Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 121 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2739099 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi Akil Emre

Teori üretmemize gerek kalmadı. Açıklama gelmiş  :tabe:

Şafak Mahmutyazıcıoğlu, "Opsiyon koymak oyuncuyu size bağlamıyor, önemli olan oyuncunun istemesi. Bunun örneğini Talisca'da yaşadık.  Satın alma opsiyonu bizdeydi ama daha Ocak ayında gelip 'Ben Beşiktaş'ta kalmayacağım, opsiyonumun kullanılmasını kesinlikle kabul etmiyorum' dedi ve zaten sezon biter bitmez gitti" dedi.

Beşiktaş'ın ara transferin son gününde kadrosuna kattığı Shinji Kagawa için dün geceden bu yana spekülasyana yol açan 'Opsiyon var mı yok mu' tartışmalarına siyah-beyazlı kulübün Hukuk İşlerinden Sorumlu Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu açıklık getirdi.

Japon futbolcuda şuan için opsiyon olmadığını söyleyen Mahmutyazıcıoğlu, bu konunun sadece Beşiktaş ile Borussia Dortmund arasındaki bir konu değil, Kagawa'nın da içinde olduğu bir durum olduğunu açıkladı.

"AYNI DURUMU TALİSCA'DA YAŞADIK"

Opsiyon yapılsa bile Kagawa'nın kabul etmemesi halinde bir geçerliliği olmayacağını belirten Şafak Mahmutyazıcıoğlu, "Opsiyon konusu çok fazla tartışıldı.Dortmund ile görüşmelerimizde opsiyon koyma da vardı, son ana kadar da uğraştık.Ancak hem rakamsal hem de oyuncunun kendi isteği doğrultusunda sözleşmeye yetişmedi. Biz de böyle bir transferi kaçırmamak için 6 aylığına kiraladık. Opsiyon olayını şu şekilde açıklığa kavuşturalım; biz opsiyon koysak bile oyuncunun onayı olmadığı sürece işleme girmez. Kagawa da İstanbul'u görüp burada yaşayıp yaşamayacağına karar vermek için süre istedi. Biz de kabul ettik. Dortmund ile görüşmelerimiz devam edecek. Kagawa kabul ettiği anda Dortmund ile görüşmeleri hızlandırıp opsiyon ekleriz. Ama bunun için biraz zaman gerekli. Yoksa opsiyon koymak oyuncuyu size bağlamıyor, önemli olan oyuncunun istemesi. Bunun örneğini Talisca'da yaşadık.  Satın alma opsiyonu bizdeydi ama daha Ocak ayında gelip 'Ben Beşiktaş'ta kalmayacağım,opsiyonumun kullanılmasını kesinlikle kabul etmiyorum' dedi ve zaten sezon biter bitmez gitti' diyerek konuya açıklık getirdi.

"KAGAWA UZAKDOĞU PAZARI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR TRANSFER"

Kagawa'nın kendileri için sadece bir oyuncu değil çok boyutlu bir transfer olduğunu ifade eden Mahmutyazıcıoğlu, "Biz Kagawa'yı yaz transfer döneminde de istiyorduk. O zaman olmamıştı ama şimdi şartlar lehimize gelişince kaçırmamak için hemen 6 aylığına kiraladık. Beşiktaş için çok önemli bir hamle, çünkü biz Uzakdoğu pazarına açılmak istiyoruz. Avrupa ve ülkemizde sponsor olayları yok denecek kadar azaldı. Uzakdoğu'ya mutlaka açılmalıyız. Kagawa'yı transfer ettik, dün Japonya'da bütün haber bültenlerinde birinci haberdi. Beşiktaş her yerde manşetti.  Bu transferden Japon sponsorlarımızda çok mutlu. Uzakdoğu'daki sponsorlarımızı artırmak amacındayız. Bu transfer bu yüzden çok önemli" diyerek Kagawa transferinin Beşiktaş için stratejik önemine değindi. (DHA)
Kagawayı gelwcwk sezon kadrosuna yazamıyacağımız anlaşıldı. Ne dielim darısı pekto, q7 , lampart necip, tolga, töre, utku ve larine işallah.
Adamlar sıfır katkıyla ne para kazandılar be.

Çevrimdışı 38life

[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2019, 15:19:08 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Kagawanın lisansı çıkarıldı ve Antalyaspor maçı kadrosuna dahil edildi. Son 7 dakikada oyuna girebilmesi için herşey hazır.

Çevrimdışı frantic

son paragraf dışında pek bir şey açıklamayan bir açıklama olmuş.
evet oyuncu kalmak istemezse opsiyonun önemi yok ama opsiyonun olursa kalmak istediğinde alacağın fiyat bellidir ki uzun süredir oynamamış bir oyuncu olduğu için opsiyonun düşük olması muhtemeldir, çünkü opsiyon koyarken senin elin daha kuvvetlidir.
şimdi bu adam kalan maçlara çıkıp çatır çatır top oynarsa, taraftarın kalmasını ister, antrenörün alın bu adamı derse ve oyuncu da ben burayı sevdim kalırım derse tam tersine dortmundun eli ciddi oranda sağlam olur, pazarlık ona göre başlar.
özetle sadece uzakdoğu pazarına ve japonlara yönelik bir pazarlama hamlesi yapıldığı söylenmiş. bu yapılırken de cebimizden dünya yıldızı getirdik argümanı da araya sıkıştırıldı.
işin sonunda zaten oyuncu iyi performans gösterirse seneye belalımız sevilla yada monaco girer alır.

Çevrimdışı 38life

son paragraf dışında pek bir şey açıklamayan bir açıklama olmuş.
evet oyuncu kalmak istemezse opsiyonun önemi yok ama opsiyonun olursa kalmak istediğinde alacağın fiyat bellidir ki uzun süredir oynamamış bir oyuncu olduğu için opsiyonun düşük olması muhtemeldir, çünkü opsiyon koyarken senin elin daha kuvvetlidir.
şimdi bu adam kalan maçlara çıkıp çatır çatır top oynarsa, taraftarın kalmasını ister, antrenörün alın bu adamı derse ve oyuncu da ben burayı sevdim kalırım derse tam tersine dortmundun eli ciddi oranda sağlam olur, pazarlık ona göre başlar.
özetle sadece uzakdoğu pazarına ve japonlara yönelik bir pazarlama hamlesi yapıldığı söylenmiş. bu yapılırken de cebimizden dünya yıldızı getirdik argümanı da araya sıkıştırıldı.
işin sonunda zaten oyuncu iyi performans gösterirse seneye belalımız sevilla yada monaco girer alır.

Oyuncu kalıcam derse Dortmundun eli sağlam olmaz zayıf olur.

Çevrimdışı frantic

Oyuncu kalıcam derse Dortmundun eli sağlam olmaz zayıf olur.

işin içinde menajerler vs. varken o işler öyle yürümüyor, aboubakarda da gördük.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hakan SABANCI Beşiktaşa başkan olmak isterim demiş
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hakan Sabancı : Beşiktaş Başkanı olmak isterim

Hakan Sabancı, şartların oluşması halinde başkanlığa adaylığına koyabileceğini söyledi.

Üst üste iki sezon şampiyon olup, Şampiyonlar Ligi grubundan namağlup lider çıkan Beşiktaş, son 2 sezonda düşüşe geçmeye başladı.

Geçen sezon şampiyonluğu Galatasaray'a kaptıran siyah-beyazlılar, bu sezona da iyi başlayamadı.

UEFA Avrupa Ligi'ne erken veda eden Kartal, ligde ise 19 hafta sonunda liderin tam 11 puan gerisine düştü.

"TABİİ Kİ İSTERİM"

Yaşanan bu kaos ortamı Başkan Fikret Orman'ın koltuğunu sallarken, başkanlık için adı geçen isimlerden biri olan Hakan Sabancı'dan önemli bir açıklama geldi.

Şartların oluşması halinde başkan olmak istediğini söyleyen Sabancı, "Şartlar gelişirse, beni oraya layık görürlerse tabii ki Beşiktaş başkanı olmayı isterim" şeklinde konuştu.

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Milletin aklıyla dalga geçme modası yönetime sirayet etmiş. Ya sen bir rakam belirle de kagawa ile anlaşırsan en azından Dortmund devre dışı kalsın. Oyuncu istemezse elbette olmaz da oyuncu ile anlaşırsan bu sefer takımı ayak diretecek
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Hakan Sabancı, şartların oluşması halinde başkanlığa adaylığına koyabileceğini söyledi.

Üst üste iki sezon şampiyon olup, Şampiyonlar Ligi grubundan namağlup lider çıkan Beşiktaş, son 2 sezonda düşüşe geçmeye başladı.

Geçen sezon şampiyonluğu Galatasaray'a kaptıran siyah-beyazlılar, bu sezona da iyi başlayamadı.

UEFA Avrupa Ligi'ne erken veda eden Kartal, ligde ise 19 hafta sonunda liderin tam 11 puan gerisine düştü.

"TABİİ Kİ İSTERİM"

Yaşanan bu kaos ortamı Başkan Fikret Orman'ın koltuğunu sallarken, başkanlık için adı geçen isimlerden biri olan Hakan Sabancı'dan önemli bir açıklama geldi.

Şartların oluşması halinde başkan olmak istediğini söyleyen Sabancı, "Şartlar gelişirse, beni oraya layık görürlerse tabii ki Beşiktaş başkanı olmayı isterim" şeklinde konuştu.

Önce bi yönetime gir 3-5 harca piş bakalım. Tepeden nereye başkan oluyosun?  :lol:

Çevrimdışı 38life

işin içinde menajerler vs. varken o işler öyle yürümüyor, aboubakarda da gördük.

O işler öyle yürümüyor derken? Oyuncu kalmak isterse kesin olarak kalır kimse karışamaz diye birşey mi yazdım? Oyuncu kalmak istiyorsa bu Beşiktaşın elini güçlendiren bir maddedir. Bunun neresine itiraz ediyorsun analamadım?

Çevrimdışı mrred

Bazen gercekten tam ortadogulu gibi davraniyoruz. Aciklama gercekten cok yerinde ve neden opsiyon olmadigini gayet net acikliyor. Futbolcular insan arkadaslar köle değil. İstedigin kadar opsiyon koy adam ben burada futbul oynamak istemiyorum derse ki daha once sosada taliscada gomezde bunu gorduk hic bir sey yapamazsin. Bu klubu bu kadar asagilamayi birakin bu kadar ezik aglak bir taraftar gormedim. Besiktas is arkadasiniza komsunuza ya da bir tanidiginiza hava atma araci degil. Falancayi transfer ettik ya da fenerbace an... a.... gibi kufurunuze malzeme olacak bir kulup hic degil! Ve herseyden onemlisi futbolcu insan köle degil bakin bir daha soyluyorum İNSAN! istedigin kadar opsiyon koy adama en fazla ne kadar verebiliriz 5 mi 10 mu ? Bizimle kalmasi icin yillik 5 verdik diye farz edelim 2 sene sonra paralar nerde fikret orman dersiniz. Bir gunu bir gunune tutmayan boyle bir kitle gormedim. Siz ne istiyorsunuz ya bana mantikli bir aciklama yapar misiniz ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Ne basarisi varmis bu arkadasin ?
Besiktas soyisme gore baskan mi seciyor ? Hayirdir hakan sabanci ?
Bu adamin en az mit yada berkley ya da harvard mezunu falan olmasi gerekiyor ? Benim ailem bu kadar zengin olacak ve ben instagramda sacma sapan gosteris yapicam? Baba parasi yemiyorsa kendi isini kurup zekice para kazanmayi biliyorsa veyahut yoneticilikle ilgili bir basarisi varsa buyursun gelsin once yonetimde kendini gostersin dedigine katiliyorum
The great gig in the sky

Çevrimdışı 38life

"TABİİ Kİ İSTERİM"

Hakan Sabancı kim Beşiktaş başkanı olmak kim. Kafayı yiyecem ya. Biri çıkar "beni başkan yapın Ibrahimovici getireyim" der, diğeri 27 yaşında karı kız peşinde koşan bebe çıkar başkan olurum der. Bu mu la Beşiktaş başkanlığı adayları?

Çevrimdışı mrred

Ya ben anlamiyorum sen kim besiktas baskanligi kim ? Adamdaki currete bakar misin ? Harcayagi para kendi kazandigi para olsa bir derece anlarimda baba parasini harcicak sonra klubu sabanci ailesine devretcez. Zaten basimizda bir demiroren ailesi vardi bir de bu cikacak
The great gig in the sky

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bazen gercekten tam ortadogulu gibi davraniyoruz. Aciklama gercekten cok yerinde ve neden opsiyon olmadigini gayet net acikliyor. Futbolcular insan arkadaslar köle değil. İstedigin kadar opsiyon koy adam ben burada futbul oynamak istemiyorum derse ki daha once sosada taliscada gomezde bunu gorduk hic bir sey yapamazsin. Bu klubu bu kadar asagilamayi birakin bu kadar ezik aglak bir taraftar gormedim. Besiktas is arkadasiniza komsunuza ya da bir tanidiginiza hava atma araci degil. Falancayi transfer ettik ya da fenerbace an... a.... gibi kufurunuze malzeme olacak bir kulup hic degil! Ve herseyden onemlisi futbolcu insan köle degil bakin bir daha soyluyorum İNSAN! istedigin kadar opsiyon koy adama en fazla ne kadar verebiliriz 5 mi 10 mu ? Bizimle kalmasi icin yillik 5 verdik diye farz edelim 2 sene sonra paralar nerde fikret orman dersiniz. Bir gunu bir gunune tutmayan boyle bir kitle gormedim. Siz ne istiyorsunuz ya bana mantikli bir aciklama yapar misiniz ?
Oooo ivana dan daha sert olmuşsun. Yukarıda yazmıştım nedenini, oyuncu istemezse elbette olmaz. Sadece Dortmund u aradan çıkarmak içindir bu hamle. Ayrıca futbolun en güzel yani konu komşuya hava atmaktır, yoksa bir çok şeyin ne anlamı olacak
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı mrred

Hakan Sabancı kim Beşiktaş başkanı olmak kim. Kafayı yiyecem ya. Biri çıkar "beni başkan yapın Ibrahimovici getireyim" der, diğeri 27 yaşında karı kız peşinde koşan bebe çıkar başkan olurum der. Bu mu la Beşiktaş başkanlığı adayları?
Bak birde sartlarin olusmasi halinde demis ? Gercek bir lider boyle konusmaz ya sartlari kendi olusturur ya da sartlarin olusmasini kolaylastirmaya calisir. Bu bildigin birileri beni aday gostersin ben hic ugrasmayim zaten soyadimda SABANCİ beni secerler. Ya sen once bir ceo cfo falan ol bir seyleri basar biz gorelim ne basardin. Yemeksepetinin 450 milyona sata bir adam vardi o bile trabzon yonetimine girdi de baskan olmak isterim falan diye hadsiz hadsiz konusmadi
The great gig in the sky

Çevrimdışı frantic

O işler öyle yürümüyor derken? Oyuncu kalmak isterse kesin olarak kalır kimse karışamaz diye birşey mi yazdım? Oyuncu kalmak istiyorsa bu Beşiktaşın elini güçlendiren bir maddedir. Bunun neresine itiraz ediyorsun analamadım?

şöyle anlatıyım, bugün konuşulan opsiyon rakamı 2-2.5-3 olarak yansıdı, hadi 5 olsun.
oyuncu geçen sene 19 bundesliga maçına çıkmış şubat ayında sakatlık geçirmiş ve ligin son maçında 15dk süre almış, bu sene sadece lig maçına çıkabilmiş ve en sonuncusu eylül ayında.
şimdi bu adam için bugün belirlenecek opsiyonla, burada tekrar form tutmuş, performans sergilemiş hali için istenecek tutar aynı olmayacak.
biz almak istiyoruz, oyuncuda kalmak istiyorum dedi, hoca alın dedi, taraftar sevdi, dortmund da iyi madem herkes halinden memnun 10milyondan aşağı olmaz verin parayı alın derse ne yapılabilir? oyuncu sözleşmesi olduğu için kulübüne geri döner. kalmak istemediğinde opsiyon bir işe yaramıyorsa, benzer şekilde kalmak istemesi durumunda da kulübünün istediği güncel bonservis bedelini veremedikçe hiçbir işe yaramaz, kaldı ki bunun birde menajer ayağı var.

Çevrimdışı mrred

Oooo ivana dan daha sert olmuşsun. Yukarıda yazmıştım nedenini, oyuncu istemezse elbette olmaz. Sadece Dortmund u aradan çıkarmak içindir bu hamle. Ayrıca futbolun en güzel yani konu komşuya hava atmaktır, yoksa bir çok şeyin ne anlamı olacak
Onun yerine guzel oyunu tercih ederim
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

şöyle anlatıyım, bugün konuşulan opsiyon rakamı 2-2.5-3 olarak yansıdı, hadi 5 olsun.
oyuncu geçen sene 19 bundesliga maçına çıkmış şubat ayında sakatlık geçirmiş ve ligin son maçında 15dk süre almış, bu sene sadece lig maçına çıkabilmiş ve en sonuncusu eylül ayında.
şimdi bu adam için bugün belirlenecek opsiyonla, burada tekrar form tutmuş, performans sergilemiş hali için istenecek tutar aynı olmayacak.
biz almak istiyoruz, oyuncuda kalmak istiyorum dedi, hoca alın dedi, taraftar sevdi, dortmund da iyi madem herkes halinden memnun 10milyondan aşağı olmaz verin parayı alın derse ne yapılabilir? oyuncu sözleşmesi olduğu için kulübüne geri döner. kalmak istemediğinde opsiyon bir işe yaramıyorsa, benzer şekilde kalmak istemesi durumunda da kulübünün istediği güncel bonservis bedelini veremedikçe hiçbir işe yaramaz, kaldı ki bunun birde menajer ayağı var.
Oyuncu besiktasa gelmek isterse hic bir sey bunun onunde duramaz. Biz bence bunlari birakalim da oyuncu bizden nasil memnun olur ona kafa yoralim. Cevabi basit oyuncuya takimda mutlu olacagi bir rol verirsen ve oyuncu oyundan zevk alirsa bizde kalma ihtimali artar.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Akil Emre

"TABİİ Kİ İSTERİM"

Hakan bi dur cidden ortalık karışık bi arada cevizci vardı, gerçekten Aday adayları çok başarılı. Forumdan var mı başkan adayı olan?

Çevrimdışı mrred

@38life attigin linkteki yazan seylere imza atarim.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Oyuncu besiktasa gelmek isterse hic bir sey bunun onunde duramaz. Biz bence bunlari birakalim da oyuncu bizden nasil memnun olur ona kafa yoralim. Cevabi basit oyuncuya takimda mutlu olacagi bir rol verirsen ve oyuncu oyundan zevk alirsa bizde kalma ihtimali artar.

Aboubakar olayında durdu ama? Adam istiyordu Beşiktaş'ta kalmayı opsiyonunu ödemezsen nereye geliyo? Elinin güçlendiğiyle kalır sonra Negredo'yu alırsın.

Çevrimdışı Librarius

Transfer falan derken hakem atamalarından bahsedemedik. Yusuf Namoğlu yine başladı. Erzurum maçında bizi ince ince doğrayan Mustafa Öğretmenoğlu ödüllendirilip TS maçına verilmiş. En büyük skandal ise Daha 2 hafta önce GS’nin Ankaragücü maçını yöneten Alper Ulusoy bu hafta yine GS maçına verilmiş. Ulusoy Ankaragücü maçında Feghuli ve Belhanda’ya kırmızı, ve yine en az 3 sarı kartı çıkarmadı GS’ye. Bir hakem Beşiktaş lehine hata yapacak ve sadece 2 hafta sonra bir daha Beşiktaş maçına verilecek. Ortalığı yıkarlardı ekranlardan.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...