2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Gökhan Kurt, sEuL, pinehitman, KartalınGücü, Kapkarakartal, tolga1903, Darkeagle, Serdar3444, matias_27, qp 383, NioHH, annoca, Monza, Renton, Mehmet57, yaço58, Talisca1903, LORDBJK, hasankale, radiohead, BJKTÜRK23, Samet Ç, Doğukan E., levitate, Rasim, Ravenman, simocan, blackeagle35, celiker1, Zafer55, abdusta, besiktasimoley, Gökhan Güvenç, Kartal Ç, Sefa Kara, umutow, Ahmet Kömürcüler, c3c2k, Fatih_, uno_bjk, golazokartal, İsmail Özyurt, Georgetown, Özgür Gültekin, CemMert, Yancos, sefaköykartali ve 233 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 350177 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

vay be

bu da girdi o zaman lens gibi yatacak parasını alacak
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi pinehitman

Bunların gözünü korkutamadıkça iliğimizi kemiğimizi sömürecekler. İlla mafyatik birilerinin tehditine de gerek yok bunları taraftar önüne alenen atıp taraftarın da hak edilen cinsten muamele etmesi gerek. Yoksa takribi 1 sene daha ne Milandan ne de bizden aldığı maaştan vazgeçip gitmeyecek göründüğü kadarıyla

Çevrimdışı KartalPencesi

Bugunde ne kimseyi aldık ne de gönderdik ya sabır

Eger yazılanlar dogru ise yönetim bizlerin beğenmediği ve maaşından çıkmanın yeterli olduğunu düşündüğü futbolculardan bile bonservis bekliyormuş gecen bi spiker dedi dikme olabilir ya da başka biri

Maasindan kurtulalım da bonservis gelmesin su (...)

Çevrimiçi levitate

geçen konuştuğumuz eleman
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Antrenmanı izledim kalede ersin olunca gedson bile attığını içeri sokuyor immobileyi güldürdü attığı bir golde

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Savicin maliyeti eğer açıkladıları gibiyse çok uygnmuş.

Çevrimiçi Talisca1903

Savicin maliyeti eğer açıkladıları gibiyse çok uygnmuş.
bize 4-5 diyorlardı 2,5 artı 500 e gitmiş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bize 4-5 diyorlardı 2,5 artı 500 e gitmiş

Hüseyin Yücel yanlış hatırlamıyorsam. 8m teklif var, ilgilenmedik bile demişti

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Mehmet57

5 petrol kuyusu karsiliginda satalim

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Mehmet57

?s=46

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Montero gitmez iş bozulur.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi tolga1903

Montero gitmez iş bozulur.

Çocuk nereye istediysek gitti. Rize'ye de gider bence zorluk çıkaracak bi karakter değil montero. Mevcut stoperler içinde ayağı en düzgün oyuncu aslında ama işte savunması zayıf olmadı olduramadık bir türlü yabancı sınırı denilen lanet olmasa da devam etse bizde isterdim.

Çevrimiçi celiker1

?s=46
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi celiker1

?s=46
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

60 milyon versinler satalım

Çevrimiçi gokhans

20milyon + %25 pay’a fitim ben. Gelen paraya acil stoper ve bek transferlerini bitirirdim.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Talisca1903

bir kerede biz yiyelim şu Arapların parasını saçmadıkları yer kalmadı

Çevrimiçi celiker1

20milyon + %25 pay’a fitim ben. Gelen paraya acil stoper ve bek transferlerini bitirirdim.
O parayı zaten Asfon Villa verdi deniyor.Arabistan'a gidecekse 30+ dan başlamalı teklif
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

Aston Villa 18 milyon verdi zaten geleceği olan çocuğu araplara yollayacaksak hem çocuğun hem bizim iyi para kazanmamız lazım

Çevrimiçi Samet Ç

bir kerede biz yiyelim şu Arapların parasını saçmadıkları yer kalmadı
40 milyondan düşük bir paraya gönderilmemeli araplara tarife böyle olmalı

Çevrimiçi Talisca1903

40 milyondan düşük bir paraya gönderilmemeli araplara tarife böyle olmalı
Az bile Mbaye Diagneye bile dünya para verecekler 2. Lig takımları bile kesenin ağzını açmış 50 versinler pay falanda istemez zaten 1-2 seneye bıkıyorlar şımarık çocuklar gibi alırıZ bedavadan😎

Çevrimiçi kartalizma190399

Ligin 10 sene altini ustune getirebilecek cocugu optimal kullanmak yerine uc-bes kurusa satip paralari carcur edecegiz. Hatta Immobile ve Rafa Silva'nin sacma maasina vererek carcur ettik bile.
Keske Semih'i tutsaydik ve onun merkezinde olacagi bir takim kursaydik ama bu transferlerden sonra zor.

Etiketler: