2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 504 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11389513 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı worns

10 numara mevkii için sparta praglı Borek Dockal'ı öneriyorum. rakamları hiç fena değil. bu sene 20 maç 4 gol 9 asist, geçen sene 47 maç 13 gol 13 asist, önceki sezon 41 maç 11 gol 9 asist. milli takımda ise 28 maç 5 gol 4 asist... piyasası da 3,5 milyon. belki @atalay oyuncu hakkında daha tatminkar bilgilere sahiptir.

Bir ara Konya aldı Dockal'ı. O zaman potansiyelli oyuncu olarak görülüyordu başarılı olamadı ama sonra epey mesafe katetmiş gibi görünüyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

burada Legrotaglieye çöp muamelesi yapıp Diattayı ölümüne savunanları da gördük  :tabe:

Gözlüklerini takıyor muydun o esnada?  :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bu arada Vida enteresan bir oyuncu, aslında pek çok yönden ihtiyacımızı görecek seviyede hatta bizim tüm stoperlerden iyi denebilir AMA arada sırada anlamsız derecede majör hatalar yapıyor.
@tangaz abi kesinlikle istemiyorum bu adamı, istenilen paraları kesinlikle etmez bence.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yarın açıklanacak resmi olarak büyük ihtimalle

Dün demiştim bugün borsaya bildirdik Ryan Babel i  :bandit: @Necmi  :eyes

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

Gözlüklerini takıyor muydun o esnada?  :D

bakın diattayı savunan editçi arkadaşımız hemen beliriverdi  :D

benim o zaman da gözlüğüm yoktu şimdi de yok. yakını görmem azaldı ama futbolu baya uzun mesafelerden seyrediyoruz da oradan yırtıyoruz kaldıki diattanın rezil bir topçu olduğunu stivi vonder abimiz dahi görüyordu bi sen göremedin  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

bakın diattayı savunan editçi arkadaşımız hemen beliriverdi  :D

benim o zaman da gözlüğüm yoktu şimdi de yok. yakını görmem azaldı ama futbolu baya uzun mesafelerden seyrediyoruz da oradan yırtıyoruz kaldıki diattanın rezil bir topçu olduğunu stivi vonder abimiz dahi görüyordu bi sen göremedin  :bandit:

Göz bozukluğunu o muhabbet sırasında öğrendik diye hatırlıyorum.

Transfermarkt'ta Siena'yı Juventus sanmıştın da, "İkisinin amblemi de siyah-beyaz, iyi görememişim" falan diyordun en son.  :lol: :lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı tangaz

@tangaz abi kesinlikle istemiyorum bu adamı, istenilen paraları kesinlikle etmez bence.

düşük bir bedelle gelecekse evet ama aksi halde ben de istemem.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

İstenen para ne kadarmış?

Çevrimdışı Nouma7

Ryan Babel KAP geldi

Beşiktaş Futbol A.Ş., Ryan Babel’in transferi için görüşmelere başlandığını KAP’a bildirdi.

Şirketten yapılan açıklama şöyle:

"Ryan Babel’in transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır."

Çevrimdışı tangaz

Göz bozukluğunu o muhabbet sırasında öğrendik diye hatırlıyorum.

Transfermarkt'ta Siena'yı Juventus sanmıştın da, "İkisinin amblemi de siyah-beyaz, iyi görememişim" falan diyordun en son.  :lol: :lol: :lol: :lol:

ne olursa olsun Diattayı savunduğun övdüğün gerçeği değişmiyor bay editçi  :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ryan Babel KAP geldi

Beşiktaş Futbol A.Ş., Ryan Babel’in transferi için görüşmelere başlandığını KAP’a bildirdi.

Şirketten yapılan açıklama şöyle:

"Ryan Babel’in transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır."
BJK TV ye açıklama bile yapmış  :tabe: Alacağı ücret açıklanınca yayınlayacaklar büyük ihtimalle  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

BJK TV ye açıklama bile yapmış  :tabe: Alacağı ücret açıklanınca yayınlayacaklar büyük ihtimalle  :evillol:

şayet bu sezon 750 bin seneye 1,4 haberleri doğru ise ben alkışlarım bu transferi

Çevrimiçi MUSTAFA_

şayet bu sezon 750 bin seneye 1,4 haberleri doğru ise ben alkışlarım bu transferi
Bu sene 750 bin alacağı kesin gibi de seneye alacağı ücreti duymadım  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

bu sene 500 seneye 1.400 250 de imza parası deniyor

Çevrimdışı Gokhan-

Yalnız Babel cuk diye oturdu tipleme olarak, zorluk derecesi yüksek maçlarda Gökhan İnler'i koyacaksın orta sahaya verecek zehiri, tam birbirini tamamlayacak adamlar.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yalnız Babel cuk diye oturdu tipleme olarak, zorluk derecesi yüksek maçlarda Gökhan İnler'i koyacaksın orta sahaya verecek zehiri, tam birbirini tamamlayacak adamlar.
İki kanatın da bindirdiğini ilk defa izleyeceğiz heralde  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Onu ben de savunuyordum 8-9 sene önce.

Sonra Demirören Sivok-Zapotochny ile denedi, iyi sonuç vermedi.
İkisi de italyan değil, italyan desem daha iyi olurdu sanırım ayrıca çoğu kişi de katılmayacak belki ama iyi zamanındaki Sivok elimizdeki tüm stoperlerden daha üstündü.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

ne olursa olsun Diattayı savunduğun övdüğün gerçeği değişmiyor bay editçi  :D

Diatta o sene kadrodaki diğer stoperlerimizden (Gökhan Zan, Baki Mercimek, İbrahim Toraman) daha kaliteli bir oyuncuydu demiştim, hala da arkasındayım bu fikrimin.  :tabe: :tabe:

Çevrimiçi Necmi

quaresma yarım devre istatistik 86 ortayla ligin en fazla orta açan oyuncusu
ama bu ortaların 17 tanesi isabetli geri kalanı karavana 5 taneside asist olmuş
burda ataklarımızı nasıl tükettiği yazıyor aslında 69 ortayı dağa taşa vurmak demek
maç başına dört ortayı dağa taşa atmak demek maç başı sadece bir orta var isabetli
quaresmayı vaz geçilmez gören arkadaşlar okusun bunu hücumları nasıl heba ettiğini
17 ortadan biri aslında asist oluyor. 16 sı dağa taşa gidiyor isabetli olan ortalarında aslında çoğu
kale dışına vurulan verimsiz ortalar zaten kutuya düşen gol oluyor.

Çevrimiçi sozkul

Stoper olarak bizim ülkeye uyar, temaslı  ve sert oynuyor tam az gelişmis ülke topçusu,  şampiyonluğa katkısıda olabilir, ama iyi futbol oynamak istiyorsan alacağın adam bu değil.
Aslında  Ragnar lothbrook'un  büyük oğlu Bjorn yerine  Vida oynasaydı, o pozisyona daha iyi uyardı.  :)

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Diatta o sene kadrodaki diğer stoperlerimizden (Gökhan Zan, Baki Mercimek, İbrahim Toraman) daha kaliteli bir oyuncuydu demiştim, hala da arkasındayım bu fikrimin.  :tabe: :tabe:
Baki Mercimek ve Gökhan Zan'dan yoldan geçen, haftada 1 halı saha maçı yapan 35 yaş altındaki herkes kaliteli zaten :)
[ Son Düzenleme: 02 Ocak 2017, 12:45:27 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Fenerbahçe Karabaev midir nedir onu kiralarken, bizim Babel'i almamız gayet iyi bir hamle oldu.

Medyada sümenaltı ettiler Karabaev'i yalnız, kimse bahsetmiyor. Millet Ben Arfa beklerken acıklı oldu biraz.  :D

Çevrimiçi Necmi

Fenerbahçe Karabaev midir nedir onu kiralarken, bizim Babel'i almamız gayet iyi bir hamle oldu.

Medyada sümenaltı ettiler Karabaev'i yalnız, kimse bahsetmiyor. Millet Ben Arfa beklerken acıklı oldu biraz.  :D
acıklı değil acı oldu :D
daha çok beklerler öyle oyuncuları 3 yıl kadar :evillol:
satacakları değerde oyuncularıda yok bunların transferi iyice zor olacak
oyuncu satmazlarsa yapamazlarki diğeride tutturamadı maaş dengesini habere oyuncu göndermeye uğraşıyor
bu döviz yükselişi mahvetmiştir hesaplarını %25 etkiledi nasıl çözecekler acaba ikiside ikinci yarıya aslında
kan kaybederek girecek çok dikkatli davranırsak 3-4 sene daha süpürürüz ligi

Çevrimdışı tangaz

acıklı değil acı oldu :D
daha çok beklerler öyle oyuncuları 3 yıl kadar :evillol:
satacakları değerde oyuncularıda yok bunların transferi iyice zor olacak
oyuncu satmazlarsa yapamazlarki diğeride tutturamadı maaş dengesini habere oyuncu göndermeye uğraşıyor
bu döviz yükselişi mahvetmiştir hesaplarını %25 etkiledi nasıl çözecekler acaba ikiside ikinci yarıya aslında
kan kaybederek girecek çok dikkatli davranırsak 3-4 sene daha süpürürüz ligi

aynen öyle diğer renkli de çeyçu poldi falan elden çıkarma derdindeler fırsatını bulsalar snayderi de şutlarlar  :evillol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Etiketler: