Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 215 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6250106 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı bjk_mabet

@bjk_mabet abi bu eski açık ta rampaya noldu bugün, numaralı birleşecek mi artık eski açıkla  :)

elektirik su hattı derken birde nur topu gibi doğal gaz hattı çıktı başımıza çaktırma az kalsın stadı havaya ucuruyorlardı :sevinc :sevinc :sevinc
doğal gaz şebekesinin yeri değişecek tam rampanın sonunda bulunuyo şu an :)biraz uzadı orası ama ufak bi çözüm bulduk artık o ara kapanabilecek yani eski acık ile numaralı çalışmaları başladı :)
Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı melofaz

@bjk_mabet 2 vinç ne zaman sökülür acaba :alala: prekastların görünüşü bozuyo   :D
Mum Olmak Kolay Degildir..Işık Saçmak İçin Önce Yanmak Gerekir...

Çevrimdışı Deniz

Bir de bu dilleri geliştirmek zeka ile alakalı en çok da orasını seviyorum.Sen iyisini yapabilirsin ama mutlaka senden iyisi de çıkıyor :).Mesela geçen sene bir kızla tanışmıştım kız öyle karmaşık kodlar yazabiliyor ki herkes hayran şekilde kodlarına bakakaldı.4 kişi kodları çözmekte ve anlamakta zorlandık.Kızın geleceği muhtemelen Microsoft ya da Apple.Zekanın olduğu herşeye bayılıyorum  :claps:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

elektirik su hattı derken birde nur topu gibi doğal gaz hattı çıktı başımıza çaktırma az kalsın stadı havaya ucuruyorlardı :sevinc :sevinc :sevinc
doğal gaz şebekesinin yeri değişecek tam rampanın sonunda bulunuyo şu an :)biraz uzadı orası ama ufak bi çözüm bulduk artık o ara kapanabilecek yani eski acık ile numaralı çalışmaları başladı :)
bu harika haber işte :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Türkay

Bu arada abiler hazır buralar kalabalıkken Partizan - Beşiktaş UEFA Avrupa Ligi karşılaşması, Perşembe 22:05'te Star TV'den naklen yayınlanacak 'imiş. İnşallah rövanş maçları smart spora geçmez
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı bjk_mabet

@bjk_mabet 2 vinç ne zaman sökülür acaba :alala: prekastların görünüşü bozuyo   :D
kapalı ile eski acığın üst kattaki malzemeler ve beton işi bitince sökülecek :)

Çevrimdışı melofaz

kız muhtemelen göğüs dekolteli mini etekli bir arkadaştı :)

muhtemelen öle degildir öle olsaydı kimse kodlarla ilgilenmezdi  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı FARUK

Aman abi bu kadar ilerledik bir patlarsa bir daha yaptırmazlar bize oraya stat :)
Bu arada eski açık numaralı birleşiyor artık çok güzel haber  :super:

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

fotoda eski açık fena duruyor prekastlı hali çok daha iyi olacak :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmet türker

Bir de bu dilleri geliştirmek zeka ile alakalı en çok da orasını seviyorum.Sen iyisini yapabilirsin ama mutlaka senden iyisi de çıkıyor :).Mesela geçen sene bir kızla tanışmıştım kız öyle karmaşık kodlar yazabiliyor ki herkes hayran şekilde kodlarına bakakaldı.4 kişi kodları çözmekte ve anlamakta zorlandık.Kızın geleceği muhtemelen Microsoft ya da Apple.Zekanın olduğu herşeye bayılıyorum  :claps:
:ok:  :ok:

Çevrimdışı Deniz

ha C++ ha java farkı ne C bilen adam için gerisi hepsi aynı :)python u değerlendir derim pardus ile birlikte ülkemizde zirve yaptı ve pyton un web framework ü olan django ya ile yapılan sitelere google dehşet derece de öncelik ve önem veriyor
Abi Python dünya genelinde açık ara en çok kullanılan dil (amerikada hemen hemen her üniversite öğretiyor).Ben de geçen yaz Python üstüne yoğunlaşacaktım ama android işi çıkınca direk sattım onu :D. Boş zaman yaratabilirsem kendine kesinlikle ilgilenecem bu aralar kafamda binlerce iş var kafamı kaşıyacak vakit bulamıyorum  :iscrewy:

Çevrimdışı ahmet türker

güzel bir haber. :sevinc  :sevinc

Çevrimdışı ZEKI

hoş geldiniz beyfendi :icool:

ben takip edene kadar konular degisiyor :D sizde hos geldiniz @Efe bey tatli dil olayini daha unutmadik :D :D
@SaLVaDoR silmesin diye stada baglayalim, eski acik ile numarlai birlesiminden sonra numaralinin altindan yol kullanilacak degil mi  @bjk_mabet

Çevrimdışı ahmet türker

GS Başkan adayı Prof Duygun Yersuvat: TOKİ Arenayı 365 gün kullanılacak bir yere dönüştürmek üzere projesi olduğunu söylemiş... Ayak izlerimizi takip edin bakalım. Fikret Orman'ı beğenmeyenler; bakın projeleri taklit ediliyor. Bence orada şahane yol üstü lokantası olur kamyoncular için...   :kop: :kop: :kop: Ben talibim valla.
:kop:  :kop:  :kop:

Çevrimdışı Efe

ben takip edene kadar konular degisiyor :D sizde hos geldiniz @Efe bey tatli dil olayini daha unutmadik :D :D
@SaLVaDoR silmesin diye stada baglayalim, eski acik ile numarlai birlesiminden sonra numaralinin altindan yol kullanilacak degil mi  @bjk_mabet
şuan için eski açık çıkış kapısına verdiler daha sonra numaralı yapılınca kamyonlar ordanda girebilirler tabi :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

kız muhtemelen göğüs dekolteli mini etekli bir arkadaştı :)
Yok abi nerdeee...  :ebebe:

Çevrimdışı melofaz

@bjk_mabet vinç'den net tarih alamadık  ama bir sorum daha var eski açıktaki araç girişi için bırakılan boşluk ne zaman kapatılacak??

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı ALI RIZA

kardeşim merak etme gece 12 olunca necmi abiden sil komutu ile mesajlar siliniyor :)
komut bende
delete  from messagenumber where wdfarena  :kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı ALI RIZA

@ZEKI abi gelmiş bu gece silmek yok sanırım kafama bağlı  :alala: :alala: :alala:

Çevrimdışı melofaz

Yok abi nerdeee...  :ebebe:

ben dedim ama öle degildir diye :D genelde öle olur kız zeki oldugu  ispatlamış ne ugraşacak kendini begendirmeyle :D

Çevrimdışı bjk_mabet

numaralı altındaki yolda kullanılacak eski acığın altındaki yolda bknz:deneme video 1 :)