Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 388 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5211043 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimdışı caner.eryigit

Hani çıkıp konuşacaktı yönetim?yine topu hocanın üstüne attınız.gerçi bizim bazı yöneticiler nerede Beşiktaş düşmanı haber sitesi gazete fln varsa onları ziyaret etmekle meşgul.çekinme Metin Albayrak 12 no fln onu da ziyaret edersin herhalde yakında...

Çevrimiçi murat

Çevrimiçi Necmi

Ulan fb maçı biletleri bitmiş hemen 850-900 TL'lik biletler var bir tek onu da nasıl alayım 40.000 kişi PC başında mı bekliyor aynı anda anlamıyorum 1 saatte nasıl biter ilk defa bir maça gidelim dedik hâlbuki

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ne bir saati vodafone parkda oynanan hiç bir büyük maçın bileti
iki dakikadan fazla satışda kalmadı. satışa açıldığı anda tükenir.

Çevrimdışı savaş altay

Bakın amaçları bu , istedikleri bu. Senol Hoca'nın ve bizim takımın zaaf noktası bu oldukları için burdan vurmaya çalışıyorlar orman cocugu şikeciler. Ne olursa olsun sakin olmalıyız bu şeref yoksunlarının oyununa gelmemek lazım . Taraftarı bile böyle düşünüyorsa TDsi oyuncusu ne düşünür siz söyleyin ...

"Maçı germekte fayda var. Gerçi bu sene o gerginliği yaratacak oyuncumuz yok. Josef Topal Giu‚ Dirar‚ Aatıf‚ Isla‚ İsmail‚ Neudstader‚ Neto kesinlikle arıza çıkaracak adamlar değiller. Biraz Fernandao ve klasik olarak Volkan bu işi biraz yapabilir ama onlar da bir RvP değiller açıkçası."

"Oyunu zaten germek lazim. Bu konuda Volkanin üstüne yok zaten. Provokasyon zaten bizim isimiz derbilerde. Su maci bir sekilde gecersek fikstür olarak tek derbi gs maci kaliyor. "

bu 2 yıldır biliniyor ama yapamıyoruz ve sanki yine yapamayacağız. Umuyorum yanıltırlar.

Çevrimdışı İhsan

Bakın amaçları bu , istedikleri bu. Senol Hoca'nın ve bizim takımın zaaf noktası bu oldukları için burdan vurmaya çalışıyorlar orman cocugu şikeciler. Ne olursa olsun sakin olmalıyız bu şeref yoksunlarının oyununa gelmemek lazım . Taraftarı bile böyle düşünüyorsa TDsi oyuncusu ne düşünür siz söyleyin ...

"Maçı germekte fayda var. Gerçi bu sene o gerginliği yaratacak oyuncumuz yok. Josef Topal Giu‚ Dirar‚ Aatıf‚ Isla‚ İsmail‚ Neudstader‚ Neto kesinlikle arıza çıkaracak adamlar değiller. Biraz Fernandao ve klasik olarak Volkan bu işi biraz yapabilir ama onlar da bir RvP değiller açıkçası."

"Oyunu zaten germek lazim. Bu konuda Volkanin üstüne yok zaten. Provokasyon zaten bizim isimiz derbilerde. Su maci bir sekilde gecersek fikstür olarak tek derbi gs maci kaliyor. "

cirkeflikte:
Aykut > Volkan > RVP
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı almanci

Yayalım

eger bu gercekse tabiki üzerine gidilmeli, ama fenerli bölümü yanlis da olabilir. gercekligini arastirmadan suclamak dogru olmaz.

Çevrimdışı almanci

ha iste bu yazi burada dursun. bizim takimi tahrik edebilecek tek oyunculari kaleci volkan. oyuncular buna hazirlikli olmali.

Çevrimdışı savaş altay

hocanın bir huyunu hiç sevmiyorum , koya maçında konyalılara ve mehmet hocaya buyrun tebrik edin diye hareket cekti , ama sonra yok ben oyuncularımı aldım buyrun siz tebrik edin dedim öyle bi niyetim yoktu felan diyor.

çocuklar kullanıyor bu tarz yalanları , basbayagı ne yaptığın ortada arkasında durmayacaksan lafı cevireceksen yapma hocam
Yanıldığın bir nokta var. Hoca öfkeyi kontrollü yaşar. Kajer'in yüzünü sıkarak parçalayacak durumdayken hop dedi anlık refleks ile geri çekildi.
Hoca'nın vucud dilinde sorun var.Şifo konusunda Hoca aynı dediği gibi yaptı ama vucud dili çok keskindi ama aklından geçen ile gösterdiği bir durmadı.
Misal en yakın arkadaşını olay yeri ortamdan çekmek için hareket edersin, amaç iyidir ama arkadaşın bir itmenle 3 metre fırlar bunun gibi  :evillol:
Zaten Hoca bir de kontrolsüz olsa vay başımıza gelecekler. Yinede çoğu açıklamasını olumlu buldum, Formsuzum dışında  :D

Yahu Hocam tamam seni yardımcın yönetmiyor doğru demişsin ama seni sen de yönetemiyorsun 1.5 yıldır. Eğer Hoca bu görüşte ise Yeni Hoca bakılabilir önümüzdeki sene.
Lig özelinde ben seneye de her topu şişiren, Orta açmaktan başka taktiği bulunmayan ve bununla övünen bir Hocam olsun istemiyorum. Bunu takım olarak Şampiyon kadro
maçlara çıktığımız ve iç dış farketmiyor süzdüğüm için yazıyorum. Yoksa Şampiyon Beklerimiz ile başlamadık, Stoper Tandemi değişti ve hala değişmeye devam ediyor hakkı var
bu konularda fakat sen bizi alıştırıdığın ve bize yakışan topu oynat Ligde biz de diyelim ki Hoca haklıydı bu sezon özelinde.

Bu arada Oğuzhan'ın kaptanlığı ve 10 numara konusu benim yazdığımdan başka bir durum değildir. Gelin arabası gibi süslendi, Fiyatı artsın diye  :bandit:

Çevrimdışı sametbagan

Uzun zamandır giremiyordum siteye işlerden dolayı.
Dün ve bugün biraz göz atayım dedim atmaz olaydım
Ne hocanın kötülüğü ne canerin futbolculuğu kalmış
Hocayı göndermişsiniz ama bir Allahın kulu da hcanın yerine şu gelirse daha başarılı olur dememiş
Ya siz iyimisiniz (burda hoca gitsin diyenlere sesleniyorum)velev ki gönderdik kim gelecek yerine
Yabancı hoca için en az 2 sene sabretmeliyiz ki öyle bi sabrımız yok.Yerli olarak abdullah avcı var bi o da gelir mi gelse hocamız gibi başarılı olur mu?
Adam baskıdan uzak hocalık yapıyor.Milli takımda başına gelenleri ve verdiği tepkileri herkes unutmuş sanırım.
Ben bu sene şampiyon olamazsak bile hocayla en az 2 sene daha devam etme taraftarıyım.

Çevrimdışı savaş altay

Uzun zamandır giremiyordum siteye işlerden dolayı.
Dün ve bugün biraz göz atayım dedim atmaz olaydım
Ne hocanın kötülüğü ne canerin futbolculuğu kalmış
Hocayı göndermişsiniz ama bir Allahın kulu da hcanın yerine şu gelirse daha başarılı olur dememiş
Ya siz iyimisiniz (burda hoca gitsin diyenlere sesleniyorum)velev ki gönderdik kim gelecek yerine
Yabancı hoca için en az 2 sene sabretmeliyiz ki öyle bi sabrımız yok.Yerli olarak abdullah avcı var bi o da gelir mi gelse hocamız gibi başarılı olur mu?
Adam baskıdan uzak hocalık yapıyor.Milli takımda başına gelenleri ve verdiği tepkileri herkes unutmuş sanırım.
Ben bu sene şampiyon olamazsak bile hocayla en az 2 sene daha devam etme taraftarıyım.

Gönderiyoruz değil Beşiktaş için daha iyisini istiyoruz ayrıca Hoca bulmak bizim işimiz değil. Durmadan Orta açılması ve şişen toplardan zevk alıyorsan seneye de iyi seyirler  :)
Bu sezon bu saçma taktik ile Şampiyon oldun diyelim, Seneye garantin var mı bu oyunla ?
İyimisiniz diye sorduğun için halimi hatırımı yazıyorum ben de  :D

Çevrimdışı caner.eryigit

Abicim sen hocan icin " transferi biz yapariz herseyi biz yapariz" diye konusmayi biliyorsun. Ama her kotu donemde hocana mikrofon verip kendin yerine onu konusturuyorsun.hocama Allah sabır versin.
Hoca bir kere bile kimseye suçu atmadı.
Adama hakaret edenleri bile bas taci yaptiniz. Yine cikti o konusuyor. Birgun Allah vermesin isler tamamen kotu giderse,  Şenol hoca ya gram kotu konusmayacağın.herkes Herseyi görüyor.
.ŞENOL GÜNEŞ hatalariyla sevabiyla gunahiyla butun yuku sırtına almış.yonetimin yapmasi gerekeni kendi yapiyor.  Kimseye ne takimini ne kendini ezdiriyor.
Büyük adamsın hocam ne olursa olsun.
Allah yardımcımız olsun Hocam seninde bizimde.
Durum aynen budur.saygılar...

Çevrimdışı sametbagan

Gönderiyoruz değil Beşiktaş için daha iyisini istiyoruz ayrıca Hoca bulmak bizim işimiz değil. Durmadan Orta açılması ve şişen toplardan zevk alıyorsan seneye de iyi seyirler  :)
Bu sezon bu saçma taktik ile Şampiyon oldun diyelim, Seneye garantin var mı bu oyunla ?
İyimisiniz diye sorduğun için halimi hatırımı yazıyorum ben de  :D
Kim daha iyisini istemez ki
Ama şu şartlarda daha iyisini getiremeyiz maalesef bizim istediğimiz bizi istemez bizi isteyeni biz istemeyiz.
O yüzden ben hocanın en az 2 sene daha devam etmesi taraftarıyım.
Adam mevcutlar kalsın transfer istemiyorum diyor hoop iskelet komple değişiyor
İlk şampiyonluktaki 11 le şu anki 11 den sanırım sadece atiba ve q7 var düzenli oynayan
Onun dışında sürekli sürkülasyon oluyor değil şenol güneş dünyanın en iyi hocasını alsan başarılı olamaz.
Kaldı ki bu sene zirvede değilsek sebebi ligde en çok pozisyona girip de gol atamadığımıdandır.
Yani eğer ortada bir yanlış veya suçlu varsa o da yönetimin ta kendisidir.
Sorgulanması gereken şenol güneş değil yönetimin ta kendisidir.Büyük takım bu kladar sürkülasyona girmez
Buna rağmen takım yine de şl de başarı sağlamış kupada ve ligde iddasını sürdürmektedir.
Geçen iki sene de hiç kolay şampiyon olmadık bu sene de olursak eğer hiç de kolay olmayacak.
Bu arada herkese selam ve   senin de iyi olmana sevindim  :ok:

Çevrimdışı almanci

biz bayern'den öyle veya böyle 5 yiyecektik bu kacinilmazdi. cünkü iki takim arasainda kalite farkindan ziyade bariz kondisyon ve güc farki vardi. bu zaaflarimizin ligde zaten sonuclara yanismasini görmezden gelerek renklilerin sahte övgüleriyle gaza gelen taraftarlarin da cok büyük etkisi var bizim takimin düsüsünde. yorumcularla birlikte verdikleri gaz yöneticilere, teknik ekibe ve oyunculara da olumsuz yansidi. daha dogrusu bizim yanlis transfer politika ve olmayan oyun anlayisimizi belirledi.

hocanin konustaklarinin cogu bos adam kendi hayal dünyasinda yasiyor kaptirmis kendini gidiyor. bunun biraz agir bir yazi oldugunun farkindayim elbette ama olasi basarisizliga herkesin hazirlikli olmasi daha saglikli olacaktir. bunu yazmamin sebebi gercek olmama ihtimalinin cok düsük olmasi.

adamlar tamer hoca hakkinda soru soruyor adam yardimcim beni mi yönlendirecek diyor. adam bunu sormadi ki. ayni sekilde onlarca örnek var. hoca hic acik sözlü (veya gönüllü) birisi degil ama öyle gözükmeye calisiyor. duygularina tamamen yenik düsmüs ve inanilmaz bir derecede kendini ve dolayisinda etrafindakileri avutan birine dönüsmüs.

basari bazen insanlara iyi gelmiyor diyor ancak ayni zamanda bunun en iyi örnegi kendisi oldugunu ya görmüyor ya kabullenemiyor.

baskanla arasinda olan sorunlar varsa ve onlardan dolayi böyle davranmaya mecbur hissediyorsa, kendini ve baskalarini korumak adina takima zarar veriyor demektir.
[ Son Düzenleme: 22 Şubat 2018, 15:29:32 almanci ]

Çevrimiçi Samet Demir

Sosa ve olcay zamanında oynadığımız tiki taka oyununu özledim.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Koa_lAA

Ama şu şartlarda daha iyisini getiremeyiz maalesef bizim istediğimiz bizi istemez bizi isteyeni biz istemeyiz.
İlk şampiyonluktaki 11 le şu anki 11 den sanırım sadece atiba ve q7 var düzenli oynayan
Onun dışında sürekli sürkülasyon oluyor değil şenol güneş dünyanın en iyi hocasını alsan başarılı olamaz.
Kaldı ki bu sene zirvede değilsek sebebi ligde en çok pozisyona girip de gol atamadığımıdandır.
Sorgulanması gereken şenol güneş değil yönetimin ta kendisidir.Büyük takım bu kladar sürkülasyona girmez
Buna rağmen takım yine de şl de başarı sağlamış kupada ve ligde iddasını sürdürmektedir.
Geçen iki sene de hiç kolay şampiyon olmadık bu sene de olursak eğer hiç de kolay olmayacak.

sarri yi kandırabileceksek neden olmasın...

emin deilim ama hoffenaymın genç hocası var.. o da çok güzel top oynatıyor ama türkiyede yapabilirmi soru işareti...

Çevrimdışı savaş altay

Beşiktaş'ın Mali durumu ve şartları ortadayken ve Hoca bunu biliyorken imza attı. Şenol hoca ister tabi memnunsa kalsın demesi normal topçu için ama
Bizim de bir gerçekliğimiz var. Marcelo satılmasın Abu alınsın diyen gördü bu gözler  :lol:
Uefa yaptırımından daha bu sezon umuyoruz çıkıcaz. Marcelo ile Pepe arasındaki farkı göremeyenler var daha henüz. Pepe uzun atıyormuş, Marcelo oyun kuruyormuş,
ayağı çok iyiymiş. Pepe'den daha mı iyi ?  Karabük maçında Pepe'nin 20 metrelik bir pası var orta sahanın merkezine gönderdiği topu kaçıranlar olduğuna eminim.
Madrid Stoperinin ayağı kötü ama Uzun oynamasını isteyen Hoca'nın kabahati yok. Yerden oyna dedi oynamıyor Hoca'nın otoritesi gündeme gelir ki böyle bir durum söz
konusu değil. Arkadaşlar, Kara Kartallar Oyunumuz yok bu sezon. Oyuncular da problemli ama Yönetim en az eleştiri hakkına sahiptir benim açımdan.
Ben önde rahat edemiyorum diyen Oğuzhan'a yönetim süsleme yaptı 10 numara ve Kaptanlık verdi, kendine gelsin diye. Ama Oğuzhan'a en son kızarım çünkü Hocamız
oyun kurucuya ihtiyaç olmayan bir oyun oynatıyor. Tolgay bile forma alamadı bu sezon. Oğuzhan iyi mi kötü mü Tolgay nerede diye yırtınırken herkes Hoca oralı bile değil
çünkü Pepe'den uzun oynamasını Oğuzhan'a ya da Tolgay'a (forma yüzü görürse) pozisyon doldur topun bizde kalmasını sağla sonra sen çekil diyor. Direkt toplar ile Kanat ve
Ceza sahası düşünüyor. Lig'deki oyun bu. Oğuzhan ve Tolgay hem işlerinden uzak hem de forma yarışı yok aralarında. Neden olacak ki ? Oyun mu kuruyoruz? Lig'de Sadece içerde basit takımlara karşı oyun kurduk biraz biraz göründü bu oyuncular o kadar.
Bütün olay Hoca'ya bağlanmıyor mu yine ? Hala Yönetimse kabahatli ise Negredo harici hangi transfer, kimi moda sokmadı ise Transfer döneminde hemen şimdi yazsın  :)

Çevrimdışı almanci

transfer politikasi ve kadro planlama anlayisini düzeltmeden basariyi istikrarli hale getiremezsin. yapilacak sey tuchel gibi teknik adamlarin gelmesi ve istedigi ortami bulmalarini saglamak. bulabilmelerini degil.

Çevrimdışı savaş altay

transfer politikasi ve kadro planlama anlayisini düzeltmeden basariyi istikrarli hale getiremezsin. yapilacak sey tuchel gibi teknik adamlarin gelmesi ve istedigi ortami bulmalarini saglamak. bulabilmelerini degil.
Şenol hoca da bulamadı. Sorun Hoca'nın Klübün durumunu bilerek imza atması. Zaten basın toplantısında ''sürekli o gidiyor bu geliyor''
demiyor geç geldi oyuncularımız diyor. Orada da Pazarlık konusu var Bu da Yönetimin içinde bulunduğu zorluktur. Bazı Kara Kartallar
fb, gs batıyor ama biz İmparatorluğuz sanıyorlar. Bizim gerçeklerimiz var ve Yönetim yaptırım bittikden sonra da aynı Politika'da olacaklarını
açıkça beyan ettiler.

Çevrimdışı caner.eryigit

Beşiktaş'ın Mali durumu ve şartları ortadayken ve Hoca bunu biliyorken imza attı. Şenol hoca ister tabi memnunsa kalsın demesi normal topçu için ama
Bizim de bir gerçekliğimiz var. Marcelo satılmasın Abu alınsın diyen gördü bu gözler  :lol:
Uefa yaptırımından daha bu sezon umuyoruz çıkıcaz. Marcelo ile Pepe arasındaki farkı göremeyenler var daha henüz. Pepe uzun atıyormuş, Marcelo oyun kuruyormuş,
ayağı çok iyiymiş. Pepe'den daha mı iyi ?  Karabük maçında Pepe'nin 20 metrelik bir pası var orta sahanın merkezine gönderdiği topu kaçıranlar olduğuna eminim.
Madrid Stoperinin ayağı kötü ama Uzun oynamasını isteyen Hoca'nın kabahati yok. Yerden oyna dedi oynamıyor Hoca'nın otoritesi gündeme gelir ki böyle bir durum söz
konusu değil. Arkadaşlar, Kara Kartallar Oyunumuz yok bu sezon. Oyuncular da problemli ama Yönetim en az eleştiri hakkına sahiptir benim açımdan.
Ben önde rahat edemiyorum diyen Oğuzhan'a yönetim süsleme yaptı 10 numara ve Kaptanlık verdi, kendine gelsin diye. Ama Oğuzhan'a en son kızarım çünkü Hocamız
oyun kurucuya ihtiyaç olmayan bir oyun oynatıyor. Tolgay bile forma alamadı bu sezon. Oğuzhan iyi mi kötü mü Tolgay nerede diye yırtınırken herkes Hoca oralı bile değil
çünkü Pepe'den uzun oynamasını Oğuzhan'a ya da Tolgay'a (forma yüzü görürse) pozisyon doldur topun bizde kalmasını sağla sonra sen çekil diyor. Direkt toplar ile Kanat ve
Ceza sahası düşünüyor. Lig'deki oyun bu. Oğuzhan ve Tolgay hem işlerinden uzak hem de forma yarışı yok aralarında. Neden olacak ki ? Oyun mu kuruyoruz? Lig'de Sadece içerde basit takımlara karşı oyun kurduk biraz biraz göründü bu oyuncular o kadar.
Bütün olay Hoca'ya bağlanmıyor mu yine ? Hala Yönetimse kabahatli ise Negredo harici hangi transfer, kimi moda sokmadı ise Transfer döneminde hemen şimdi yazsın  :)
Kadro mühendisliği diye diye burada birsürü kişi dile getirdi bunu.Ya herşeyi geçtim Metin Albayrak denen şahsı muhterem hangi yapabilirlikle ya da hangi konuda uzmanlığıyla Scout başına geçiyor bana biri bunu açıklasın?sorunda bu zaten futbol aklı olup burada operasyonu yürütmek farklı birşey.işin Business tarafını yönetmek başka birşey.bırak sen işini yap diğerini de o işin uzmanını bul getir yapamaZsa hesabını sor.bu sadece Türkiye de bize özel birşey değil eyvallah ta böyle devam ettiği sürece sürdürülebilir başarı bence zor(Avrupa).Ne demişler işi ehline veriniz...

Çevrimdışı savaş altay

Kadro mühendisliği diye diye burada birsürü kişi dile getirdi bunu.Ya herşeyi geçtim Metin Albayrak denen şahsı muhterem hangi yapabilirlikle ya da hangi konuda uzmanlığıyla Scout başına geçiyor bana biri bunu açıklasın?sorunda bu zaten futbol aklı olup burada operasyonu yürütmek farklı birşey.işin Business tarafını yönetmek başka birşey.bırak sen işini yap diğerini de o işin uzmanını bul getir yapamaZsa hesabını sor.bu sadece Türkiye de bize özel birşey değil eyvallah ta böyle devam ettiği sürece sürdürülebilir başarı bence zor(Avrupa).Ne demişler işi ehline veriniz...

Haklısın. Bazen güvenilir ve tanıdık isimlere yöneliyoruz Kanımızda var  :D

Çevrimdışı sametbagan

sarri yi kandırabileceksek neden olmasın...

emin deilim ama hoffenaymın genç hocası var.. o da çok güzel top oynatıyor ama türkiyede yapabilirmi soru işareti...
Sarri napoliden ya juveye ya da milli takıma gider ancak.
Nagelsmanı buraya getir 5.haftada önce buradaki gömücüler sonrada bütün medya yaşından dolayı gömer.
Otoritesinin 0 olduğundan bahseder hatta gitsin kumda oynasın diye arkasına teneke bağlarlar.
Kaldı ki onunda geleceğini hiç sanmıyorum.Ha başına monchi gibi bir sportif direktör alıp  i güzel bi proje sunarsan belki ikna edebilirsin.
Ha bizim futbol iklimimizde öyle bir vizyon varmı o da ayrı bir tartışma konusu.Yani anlayacağın iki ucu pohlu deynek.
Bizim artık transfer politikamızı değiştirmemiz lazım.Kabul edelim bu sene yapılan transferlerden birtek pepe biraz da medelden verim alabildik.
Ne negredo ki gerçekten çok pahalı ve golcü değil kendisi ne lens istediğimiz verimi veremedi.
Burda hoca elindekileri en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştı ama demek ki her zaman aşı tutmayabiliyor.
Üstelik hoca ne negredoyu ne lensi ne de medeli istedi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Fenerbahçenin Beşiktaş maçı ilk 11'i belli oldu.

Cüneyt Demirel

Cüneto           Cünustadter 

Cünar                                  cünali k.

Cünehmet t.      Cüneytsouza

Cünisla     Cünüano      Cünbuena

Cüneytdao
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı almanci

Şenol hoca da bulamadı. Sorun Hoca'nın Klübün durumunu bilerek imza atması. Zaten basın toplantısında ''sürekli o gidiyor bu geliyor''
demiyor geç geldi oyuncularımız diyor. Orada da Pazarlık konusu var Bu da Yönetimin içinde bulunduğu zorluktur. Bazı Kara Kartallar
fb, gs batıyor ama biz İmparatorluğuz sanıyorlar. Bizim gerçeklerimiz var ve Yönetim yaptırım bittikden sonra da aynı Politika'da olacaklarını
açıkça beyan ettiler.

hoca zaten gidecekti sonra bizimkiler basta erman toroglu olmak üzere medyanin doldurusuna geldi adami tutmak istedi. bazen doga'nin akisini fazla degistirmemek gerekiyor ama bizimkiler medyanin doldurusuna gelip adami 2 kere sampiyon yapti diye her pahasina tutmak istediler dünyada baska teknik adam yokmus gibi. kendi yapina aykiri davranmayacaksin. fedakarlik olabilir hatta olmasi gerekir. ama taviz vermek olmaz. az önceki yazimda bahsetmistim.
[ Son Düzenleme: 22 Şubat 2018, 16:04:33 almanci ]

Etiketler: