Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 209 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6249947 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ALI RIZA

Çekirdek kolayı hazırlamıştım ne güzel  :kop: :kop: :kop:
otur canlı yayını izle :)
bana asp.net ten c# dan admin panelli veritabanlı tanıtım sitesi yap ve resim ekleme düzeltme ayrıca banner vs slider geçişleri sağlayacak yazılım iletişim hakkında projeler gayrimenkul vs bölümleri olacak bankaların kredi alanı çeksin site  :alala: :alala: :alala: şimdilik bunlar

Çevrimiçi Necmi

Aslında tam tersi, ŞL finali istiyorsak kapasite kapasite demeliyiz çünkü 50.000 aşağısındaki stadyumlara ŞL finali verilmiyor. Uefa finali veriliyor. He biz 50.000 yaparsak bu sefer de koltuk aralarındaki mesafe standartları karşılamıyor. O yüzden ŞL finali bizim stat için hayal biraz. Bunu detaylarıyla bir yerde okumuştum bulunca paylaşırım.
öyle bir kural yok en azından yazılı bir kural yok şl finali için elit bir stadyum olması gerekiyor kapasite ile ilgili bir kuralları yok

Çevrimdışı Türkay

Avrupa Ligi Finali çok büyük olaydır bence. Devletin hibesi değil bizatihi bizim yaptığımız kartal yuvasında. O stadın kazanan takımın taraftarlarınca İstanbul'a gelmeleri halinde senelerce ziyaret edileceğini; maç günü ve sonrasında satılabilecek ürünleri düşünmek lazım. Prestijini zaten söylemek gereksiz.

Haklısınız ama stada gelen taraftarın dışında maçı evinden izleyenlerin yani genelin stadı pek hatırlayacağını sanmıyorum. Ama CL finalinin stadı şimdiden konuşulmaya başlamıştı. Yoksa dediklerinize bende katılıyorum. Hem yeni stat olduğu için gündem de kalabilir.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı bjk_mabet

çekerim C yi silerim kernel'ı olmadı python verir mutluluklar dileriz :)
birisi  python mu dedi :) bu dilin hastayım dünyanın en güzel temiz ve paketsiz dili :)
Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı bjk_mabet

bugün betonlama var mı gece ?
kolon var bu akşam numaralıda.yarın tabla eski acıkta ve cumartesi yeni acıkta tabla betonu var :)

Çevrimdışı Deniz

otur canlı yayını izle :)
bana asp.net ten c# dan admin panelli veritabanlı tanıtım sitesi yap ve resim ekleme düzeltme ayrıca banner vs slider geçişleri sağlayacak yazılım iletişim hakkında projeler gayrimenkul vs bölümleri olacak bankaların kredi alanı çeksin site  :alala: :alala: :alala: şimdilik bunlar
Ben daha android eğitimine gidecek zamanı bulamıyorum  :evillol: .İlk boşluğumda yardımcı olurum yaparız ne istiyorsan  :tabe:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Necmi

GS Başkan adayı Prof Duygun Yersuvat: TOKİ Arenayı 365 gün kullanılacak bir yere dönüştürmek üzere projesi olduğunu söylemiş... Ayak izlerimizi takip edin bakalım. Fikret Orman'ı beğenmeyenler; bakın projeleri taklit ediliyor. Bence orada şahane yol üstü lokantası olur kamyoncular için...   :kop: :kop: :kop: Ben talibim valla.
bir tanede benzin istasyonu oldumu tamamdır sözünü tutmuş olur kayak merkezi falanda düşünülebilir :evillol:

Çevrimdışı Deniz

birisi  python mu dedi :) bu dilin hastayım dünyanın en güzel temiz ve paketsiz dili :)
Abi o pek kullanışlı değil ya  :D
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı bjk_mabet

orada emekçilerimiz ve BJK_mabet de dahil poker gecesi düzenliyorlar  :evillol:
aman sabahlar olmasın :)

Çevrimdışı Burak

HTML dediğin nedir ki basit bir kod yığını sadece  :bandit:

Çevrimdışı WarrChief

konu dısıları arttıysa alırım bir dal

istanbula ebola bulasmıs kacın ordannnn :sevinc

Çevrimdışı ofcbjk

Çevrimdışı bjk_mabet

Kaybeden bütün emekçilerin çaylarını dolduruyormuş galiba.   :lol:
başkanımıza çay taşıyorum :)

Çevrimdışı Deniz

Ooo herkes yazılımcı çıktı burda.Dil dile değmeden dil öğrenilmezmiş  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı melofaz

@bjk_mabet senin gelecegini bilseydim daha önceden yazardım bir kaç dil budan sonra selena da odugu gibi forumda bir kaç kişi ile anlaşıp py-th-on , py-th-on yazcam bakalım gelcekmisin  :evillol:  :evillol:
Mum Olmak Kolay Degildir..Işık Saçmak İçin Önce Yanmak Gerekir...

Çevrimdışı bjk_mabet

vay mabete bak :)  foruma linux ve unix diye başlık ekledik fakat bakan bile olmadı :)
fark etmemiş olabilirim ki zaten linux kullanırım kendi pc de hep,pardus vardır ubuntu var redhead var kurulu hatta sanal sistem ile win8 bile kurulu ...

ysariusta

• Ziyaretçi

konu dısıları arttıysa alırım bir dal

istanbula ebola bulasmıs kacın ordannnn :sevinc
keşke buna sevinmeyeydin. Haftasonu Ankara'ya getiririz

Çevrimdışı ALI RIZA

Maşallah sitede herkez yazılımcı bilgisayarcı allahtan biz işletme mezunuyuz ne yazılımdan anlarız ne bilgisayardan  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Türkay

Dış sütunlarda böyle resimler vodafone logosu falan olacak mı acaba? Bence koltukların siyah-beyaz olduğunu düşünürsek sütunlara da resimde kine benzer Beşiktaş logosu koyarsak çok hoş olur bence. Ama tabi bu sefer de sütunların güzelliği kaybolur orası ayrı mesele.

Çevrimdışı karakartalım

stadımız çok yavaş ilerliyo yazıları pek okuyamıyorum ama siteden ve diğer sitelerden günlük fotoğraflara bakıyorum bi durum yok inşallah bu sene olmasa bile seneye tam anlamı ile açılıcak mı sıtad sizce ???
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Çevrimdışı bjk_mabet

Çevrimdışı Deniz

@Deniz çarpılırsın tövbe de java dan kat kat daha hızlı ve güvenli
Abi ben javayı da sevmiyorum ki zaten okulda öğrettiler öylesine öğrendik.Benim için C++ favori dildir.Çok eğleniyorum kullanırken.Ben bu dilleri genelde hobi olarak öğreniyorum bu nedenle zevkli olması ilk etkendir.Android de çok zevkli vakit buldukça gidiyorum keşke boşluğum olsa da sürekli katılabilsem  :bandit:

Çevrimdışı melofaz

bir kaç bişey söyledim forum yürüdü gitti çok kötü hissettim şimdi inş. arkamdan sövmezler şimdi konuyu dagıttı diye  :bawling:
Mum Olmak Kolay Degildir..Işık Saçmak İçin Önce Yanmak Gerekir...

Çevrimdışı FARUK

@bjk_mabet abi bu eski açık ta rampaya noldu bugün, numaralı birleşecek mi artık eski açıkla  :)

Çevrimdışı Türkay

Burda stat ışığı çok şekil olmuş.  :kop:  Tron Efsanesin de ki renkler gibi.  :lol: