2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 290 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11458873 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Noel baba neden dusman olsun yahu benim bildigim kendisi bir anadolu insani, aziz nikola yanlis hatirlamiyorsam antalyali. Anadolunun gayrimusluminden bize zarar gelmez. Rus kiliselerinde de ikonu vardir kendisinin. Saygi duyulan bir insan herhalde.

Noel baba, dusman falan bi calinmadik cocuklarin hayalleri kaldi.

Turkiyede ayku testi yapsak ortalama ne cikar acaba, bi gugil reise soram
:claps:
Yorgo

Çevrimiçi Necmi

Ustune atlanmamasi olayini ben de cozemedim abi. Sonra dusunuyorum sort giyiyor diye kadin tekmeleyen adami da benzetmiyor bizim millet. Simdi benim oldugum otobuste kadina tekme atacak birisi, onun o ayagini iki yerinden kirarim, ayakkabisini da monte ederim ona hastanede cikartirlar. Millet tepkisiZ artik.

Rus tvlerinde olayin bazi videolarini gosterdiler hareket seklinden cok da sizofrenik birine benzemiyor @Necmi abi.

Basarili bir eylem, silahi da galiba birakmis aciklamalar o yonde. O da dogru bir hamledir, silahla yakalanip, yargilanmaktansa montaj demek daha iyi savunmadir.
o kadar abartmayalım burdada bir kadını tekmelemeye kalkarsan canına okurlar.
o olayda büyük ihtimal çevrede kimse yoktu. Yoksa burası dağ başı değil her günde kadınlar saldırıya uğramıyor.
münferit bir olayı tüm türk halkına yamamamak gerekir. bu sefer yapanın hedefine ulaşmasını sağlamış olursun.
bu ülkede özellikle büyük şehirlerde sokakta bırak vurmayı sesini bile yükseltsen dalacak bir iki kişi bulunur.
ıssız yerlerde dolaşmayacaksın istanbul değil dünyanın her yerinde bu tehlikelidir. Birazda insan kendisini koruyacak.
Bizim kadınlarımızdada biraz deli cesareti vardır. hiç umarsız haraket ederler. buda zaten rahat oldukları dışarda
başlarına bir şey gelmediği için böyle oluyor. istanbulda bazı şeylerin yapılacağı yer var yapılmayacağı yer var.
bakıyorsun sabahın köründe sahilde koşuyorlar ulan ben erkekken buna cesaret edemem tinercisi var iti var neyine
güveniyorsun. İnsanların toplu yaşadığı alanlarda her tür insan vardır bu medeniyetle değişmez en medeni yerlerde
bile başına gelebilir. ona bakarsan istanbul amerikanında avrupanında büyük metropollerinden çok daha güvenli bir
şehir. 15 M luk şehirde bir olay yaşandı diye tu kaka yapılmaz.
bilemem ihtimal olarak dedim şizofren olabilir diye ihtimallerden biri sonuçta benim bir arkadaşım vardı şizofren
teşhisi kondu öyle hiçde ayırt edemiyorsun en son arabayla bir markete daldı sonrada kendini öldürdü. ama yanımızdayken gayet normaldi
olayı görenlerde normal davranıyordu demiş. aslında normal ötesi sakin davranıyorlar. Anlayamazsın yani kamera
görüntüsünden. TR de silahlı yada silahsız yakalanman bir şeyi değiştirmez :) bırak onu üzerinde şüphe oluşsun
senin yaptığını bile kanıtlama derdinde olmazlar sen suçsuzluğunu kanıtlayacaksın burda sistem böyle yürür

Çevrimdışı ZORBEY

Şu anda arkama yaşlanmış ts gs ve fb taraftarının birbirine girmisligini izliyorum keyifle okadar çok kaşık pc kafayı yedi cepten izliyorum simdi yesinler şimdi birbirini:)
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı mylife1903

Şu anda arkama yaşlanmış ts gs ve fb taraftarının birbirine girmisligini izliyorum keyifle okadar çok kaşık pc kafayı yedi cepten izliyorum simdi yesinler şimdi birbirini:)
Azicik iyi yorumlari da paylasalim @ZORBEY merak ettim simdi, onlar ete para vermiyordur zaten

Çevrimiçi Necmi

merak etme uzun sürmez sonra birleşir bizim üstümüze yürürler :D
ama bu artık eskisi gibi yürümüyor Fikret Başkan bu gibi durumlarda mükemmel
tepki veriyor üstüne geleni geldiğine pişman ediyor. O neydi ben bu tip konuşmayı 15
yaşımda bıraktım lafı  :D şimdi burda bu lafı birine desem kavga çıkar haklı yere adam tv de
söyledi. Birini aşağılamak istiyorsan kendinde çirkin görünmeden ancak bu şekilde yaparsın
karşındakine söz hakkı bile vermiyorsun. g.t olup kalıyor ortada :evillol:
bu arada ts gelmez üstümüze iki renkli birleşir de bu aralar gs nedense pek cesaret edemiyor
kafasını öne eğiyor hoş fenerde cesaret edemiyor ya arada bir hev hev deyip pısıyorlar.

Çevrimdışı ZORBEY

@Necmi işin eğlence kısmındayiz  şuan.  Umarım bu tapeleri başıma iş açmaz turgay demir denyosu akıl verip duruyor 12numaraorg veletlerine:)

Çevrimiçi Necmi

@Necmi işin eğlence kısmındayiz  şuan.  Umarım bu tapeleri başıma iş açmaz turgay demir denyosu akıl verip duruyor 12numaraorg veletlerine:)
Turgay demiri takip eden Beşiktaşlı varmı hala :alala:

Çevrimdışı Nouma7

Turgay Demir yaşıyor mu hala

Çevrimdışı ZORBEY

Takip etmiyorum biri bana mesaj atmış turgay demir tapeleri görmüş 12numaraorg a akıl veriyor haberin olsun diye. Bende baktım ne yazmış diye aynısını 12numaraorg da yazmış duyuru veriyor fblilere ama geç kaldılar şuanda feneri gruba almış tost yapiyorlar:)))

Çevrimdışı Rasim

birsey yapabileceklerini sanmiyorum gözdagi vermeye calisiyorlar millet uzak dursun diye :ok:
Beşiktaş!

Çevrimdışı cursedofdragon

Devre arasında tek yaptıgımız transfer eto olur işte.

Bide alabilirsek eto olur oda olmucak tahminim.

Başka kimse gelmez.

Çevrimiçi Necmi

birsey yapabileceklerini sanmiyorum gözdagi vermeye calisiyorlar millet uzak dursun diye :ok:
12 numaradaki ergenler ne yapabilirki :D
şu 12 numarada her duyduğumda başka bir şeyi çağrıştırıyor kafamda :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Başka kimse gelmez.
sanırım sen aklını etoo ile bozmuşsun :D

Çevrimiçi sozkul

o kadar abartmayalım burdada bir kadını tekmelemeye kalkarsan canına okurlar.
o olayda büyük ihtimal çevrede kimse yoktu. Yoksa burası dağ başı değil her günde kadınlar saldırıya uğramıyor.
münferit bir olayı tüm türk halkına yamamamak gerekir. bu sefer yapanın hedefine ulaşmasını sağlamış olursun.............

Sen hangi ülkede yaşıyorsun @Necmi ?
Bu ülkede adam karısını sokağın ortasında hastanelik ediyor, benim karım diyor bide laf söyleyenlere, karışan olmuyor. Adam amacına ulaşmış olmasın diye olana olmamış mı diyeceğiz.  Kadın hastanede dayak manyağı olmuş, olan olmuş.

Çevrimiçi Samet Demir

Başka kimse gelmez.
etoo nun yanına babeli de alırız inşallah. Birde raketci gelirse tadından yenmez.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sozkul

Başka kimse gelmez.

Babel işi resmiyete döküldü mü?

Çevrimdışı Alper1903

Yaş, maliyet kısmına girmeden Babel'den bu sene yararlanamadığımız kanat performansını alacağımızı düşünüyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Babel işi resmiyete döküldü mü?
Yarın açıklanacak resmi olarak büyük ihtimalle

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

sanırım sen aklını etoo ile bozmuşsun :D

kafam çok dalgın abi 1 gün dolmadan 2.ci saldırı oldu diyarbakırda olmuş bu sefer.

2016'yı aratıcak bu 2017.

Çevrimdışı Gokhan-

Vida'nın Ersan'dan fazlası var mı?
Avrupa şampiyonasında da izledim, bizim maçlarda da izledim pek ekstrasını göremedim şahsen.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı Fatih_

Alnimizin aki gibi 14 sampiyonlugumuz var.

Çevrimdışı mylife1903

Vida'nın Ersan'dan fazlası var mı?
Avrupa şampiyonasında da izledim, bizim maçlarda da izledim pek ekstrasını göremedim şahsen.
Az daha iyi yer tutuyor okadar. Savruk stoper vida. O paralari etmez.

Çevrimdışı 38life

Karamsarlığımıza bayılıyorum :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Sen hangi ülkede yaşıyorsun @Necmi ?
Bu ülkede adam karısını sokağın ortasında hastanelik ediyor, benim karım diyor bide laf söyleyenlere, karışan olmuyor. Adam amacına ulaşmış olmasın diye olana olmamış mı diyeceğiz.  Kadın hastanede dayak manyağı olmuş, olan olmuş.

bu ülkede yaşıyorum daha geçen marketin önünde karısına bağrıyor diye adam dayak yiyecekti
bazen gerçekten abartının kralını yapıyorsunuz duyanda sokaklarda sürekli kadınlar dayak yiyor falan sanır.
ben dayak yiyen kadından fazla dayak yiyen erkek görmüşümdür. 51 yaşındayım sokakta dayak yiyen kadın görmedim
ben az gerçekci olun sürekli algıya hizmet etmenin bir anlamı yok bir şeyi ne kadar çok oluyor gibi gösterirsen
o kadar olmaya doğru itersin isteyen döver kimse müdahale etmiyor dayak yemesine göz yumuyor diye bir
algı yarattığınızda buna cesaret edeceklerin sayısını arttırırsınız sadece bazı istisna bölgeler hariç bu ülkenin hiç
bir yerinde sokakata rahat rahat kadın dövemezsin her şeyimizi yok edebiliriz ama hala mağduru koruma kültürümüz ayakta
duruyor bu tür şeyleri fazla konuşmak ve abartmak direk ters teper. Denemesi çok basit gidin bir caddede sokakta alışveriş merkezinde
bir kadına şiddet uygulamayı deneyinde başınıza ne gelecek görün münferit yaşanmış olayları türk toplumuna maal etmek yanlış
sanki her allahın günü kadınlar saldırıya uğruyoro yaşanan hamile kadın olayının dışında basına yansımış kaç tane örnek
verebilirsiniz. 15 M şehirde kaç olay yansımış basına yapmayın arkadaşlar insanlar duyarsız müdahale etmez demek
size engel olan yok gidin yapın demektir. Bu tür zihniyet elbette var adamların tek korkusunu alıyorsunuz ellerinden
polisden korkmazlar koktukları bu işi yaparken linç edilmektir. ve siz bunun olmayacağını söylüyorsunuz.

Çevrimdışı Gokhan-

Az daha iyi yer tutuyor okadar. Savruk stoper vida. O paralari etmez.

Aynen öyle abi, defansa zeka ve liderlik katacak bir adam değil bu, marshall diyonuz, majör diyonuz, komutan diyonuz bundan olsa olsa başçavuş olur sorunlarımızı çözmez.
iyisi alınmayacaksa eğer stoper transferinin sezon sonuna bırakılması taraftarıyım.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Etiketler: