Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 367 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5216791 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi underworld

Baskıyı kısa ve akıllı paslarla kırarsın bu doğru ama burada doğru olan topu taca bırakmak veya topu rakibine çarptırırak hem tac hemde zaman kazanmak yada ayağında tutup perdeleme yapıp destek gelmesini beklemek

Kaleciye geri pas vermek en son seçenek bu pozisyonda bana göre , delikanlılığa gerek yok

Atiba bu pozisyonda panikliyor baskı gelince çok belli oluyor , keza Fabri de aynı o vücut çalımindan sonra 2 kişi basınca oda afalliyor ve acı son..

Sen bunla karıştırdın galiba hacı

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Kutay

GÜNAYDIN GENÇLER  :D
Günaydın abi fenere koymamıza 2 gün kaldı

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı mylife1903

Basin toplantisinda sacmalik olmaz insallah
Herifler abuk sabuk sorular soruyorlar
Isin ilginci fb cephesi cok sakin, hayra alamet degil.

Aziz elinde dosya ile tffy giderdi cay icmeye normalde
Passatli yazarlari da haber yapardi
Aziz yildirim hazirlattigi hakem dosyasi ile tffyi basti ve mhkyi uyardi, hazirlanan dosyada
Hakemlerin fb alehine yaptigi hatalar bulunuyir, diye

Turkcesini bilemiyorum @Liquidator belki cevirebilir ruslarin boyle olaylar icin kullandigi bir deyim vardir

Брать на понт, hani olmayan  biseyle tehdit edip fayda saglamak
Gibi

Çevrimdışı Kutay

Ulan fb maçı biletleri bitmiş hemen 850-900 TL'lik biletler var bir tek onu da nasıl alayım 40.000 kişi PC başında mı bekliyor aynı anda anlamıyorum 1 saatte nasıl biter ilk defa bir maça gidelim dedik hâlbuki

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 22 Şubat 2018, 10:39:11 Kutay ]
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Liquidator

Basin toplantisinda sacmalik olmaz insallah
Herifler abuk sabuk sorular soruyorlar
Isin ilginci fb cephesi cok sakin, hayra alamet degil.

Aziz elinde dosya ile tffy giderdi cay icmeye normalde
Passatli yazarlari da haber yapardi
Aziz yildirim hazirlattigi hakem dosyasi ile tffyi basti ve mhkyi uyardi, hazirlanan dosyada
Hakemlerin fb alehine yaptigi hatalar bulunuyir, diye

Turkcesini bilemiyorum @Liquidator belki cevirebilir ruslarin boyle olaylar icin kullandigi bir deyim vardir

Брать на понт, hani olmayan  biseyle tehdit edip fayda saglamak
Gibi
брать на понт - bir kaç manası var bu kelimenin.
1) aldatmak, aptal yerine koymak, hiyle yapmak
2) aşırı özgüveni(gururu) kullanarak bir şeyler elde etmek

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
[ Son Düzenleme: 22 Şubat 2018, 11:37:54 Liquidator ]
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Koa_lAA

bi senesi derbi maça gittim.. fenerde alex var ozaman... izmir den gelmiştim maça... alex 2 tane attı yenilmiştik 2-1 sanırım.. eski inönü yeni açıkta kahroluyoruz arkadaşla maç sonu otumuşuz..ağlıcaz nerdeyse... la bi baktım soyunma odasına giderken fb li topcularla bizim topcular sarılmışlar goy goy yapıolar gülüyolar falan.. yabancı topcular tabi bunlar... arkadaşa dedim kalk kalk gidioz... bu nedir dedim la adamların umurunda deil...

bi de trakyadaydım ozaman... nisan ayında yağmurdan, hava mualefetinden maç iptal olduğunu ilk defa görmüştüm.. heh o derbiye gelmiştim... öğlen 12 den akşam 7 ye kadar terminalden taksim ordan stad derken durmayan yağmur dona kadar ıslandık.. stada girdik hakem çıktı topu sektirdi... maç iptal oldu.. ertesi günde işe gidecektim..maç ertesi güne ertelendi.. bilet patladıydı...

derbi maça töbeki gitmem daha... genellikle tv den bile izlemiyorum... heyecan bana göre deil...

Çevrimiçi underworld

Aziz maziz hikaye hocaya sakinleştirici versinler yeter.

Çevrimdışı Berat

Oğuzhan Özyakup neden bu takımın kaptanı yapıldı?

Çevrimiçi underworld

+ neden 10 nolu forma verildi ?

Çevrimdışı Liquidator

Maçın hakemi Cüneyt Çakır olmuş

Çevrimdışı Liquidator

En azından Alper şeref yoksunu gibi göz göre göre yakmaz. Yani Tliscaya faul yapılsa çalar Taliscaya kart göstermez. (Taliscanın cezalı olduğunu biliyorum, misal olarak gösterdim).
[ Son Düzenleme: 22 Şubat 2018, 11:35:58 Liquidator ]

Çevrimdışı caner.eryigit

Eyyamcı cüno gelin bakalım alayınız gelin.içinizden geçicez kaçarı Yok.son 2 gün🦅🦅🦅

Çevrimdışı almanci

benim de hic anlamadigim sey. oguzhan bu takimda kaptanlik yapacak en son kisilerden biri. hala takim kaptaninin önemini anlamis degiliz.

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu eyyamcı ile çıktığımız son 20 derbide 1 galibiyetimiz var oda gs!fb ile oynadığımız hiçbir derbiyi kazanamamışız bünün yönetiminde bilgi...valla isterse hakemler Aziz Mahmut Şekip olsun yerleştireceğiz kaçarı Yok.en son içerde ki gs maçında bu kadar motiveydim şimdi de aynı hisler hadi bakalım!

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu eyyamcı ile çıktığımız son 20 derbide 1 galibiyetimiz var oda gs!fb ile oynadığımız hiçbir derbiyi kazanamamışız bünün yönetiminde bilgi...valla isterse hakemler Aziz Mahmut Şekip olsun yerleştireceğiz kaçarı Yok.en son içerde ki gs maçında bu kadar motiveydim şimdi de aynı hisler hadi bakalım!

Düzeltme 11 fb-gs maçımızı yönetmiş 1 galibiyet.bu da demek oluyor ki kupadaki maçıda Fırat yönetecek...Cüneyt çakır gözetiminde yerleştireceğiz.son 2 gün!

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Adam salı günü Chelsea-Barça macini yonetti Pazar gunu bizim maci yonetiyor. Aslinda Elit hakem. Keske oradaki gibi yonetse...Neyse TFF "adam 5 gun once Mess'nin macini yonetti siz de hakem begenmiyorsunuz" diyecek bir atama yapti iki tarafa da.

Persembe gunu de Halil Umut Meler'i atayacak bence.

Çevrimdışı Ensar

hoca baktı forvetler atamiyor gelene gidene caķıyor
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ömer Kaan

Yardımcı antrenör sorusuna çok sert yanıt verdi, acaba bi sorun mu olmuştu

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Bakın amaçları bu , istedikleri bu. Senol Hoca'nın ve bizim takımın zaaf noktası bu oldukları için burdan vurmaya çalışıyorlar orman cocugu şikeciler. Ne olursa olsun sakin olmalıyız bu şeref yoksunlarının oyununa gelmemek lazım . Taraftarı bile böyle düşünüyorsa TDsi oyuncusu ne düşünür siz söyleyin ...

"Maçı germekte fayda var. Gerçi bu sene o gerginliği yaratacak oyuncumuz yok. Josef Topal Giu‚ Dirar‚ Aatıf‚ Isla‚ İsmail‚ Neudstader‚ Neto kesinlikle arıza çıkaracak adamlar değiller. Biraz Fernandao ve klasik olarak Volkan bu işi biraz yapabilir ama onlar da bir RvP değiller açıkçası."

"Oyunu zaten germek lazim. Bu konuda Volkanin üstüne yok zaten. Provokasyon zaten bizim isimiz derbilerde. Su maci bir sekilde gecersek fikstür olarak tek derbi gs maci kaliyor. "

Çevrimdışı Ensar

hocanın bir huyunu hiç sevmiyorum , koya maçında konyalılara ve mehmet hocaya buyrun tebrik edin diye hareket cekti , ama sonra yok ben oyuncularımı aldım buyrun siz tebrik edin dedim öyle bi niyetim yoktu felan diyor.

çocuklar kullanıyor bu tarz yalanları , basbayagı ne yaptığın ortada arkasında durmayacaksan lafı cevireceksen yapma hocam

Çevrimiçi underworld

hocanın bir huyunu hiç sevmiyorum , koya maçında konyalılara ve mehmet hocaya buyrun tebrik edin diye hareket cekti , ama sonra yok ben oyuncularımı aldım buyrun siz tebrik edin dedim öyle bi niyetim yoktu felan diyor.

çocuklar kullanıyor bu tarz yalanları , basbayagı ne yaptığın ortada arkasında durmayacaksan lafı cevireceksen yapma hocam
Çok yük bindi, işlerde sarpa sarınca dengesi bozuldu.
Bu yüzden söylem ve eylemleri antipatik hal aldı.

Yardımcı şart oğlu şart

Çevrimdışı Ensar

Çok yük bindi, işlerde sarpa sarınca dengesi bozuldu.
Bu yüzden söylem ve eylemleri antipatik hal aldı.

Yardımcı şart oğlu şart
binmesin abi , varmıs ya yardımcısı, işini yapıyormuş ya yardımcısı binmesin yük felan strese girmesin

diyor ki sürekli kadro değişiyor oyun sistemimiz oturmadı 3 senede , her geçen sene daha kötü oynuyor takım ama oyuncular daha kaliteli , ilk senesinde sanki 5 yıllık oturmuş takım mı vardı, hoca çok formsuz toparlaması lazım

Çevrimiçi underworld

binmesin abi , varmıs ya yardımcısı, işini yapıyormuş ya yardımcısı binmesin yük felan strese girmesin

diyor ki sürekli kadro değişiyor oyun sistemimiz oturmadı 3 senede , her geçen sene daha kötü oynuyor takım ama oyuncular daha kaliteli , ilk senesinde sanki 5 yıllık oturmuş takım mı vardı, hoca çok formsuz toparlaması lazım
20 senelik yardımcı, yancı olmuştur

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Şenol Güneş: “Caner, Bayern maçında oyundan alınınca mutsuzluğunu el kol yaparak anlattı..Ben ceza vermeyeceğim ama TFF istiyorsa 3 maç ceza verebilir..” :evillol:

Bu nasıl bir Goldur böyle tam 90 a :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: