Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 343 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5224413 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

atiba bunu sürekli yapıyor resmen maçın kader anı oldu liyon maçında olduğu gibi
O yüzden daha öncede söylediğim gibi Atiba ilk 11 de yanlış tercihti. Diğer adamlar ise tartışılır.

Eskisi kadar alan kontrolüde kalmadı atibanın.

Gönlüm medel-fellaini-talisca üçlüsünde.. Özellikle lig için.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Pazar gunu Love mi baslamali Negredo mu?

Çevrimdışı f_madida

sürekli havadan atardı ilk defa yerden atmak istedi herkes havadan bekliyordu
rakibi değil bizim oyuncuları yanılttı :bandit:

Vagner dogru yere kaciyor aslinda, hic beklemeden aldigi gibi verse Quaresma, Vagner caprazdan karsi karsiya kalacak. Ama illa cekeyim, ortalayim deyince pozisyonun dinamigi degisti, on direkte marke pozisyonda kalmamak icin penalti noktasina dogru yoneldi Vagner.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi underworld

Pazar gunu Love mi baslamali Negredo mu?

bende , tosic- vida- medel den hangisi diyorum ?

Çevrimiçi underworld

hahaha iyi güldüm  :lol: :lol:

adam messi çalımları atarak kaleci ile karşı karşıya kalmış ,gidipte orda en az 8 metre gerisindenki q7 ye mi topu atacak .

son vuruş hariç yaptığı her şey çok güzel.

Vida'yi oynatmaz bence o moralsizlikle. Pepe-Medel onde Tolgay-Ozi-Talisca cikalim. FB'ye defans yapacak degiliz.

Çevrimiçi underworld

bayern maçında atinin hatası büyük ama bu pozisyonda bir hata yok.
fabri iki kez topa vurma fırsatı varken kendi kendine bocaladı.

Çevrimdışı mylife1903

Vida'yi oynatmaz bence o moralsizlikle. Pepe-Medel onde Tolgay-Ozi-Talisca cikalim. FB'ye defans yapacak degiliz.
3-0 kaybetmeyelim sonra

Çevrimdışı mylife1903

hahaha iyi güldüm  :lol: :lol:

adam messi çalımları atarak kaleci ile karşı karşıya kalmış ,gidipte orda en az 8 metre gerisindenki q7 ye mi topu atacak .

son vuruş hariç yaptığı her şey çok güzel.
Verse zaten sonuc degismeyecek belki top biraz daha ustten gidecek

Çevrimdışı Ömer Kaan

Pepe cezalı

Çevrimiçi underworld

pepe locadan iyi baskı yapar ama sahada  :alala:

Çevrimdışı Ömer Kaan

Vida Tosic önlerinde medel ozzi

Haha cezalilari tamamen unutmusum.

Medel-Tosic olsun bence. Talisca yerine de Love-Negredo yapariz belki

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş Teknik direktörü Şenol Güneş, yarın saat 12.00'de Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyecek..

Çevrimdışı Ensar

Beşiktaş Teknik direktörü Şenol Güneş, yarın saat 12.00'de Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyecek..
bu ne toplantısı simdi
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi underworld

hayırrrrrr

inşallah iptal olur

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı Ömer Kaan

Hiç gerek yok valla

Çevrimdışı Kuntz

Hah tam Fener maçı öncesi basın toplantısı hoca yine Fener fobisine kaptıracak kendini. Bir sakin kalamadı gitti şu maçlar öncesinde bu yüzden takımda geriliyor. Yazık.

Basin toplantisinin baslangic saatinden tam 1 saat sonra hakemler aciklaniyor. Ne diyecek acaba?

Çevrimdışı mylife1903

Hah tam Fener maçı öncesi basın toplantısı hoca yine Fener fobisine kaptıracak kendini. Bir sakin kalamadı gitti şu maçlar öncesinde bu yüzden takımda geriliyor. Yazık.
Baskan konusacam dedi, konusmadi
Ee birinin konusmasi lazim artik
Gs bu hakeme bile konusuyor habire ustune ismarlama haber yaptiriyir

Aziz yildirim hataya gidip sempati lobisi yapiyor

Fikret Orman: “Başarılılar. Algı diye bir senaryo kuruyorlar. Gayet de başarılı ama o başarılarını biz sahada çözeceğiz. Bizim işimiz orası. Bununla alakalı bir açıklama yapacağım. Şu anda Bayern Münih maçının önüne geçmesini çok doğru bulmuyorum. Beşiktaş camiası olarak şu anda Bayern Münih maçına konstantre olalım. Salı akşamı inşallah maç bittikten sonra döneceğiz. Çarşamba veya Perşembe bununla ilgili bir açıklama yaparım. Her şey kamuoyunun ortasında gelişiyor. Bizim de söyleyecek laflarımız var. Benim netice itibari ile şu anda iki sorumluluğum var. Ama benim esas sorumluluğum Beşiktaş'tır Ben Beşiktaş başkanıyım. Türk sporuna hizmet etmek bir tek benim görevim değil, herkesin görevi. Ben baktığım tüm açılara Beşiktaş açısından bakarım. Onunla alakalı söyleyeceğim lafları da hiç çekinmeden söylerim.”

Çevrimiçi ferdi1903

hoca ne diyecem merak ettim valla

Etiketler: