Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 67 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2699850 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Transfer falan derken hakem atamalarından bahsedemedik. Yusuf Namoğlu yine başladı. Erzurum maçında bizi ince ince doğrayan Mustafa Öğretmenoğlu ödüllendirilip TS maçına verilmiş. En büyük skandal ise Daha 2 hafta önce GS’nin Ankaragücü maçını yöneten Alper Ulusoy bu hafta yine GS maçına verilmiş. Ulusoy Ankaragücü maçında Feghuli ve Belhanda’ya kırmızı, ve yine en az 3 sarı kartı çıkarmadı GS’ye. Bir hakem Beşiktaş lehine hata yapacak ve sadece 2 hafta sonra bir daha Beşiktaş maçına verilecek. Ortalığı yıkarlardı ekranlardan.
Benim duyduğum kadarıyla tribünde hakemi destekleyenler varmış. Sahada Burak ve Q7 gibi taraftarı bölen ve taraftarın bu oyunculara inatla devam ettirdiği sevgi ve nefreti  varken hakem ikinci planda kalıyor. Hatta Burak'ın içinde olduğu tartışmalı pozisyonlarda rakibi tutuyorlar. Hakem konuşmak için birlik olmamız lazım öncelikle. Biz birliğimizi kaybettik son dönemde...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi 38life

Bak birde sartlarin olusmasi halinde demis ? Gercek bir lider boyle konusmaz ya sartlari kendi olusturur ya da sartlarin olusmasini kolaylastirmaya calisir. Bu bildigin birileri beni aday gostersin ben hic ugrasmayim zaten soyadimda SABANCİ beni secerler. Ya sen once bir ceo cfo falan ol bir seyleri basar biz gorelim ne basardin. Yemeksepetinin 450 milyona sata bir adam vardi o bile trabzon yonetimine girdi de baskan olmak isterim falan diye hadsiz hadsiz konusmadi

Ya bu çoluk çocuk daha, konuşulması bile anlamsız.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi 38life

şöyle anlatıyım, bugün konuşulan opsiyon rakamı 2-2.5-3 olarak yansıdı, hadi 5 olsun.
oyuncu geçen sene 19 bundesliga maçına çıkmış şubat ayında sakatlık geçirmiş ve ligin son maçında 15dk süre almış, bu sene sadece lig maçına çıkabilmiş ve en sonuncusu eylül ayında.
şimdi bu adam için bugün belirlenecek opsiyonla, burada tekrar form tutmuş, performans sergilemiş hali için istenecek tutar aynı olmayacak.
biz almak istiyoruz, oyuncuda kalmak istiyorum dedi, hoca alın dedi, taraftar sevdi, dortmund da iyi madem herkes halinden memnun 10milyondan aşağı olmaz verin parayı alın derse ne yapılabilir? oyuncu sözleşmesi olduğu için kulübüne geri döner. kalmak istemediğinde opsiyon bir işe yaramıyorsa, benzer şekilde kalmak istemesi durumunda da kulübünün istediği güncel bonservis bedelini veremedikçe hiçbir işe yaramaz, kaldı ki bunun birde menajer ayağı var.

Ben aynı oalcak diye birşey mi dedim?

10 milyon isterlerse alınmaz. ee? Benim söylediğimle alakalı ne var burada? oyuncu isteksiz olursa 12 isterler istekli olursa 10 isterler. Sonuçta neymiş: Kagawanın kalmak istemesi Beşiktaşın elini güçlendiren bir maddeymiş. Şuan 2 + 2 = 4 etmez gibi birşey diyorsun. Garip.

Çevrimiçi 38life

@38life attigin linkteki yazan seylere imza atarim.

Ben de beğendim kim yazdıysa güzel yazmış.

Çevrimdışı Librarius

Basariyi yonetemeyen kirizi nasil yonetsin
Bunlara vereceksin alanyaspor falan yonetsinler
Adamlar kafasi onde bitik besiktasi yonetiyirdu azicik basari geldi butce artti oyuncuya verecek 259bin yuro bulamiyirlar bunu da iyi bisiymis gibi acikliyorlar.

Dediğin gibi bu yönetim başarıyı yönetemediği için bu hallere düştük. İnanılmaz bir kibir ve ego sarmalına düştüler. Hemen rol kapma, krediyi toplama savaşı başladı. ANÇ ve Erdal Torunoğullarının başını yediler, her kameraya konuşmaya başladılar, gelirlerden başarıları daimi kılacak bir mekanizmanın kurulmasını sağlayamadılar, kişisel şov peşine düşüp eskimiş, yıpranmış, doymuş kadroyu zamanında yenileyemediler, bunu yapamadıkları gibi onları uyaran taraftara gider yaptılar. Geldiğimiz yer ortada.

En tahammül edemediğim şey ise başarısızlıklarını örtmek için Beşiktaş’ın marka değerini, büyüklüğünü zedeleyecek açıklamalar yapmaları. Beşiktaş başkanı öyle her konuşmasında “küçüleceğiz” gibi bir kelimeyi ulu orta kullanamaz, kullanmamalı. Siz hiç GS veya FB yöneticilerinden küçüleceğiz kelimesini duydunuz mu? Yahu Feda kelimesini bile adamlar kullanmamak için kaç takla attılar. “GS feda demez” diye onlarca röportajını gösteririm GS başkanlarının. Neden acaba? Gerçekten durumları iyi olduğu için mi? Tabiki değil, sadece Beşiktaş’ın bu açıklamalarla nasıl bir izlenim oluşturduğunu gördükleri için aynı izlenimi vermekten kaçınıyorlar.

Mesela bugün bir yönetici çıkıp “Kagawa’da opsiyon yok ama opsiyonun hiç önemi yok. Mesela Talisca opsiyon olmasına rağmen Beşiktaş’ta oynamak istemedi” demiş. Yahu kardeşim kendi yetersizliklerinizi Beşiktaş’ı küçük düşürerek örtmeye çalışmaktan vazgeçin. Sizin vizyonunuz bu kadar. Bizim yerimizde GS olsa Cenk’ten gelen parayı direk Talisca’ya gömerdi. Adamlar 18 milyon transfer gelirinin hepsini yine transfere gömdü. İşlerini şansa bırakmadılar. Kadrolarını oldukça güçlü bir hale getirdiler. Bizim yönetim ise ancak küçüleceğiz, feda, yanan ev, falanca oyuncu Beşiktaş’ı istemedi gibi bence saçma sapan açıklamalarla kendi zayıflıklarını ve vizyonsuzluklarını örtmeye çalışsınlar. Vah Beşiktaşım vah, kimlerin eline düştün sen.

[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2019, 17:54:03 Librarius ]
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Egos

10 milyon isterlerse alınmaz. ee? Benim söylediğimle alakalı ne var burada? oyuncu isteksiz olursa 12 isterler istekli olursa 10 isterler. Sonuçta neymiş: Kagawanın kalmak istemesi Beşiktaşın elini güçlendiren bir maddeymiş. Şuan 2 + 2 = 4 etmez gibi birşey diyorsun. Garip.

konuyu bağlamından koparmışsın. itiraz ettiğin mesajdaki bütünlüğü bozup sanki sadece "oyuncu kalmak isterse dortmund'un eli güçlü olur" yazılmış gibi cevaplıyorsun. halbuki mevcut şartlarda opsiyon belirlense dortmund en güçsüz eliyle fiyat verecekti yani çıta 12 ya da 10 değil mesela 5 olacaktı. oyuncu iyi bir performans gösterdiği takdirde sezon sonu dortmund'un elinin kış döneminden daha güçlü olacağı kesin. bu kurguda oyuncunun iyi bir performans göstermesi ve kalmak istemesi zaten ön kabul, bir değişken değil.

Çevrimiçi 38life

konuyu bağlamından koparmışsın. itiraz ettiğin mesajdaki bütünlüğü bozup sanki sadece "oyuncu kalmak isterse dortmund'un eli güçlü olur" yazılmış gibi cevaplıyorsun. halbuki mevcut şartlarda opsiyon belirlense dortmund en güçsüz eliyle fiyat verecekti yani çıta 12 ya da 10 değil mesela 5 olacaktı. oyuncu iyi bir performans gösterdiği takdirde sezon sonu dortmund'un elinin kış döneminden daha güçlü olacağı kesin. bu kurguda oyuncunun iyi bir performans göstermesi ve kalmak istemesi zaten ön kabul, bir değişken değil.

Senin hakkımda yazdığın birşeyi ciddiye alamam kusura bakma.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kadro dışı kalan hiçbir oyuncu gitmedi.

Son dk gs bombaları patlattığı an kagawa işiyle agızlara bir parmak bal çalındı ama sene sonu zaten bizde olmayacağı ortaya çıktı.

q7 işi çözülemedi, adamın takıma ihanetten kadro dışı bile kalması gerekirken.

Şenol hocam bitik malesef yönetim kendini kurtarma derdinden hocayı bile yollayamadı.

Son olarak Paralar Nerde hakikaten

Tolgay gitti, Quaresma dışındakilerin de sözleşmesi bitiyor.

Ne dolmuşa bindiniz arkadaşlar, Galatasaray bombaları patlatıyormuş.

Hayatında Kongo milli takımının formasını 4 kere giymiş stopere 8 milyon, Senegal milli takımı formasını 3 kere giymiş santrafora 10 milyon Euro verdiler. 18 milyon Euro. Bonusları falan açıklamadılar bile, net çıkan bu.

Bizim yönetim Hırvatistan milli takımı stoperinin yaşlı olanını bedava getirdi, genç olanını 4 milyona aldı diye yemedikleri küfür kalmadı.

Bombaymış, Diagne'yi 2018 Ocak ayından önce, öteki Luyindama'yı düne kadar duyan yoktu ülkede.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Egos

Senin hakkımda yazdığın birşeyi ciddiye alamam kusura bakma.

hahahahaha

bakarım, ciddiye alacaksın.

2+2=4

garip.

Çevrimdışı tuncaboylu

son paragraf dışında pek bir şey açıklamayan bir açıklama olmuş.
evet oyuncu kalmak istemezse opsiyonun önemi yok ama opsiyonun olursa kalmak istediğinde alacağın fiyat bellidir ki uzun süredir oynamamış bir oyuncu olduğu için opsiyonun düşük olması muhtemeldir, çünkü opsiyon koyarken senin elin daha kuvvetlidir.
şimdi bu adam kalan maçlara çıkıp çatır çatır top oynarsa, taraftarın kalmasını ister, antrenörün alın bu adamı derse ve oyuncu da ben burayı sevdim kalırım derse tam tersine dortmundun eli ciddi oranda sağlam olur, pazarlık ona göre başlar.
özetle sadece uzakdoğu pazarına ve japonlara yönelik bir pazarlama hamlesi yapıldığı söylenmiş. bu yapılırken de cebimizden dünya yıldızı getirdik argümanı da araya sıkıştırıldı.
işin sonunda zaten oyuncu iyi performans gösterirse seneye belalımız sevilla yada monaco girer alır.
Uzun süre oynamayan N'jie'ye 7 milyon Euro opsiyon koydurmak istedi Marsilya, üstelik zorunlu satın almalı.

Karşı taraf opsiyon koymak istemiyorsa ya da saçma bir opsiyonda diretiyorsa, yapabilecek bir şey yok.

Adam geldi, burada mutlu olursa; gider Dortmund'dan kolaylık ister. Dortmund 2-3 milyonun çingeneliğini yapmayacaktır.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2019, 17:35:16 tuncaboylu ]

Çevrimiçi Necmi

Bu transferi mantıklı hale getirebilecek bir kaç neden sayabiliriz:

1- Senin dediğin gibi oyuncu oynasın mutlu kalırsa kalsın.
2- Hoca ile sezon sonu ayrılık yaşanacak. Yeni hoca için transferi bekletmek.
3- Medyadaki odağı tamamen kaybetmemek için. Uzak doğu pazarlama hamlesi olarak.
4- Yönetim seçimde gidecek. Bir sonraki yönetimi zor duruma düşürmemek için.
quaresma belirsizliğinden kanat alamadılar yerine alel acele orta sahaya takviye yapmayı
düşünmüş olabilirler gitmezse on numara yedeklenmiş olur giderse ljajic kanata kaydırılır
alınmasa yarın tutup quaresma by derse ne olacak. hoca orta saha takviyeside istiyordu.
aslında Beşiktaş için çok değerli bir oyuncu tek kötü yanı opsiyonun olmaması oluyor.
daha öncede söylemişdim kagawa tam 10 değil daha çok hücumcu 8 gibi düşünmek lazım

Çevrimiçi murat

ben asıl kagawanın opsiyonunu 1.5  -2 milyon diye kim uydurdu onu merak ediyorum.biz yarım sezonda olsa kagawayı seyredelim keyfini çıkartalım.dortmund büyük ihtimalle sakatlıktan çıkmış kendisi için hzır olmayan kgawayı form tutsun diye 6 aylığına yolladı bizde büyük ihtimal tekrar ortadan nasıl oynarız onu test edeceğiz ona bakacağız.kısa vadeli görünse de ilerisi için bir planlama çıkabilir buradan.

Çevrimdışı f_madida

Dediğin gibi bu yönetim başarıyı yönetemediği için bu hallere düştük. İnanılmaz bir kibir ve ego sarmalına düştüler. Hemen rol kapma, krediyi toplama savaşı başladı. ANÇ ve Erdal Torunoğullarının başını yediler, her kameraya konuşmaya başladılar, gelirlerden başarıları daimi kılacak bir mekanizmanın kurulmasını saklayamadılar, kişisel şov peşine düşüp eskimiş, yıpranmış, doymuş kadroyu zamanında yenileyemediler, bunu yapamadıkları gibi onları uyaran taraftara gider yaptılar. Geldiğimiz yer ortada.

En tahammül edemediğim şey ise başarısızlıklarını örtmek için Beşiktaş’ın marka değerini, büyüklüğünü zedeleyecek açıklamalar yapmaları. Beşiktaş başkanı öyle her konuşmasında “küçüleceğiz” gibi bir kelimeyi ulu orta kullanamaz, kullanmamalı. Siz hiç GS veya FB yöneticilerinden küçüleceğiz kelimesini duydunuz mu? Yahu Feda kelimesini bile adamlar kullanmamak için kaç takla attılar. “GS feda demez” diye onlarca röportajını gösteririm GS başkanlarının. Neden acaba? Gerçekten durumları iyi olduğu için mi? Tabiki değil, sadece Beşiktaş’ın bu açıklamalarla nasıl bir izlenim oluşturduğunu gördükleri için aynı izlenimi vermekten kaçınıyorlar.

Mesela bugün bir yönetici çıkıp “Kagawa’da opsiyon yok ama opsiyonun hiç önemi yok. Mesela Talisca opsiyon olmasına rağmen Beşiktaş’ta oynamak istemedi” demiş. Yahu kardeşim kendi yetersizliklerinizi Beşiktaş’ı küçük düşürerek örtmeye çalışmaktan vazgeçin. Sizin vizyonunuz bu kadar. Bizim yerimizde GS olsa Cenk’ten gelen parayı direk Talisca’ya gömerdi. Adamlar 18 milyon transfer gelirinin hepsini yine transfere gömdü. İşlerini şansa bırakmadılar. Kadrolarını oldukça güçlü bir hale getirdiler. Bizim yönetim ise ancak küçüleceğiz, feda, yanan ev, falanca oyuncu Beşiktaş’ı istemedi gibi bence saçma sapan açıklamalarla kendi zayıflıklarını ve vizyonsuzluklarını örtmeye çalışsınlar. Vah Beşiktaşım vah, kimlerin eline düştün sen.

gsnin transferlerinde bir is var yalniz.. ffpdeki hicbir klup boyle bodoslama elde avucta ne var ne yoksa gomemez, ne diyelim karamanin koyunu simdilik.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi MUSTAFA_

quaresma belirsizliğinden kanat alamadılar yerine alel acele orta sahaya takviye yapmayı
düşünmüş olabilirler gitmezse on numara yedeklenmiş olur giderse ljajic kanata kaydırılır
alınmasa yarın tutup quaresma by derse ne olacak. hoca orta saha takviyeside istiyordu.
aslında Beşiktaş için çok değerli bir oyuncu tek kötü yanı opsiyonun olmaması oluyor.
daha öncede söylemişdim kagawa tam 10 değil daha çok hücumcu 8 gibi düşünmek lazım
Quaresma gitmediği her türlü olasılık bizim için iyi görünmüyor. Kagawa taraftara Dorukhan'dan sonra başka bir tutunacak dal olur bu sezon için. Benim bu sezondan pek bir beklentim yok açıkçası. Bana önümüzdeki sene için yaptığımız hamleler mutlu ediyor. Hocanın şimdiye kadar gitmiş olmasını bekliyordum bu sene başından beri olan koas ortamından dolayı ama vefalı davranıp kaldı. Yöneticilerde kovabilirdi, kov(a)madılar. Şu an için sene sonu yönetim bile giderse şaşırmam ki şu anda taraftar sene sonu görüşürüz demeye başladı doğal olarak. Gönül isterdi ki krizleri daha iyi yönetelim. Özellikle iletişim konusundaki eksikliğimiz bizi biraz da bu hallere getirdi. Yoksa şu an Feda döneminden daha kötü durumda olduğumuzu düşünmüyorum. İnşallah sene sonunda yine Güneşimiz doğar ve etrafımızdaki kara bulutlar kaybolur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kısaca yabancı kuralını değiştiremezsiniz diyor  :tabe: Ben de değişeceğini düşünmüyorum.

Digiturk CEOsu Yousef Al-Obadidly: "Yabancı oyuncu kısıtlaması Süper Lig'e zarar verir. Radikal bir değişiklik olursa bu bizi yeni bir değerlendirme yapmaya zorlar."

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

son paragraf dışında pek bir şey açıklamayan bir açıklama olmuş.
evet oyuncu kalmak istemezse opsiyonun önemi yok ama opsiyonun olursa kalmak istediğinde alacağın fiyat bellidir ki uzun süredir oynamamış bir oyuncu olduğu için opsiyonun düşük olması muhtemeldir, çünkü opsiyon koyarken senin elin daha kuvvetlidir.
şimdi bu adam kalan maçlara çıkıp çatır çatır top oynarsa, taraftarın kalmasını ister, antrenörün alın bu adamı derse ve oyuncu da ben burayı sevdim kalırım derse tam tersine dortmundun eli ciddi oranda sağlam olur, pazarlık ona göre başlar.
özetle sadece uzakdoğu pazarına ve japonlara yönelik bir pazarlama hamlesi yapıldığı söylenmiş. bu yapılırken de cebimizden dünya yıldızı getirdik argümanı da araya sıkıştırıldı.
işin sonunda zaten oyuncu iyi performans gösterirse seneye belalımız sevilla yada monaco girer alır.
işde bütün iş yine oyuncuda bitiyor opsiyon olsada seville monaco isterse oyuncuda gitmek isterse gider.
opsiyonun tek önemi oyuncu tutarsa alacağın rakamı bilmek oluyor.
dortmunt ciddi kulüp bazı şeyler güven ilişkisine bırakılır. opsiyonu yaptığında oyuncuyla bağlayıcı anlaşmayı yapabiliyorsan bu önemli
imzalatırsın oyuncuya 3-4 yıllık kontrat kaçacak yeri olmaz opsiyon iyi olur.

Çevrimiçi Necmi

işin içinde menajerler vs. varken o işler öyle yürümüyor, aboubakarda da gördük.
yanılıyorsun abouda sorun farklıydı menejer değildi bir önceki kulübün 7 M
payı vardı bunun ödenmesi gerekiyordu. 10 M den aşağı alma şansımız yoktu opsiyonda o kadardı
ama bizim ffp den dolayı o parayı verme ihtimalimiz yoktu.
ffp şartlarından dolayı alamadık ve ciddide sakatlık sorunu vardı zorlasan bile 10 m bu boru değil
oyuncu eldede kalır.  Bence girilmeyecek bir riskdi.

Çevrimdışı mylife1903

ben asıl kagawanın opsiyonunu 1.5  -2 milyon diye kim uydurdu onu merak ediyorum.biz yarım sezonda olsa kagawayı seyredelim keyfini çıkartalım.dortmund büyük ihtimalle sakatlıktan çıkmış kendisi için hzır olmayan kgawayı form tutsun diye 6 aylığına yolladı bizde büyük ihtimal tekrar ortadan nasıl oynarız onu test edeceğiz ona bakacağız.kısa vadeli görünse de ilerisi için bir planlama çıkabilir buradan.
DortmunttAn turkiyeye 1.5 milyona anca malzemeci gelir abi

Çevrimdışı mylife1903

işde bütün iş yine oyuncuda bitiyor opsiyon olsada seville monaco isterse oyuncuda gitmek isterse gider.
opsiyonun tek önemi oyuncu tutarsa alacağın rakamı bilmek oluyor.
dortmunt ciddi kulüp bazı şeyler güven ilişkisine bırakılır. opsiyonu yaptığında oyuncuyla bağlayıcı anlaşmayı yapabiliyorsan bu önemli
imzalatırsın oyuncuya 3-4 yıllık kontrat kaçacak yeri olmaz opsiyon iyi olur.
Sene sonu biz yillik 2.5 verelim monako da 2.5 versin hooop monakolu olur

Çevrimdışı mrred

Aboubakar olayında durdu ama? Adam istiyordu Beşiktaş'ta kalmayı opsiyonunu ödemezsen nereye geliyo? Elinin güçlendiğiyle kalır sonra Negredo'yu alırsın.
Ffp vardı ve olmasa bile 10 milyon bize büyük para
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

DortmunttAn turkiyeye 1.5 milyona anca malzemeci gelir abi
1,5 diyen var 2 diyen var 2,5 diyen var dortmunt türkiye sayfasında resmimi bilmiyorum
ama daha yüksek rakam telafuz edilmiş Şafak opsiyonda anlaşamadık diyor ben sanmıyorumki
böyle düşük rakamlı opsiyonda anlaşılmasın oyuncuda istememiş deneyeyim demiş
1 M harcanıp kagawa riski alınırmı ben zil takarak alırım aldığımız emenike değil kagawa
şaka gibi adam gerçekten sakatlığını atlatmış olsun Beşiktaşı sırtına alıp götürür.
bizi ikinci yapıp şl şansımızı devam ettirmesi bile kardır. Kagawa nın dortmunta gelip
takımın yükselişinde oynadığı rolü bilmeyen arkadaşlar diyor herhalde opsiyon yoksa almasaydık diye

Çevrimiçi Necmi

Sene sonu biz yillik 2.5 verelim monako da 2.5 versin hooop monakolu olur
sen olmazmısın :D

Çevrimdışı frantic

bu konuda daha fazla konuşmanın anlamı yok, zamanı geldiğinde görülecek zaten. garip falan olmasın kalmaya istekli olursa sizin dediğiniz gibi elimiz çok kuvvetli olur transfer sihirbazlarımız bedavaya bile alır. 2+2 de siz ne diyorsanız o eder.

Çevrimdışı Librarius

1,5 diyen var 2 diyen var 2,5 diyen var dortmunt türkiye sayfasında resmimi bilmiyorum
ama daha yüksek rakam telafuz edilmiş Şafak opsiyonda anlaşamadık diyor ben sanmıyorumki
böyle düşük rakamlı opsiyonda anlaşılmasın oyuncuda istememiş deneyeyim demiş
1 M harcanıp kagawa riski alınırmı ben zil takarak alırım aldığımız emenike değil kagawa
şaka gibi adam gerçekten sakatlığını atlatmış olsun Beşiktaşı sırtına alıp götürür.
bizi ikinci yapıp şl şansımızı devam ettirmesi bile kardır. Kagawa nın dortmunta gelip
takımın yükselişinde oynadığı rolü bilmeyen arkadaşlar diyor herhalde opsiyon yoksa almasaydık diye

Quaresma gibi bir karadelik varken Messi’yi getir takım yine yükselemez. Bu konuda her iddiaya girerim.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı frantic

yanılıyorsun abouda sorun farklıydı menejer değildi bir önceki kulübün 7 M
payı vardı bunun ödenmesi gerekiyordu. 10 M den aşağı alma şansımız yoktu opsiyonda o kadardı
ama bizim ffp den dolayı o parayı verme ihtimalimiz yoktu.
ffp şartlarından dolayı alamadık ve ciddide sakatlık sorunu vardı zorlasan bile 10 m bu boru değil
oyuncu eldede kalır.  Bence girilmeyecek bir riskdi.

sözleşmesi seneye bitiyor, seneye bonservissiz alırız planımız vardı, gitti sözleşmesini de yeniledi ve orada kaldı. burayı da seviyordu, kalmak dönmek isterdi bunu oynadığımız maçlarda da gördük ama kalması, istemesi veya sevmesi yetmedi. ben onu belirttim