Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 336 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8416891 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı El Nino

Basaksehir'de FB macını kalecisiz oynar artık yada kaleye YD gecsin  :biggrinking:

Çevrimdışı taner37

Fener kadar ballı takım yok yemin ediyorum. Rakibin 3. Kalecisi muhtemelen kovadır. Sanki bilerek olmuş gibi herşey..
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi underworld

Kararlara şaşıran var mı ?

Çevrimdışı Gokhan-

Q7 kalacaksa Pivot santrafor sart , Bakma Cenkte pivot degil ama Q7 ye alıştı topu nereye aticagini biliyor

Dunku Macta Aboubakar yerine Cenk olsaydi 2 Gol atmisti 2.ci yarida :tabe:

Son zamanlarda kıçını kaldıramıyor Yunus.
Lyon maçında güldürdü beni, kendi çok geriye yardım ediyormuş gibi Quaresma'ya geri gel diye hareket yapıyordu  :evillol:

Valla dediğim gibi pivot santraforlar ile çok güçlü bir oyun oynayacağımızı düşünmüyorum, elbette oyunu rakip yarı alana yığdığımız zamanlar için bir tane olması şart.Ama topun biz de kalmadığı zamanlarda, pas organizasyonunu yapamadığımız zamanlarda da Aboubakar gibi adam şart.

Her türlü kalmasından yanayım Abou reis'in ama nasıl yapacaz muamma.

İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı tangaz

ben volkanın da 5 maç ceza almasını bekliyordum. içimde küçük de olsa bir adalet inancı vardı.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı taner37

Volkan babacanın yaptığı ile ufuk yalçın in yaptığı arasında fark var mı?
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı BlackEagle1989

Bizim Tosic keske van persieyi disarda yakalasaymis en azinda bir mac alirmis demek. Dogrusu bizim takim bunu yapsaydi suan 15 puanimiz silinmis ve 2ci lige dusurulmus olurduk.

Çevrimiçi underworld

Yakinda ,dayak yiyen muhabirlerin işlerine son verildi haberini bekliyorum.
Rez olsun

Çevrimdışı tangaz

Yakinda ,dayak yiyen muhabirlerin işlerine son verildi haberini bekliyorum.
Rez olsun

daha vermemişler mi  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı cursedofdragon

Soru : Kapının insan hayatından daha değerli olduğu ülke aşağıdakilerden hangisidir ?

A-)Uganda
B-)Dominik Cumhuriyeti
C-)Balta Girmemiş Ormanlar
D-)Phi phi Adaları
E-)Türkiye

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Bunlarda hiç utanma arlanma kalmamış. Birde çıkmış Göksel Gümüşdağ Volkan'ın hiçbir müdahalesi yok diyor. Görüntülerde Volkan önce boğazını sıkıyor, ardından kafasına yumruğu geçiriyor ve cezası sadece 1 maç, zamanında Fernandes soyunma odası kapısını tekmelediği için 3 maç ceza almıştı. Herhalde bizim oyuncularımız bu tür bir olaya karışssa puanımızı bile silerdiler. Bütün bu olayları başlatan yer elması ise beklendiği gibi ceza almamış.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı tangaz

Bunlarda hiç utanma arlanma kalmamış. Birde çıkmış Göksel Gümüşdağ Volkan'ın hiçbir müdahalesi yok diyor. Görüntülerde Volkan önce boğazını sıkıyor, ardından kafasına yumruğu geçiriyor ve cezası sadece 1 maç, zamanında Fernandes soyunma odası kapısını tekmelediği için 3 maç ceza almıştı. Herhalde bizim oyuncularımız bu tür bir olaya karışssa puanımızı bile silerdiler. Bütün bu olayları başlatan yer elması ise beklendiği gibi ceza almamış.

adaletin bittiği yerde anarşi mi başlıyordu yoksa tam tersimiydi  :alala:

herif koşa koşa geliyor yukardan kafasının tepesine yumruğu basıyor ama koca koca adamlar üstelik de tüm kamera görüntülerine rağmen inkar ediyorlar. birazcık utanma olur. ben bu yalanı söylesem insan içine çıkamaya utanırım. yazık walla. bu adamlar kurumları temsil eden adalet ve güven tesis etmesi için belirli mevkilere getirilmiş insanlar. resmen rezillik. muz cumhuriyetinde bile olmaz bu aymazlıklar...

Çevrimdışı Librarius

Daha once GS'lilerde gozlemledigim ve onlara ozgu zannettigim bir tavrin aslinda genel bir hastalik oldugunu bugun farkettim. Biraz basari elde eden bir takimin taraftari "basari sehveti" olarak karsilanabilecek bir hastaliga ducar oluyor. Basari oraninda hayal dunyalari gelisiyor ve genisleyen hayal dunyasi kisiyi realiteden kopariyor.  Evet hastalik bu.

Aboubakar elestirilerine bakiyorum: adam neden Benzema veya Lewandowski gibi degil diye elestiriliyor. Eksisozluk denen ergen yuvasindan bir yazidan iktibaslar yapiliyor ve yazi bildigin Futbol 101 dersinden bile cakacak duzeyde. Yok efendim Aboubakar bazen 25 milyonluk oynuyormus bazende 500 bin dolarlik ve bu yuzden ortalamasi alinsa bile kotu bir seye tekabul ediyormus. Diger bazilari gol atmasi onemli degil dun cok kotu oynadi diyor. Baska birisi bir Gomez degil diyor.  Bunlarin hepsini dogru kabul etsek bile referans noktasini dogru belirlediginizde bu dogrularin nasil buyuk yanilgilar icerdigini gorursunuz.

Evet Abou Real, Barca, Bayern, Chelsea, City veya Manchester seviyesine gore yetersiz bir oyuncu. Yukaridaki elestirileri bu takimlarin taraftari yapabilir ve haklaridir da. Ama kardesim sen bunlari Besiktas taraftari olarak yaziyorsan biraz dur soluklan. 100 yillik tarihin boyunca kac tane Gomez gibi forvetin olmus? Hadi seni gectim kendi liginde mucadele ettigin rakiplerini de katarsak kac tane Gomez seviyesinde oyuncu gelmis bu lige? Gomez seninle sampiyonluk yasamak veya CL'ye katilmaktansa Almanya'nin ortalama kulubunde oynamayi tercih etti. Adama bu konuda kizamassiniz cunku kendisini bu ligin ve Besiktas seviyesinin ustunde goruyor ve hakkidirda. Gomez gibi bir golcu Turkiye ligine o yaslarda ancak 50 yilda bir sans eseri duser. Gerceklige donun bu is huzur icinde cozulsun.

Once kendi yerini ve haddini iyi bileceksin. Hayal kurabilirsin elbette ama gordugun hayalleri gerceklikle karistirmamalisin aksi takdirde dusunsel gonyen kayar hayal dunyasi ile gercek dunyayi karistirmaya baslarsin ve huzur bulamazsin.

Aboubakar son 10 resmi macta 8 gol atiyor ama yetersizmis. Daha ne yapmasi lazim? Dun takimin eniyle boyuyla oynamis hoca, takim top tutamiyor ama Aboubakar kotu oluyor. Adam bir gol atmis, galibiyet golunun faulunu almis, birde yuzde yuzluk bir gol pozsiyonuna girmis ve kacirmis. Aboubakar kotu. cunku bir Gomez degil, bir Lewandowski degil. Adam Kayseri macinda takimi ipten almis, CL maclarinda harika islere imza atmis ama daha 24 yasinda ki bu genc adam Besiktas seviyesinde degilmis. Birisi bize Besiktas seviyesi dediginiz sey tam olarak nereye tekabul ediyor anlatsin hele?
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Birisi Aboubakar 21 lig maçında 8 gol attı demiş. Bu bir çakallıktır. Aboubakar'ın 21 maçına değil oynadığı dakikaya bak sen. Adamın oynadığı maçların yarısı yarım... Yok öyle 21 maç diyip çakallık yapmak. Hadi dakikalara vurup kim daha faydalı görelim.

Aboubakar ligde 144 dakikada 1 gol atıyor.

Cenk Tosun ligde 131 dakikada 1 gol atıyor. Penaltı gollerini çıkardığımızda 203 dakikada bir gol atıyor. Aradaki fark uçurum!

Şimdi penaltı gollerini niye çıkarıyorsun demesin kimse. Eğer aynı takımdaki iki golcüyü karşılaştırıyorsak çıkarırım elbette. Aboubakar kullansa hepğsini kaçıracak mıydı o penaltıların? Hadi 1 tanesini, hadi 2 tanesini kaçıracak olsun. Sonuç değişiyor mu? Hayır. Yine Aboubakar önde, yine Aboubakar önde.

Kimse manipülasyon yapmasın. Aboubakar şuanda bu ligdeki en iyi forvet.

Aboubakar oynadigi dakika basina attigi gol oraninda super ligue birinci sirada. Ama yine de Besiktas icin yetersiz cunku Lewandowski gibi degil.

Çevrimiçi Necmi

hiç sevmem emreyi adamlığınıda sorgularım ama burda onun ceza alması çok garip olurdu.
olayları başlatan o değil. orda olayları volkan başlatıyorönceki emrenin olayı bundan tamamen bağımsız
bir olay küfür yiyor tepki gösteriyor. buna bir ceza söz konusu olamaz hadi taraftara girse belki ceza gerektirir ama
orda isyanı var küfür yediği için isyan eden birine ceza veremezsin. Esas sıkıntı taraftarın oraya kadar gelebilmesi
düşünün elinde silahla biride gelebilirdi oraya burda bunun için rizenin ceza alması gerekir.
diğer olay bunu çeken kameraya volkanın saldırma olayıdır bu ikinci bir olay oluyor ilk olaydaki emre
bu olaya karışmıyor gördüğüm kadarıyla.
şimdi biri mimli diye yada hoşlanmıyoruz diye adaletten tavizmi verelim adalet kişiye göremi işliyor
hem verilen cezaların adaletsiz olduğunu savunup hemde emre neden ceza almadı diye adaletsiz bir yorum yapılmaz.
orda olayları başlatan Volkandır ve katmerli cezayı alması gerekende odur diğer tarafta olaylar büyüyünce
 bütün arkadaşlarını ateşe atıp sonra kendisi hiç bir şey olmamış gibi ordan sıvışmıştır. yalçın affedilemez insan düşene tekme atmaz
kavga etmenin bile bir onuru vardır. düşmüş köşeye sığınmış insana vuramazsın bunu hayvanlar bile yapmaz
teslim olana dokunmaz.

Çevrimdışı Librarius

Abounun ilk geldiği zamanla şimdi arasında çok fark var

Seneye kalırsa bence cenki de gomezi de geçeceğini düşünüyorum gol bakımından

Oyun olarak gomezden de cenkten de çok faydalı yıpratıcı yere sağlam basan kolay kolay düşmeyen artı mobil özellikli

Daha ne olsun bunun bi iki tık üstü suarez benzema lukaku falan

Hatta daha ileri gidiyorum Beşiktaş'a gelmiş yabancı forvetler arasında ilk 3'e girer

Besiktas'in Bayern'den neyi eksik? Besiktas seviyesi icin yetersiz demisler o kadar!!!

Çevrimdışı 38life

Aboubakar oynadigi dakika basina attigi gol oraninda super ligue birinci sirada. Ama yine de Besiktas icin yetersiz cunku Lewandowski gibi degil.

Dimi LewanDerdiyok'u almalıydık Aboubakar ile hata ettik  :lol: :lol:
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

adaletin bittiği yerde anarşi mi başlıyordu yoksa tam tersimiydi  :alala:

herif koşa koşa geliyor yukardan kafasının tepesine yumruğu basıyor ama koca koca adamlar üstelik de tüm kamera görüntülerine rağmen inkar ediyorlar. birazcık utanma olur. ben bu yalanı söylesem insan içine çıkamaya utanırım. yazık walla. bu adamlar kurumları temsil eden adalet ve güven tesis etmesi için belirli mevkilere getirilmiş insanlar. resmen rezillik. muz cumhuriyetinde bile olmaz bu aymazlıklar...
Montaj abi goruntu. O dayak yiyen dublor yumruk atan zaten volkan degil. Tivi karakterine cenaze namazi kilan ulkeyiz

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Montaj abi goruntu. O dayak yiyen dublor yumruk atan zaten volkan degil. Tivi karakterine cenaze namazi kilan ulkeyiz
hakikaten çok garibiz. :D

Çevrimdışı mylife1903

hakikaten çok garibiz. :D
Garibiz tabi
Gomez once milli takimdan lewandosikiyi kessin diyen var ulkede

Iste eren derdiyok bizim cenki kessin milli takimdan once sonra besiktasta oynar

Çevrimiçi Necmi

Gomezin Beşiktaşda  ortalaması 119 dakikada bir gol
Aboubakarın gol ortalaması 133 dakikada bir gol
Cenkin ortalaması 143 dakikada bir gol tabiki penaltılarda var işin içinde
şimdi penaltıları abou atsa ortalaması Gomezden bile iyi olur. tahminen 90 dakikada bir olur
gomezde penaltı atmadı tabi ama bunu cenkle mukayese etmek için yazdım
bu tempoyla devam ederse lig bitene kadar bu dahada düşer.
hiçde gömülecek bir istatistik değil birde attığı goller gerçektende çok değerli gollerdi.
Ben kalırsa gelecek sene çok tatmin edici bir rakamda olur diye tahmin ediyorum

Çevrimiçi Necmi

Dimi LewanDerdiyok'u almalıydık Aboubakar ile hata ettik  :lol: :lol:
ya burda derdiyok fanları vardı Beşiktaşda ne işi var onun dediğimde kıyamet kopuyordu :alala:
messi muamelesi çekiyorlardı. :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ryan Babel, "Beşiktaş'ta harika bir ortam var ve çok iyi bir takımız. Ben bu takıma gerçekten çok geç gelmişim"
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

Gomezin Beşiktaşda  ortalaması 119 dakikada bir gol
Aboubakarın gol ortalaması 133 dakikada bir gol
Cenkin ortalaması 143 dakikada bir gol tabiki penaltılarda var işin içinde
şimdi penaltıları abou atsa ortalaması Gomezden bile iyi olur. tahminen 90 dakikada bir olur
gomezde penaltı atmadı tabi ama bunu cenkle mukayese etmek için yazdım
bu tempoyla devam ederse lig bitene kadar bu dahada düşer.
hiçde gömülecek bir istatistik değil birde attığı goller gerçektende çok değerli gollerdi.
Ben kalırsa gelecek sene çok tatmin edici bir rakamda olur diye tahmin ediyorum

abuobakarın gol ortalama dakikası daha düşüktü galiba dün gördüydüm hatta yarı yarıya olması lazım gomez ile.

Adam hep sonradan girdi oyuna başlarda alışma süreci oldu bi ara gol atamadı kitlendi sonra açıldı.

Yaşıda genç hızlı,agresif,güçlü top saklıyabilen yeri geldiğinde kanat oynuyabilen bir oyuncu.

Ben başlarda savunmuştum abuoyu zaten uzun bir süre savundum fakat bi ara bende ümidimi kesmiştim tekrar ümitlendirdi beni :)

Çünkü kumaşı iyiydi tek sıkıntısı gol atamıyordu o panik dönemini atlattı.

Seneye mutlaka alınmasını isterim yemişim gomez'ini.

Etiketler: