Fikret Orman
Fikret Orman

Beşiktaş Forum|Fikret Orman Bu forumda Beşiktaş kulubünün her hangi bir değerine, makamına ve makamında oturan kişilere küfür, hakaret, rencide edici ve küçültücü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fikret Orman  [Okunma sayısı 15697 defa] Fikret Orman

Çevrimdışı EMİR EMRE

Galatasaray gibi milleti dolandırarak sermaye artışı yapılmasın da orası yeter bana.

Çevrimdışı AngryEagle

Kulübümüzün zaten büyük bir bölümü halka arz edilmedimi bu şekilde klüp hissedarların elinde yani Millet anca cebini dolduruyor reklamını yapıyor yazık

Sevgili Burak;

Ortada halka arz ya da kulüp varlıklarının hissedarlara dağıtımı gibi bir durum yok.
Şirketin sermayesinin artırılması söz konusu. Yani şirket diyor ki, zarar ediyorum bana ek kaynak yaratın.

Dolayısıyla; bedelli sermaye artırımı, şirkette hissesi olanların ellerini ceplerine atıp, ek sermaye koymalarını emreder.
Halka arz edilmiş olan kısımda hissesi olanlar da, ya bu artırımda kulübe (şirkete) para koyarlar, ya da hisselerinin oranı düşer.

Hangi millet, cebini nasıl dolduruyor anlamadım ?
:)

Çevrimdışı ozan062

kesinlikle yonetim sekli azizden farksız hukumettende nasibini almıs bir yol izlemekte

3.5 senede hiçbir yoneticisinin yeri sabit kalmamıs trilyonkez değiştirilmiş ilk kurdugu yonetimide istifaya zorlamıstır
ve hentbol haricinde hiçbir bransta devamlılık gostermemiştir, personel maaslarını cebinden odiyecek cesareti ve yonetim kurulu olmamıstır
halbuki bu konular denetlenmiyor rahatlıkla yapılır ama yapmıyor....biz düzlüğe cıkıcaz diyor hiçbirsey dogru yolda ilerlemiyor
enson ibra edilmesini garanti altına almak için aynı ilk geldiğinde hesap sorucaz ve borcları asagıya indiricez hatta buna stad tarihinide ekliyerek kandırma politikasıyla
erken secim kararı aldı ve bundan vazgeçti
bu sebeble kesinlikle ve kesinlikle Fikret ormanın bu kulpteki tek yeri Tesisten sorumlu yoneticiliktir...

Teşekkürler
[ Son Düzenleme: 30 Mayıs 2015, 10:22:57 ozan062 ]
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Fatih

Arkadas adam sana eline beline diline sahip cik diye aciklama yapiyor sen gidip resmi siteden baskanligini kutluyorsun...  :bandit: gsnin neden sampiyonlugunu kutlamadilar hayret...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Çağrı

Arkadas adam sana eline beline diline sahip cik diye aciklama yapiyor sen gidip resmi siteden baskanligini kutluyorsun...  :bandit: gsnin neden sampiyonlugunu kutlamadilar hayret...
:claps: :claps:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı canU

haydi bakalım bütçe 449 milyon lira oldu deniliyor. konsolide bütçemiz 170 milyon lira  :evillol: bayaa beyaz bir yalan bu da galiba. Gene kandırılıyoruz bütçede avrupa kupasından beklenen gelir 60 milyon liraymış  :claps: stattan 150 milyon lira gelir yazmışlar :money: seneye uefa yapıştırır bu yalan bütçeye cezayı helal olsun :s20:

Çevrimdışı Mehmet K

Hasan Arat'ın başkanlığa aday olacağı, ekibini toplamaya başladığı konuşuluyor. Eğer doğruysa çok iyi haber. Hatırladığım kadarıyla Seba başkanlığı bıraktıktan sonra "bir oyum var o da Hasan Arat'a" demişti. Ama yönetimine Serdal Adalı'yı almasın lütfen.

Eğer bunlar doğruysa Fikret Orman'ın işi zor. Kimse stad yaptı falan dinlemez Hasan Arat'ı görürse.
[ Son Düzenleme: 18 Haziran 2015, 12:40:39 Mehmet K ]

Çevrimdışı muhalefet

Fikret orman geldiğinden beri profesyonel yapıdan bahsediyor. Beşiktaş kulübünde hazırlık kampı başlamadan oyuncu transferleri tamamlanıyor diyor her seferinde. 3 yaz dönemi geçirdik daha 1 kere kamp başlamadan transfer yapmadık adam akıllı. Bu sene de 2 hafta kaldı hazırlık kampına hâlen transfer yok. Transfer yapmak zor iş, kimse sen böyle demesen haziran ayında bütün transferlerin bitmesini beklemez de kardeşim madem beceremeyeceksin yalan söyleme yalan. Kongrede çoluk çocuk diye bahsettiğin insanların bile iyi kötü bir düşüncesi var sözlerinin arkasında duruyorlar.

Çevrimdışı Strand Jack

Fenerli kongre üyeleri birde yönetici olmak istiyorlarmış.Klübün içinde neler neler dönüyor acaba çok merak ediyorum.Allah'a emanet gidiyoruz ya hayırlısı.

Çevrimdışı Bertug

Yine birilerini topluca üye yapıyormuşssun başkanım. Yakışır valla hayırlı olsun allah utandırmasın :)

Çevrimdışı Bertug

Çevrimdışı Easthanbool

Klüp personeli 90 gündür maaş alamıyor ama çıkıp kimseye bir kuruş borcumuz yok diyebiliyorsun ya
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı Easthanbool

Klüp personeli 90 gündür maaş alamıyor ama çıkıp kimseye bir kuruş borcumuz yok diyebiliyorsun ya

Haber olunca 1 aylık maaşları yatırıldı
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı Bertug

Fikret Orman'ın ''Beşiktaşın bir kuruşunu sokağa atmam'' demesinin üzerinden 2 yıl 2 ay geçti. Sezer Öztürk yılda 3.5 milyon lira alıyor.

Çevrimdışı EagleForce

Sportif basari gelmeden stad basarisi golgede kalacak. Sampiyonluk sart.
[ Son Düzenleme: 12 Mayıs 2016, 09:24:19 EagleForce ]

Çevrimdışı Yılmaz Aygün

Bugün toplanan o şer çetesinin oyununu bozacağız,Beşiktaş'ı ve geleceğini yerle bir edenler bir arada.

Çevrimdışı omercandas

Yildirim Demiroren'in Besiktas'a en buyuk kotulugu onla kiyaslanacaklari icin Fikret Orman ve gelecekteki benzeri baskanlarin sportif hicbir basari elde etmeden yillarca baskan kalabilmeleri olacak.
Yıldırım Demirörenin bile şampiyonluğu ve türkiye kupaları var.

SM-G7105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yılmaz Aygün

Net borç, 1 Milyar 117 Milyon 772 Bin TL've gelirler 2022 Yılına kadar temlikli.Borç bu rakamın üstünde,birde stad yapıyor diye nerdeyse ilahlaştıracaklar.

Çevrimdışı Kadir G.

Net borç, 1 Milyar 117 Milyon 772 Bin TL've gelirler 2022 Yılına kadar temlikli.Borç bu rakamın üstünde,birde stad yapıyor diye nerdeyse ilahlaştıracaklar.

Temlikleri sallamak yerine kaynak göstererek yazar mısın?

Çevrimdışı Yılmaz Aygün

Kaynak açıklanan denetleme raporu.

Çevrimdışı Kalyoncu

Kur farkı diye birşey var baktığımızda temlikli diyosun kaynak? Stad yaptı güzel bir takım kurdu tesisleşmeye başladık kimse sponsor olmazken Beşiktaşa en yüksek rakamlardan sponsorlar buldu ortada transfer başarısı diye bir gerçekte var şimdi ben bunları dedim diye birisi çıkacak sezer enaramo felan diyecek şimdiden söyleyeyim %100 bir transfer başarısı olan bir kulup gösterin bana sallamak kolay.zaten gelirken bu insan bize 3 yıl kan ve gözyaşı vadediyorum demedimi ben bu üç yıl geçerken pek bir gözyaşıda olmadı takımı her seyrettiğimde keyif aldım yiğidi öldürün hakkını yemeyin vefa semt ismi olarak kalmasın

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kadir G.

Kaynak açıklanan denetleme raporu.

Denetleme raporu diye sıyrılmak ne kadar kolay yazsana hangi gelirlerimiz kaç yıllık nereye temlikli.

Çevrimdışı Yılmaz Aygün

Kur farkı diye bir şey yok,gelirlerde döviz üzerinden olduğu için.13 kupada sıfırsın yarı final final yok,sportif başarı sıfır.Borçlara geldiğimizde,kendidi üç yıl önce borcu 200milyona düşüreceğini söylemişti,bugün ise aldığı borcu üçe katladı.Temlikleri artırdı,gelirleri kırdırdı daha bir sürü konu var.Dün geceki yemek herşeyi açık ve net şekilde gösteriyor,tabi görmek isteyene.

Çevrimdışı Yılmaz Aygün

Gelirlerin 2022 Yılına kadar Temlik edildiği ve temlik edilen gelirlerin toplamının 384 milyon 163 bin TL'ye ulaştığı raporda yeraldı.

Çevrimdışı Kalyoncu

Kur farkı diye bir şey yok,gelirlerde döviz üzerinden olduğu için.13 kupada sıfırsın yarı final final yok,sportif başarı sıfır.Borçlara geldiğimizde,kendidi üç yıl önce borcu 200milyona düşüreceğini söylemişti,bugün ise aldığı borcu üçe katladı.Temlikleri artırdı,gelirleri kırdırdı daha bir sürü konu var.Dün geceki yemek herşeyi açık ve net şekilde gösteriyor,tabi görmek isteyene.
Yani diyosunki Şuanda Beşiktaşa giren dövizle çıkan döviz eşit o yüzden kur farkı yok nasıl hesap oldu bu :) neyse senin hesabına göre varsayalım fikret orman göreve geldiğinde gelir gider arasında uçurum vardı 12 katıydı yanılmıyorsam şimdi bu işi dengelediğini söylüyosun sen bu bile büyük başarı değilmidir? :)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: