Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 185 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6239523 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Burak

işte bizde dersten kaytarmayın diye böyle yapıyoruz :bandit: burda lise talebeleride var hatta daha küçüklerde kötü örnek olmayalım derslerinizi çalışın forumu boş vakitlerde kullanın sizin geleceğinizi bu forum inşaa etmeyecek :bandit:  bende site normal açılıyor ben bile yazıları okuyabiliyorum tapatalktan farkı yok hatta daha iyi diyebilirim tapatalk varken bile kullanmıyordum site telefon ebatında küçülüyor ama yazılar büyük kalıyor gayette güzel kullanılıyor ve çok hızlı açılıyor ama sorunlar çözüldüğündede tapatalkı kullanacağız belki templeyt değişikliğine gidip mobil versiyonu olan bir templeytte alabiliriz :D @Burak

Haklısın abi ama henüz çok basit ingilizce gördüğümüz için canım çok sıkılıyor derslerde, sözlüğe bakıyor ayağına forumda dolaşıyorum :) Bu arada mobil desteği olan bir tema ayarlayabilirseniz, tapatalka gerek bile kalmayabilir :)

Çevrimiçi murat

Bu arada Elazığ da bizi statlarında oynamaları için davet etmiş. Helal olsun valla ama çok uzak İstanbul'a.
Salvadora yakın  :D

Çevrimdışı Deniz

@Deniz hangi diller var sende ?
C#,C++,JAVA abi.android programlamayı da zaman buldukça geliştirmeye çalışıyorum Turkcell in eğitim takımındayım @saliharik
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Salih A.

C#,C++,JAVA abi.android programlamayı da zaman buldukça geliştirmeye çalışıyorum Turkcell in eğitim takımındayım @saliharik
bende bir ara türkcell network taydım. bence biraz C ve python kastırırsan süper olur
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

Salvadora yakın  :D
:super: :super: :super: :super: :bandit: :bandit: :bandit: :bandit:
böyle düşünürsek ne kadar doldururuz
1-Elazığ                            6- Batman
2-Diyarbakır                     7-Adana
3-Malatya                         8-Hatay
4-Tunceli                          9-Kayseri
5-Antep                            10- İSTANBUL
stad baya dolu olur... fullenmez 10 bin görse iyidir
saydıklarım gecen sezon deplasman tribünde idi

Çevrimdışı nurtaç

YIL 2018  ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNAL MAÇI
STADYUM : VODOFONE ARENA SAAT 21: 45
BEŞİKTAŞ TEKNİK DİREKTÖRÜ JOSE MOURİNYO
BEŞİKTAŞ TAKIMI
                                                                                   Thibaut Courtois

Martins Linnes        Atınç Nukan                  Pedro Fanco            İsmail Köybaşı

Julian Draxler        Mario Gotze                     

Gökhan töre                         Muhammed Demirci                        Chambers               

Welbeck

Çevrimdışı arda

Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı ALI RIZA

maşallah :)

Çevrimdışı Abdullah

YIL 2018  ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNAL MAÇI
STADYUM : VODOFONE ARENA SAAT 21: 45
BEŞİKTAŞ TEKNİK DİREKTÖRÜ JOSE MOURİNYO
BEŞİKTAŞ TAKIMI
                                                                                   Thibaut Courtois

Martins Linnes        Atınç Nukan                  Pedro Fanco            İsmail Köybaşı

Julian Draxler        Mario Gotze                     

Gökhan töre                         Muhammed Demirci                        Chambers               

Welbeck

fark yeriz abi bu kadroyla olmamış :evillol:

Çevrimdışı capo di capi

Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı TURKahvesi

Burada biseyler dönüyor.  :busted_cop:

orada emekçilerimiz ve BJK_mabet de dahil poker gecesi düzenliyorlar  :evillol:

Çevrimdışı ilhan

fark yeriz abi bu kadroyla olmamış :evillol:
İyi de rakip kim  :iscrewy: :iscrewy: :iscrewy:

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı Abdullah

İyi de rakip kim  :iscrewy: :iscrewy: :iscrewy:
Biz bu şansla finale çıksak o yılın en güçlü takımı çıkar kesin düşünmeye gerek yok abi  :D

Çevrimdışı ilhan

Biz bu şansla finale çıksak o yılın en güçlü takımı çıkar kesin düşünmeye gerek yok abi  :D
Oda doğru yaa :tabe:

Çevrimiçi Necmi

biz finale çıkarsak o yılın en güçlü takımı olduğumuz için çıkarız biz öyle şansla falan finale çıkamayız :bandit: basının ne diyeceğini biliyorum bu sene şl ligi takımları çok zayıftı :D

Çevrimdışı Deniz

canlı yayındaki ışıklar ne öyle gözümü aldı  :alala:

Çevrimdışı Efe

eski fotoları incelerken otopark girişinin ilk projede olduğu burda görülüyor ben görmemişim o zamanlar :biggrinking:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

canlı yayındaki ışıklar ne öyle gözümü aldı  :alala:
2 fışkırıtıcı beton atıyor şuan o yüzden ışık oranı arttırılmış en arka perdeye beton atılıyor muhtemelen yarın sababaha kadar üsrecek ayrıca kolonlarada beton atılıyor :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Abdullah

biz finale çıkarsak o yılın en güçlü takımı olduğumuz için çıkarız biz öyle şansla falan finale çıkamayız :bandit: basının ne diyeceğini biliyorum bu sene şl ligi takımları çok zayıftı :D
:kop: :kop: özellikle fenerle gs çok zayıf olur kesin abi  :evillol:

Çevrimdışı nurtaç

HEPSİNİ YANITLIYORUM
Final maçı neden vodofoneda olmasın 2018 i vodofone vermişler nerden bilcekler kartalım finalist olacak kadro tırt diil 2018 yılı dedik ya maşallah hepsi 4 sene sonra ezer geçer
final deki rakibimiz slaven biliçli    arsenal

Çevrimdışı A_Aydin

Hangi diller var deyince bende İngilizce Almanca Fransızca diye başlayacak zannetmiştim.Bu diller yeni mi çıktı yahu.Ne kadar çağın gerisinde ve cahil kalmışım.

Vodafone Arena 15.10.2014 | Time-Lapse (Saat:13:00-21:00 Arası Hızlandırılmış Çekim)

TimeLapse Başlığı: http://besiktasarena.com/index.php?topic=190.100
Destekleriniz için;
YouTube Kanalı
Twitter
Google+