2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 464 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11414740 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

İçimden bi his Babel fena estiricek diyor 2. Yarı. Hayırlara vesile olsun :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zaten öyle olur hep alınırken tepki gösterilen oyuncular vaz geçilmez olur.

Çevrimdışı tuncaboylu

nesi zor almaya yeltensen bayern hediye paketi yapıpda yollar :D
bence futbol hayatı bittide yaşı genç direniyor işte

Almanlar vefalıdır.

Oğlu gelene kadar yaşatmaya çalıştıkları makineye bağlı bir hastaya benziyor, başka bir takımdan 2017'de son bir kontrat alana kadar futbolcuymuş gibi gösterecekler.

Emeklilik ikramiyesi verecek bir enayi arıyorlar kısaca, sonra kulüpte U-11 takımını falan çalıştırır.

Çevrimdışı canU

bu sene 500 seneye 1.400 250 de imza parası deniyor

eğer böyle ise mükemmel bir transfer Babel. Şu ücretler çok çok iyi olur. Eto gelecekse inşallah 1.5 senelik direk sözleşme yapılmaz. 6 aylık + 1 senelik denir ilk sene 1.25, 2. sene 1.5 verilir eğer şampiyon olursak o +1 devreye girer denilir. Adam resmi 36 yaşında. Gerçek yaşı kim bilir kaçtır :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

zaten öyle olur hep alınırken tepki gösterilen oyuncular vaz geçilmez olur.
istemiyordum ama bu eldekilerden iyi olduğu gerçeğini değiştirmiyor, maliyeti söylenildiği gibiyse tatmin edici.

Çevrimdışı tangaz

eğer böyle ise mükemmel bir transfer Babel. Şu ücretler çok çok iyi olur. Eto gelecekse inşallah 1.5 senelik direk sözleşme yapılmaz. 6 aylık + 1 senelik denir ilk sene 1.25, 2. sene 1.5 verilir eğer şampiyon olursak o +1 devreye girer denilir. Adam resmi 36 yaşında. Gerçek yaşı kim bilir kaçtır :D

antalya ile hali hazırda sağlam bedelli ve 1,5 yıllık garanti kontratı varken bu şartları kabul eder mi?

etoonun bize değil bizim ona ihtiyacımız war.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Rasim

Beşiktaş!

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

söylediklerimi geri alıyorum;
 2016-2017 sezonunda 1.200.000 Avro,
2017-2018 sezonunda 2.100.000 Avro,
2018-2019 sezonunda 2.100.000 Avro Garanti Ücret,
Oynadığı Maçlarda Puan Başı 4.000 Avro ödenmesi

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Ikinci  KAP  geldi.. Baya  saglam odeme  almis  Babel ... Sanirim  iyi  top  oynar  artik  bu  paraya  ..  :biggrinking:
Yorgo

Çevrimdışı canU

antalya ile hali hazırda sağlam bedelli ve 1,5 yıllık garanti kontratı varken bu şartları kabul eder mi?

etoonun bize değil bizim ona ihtiyacımız war.

Valla şampiyonlar liginde bir kez daha oynama şansı elde edebilmek istiyorsa gelir. Adamın şuanda gözünün parada olduğunu sanmıyorum. Yoksa gelmek için bu kadar istekli olmazdı. Bir kez da CL seviyesinde maça çıkmak, oralarda göstermek istediğini kendini düşünüyorum. Ayrıca bence Eto bizim için gereklilik de değil. Niasse'yi alırız abou cenk niasse götürür o bölgeyi. Talisca da 2. forvet olarak oynar golcü de zaten. Sorun çıkmaz.

Bizim sorunuz sadece forvet değildi ilk yarı. Forvetle topu buluşturma ve tempo konusu da sıkıntılıydı. Eto'o zaten bizim seviyede 90 dakika zor çıkartır. Ya 70 den sonra girer ya da başlar 55-60 gibi çıkar. Öyle bir zorunluluk göremiyorum. Sene sonu allah korusun şampiyon olamazsak eto'o yu yollamak için akla karayı seçeriz. 36 yaşında kimse de almaz. Uğraş dur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı canU

söylediklerimi geri alıyorum;
 2016-2017 sezonunda 1.200.000 Avro,
2017-2018 sezonunda 2.100.000 Avro,
2018-2019 sezonunda 2.100.000 Avro Garanti Ücret,
Oynadığı Maçlarda Puan Başı 4.000 Avro ödenmesi

Nasıl ki 750bin bu sene 1.4 seneye 250bin de imza parası denilince mükemmel transfer dediysem, bu ücretlere de rezalet ötesi bir transfer diyorum. Bu nedir. Takım içi maaş dengesi iyice dağıldı. Takım içi sorunlar 2. devre öne çıkar, medya da kaşır bunları.

Çevrimdışı Rasim

Saglam para vermisiz insallah hakkini verir  :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ikinci  KAP  geldi.. Baya  saglam odeme  almis  Babel ... Sanirim  iyi  top  oynar  artik  bu  paraya  ..  :biggrinking:
şampiyon olmamız lazım, ikincilik bile başarısızlıktır. :D

Çevrimdışı Bishamon

Ee noldu burada insanlara laf edildi yönetime kızdı diye.30 yaşında sene başında kulüpsüz olan ve Deportivo'da resmen asgari ücrete oynayan adama servet veriyoruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Babel net kötü transfer bu paraya ülke şartlarını saymazsak tabi. Adama özel güvenlik parası vermişiz resmen...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ee noldu burada insanlara laf edildi yönetime kızdı diye.30 yaşında sene başında kulüpsüz olan ve Deportivo'da resmen asgari ücrete oynayan adama servet veriyoruz.
3 yıllık maliyeti bugünkü kurla 20 milyon lira kısaca çok para... 15 16 arası olmalıydı @Bishamon  :ebebe: :ebebe:

Çevrimdışı tangaz

zaten abubakar yüzünden takım içi maaş huzursuzluğu vardı babelle de perçinlenmiş oldu. ispanyada yarım sezon 110bine oynayan adamı 12 katı bedelle almak büyük bir dehanın eseridir.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı celiker1

Mesela 1-1,5 milyon euro versek imza atmaz mıymış acaba Babel?Biz Gökhan Töre'yi kiralayıp onun yerini doldurmak için kanat özellikli Aras ve şimdide Babel alıp kar yaptık değil mi?Ne diyeyim ki :alala: Bizler itiraz etmedikçe ülkenin hemen hemen her kurumunda olduğu gibi birileri bulundukları yerleri,dolayısiyla ülkeyi çürütmeye devam edecekler
[ Son Düzenleme: 02 Ocak 2017, 15:57:58 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı ekrembaser

Para saçmışız resmen çok büyük hayal kırıklığı oldu. Bu paraların ödenen adamın takımı şampiyon yapması lazım

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

zaten abubakar yüzünden takım içi maaş huzursuzluğu vardı babelle de perçinlenmiş oldu. ispanyada yarım sezon 110bine oynayan adamı 12 katı bedelle almak büyük bir dehanın eseridir.
bol keseden dağıtmaya başladık, geçen senelerde bu dengeyi iyi ayarlamıştık. 2.5 sene için babele 5.4 m euro bağlayacağına genç, potansiyel aralığı geniş, oyunun ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir adam alınabilirdi Murat abi  :D

Çevrimdışı tangaz

yönetim arpayı bol bulup sağa sola saçan gs yönetimi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor...

Çevrimdışı Berat

Babel'in alacağı paradan bağımsız net kötü bir tercih olduğunu ilk dedikodular çıktığında dile getirmiştim. Bir başka ekonomik yükün altına girdik. Performansı da belirli düzeyde olmayan sürekli gitgelleri olan bir isme üstelik. Hayırlısı. Ezilen toplara şimdiden girmek dahi istemiyorum.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Mesela 1-1,5 milyon euro versek imza atmaz mıymış acaba Babel?
yarım sezon için 110 bine oynayan adam 1.2 m euroyu kabul ederdi bence, İstanbul'un güzelliklerini bilen bir adam sonuçta.

Çevrimdışı ekrembaser

yönetim arpayı bol bulup sağa sola saçan gs yönetimi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor...

Yok abi o kadar da değil  :) Onlar gibi olmak özel beceri ister

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Mesela 1-1,5 milyon euro versek imza atmaz mıymış acaba Babel?
Bizim maaş skalamız 1.5 milyon eurodur bunun üstünü veremeyiz gelmek istersen gel gelmek istemiyorsan gelme demenin nesi zordu acaba, 20 trilyon para yığdılar tamamen soru işareti olan bir adama, lens gibi bir adam olsa veya o ayarda 2.1 e fazla demezdim ama adamın orada aldığı maaş ortada, takımın maaş durumu ortada, seneye Oğuzhan, Olcay, Tolgay, Rhodolfo, Cenk gibi adamların maaşına zam mı yapmayı düşünüyorlar?
Korku akıl katilidir.

Etiketler: