Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 188 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6261787 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ALI RIZA

tamam 60 tutmadı yani.
10-15 gün hatta 1-2 aya razıyız zaten  :evillol: @SaLVaDoR

şu 90 gün tutsa bari hemen çatıya girişilse.
yeni açık için demiştim tüm stad kaba 90 gün...! çatı ya başlanacak kapalıdan itibaren üstü sonra gerilecek tabi bu işlem 15 ocak veya şubat  2015 @manyak1903

Çevrimdışı arda

Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Eline sağlık, gayet de güzel yapmışsın  :ok:

Sağol abi  senin de eline sağlık hepsi çok güzel oluyor..
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimiçi Necmi

2.kat loca kalıplaması başladığına göre artık eminimki kasım ayı başında 2.kat testerelerin ilkini görebiliriz :super:
Efe bir kat daha çıkılacak görsek görsek ilkinin yarısını görürüz :D ben onuda sanmıyorum yolu rahatlattıklarına göre açık olan kısmıda yükseltirler eski açıktaki üst testereleri yapan ekip bitirip bu tarafa geçer oda kasım ayı ortalarından sonra olur ama bir kat daha yapacakları için eğitimli ekibe ihtiyaç duymadan yarısını yapabilirler zaten o zamana kadar eski açık testereler biter @Efe bu arada numaralı testereler çok daha hızlı yapılacak sanırım

Çevrimdışı quentine83

yok o kısım kesik kesik anlaman lazımdı ahmet abi  :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:
görünmeyen kısımlar kesikli çizgiyle diyosun yani .meslek sırrını da vermişsin kardeşim. :ok:
İsmet Yarkın ONUR

ysariusta

• Ziyaretçi

Yeni açık altta cumartesi tesfiye betonu için demirleri görmüştüm. Muhtemelen onlar yapılıyor. Dünde Yutongları taşımışlardı. Acaba onlar mı örülüyordur?

Çevrimdışı If Else

16 Haziran - 15 Ekim | 4 Aylık Genel Değişim (via @yeniinonustadi)

Vodafone Arena İnşaatı Değişimi "gif"leri : http://besiktasarena.com/index.php?topic=890.0
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı sado

tribün uzunlukları olarak saha içi ölçüleri şöyle çim saha lar 105-68 metre oluyor
tribün uzaklıkları kapalı ve numaralıda 6,15 kale arkalarında 7,95
kapalı ve numaralı uzunluğu 105+ (2x7,95) = 120,9 metre
kale arkaları 68+ (2x6,15) = 80,3 metre

Saolasın kardesım bılgıler ıcın bu parentez içinde yazdıkların köşe kısımların uzunlugumu oluyor ?
bir gülüşü var sanırsın; Beşiktaş sahaya çıkıyor

Çevrimdışı izorlu85

görünmeyen kısımlar kesikli çizgiyle diyosun yani .meslek sırrını da vermişsin kardeşim. :ok:
aynen paint terkin meslek sırları ortaya sacıldı   :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:
SS Arena (Süleyman SEBA Arena)

Çevrimdışı WarrChief

ben esas stadımıza gelcek bir superstar transferi bekliyorum umarım o sosa dğeildir:)) iyi bir algı yarattılar bu surede artık biz istemez olduk ama ben istiyorum unutmadık o sozleri arkandayız Fikret baskan

Çevrimdışı Efe

Efe bir kat daha çıkılacak görsek görsek ilkinin yarısını görürüz :D ben onuda sanmıyorum yolu rahatlattıklarına göre açık olan kısmıda yükseltirler eski açıktaki üst testereleri yapan ekip bitirip bu tarafa geçer oda kasım ayı ortalarından sonra olur ama bir kat daha yapacakları için eğitimli ekibe ihtiyaç duymadan yarısını yapabilirler zaten o zamana kadar eski açık testereler biter @Efe bu arada numaralı testereler çok daha hızlı yapılacak sanırım

abi bişey sorucam bu numaralı basın katı sadece ortadamı olacak yoksa o tabla komple atılacak mı onu gösteren bi bölüm var mı projede  :alala:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı dropoon

Çevrimdışı kyiv

Bugün inşaatta yetkili birisiyle konuştum, moralim bozuldu mu desem çaresizlik mi desem sanki kendi çaresizliğim gibi oldu. Malesef ödemeler konusunda sıkıntı varmış.Obitaş olsun, çiçekler olsun kendi imkanlarıyla yapıyorlar desek yeridir.Hani kızıyoruz ya yavaş ilerliyorlar diye iş dönüp dolaşıp paraya geliyor.Şu anda taşeron firmaların hepsi büyük özveri ile çalışıyor. Biz taraftarlar da ne yalan söyleyelim hiç mi hiç sahip çıkmadık statımıza. Passolig olsun ya da olmasın 30 bin kombine satılmalıydı.

İnşallah şansa, bala, hakem şansı, takım oyunu, kişisel beceri bütün bunlar futbol takımımızın yanında olur.Bu yıl ekstra gelir sadece futbol takımımız kazanırsa gelecek gibi...

Çevrimdışı ALI RIZA

Numaralıya nükleer ışık kütlesi var one hal...

Çevrimdışı Oktay

Galatasaray'lı eren talu 83 milyon dolarını harcadı stadı bitiremeden Battı TOKİ devreye girip  3 ay sonra ikinci bir ihaleyle varyap-uzunlar a işi verdi eğer Fikret orman bu işi ite kaka da olsa bu seviyeye getirdiyse bu adamın Hakk'ını bu camia ne yapsa ödeyemez...

Çevrimdışı WarrChief

sanırım kapalıyı eski açığa birleştirmek için yol mavi ile çizdiğim şekil de devam edecek belli bi süre :bandit: :bandit:

cok keskin bir manevra olmamı o

Çevrimdışı ahmet türker

Galatasaray'lı eren talu 83 milyon dolarını harcadı stadı bitiremeden Battı TOKİ devreye girip  3 ay sonra ikinci bir ihaleyle varyap-uzunlar a işi verdi eğer Fikret orman bu işi ite kaka da olsa bu seviyeye getirdiyse bu adamın Hakk'ını bu camia ne yapsa ödeyemez...
aynen kardeşim senin gibi düşünüyorum . :)

Çevrimdışı Efe

@Necmi abi basın bölümü için atılacak tabla bu numaraalının 14 kirişini içine alıyor mu caba :alala:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı dropoon

ben bu ay bi forma daha bide polo tshirt alayım yuvadan katkımız olsun

Çevrimdışı WarrChief

pikseller suan bana daha tatlı geldi evet evet yapalım bizde pikselll

Çevrimdışı ALI RIZA

3. yıldız muhteşem görünüyor onu almamız lazım  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Efe

2.kat localardan sonra 3.kat tabla içinde çalışma aynı şekilde olacak 2.kat testere kirişleri kapalıdaki gibi bir bütün halinde değil yarım yarım yapılacak sütunblarda yine 2 bölüm şeklinde yapılacak 3.kat tabla işi uzatacak orda :by2:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Caner

Ben 5 dakikadır bakıyorum resime daha pikselleri göremedim  :D

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 15 Ekim 2014, 20:12:24
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Hibrit çim olacağı kesin mi hep öyle konuşuluyor.

Hibrit çimi sadece yapmak değil çünkü bakımı da aynı oranda pahalı olacak.

Ha olağanüstü bir zemin olur Veli oynamaya kıyamaz o ayrı  :biggrinking:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı asyakartalı

fotodan sonra kesik varmıdır biyerlerinde acaba.camın üstüne oturmuş abla :)