiz oluşundan dolayı denenecek işte.

Çevrimdışı tuncaboylu

9 numaralı forma boşta mıydı?  :super: :super:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Geliyor gönlümün efendisi.  :ishock: :ishock:
Muhteşem bir hamle yönetimden bence.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

O zaman rehabiliteye geliyor. O zaman gelmesin. Demba yı iyi hatırlamak istiyorum...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Muhteşem bir hamle yönetimden bence.
Survivor seyredemiyorum ben imansiz bizim fit mi formda mi? Hemen katki verir ya da paskal numan gelsin, vatandasligi da vardir yabancidan sayilmaz
moder  dans uclusu olur
Imansiz paskal ba

Çevrimdışı Serhat Akkaya

O zaman rehabiliteye geliyor. O zaman gelmesin. Demba yı iyi hatırlamak istiyorum...
Adam 1 aydır daha yeni koşulara başlamış, hazırlık kampı görmemiş, bacak kuvvetsiz, martta kadroya girerse iyidir..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Tolga

Belli ki transfer edecek kimseyi bulamadılar ki zaten bulmaları çok zordu bunu Eto'nun gelmediği gün de söylemiştim. Maliyetsiz diye Ba'yı alalım dediler herhalde.

Fakat Övünç Özdem, Pazartesi günü yapılacak kontrollerden sonra herşey belli olacak dedi. O yüzden belki son anda vazgeçebilirler de.

Etiketler: