Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 127 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2739127 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

tamam yunus gs herkesi dozer gibi ezip geçiyor o yüzden başak lider.
başak tabi gencecik takım lider olacak tabiki biz yaşlıyız 45 dakikayı çıkaramıyoruz.  :bandit:

Çevrimdışı annoca

Soyle Bundesliganin alt takimlarinda, genc takimlarinda calisan, taktik dehasi bi genc bulup takimin basina getirsek de bize soyle guzel bi oyun oynatsa guzel olmaz miydi be. Cok ilginc oyunlara gebe bi kadromuz var aslinda. Oguzhan-Ljajic-Kagawa-Medel-Dorukhan-Atiba bu 6 lidan 3 unun kenarda oturacagi asikar Senol hocanin sisteminde. Belki Lens nefretine Ljajic kenarda baslar iki uc mac ama sonra Lens-Q7 ye donecegi o kadar asikar ki.

Karius

Mirin Medel Vida

GG   Dorukhan Oguzhan  Adriano

Ljajic   Kagawa

Burak   

Kagawa da Ljajijc de sutu olan, iceriye kat eden oyuncular. GG, Adriano bu dizilisin hakkini verecek tempoya sahip degiller ama ozellikle pres oyunlarinda akillariyla aciklarini kapatabilirler. Medel Sag-Sol koridora uzun oynatip hizli gecis oyunlari oynatacak, Dorukhan-Oguzhan ucluyu tamamlayip hem pas opsiyonu hem pres merkezi olacaklar.

En azindan heycanlanirdik boyle bir sey gorsek duysak ama alacagimiz, Karius, GG, Vida, Mirin, Adriano, Medel, Dorukhan, Q7,Pektemek, Ljajijc, Burak, ilk yari 0-0, 45-60 arasi yenilen gol, geri donmek icin sacma oyuncu degisiklikleri, gelirse 70-85 arasi gelen beraberlik golu, ve kapanis.
istediğin hoca https://www.transfermarkt.com.tr/marco-rose/profil/trainer/24197

yalnız bu yönetimle guardilo da gelse klopp da gelse fayda etmez.

Çevrimdışı ardiles

Not: Quaresma benim kişisel tercihim değil :)

quaresma kişisel tercih değil zorunluluktur. tıpkı cinsiyet gibi doğuştan gelen bir şeydir. sen onu değil o seni seçer. trivelası rabonası her duran topa koşmasıyla kalplerimize taht kurmuş canımızın içi ayağımızın dışıdır. naçizane bendeniz 4 ocak 2019 tarihi itibariyle bu şanslı azınlık içinde kendime yer buldum yeniden doğdum

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Hocayla beraber gidecek 7 numara. Az kaldı.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimdışı ardiles

Hocayla beraber gidecek 7 numara. Az kaldı.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

tövbe de. allah bizi 4 ocakta gelenin şerrinden korusun. amin.

forumun selahiyeti adına tartışma ortamı oluşturmamak için isim verilmemiş "4 ocakta gelen" olarak şifrelenmiştir.

4 ocakta gelen için bkz: https://www.transfermarkt.com.tr/burak-yilmaz/profil/spieler/34987

Çevrimdışı f_madida

Yalnız benim canımı sıkan şu oldu başkan 250bin vermiş de başka bi yönetici 750bin vermiş kalan 200bini de şafak ve umut paylaşmışlar. Bu ne ya? Yerin dibine soktuğumuz Demirören cebinden şak şuk 100 milyon çıkarıp attı zamanında bizimkiler 250'nin 750'nin lafını yapıyor. Ali Koç'un fb'ye hibe ettiklerinin aylık faizi bizim başkanın 250binlik fedakarlığından fazladır.

Tam bir rezalet.. 17/18 sezonunda 165.7 milyon Euro gelir etme etmis bir klup 1.2M Euro'yu veremeyecek durumdaymis gibi bir algi yaratip, cebimizden verdik goygoyuna giriyorlar bir de.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi celiker1

Tez zamanda yönetimden kurtulmak dileğiyle.Arkadaş tam 12 ayda(Cenk'in satılmasından sonraki her hamle) nasıl bu kadar soğutunuz insanlara kendinizi? :ebebe:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi mellfred

Opsiyonsuz kagawa sası oldu
Sezin başı kampına katılabilseydi bir nebze
iki gün sonra sezonun 3. Maçına çıkıyoruz.
 kaldı 14
takıma alışması sakatlık vb. 11-12 maç sonra Abbas yolcu
sezon bitince kagawa’yı ha aldık ha alıyoruz ha alacağız diye koca yaz kabızını da şimdiden şişelediler hepimize
kagawayı alacağımıza pişman ettiler

Çevrimiçi ferdi1903

Kagawanin oynaycagi mac sayisi 10 ila 12 arasi maksimum, 1,2 m vermisler ne gerek vardi madem opsiyon koydurtamadiniz, dortmund kagawaya git oğlum 3-5 ay istanbulda takil biraz mac yap hem istanbulu gör keyfine bak sonra gel gibi olmus, hem para yok diyorlar bide böke sacma sey yapiyorlar, zaten hedefimiz kalmamis

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Bence bu yonetimin tarafsiz bir kurul tarafindan inceleme altina alinmasi gerek.

Bu Kawaga transferinin mantikli hicbir aciklamasi yok. Bir dolaplar ceviriyor bu yonetim.

Kawaga’nin kap aciklamasindan once Mahmut denen yonetici, opsiyonsuz alinacak iddialarini yalanlayip, yonetimi taraftara kotu gostermek icin yapilan habeler demis. Demek ki dogruymus. Kotu gostermiyolar, kotu yoneticilersiniz.

Siz kendi reklaminizi yapmak, Besiktas’tan birsey koparmak icin o koltuktasiniz.

Kimse biz isimizi gucumuzu biraktik, uykusuz kaldik demesin. Milyonlarca dolar para harcasaniz Turkiye’de adinizi bu kadar duyuramazdiniz. Fikret Orman’da son zamanlarda bunlardan biri oldu.

Takimin basinda zaten hoca yok. Var ama yok.  Sen ne diye gidip oyuncu aliyorsun 6 ay icin hemde 1.2 milyon vererek. Sampiyon falan olacagimizi mi saniyor bunlar.

Senin teknik direktorun hedeften kopmus. Burada hala 11 puani eritirmiyiz diye hesap yapan adamlar var.

Soyluyoruz bu takima Messi’yi getirsen, Senol hoca bozuk para gibi harcar adami bu futbol anlayisi ve futbolcuya bakisiyla.

Çevrimdışı frantic

opsiyon gerçekten yoksa takım için değil yönetim için yapılmış bir transfer olduğunu düşünüyorum zira gündüz ortaya çıkan 300bin ben verdim 500bin o verdi, kasadan 1 kuruş çıkmadı açıklaması da bunu gösteriyor.
eğer ciddi şekilde şampiyonluk kovalıyor olsaydık, 2-3 maç bile katkı verse şampiyonluğu getirebilir diye opsiyonlu-opsiyonsuz her şekilde günü-sezonu kurtarmak adına kabul edilebilirdi, sezon sonu alamasak bile 2 maç aldı şampiyon olduk, buralardan bir kagawa geçti derdik.
ancak mevcut durumda takım zaten kopmuş, opsiyonsuz olarak böyle bir oyuncuyu getirmek, üzerine cebimizden veriyoruz parasını demek tamamen seçim yatırımı ve paralar nerede tezahüratı-sorusu geldiğinde biz cebimizden dünya yıldızı getirdik, kasadan 1 kuruş çıkartmadık diye fırça atabilmek içindir diye düşünüyorum.
aynı şekilde burak transferinin de buna benzediğini düşünüyorum, o da takım için getirilmedi, hoca burak dedi, taraftar tepkisini bile göze aldık, gittik aldık, kampa getirdik, daha ne yapalım argümanı için yapılmış bir transfer. 
sezon sonuna da malzeme çıkmış oldu şimdiden eğer uyum sağlar, iyi oynarsa: bu adamı nasıl alacağız? böbreğimizi satalım kagawayı alalım, sen kal biz gidelim muhabbetleri ve Beşiktaş 10 verdi, dortmund 20 istedi, başkan almanyaya uçtu haberleri.

Çevrimiçi Sinan66

opsiyon olmadgini nerde yaziyor ki ?

Çevrimiçi Necmi

yalnız tek bir kişi bile bu dönem transferlerimizi biz almadan bilemedi
tek bir bilgi bile sızmıyor duyumcular falan hikaye yönetim işi bitiriyor
ondan sonra açıklıyor en fazla 24 saat içinde bitiyor iş
kagawa tek bir allahın kulunun aklından bile geçmemişdir pat diye aldık
akşam bilgi çıktı ertesi gün uçaktan indi. mirinde öyleydi. burak zaten
Beşiktaşa gelmeden futbol hayatının bitmeyeceği belliydi. onun için duyumcuya ihtiyaç yoktu.
artık iyi bir transfer dönemimi yaşadık bunu zaman gösterecek
aslında herkes neden on numara aldık diyor ljajic kanat oynar diye düşünüyor
umarım hoca böyle düşünmüyordur. aslında kagawa 10 değil çok iyi bir sekiz
oyunun iki yönünüde oynayabilen ama hücum yönü çok gelişmiş bir orta saha
yani çift 8 li sistemin hücumcu olanı Dorukhan ondan çok şey öğrenir Dorukhan bildiğin kagawa nın
ham hali. eksik olan kısmı oyun kurma özelliği birde dorukhanın bir zaafı var sürekli topa gidiyor
alan kontrolü yok. buda sahaya hakimiyetini önlüyor.
kagawa nın dorukhana çok şey kazandıracağını düşünüyorum.
hocanın söylediği düz oyuncu kelimesi basın önünde söylediği için yanlışdı ama işin özeti
futbolun gereklerini basit şekilde yapması ve güçle oynaması anlamında kullandı sanıyorum
form geçici klas kalıcıdır o nedenle bazı meziyetler kazanması gerekiyor. yanında doğru rol
modeli olursa bu iş hem hızlanır hemde doğru yönde ilerler. işin özeti dorukhandan bir kagawa çıkartabiliriz.
bu fırsatı değerlendirmek artık elinde.

Çevrimdışı Egos

Beşiktaşa gelmeden futbol hayatının bitmeyeceği belliydi. onun için duyumcuya ihtiyaç yoktu.
yani çift 8 li sistemin hücumcu olanı Dorukhan ondan çok şey öğrenir Dorukhan bildiğin kagawa nın
ham hali. eksik olan kısmı oyun kurma özelliği birde dorukhanın bir zaafı var sürekli topa gidiyor
hocanın söylediği düz oyuncu kelimesi basın önünde söylediği için yanlışdı ama işin özeti
futbolun gereklerini basit şekilde yapması ve güçle oynaması anlamında kullandı sanıyorum
form geçici klas kalıcıdır o nedenle bazı meziyetler kazanması gerekiyor. yanında doğru rol
modeli olursa bu iş hem hızlanır hemde doğru yönde ilerler. işin özeti dorukhandan bir kagawa çıkartabiliriz.

yönetim bu süreci kontrol edemedi. 1,5 milyonluk opsiyon gibi, gerçekliği olmayan bilgilerin sosyal medyada yayılmasının ardından bir açıklama yapılabilirdi. hatta bu açıklama "dortmund ile olan anlaşmamızda sene sonu için opsiyona yer verilmesini sağlayamadık, fakat sezon bitiminde tekrar masaya oturacağız. bu nedenle fikret orman ile birlikte kagawa'nın kiralama süresince alacağı maaşı üstlenmeye karar verdik." şeklinde olabilirdi.

o vakit ne "1 milyon için tafra yapıyorlar" denirdi ne "kulübün 1 milyonu bile kalmamış mı" diye sorulurdu ne de opsiyon bu kadar dert edilirdi. fırsat görülmüş, değerlendirmeye çalışılmış, tam olarak muvaffak olunmasa da bir ihtimalin peşinden gidiliyor izlenimi yaratmak işten bile değildi şu hikâyede. onun yerine para ile rezil nasıl olunur uygulamalı gösterdiler.

Çevrimdışı mylife1903

Geçmiş olsun. Yöneticiler beni krizi yönetememeleri ile beni büyük hayal kırıklığına uğrattı. Sezon sonu umarım her şey gönlümüzce olur. Bu saatten sonra takımımı desteklerim.
Basariyi yonetemeyen kirizi nasil yonetsin
Bunlara vereceksin alanyaspor falan yonetsinler
Adamlar kafasi onde bitik besiktasi yonetiyirdu azicik basari geldi butce artti oyuncuya verecek 259bin yuro bulamiyirlar bunu da iyi bisiymis gibi acikliyorlar.

Çevrimdışı mylife1903

Kagawa gibi bir oyuncu geldi, sözleşmesi ile ilgili en ufak bilgi yok. Tolgay gitti bilgi yok, Babel kaça gitti yazılmıyor. Şeffaf olacağız diye gelenlerin geldikleri nokta bu
(Alıntı)
Yeni mi anlamislar seffaf olunmadigini
Seffaflik her bi seyini aciklamak degildir ama sorulana da cevPtir
Kongrede sorsunlar paralar nerede diye de aciklasin baskan 250bin yuro neden verdigini
Bunu iyi bisi sanan taraftar vsr, helal baskana cikardi cebinden verdi
La sanki 250milyon yuro verdi

Danaya girer gibi kagavaya girmis adamlar

Boyle yetersizlik₁ cok az gordum cok az

Verilen para da 1 milyon yuro kulubun 5 gunluk masrafi falandir o para
Bu 1 milyona kulubu muhtac edenler ciksin aciklasin

Çevrimdışı mylife1903

Yalnız benim canımı sıkan şu oldu başkan 250bin vermiş de başka bi yönetici 750bin vermiş kalan 200bini de şafak ve umut paylaşmışlar. Bu ne ya? Yerin dibine soktuğumuz Demirören cebinden şak şuk 100 milyon çıkarıp attı zamanında bizimkiler 250'nin 750'nin lafını yapıyor. Ali Koç'un fb'ye hibe ettiklerinin aylık faizi bizim başkanın 250binlik fedakarlığından fazladır.
Guclu yonetim dedim senelerce
Bana fikret orman ve yonetimi guzellemesi yapildi
Bunlar kendini nimetten sayan ileride sitada giremeyecek semtin onunden gecemeyecek insanlar, fikret ormanin da sucu var bunlari yanina topluyor belki bunlarla calisan baskani gordukten sonra camianin kallavi abileri de baskanla calismak istemiyorlar.

Besiktas yoneticisi reklam yapacaksa ki olabilir cikarsin 100milykn yuro versin istedigi kadsr konussun sonra, 250bin yuro ne lan topcularin arabalari daha pahalidir. Senol gunesten isteyeydiniz borc para, zaten 450bin yuro odemis personele diye duyum var daha da oderdi.
Sonra topcular kacmak istiyor
Gecen seneden milykn milykn alacagi olan topcu bizim agiz kokumuzu mu cekecek?

Gs yonetimi ile dalga geciyorduk adam konusMiyor falan diye Bah noldi hasirt gecirdiler transferi insallah tutmAz ellerinde patlar o oyuncular ama orasi gs kesin tutar

Çevrimdışı mylife1903

Soyle Bundesliganin alt takimlarinda, genc takimlarinda calisan, taktik dehasi bi genc bulup takimin basina getirsek de bize soyle guzel bi oyun oynatsa guzel olmaz miydi be. Cok ilginc oyunlara gebe bi kadromuz var aslinda. Oguzhan-Ljajic-Kagawa-Medel-Dorukhan-Atiba bu 6 lidan 3 unun kenarda oturacagi asikar Senol hocanin sisteminde. Belki Lens nefretine Ljajic kenarda baslar iki uc mac ama sonra Lens-Q7 ye donecegi o kadar asikar ki.

Karius

Mirin Medel Vida

GG   Dorukhan Oguzhan  Adriano

Ljajic   Kagawa

Burak   

Kagawa da Ljajijc de sutu olan, iceriye kat eden oyuncular. GG, Adriano bu dizilisin hakkini verecek tempoya sahip degiller ama ozellikle pres oyunlarinda akillariyla aciklarini kapatabilirler. Medel Sag-Sol koridora uzun oynatip hizli gecis oyunlari oynatacak, Dorukhan-Oguzhan ucluyu tamamlayip hem pas opsiyonu hem pres merkezi olacaklar.

En azindan heycanlanirdik boyle bir sey gorsek duysak ama alacagimiz, Karius, GG, Vida, Mirin, Adriano, Medel, Dorukhan, Q7,Pektemek, Ljajijc, Burak, ilk yari 0-0, 45-60 arasi yenilen gol, geri donmek icin sacma oyuncu degisiklikleri, gelirse 70-85 arasi gelen beraberlik golu, ve kapanis.
3luye ne kadsr erken donersek aradaki farki okadar erken kapatiriz

O taktik deha falan dedigin teorisyenler bizim ulkede bisi yapamaz
O adamlar taktikle ugrasir senin oyuncuna kafa vurmayi tac atmayi ogretmez zaten bu ulkeye tam oyuncu da gelmez herkesin bi arizasi oluyor.

Teorisyenler oturup guzek cumlelerle sallama yaparlar ama ilk kirizde puff diye dagilirlar burasi gulluk degil. 35 yasindaki teorisyen hoca gidip parasini alamayan adamla konusamaz.

Personel maas alamiyor, topcu parasiji alamiyor hatta hoca da alamiyor tStik yapsan nolur. Sahaya cikincA rakip biraz basip tekmeleyince unutursun saha disini rakible savasa baslarsin ama olumu goze almazsin. Olumu goze almayanda iki mucadelede hayatta kalamaz.

Topcunun arpasini vereceksin
Vermezsen oynamaz adam neden riske girsin ya ayagi kirilsA daha parasini veremiyin sen mi bakacan

25 tane insan her birinjn kendi derdi var karisi var cocugu var yTirimi var burasi subyan idman yurdu degil.
Bizkm tAkimda yani eski tAkimdaki oyuncularin cogunun banka hesabi bizim yonetimin yarisini satin alir
Boyle ortamlarda az kazanana saygi duyulmaz, karsindakinjn ne aldigini ne tuttugunu gorursun ona gore pozisyon alirsin.
Simdi ben 10 sene realde oynayacam 50-60milyon atmisim kenara bana matbaaci yonetici gelecek ne bilem galerici falan hot zot yapacak onu oracikta hacamat ederim.
50 taneden fazla erkegin bir arada bulundugu ortamda heryerde anlatilmayan kanunlar boyledir.

Çevrimdışı mylife1903

başak tabi gencecik takım lider olacak tabiki biz yaşlıyız 45 dakikayı çıkaramıyoruz.  :bandit:
Sen de bassajsiti gibi 5zene ayni kadro ile oyna abi gidenjn yerini doldurdur daha iyiysiylen
Neyin algisini yapiyorsun o salak avci olmasaydi coktan sampiyon olurdu ibb
Bu sene de gsye verecek gibi kupayi zateb
Bu gazla gs birakmaz isi

Bi ihtimal odemelerde sikinti falan olurza patlar gs baska zor.
Camianin modu nasi yukseltilir camia nasil motive edilir gorsun herkes

Daha lobisi basini devreye girecek gsnin

Çevrimdışı mylife1903

Tam bir rezalet.. 17/18 sezonunda 165.7 milyon Euro gelir etme etmis bir klup 1.2M Euro'yu veremeyecek durumdaymis gibi bir algi yaratip, cebimizden verdik goygoyuna giriyorlar bir de.
Ya abi rezalet
Taraftar da vaaaay buyuk baskan cikardi 250bin yuro verdi modunda.
La 250bin nagatomondan isteyeydiniz belki kagava da indirjm yapardi sonra verirdik parasini nagatomonun nede olsa arkadas gelcek kendisine corbada tuzu olurdu

Danaya giriyir herifler sanki

Çevrimdışı mylife1903

Opsiyonsuz kagawa sası oldu
Sezin başı kampına katılabilseydi bir nebze
iki gün sonra sezonun 3. Maçına çıkıyoruz.
 kaldı 14
takıma alışması sakatlık vb. 11-12 maç sonra Abbas yolcu
sezon bitince kagawa’yı ha aldık ha alıyoruz ha alacağız diye koca yaz kabızını da şimdiden şişelediler hepimize
kagawayı alacağımıza pişman ettiler
Ayagini sokar mi sance topa, bu adam nasi geliyo bilmiyoz
Deplasmanda kiramponi ensesinden soktular mi ozzi gibi ortasahada dolanmaya baslayabilir adama da tek kelime edemeyiz daha 5-6 senesi var onunde salak mi bir sokar Ayagini bakar rakip ciddi kirmaya geliyor daha ugrasmaz

Çevrimiçi ferdi1903

Yeni mi anlamislar seffaf olunmadigini
Seffaflik her bi seyini aciklamak degildir ama sorulana da cevPtir
Kongrede sorsunlar paralar nerede diye de aciklasin baskan 250bin yuro neden verdigini
Bunu iyi bisi sanan taraftar vsr, helal baskana cikardi cebinden verdi
La sanki 250milyon yuro verdi

Danaya girer gibi kagavaya girmis adamlar

Boyle yetersizlik₁ cok az gordum cok az

Verilen para da 1 milyon yuro kulubun 5 gunluk masrafi falandir o para
Bu 1 milyona kulubu muhtac edenler ciksin aciklasin
Haklisin abi sanki 10 m euro adam aldilar, 1 m icin reklam yapiyorlar

Çevrimdışı mylife1903

Yonetim kendi de bilmiyorki abi kimi alacagini
Son saniye telefon
Baskan ucak gonder alamanyadYkm
Sem kimsin ulaa
Menejer menejer ben baskan
Kagava var getireyim mi
Oo super getir getir
Baskan ama opsiyon falan dortmund
Keskeskes bul ucak gel hemen hemen

Çevrimdışı Liquidator

yazık, gerçekten yazık, daha 1-2 yıl önce 150-160 millyon gelir elden eden külübün transferlerine bak, bide fetöcü heriflerin yaptıkları transferlere bak. sinirden gülüyorum artık, herifler FFP-de olmasalar Ronaldoyu falan alıçaklarmış demekki. Tam bir hayal kırıklığı oldu. Sonrada neden 15 şampiyonluk var, hakemler bizi doğradı laflarıyla kendimizi avutalım. Kardeşim sen oyuncu satıp elinde million dolarlar olduğundada almadın, şimdi paralar nerde belli deyil yani yok para şimdide almıyorsun. Bunun izahı YOK. bu kadar net. :s20: :s20: :s20:
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı gastrula

kagawa transferiyle mahalle yanarken saçımızı taradık, aferin yönetim