2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

ugurkartalizma, Gökhan Güvenç, Kapkarakartal, Cihan1903, Özgür Gültekin, Samet Ç, annoca, ergin, atikbayram, Sefa Kara, Talisca1903, qp 383, Bülent Yiğitcan, Yancos, golazokartal, hasankale, Dogan1903, ferdi1903, sEuL, BJKTÜRK23, doganay, blackeagle35, fatihsahin, kartal meriç, BlackEagle16, Renton, sozkul, Ahmet Kömürcüler, Monza, Koa_lAA, tolga1903, pinehitman, Savaş, mayguntr, Serdar3444, radiohead, ulumemo, İsmail Özyurt, admsngl898, Fatih_ ve 465 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 135281 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi kartalizma190399

Gruptan namağlup çıkmış ne anlatıyon ya :)

Hangi kadroyla cikti ve o kadro BJK tarihinde kac antrenorun eline verildi?
Ayni Senol Gunes zayif takimlarin oldugu Konferans ve Avrupa Ligi gruplarindan da 2 kere cikamadi.

tamam acele etmeyelim ama hoca konusunda çok geç kalıyoruz.
Hocanın çoktan belli olup kritik transferleri Euro 2024 oncesi bitirmemiz gerekiyordu.
Benim gördüğüm Euro 2024 e kadar hoca belli olur, bir kaç vasat isim dışında asil transferler turnuva sonrasına kalır.

Ben de bu tur nedenlerden dolayi yonetime inanmiyorum artik zaten. ANC yonetimini neyle hakli olarak elestirdilerse aynisini yapiyorlar.
Fakir edebiyati, basketbola onem vermeyip parayi futbola aktarma, aceleyle antrenor getirip kovmak, sportif direktore birakip isi profesyonellestirmek yerine yonetimin kisisel sovunu yaparak sportif islere karismasi. Secin doneminde biz karismayacagiz diyordu, o zaman senin yoneticin niye Mourinho'yla gorusuyor?
Teknik direktor profilini sportif direktor belirler, yonetimle fikir alisverisinde bulunulur ve dogrulanir ve gider o profile gore hoca bakarsin.
Ayni listede Nuri Sahin, Sergen Yalcin ve Mourinho varsa senin gram stratejin, planlaman yoktur zaten.

Mourinho konusunda daha da rahatsiz oldum. Ben A klas hoca getirecegim dersin eyvallah. O zaman Mourinho, Conte, Flick, Pochettino ile gorusursun.
Sen Nuri Sahin'le gorusup ertesi hafta senin yoneticin ben Mourinho'yla anlastim parasini ben verecegim derse benim bu noktada rahatsizligim baslar.
Besiktas antrenor secimini bir yoneticinin kisisel zevkine birakip sov yaptirtacak kadar mi kuculdu? Huseyin Yucel 30 milyon euro harcamak istiyorsa once kadro'yu bosaltmak icin koysun o parayi. Madem parali yoneticilerin oyuncagi olacagiz, o zaman statu degisikligine gidelim satalim kulubu daha iyi. Ne farki kaldi ki?

Yine gec kaldik. Mayis bitecek antrenor belli degil. Transferleri onceden bitirecegiz dediler 1 tamamlanmis transfer yok henuz. Gidecekler de belli olmadi. Adim gibi eminim transferlerin cogu yine agustus-eylule kalacak, EURO 2024 de bahaneleri olacak. Senin ANC yonetiminde ne farkin kaldi o zaman?

Şenol Güneş, “Amir geçtiğimiz sezon oynadığı maçlarda teknik olarak iyi bir seviyede mücadele etti. Salih bana göre üzerine daha da koyabilecek potansiyele sahip. Yine Gedson da o şekilde. Takıma katkı sağladığı aşikar. Ghezzal ve Redmond’un durumuna göre hareket edeceğiz. Bu oyuncuları besleyecek kaliteli oyuncular takımımıza güç katacaktır. Ekonomik boyutu da tabii ki önemli. Halil Dervişoğlu’nu takımda görmek istiyorum. Sağ, sol ve santrfor olarak oynayabilen ve kendini geliştirmeye açık genç bir oyuncu.Takıma yararlı olacağını düşünüyorum.”    Şöyle kalında yapalım en bilal’e anlatım stilinden. Abou afrika kupasında, ghezzal piyasada yok, rebic yok, öpe öpe şans verecekti. Kaç maç tayfur, bakhtyar oynadı orda. Halil’de gelseydi semih memih olmazdı.. Hayır şenol güzellemek için gerçekleri yalanlamak, manipülasyon yapmak, beşiktaş’ı bu hale düşüren, bu kadronun yaratıcısını güzellemek nasıl bir zihniyet, nasıl bir motivasyon sonucudur? Paralı hesap, troll dediklerimi bu yoksa?

Sans vermek dedigin de cocugu yedek birakip ilk 11'de sag acikta Onur Bulut'u oynatmak, Semih'i son 5 dakika koy takimlarina karsi on elemede oyuna almak.
Semih gercek sansi S. Topraktepe doneminde buldu, ama o da Aboubakar'in Ghezzal'in kadro disi kalmasiyla mecburiyetten oldu.
Semih'in uzerinde kimsenin emegi yok, kimse de sahiplenmesin. Cocuk tesadufen sans buldu ve yetenegiyle o sansi kullandi.
Semih gibi bir yetenek varken sag acikta bize Onur Bulut'u bize izletenler Semih'in adini agzina almasin.

nasıl yalanı ortaya koyuyorsun anlamadım semihi kadroya alınca halili istememişmi oluyor semih şenol gelmeden önce karar verilmişti a takıma çıkartılması için şenolda onaylamıştır bu halili istemediğinemi işaret oluyorda milleti yalancılıkla suçluyorsun
Semih beni şenol hoca çıkardı deyince bundan halili istemiyordu çıkarımı yapacak biri ya olayı manuple ediyordur yada akıl mantık süzgeçi yoktur şenol semihi kaç kere oynattı yönetimin beşer m ye satacağım sevdasına çıktı o gençler halil alınsaydı bunu istediğini defalarca söyledi ortada semih diye isim olmazdı sadece şenol değil hiç bir hoca semihe şans vermezdi halil alınmayınca elde semih kaldı işde
Bari yalan söylemeyin hem yalan söyleyip hem karşındakini yalancılıkla itham etmek bunun içinde saçma bir ispat sunmak kimi kandırmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum forum üyeleri dünyaya dün gelmedi hepside beşiktaşlı ve her kelimeyi takip eder insanların şenolun ne dediğini bilmediklerinimi sanıyorsun gerçekten kendini komik duruma düşürüyorsun sanki dost meclisinde sohbet ediyorsunda söylediğin söz oda içinde kalacak burayı binlerce insan okuyor ayıp ya şenolun ağzıyla söylediği şeyleri inkar eder duruma geldiniz bize şu rezilliği yaratan takımı şenol kurdu o seçmedi diyorsunuz eyvallah ama sahada koşamayan insanların kondisyonunu şenolun yüklediğinimide inkar edeceksiniz oyuncuları istemeyen adam o gün çeker giderdi lig başladıktan on hafta sonra değil çebi rebiç hariç oyuncuların hepsini şenol aldırdı dediğinde çıkıp hayır dedimi sessizmi kaldı susmak kabul etmektir
Caneri sol beke ihtiyacı varken yarım sezon çağırmayan adam beşiktaştan ayrılıp fenere imza attığı günün ertesi günü milli takıma çağırdı şu sebepten bile adı bir beşiktaşlı tarafından ağıza alınmaz hadi bunada yalan de
Yalan nedir biliyormusun tv lere çıkıp tff ile kesinlikle görüşme yapmadım deyip peşinden tff başkanının şenol güneşle anlaştık açıklamasıdır
Savunduğunuz adama bak elini kirletmeden tutacağın bir tarafı yok beşiktaş şampiyon olamaz ya beşiktaşı şampiyon yapmış görende gittiği her takımı şampiyon yaptı sanır şunu savunurken beşiktaşı küçülttüğünüzün farkında değilsiniz sergen bile şampiyon yaptı bu takımı sergen hoca bile değil ona güvenip takım değil eşek emanet edilmez

Ahahhaha birde berberde karsilastik demisti ahahhaha. Komedi'ye bak. Senol Gunes benim gozumde kotu antrenordur, eyvallah. Ama kotu antrenorden ziyade benim gozumde karaktersiz ve cok cok kotu kinci, egoist bir adamdir. Adamin soyledigi yalanlarin manipulasyonlarin haddi hesabi yok.
Bak Sergen de benim gozumde kotu antrenordur, keyifcidir is disiplini yoktur, ama karakterine asla laf soyleyemem. Mangal gibi yuregi vardir, merttir, aciksozludur, icten pazarlikli degildir, adamdir. Senol hem antrenor degil hem adam degil benim gozumde. Bize uzak Allah'a yakin olsun. Gitsin Kore'de emekliligini kutlasin, anca Kore'ye gider zaten. Efsane oldugu kulup bile kendisine kapilari tamamen kapamisken ve adini anmiyorken bazi Besiktas'lilarin adama neredeyse tapmasini ben anlamiyorum.

Çevrimiçi gokhans

Şimdi tek tek yazayım üstteki topçuları,

Mario Gomez mükemmel geçmişine rağmen yanlış hatırlamıyorsam çapraz koparttığı sezonun ertesi geldi ve performans vereceği tamamen muamma idi. fakat yerine oynayan adam Demba ba idi. yanlış mı.

Bugün stutgart gibi orta sınıf takımından Andreas Beck gibi düz bi adam alsak burda 10 sayfa tartışma yaparız.

Tosic dediğin adam G.birliğinde sol bek oynuyordu adamdan mükemmel bi stoper ortaya çıkarttık.

Marcelo küme düşen takımdan geldi bugün öyle bir adam alsan kimseye beğendiremezsin oyun sisteminden kaynaklı komutan oldu.

Q7 yi kıçına teneke bağladık gönderdik.

Ya Şenol güneş başarılıydı dememek için 8 takla atıyorsunuz.
Gomez ligde haksız rekabet oluşturdu resmen o farklı bir seviyeydi, dembaba bir yıldızdı evet ama gomez mega yıldızdı. Andres beck dediğin adam serdar kurtuluş oynarken geldi. Yani o mevkide muhtemelen dünyanın en yavaş ve ağır beki oynuyordu. Beck svenson ayarında bir bekti ama bizim için şahin'den inip ferrari'ye binmiş gibi oldu. Marcelo harika bi stoperdi, tosic'i de yukarı iten o oldu. Önceki tandemde liverpool'a karşı stoperde necip oynuyordu :) rhodolfo zaten bizim seviyemizin stoperi değildi. Pepe bile marcelo'nun boşluğunu dolduramadı. Zaten lyon maçından sonra fransa adama hayran kaldı sezon sonu apar topar aldılar. Q7'yi yollayan sametdi, samet dışında bir tane gitmesini i steyen beşiktaşlı görmedim duymadım :) Hepsi birer transfer başarısıdır, umut güneri ve fo'nun bu yüzden katkısı çok büyük işde. Keza sakat demba ba'yı kullanıp 7 milyon bonservis kazandık hepsi yöneticilik başarısıdır bunların. Sonrasında adriano'lar, aboubakar, talisca, g.gönül, caner dünya kadar iyi adam geldi ilk seneki takım kondüsyonu yavaş yavaş düştü, Şenol Güneş son senesinde durarak oynamaya, orta kafa ile gol aramaya, quaresma'nın ayağına bakmaya başlamıştı. Belkide milli takıma kaçmak için bilerek yaptı, siyasi baskıda oldu milli takıma gelmesi için sonrası, arkada dönen işler, gizli anlaşma ve arkasında dağ gibi duran, şenol abi diyen başkanını, kafası yarıldığında takımı sahaya çıkarmayan, siyasi baskılara rağmen geri vites yapmayan bir başkanı satarak gitti.
[ Son Düzenleme: 22 Mayıs 2024, 10:05:48 gokhans ]
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Gomez ligde haksız rekabet oluşturdu resmen o farklı bir seviyeydi, dembaba bir yıldızdı evet ama gomez mega yıldızdı. Andres beck dediğin adam serdar kurtuluş oynarken geldi. Yani o mevkide muhtemelen dünyanın en yavaş ve ağır beki oynuyordu. Beck svenson ayarında bir bekti ama bizim için şahin'den inip ferrari'ye binmiş gibi oldu. Marcelo harika bi stoperdi, tosic'i de yukarı iten o oldu. Önceki tandemde liverpool'a karşı stoperde necip oynuyordu :) rhodolfo zaten bizim seviyemizin stoperi değildi. Pepe bile marcelo'nun boşluğunu dolduramadı. Zaten lyon maçından sonra fransa adama hayran kaldı sezon sonu apar topar aldılar. Q7'yi yollayan sametdi, samet dışında bir tane gitmesini i steyen beşiktaşlı görmedim duymadım :) Hepsi birer transfer başarısıdır, umut güneri ve fo'nun bu yüzden katkısı çok büyük işde. Keza sakat demba ba'yı kullanıp 7 milyon bonservis kazandık hepsi yöneticilik başarısıdır bunların. Sonrasında adriano'lar, aboubakar, talisca, g.gönül, caner dünya kadar iyi adam geldi ilk seneki takım kondüsyonu yavaş yavaş düştü, Şenol Güneş son senesinde durarak oynamaya, orta kafa ile gol aramaya, quaresma'nın ayağına bakmaya başlamıştı. Belkide milli takıma kaçmak için bilerek yaptı, siyasi baskıda oldu milli takıma gelmesi için sonrası, arkada dönen işler, gizli anlaşma ve arkasında dağ gibi duran, şenol abi diyen başkanını, kafası yarıldığında takımı sahaya çıkarmayan, siyasi baskılara rağmen geri vites yapmayan bir başkanı satarak gitti.

Ya ben size oynattığı oyun elde ettiği başarılardan söz ediyorum, Basitçe anlatıyorsunuz Marcelo devre arasında geldi, Tosic onu yükseltti falan.

İstikrarsız şaklaban Q7 bi sistem içinde verimli top oynadı. Bunlar size göre kendiliğinden oldu. Komik bahsettiğiniz olaylar.

Diğer milli takıma gitme süreci ve bu sene başındaki kadro kurulurken isyan etmesi lazımdı buralarda haklısınız.

Çevrimiçi gokhans

Ya ben size oynattığı oyun elde ettiği başarılardan söz ediyorum, Basitçe anlatıyorsunuz Marcelo devre arasında geldi, Tosic onu yükseltti falan.

İstikrarsız şaklaban Q7 bi sistem içinde verimli top oynadı. Bunlar size göre kendiliğinden oldu. Komik bahsettiğiniz olaylar.

Diğer milli takıma gitme süreci ve bu sene başındaki kadro kurulurken isyan etmesi lazımdı buralarda haklısınız.
Marcelo bilic sezonunun devre arasında kiralık geldi. Sezon başıda bonservis aldık hatırlıyorum ben. İstikrarsız dediğin q7 yahu yapma :)) gomez-sosa-atiba-prime oğuzhan ile q7'dan verim alman tabi normal, arkalarında taş gibi oyun kuran stoperin var. Ya ben sana çok basit bir şey söylüyorum bak, gözlerimin gördüğü en kötü teknik direktör ertuğrul sağlam bile bu ülkede şampiyonluk yaşadı, hamza yaşadı şu 2 isimden yola çık ne katkı vermiş olabilirler? Şampiyonluktaki katkıları ne olabilir? Herkesin dalga geçtiği aykut 2 farklı kadro ile aynı takımda ilk sene şampiyon olurken, diğer sene nasıl rezil rüsvan oldu? Kadro farkından dolayı. Ben şenol bunlardan kötü demiyorum belkide ülkenin en iyi bir kaç hocasından biridir eyvallah ama onun sayesinde şampiyon olduk gibi bir algı yaratılıyor, yaratmayın. Bana göre şenol kulüp hocalığı için antreman metodları, tempo ve kondüsyon için inanılmaz yetersiz, oyuncu seçimi, oyuncu bilgisi olarak inanılmaz kısıtlı ama taktik, teknik bilgisi olarak en iyi yerli hocalardandır onu bilemem ama global bakarsanda bir bielsa, bir lucescu bir ancelotti'nin teknik bilgisininde binde biri değildir he bu lig için yeterlidir teknik taktik bilgisi sonuçda ertuğrul'un, hamza'nın şampiyon olduğu bir lig. Mesela valerian'ında antreman metodları, kondüsyon, güç, yükleme konusunda fersah fersah iyi, oyuncu seçimi, oyuncu bilgisi konusunda çok iyi ama teknik taktik bilgisi olarak vasat ötesi yetersiz. Sergen'de teknik taktik açıdan yetersiz ama onunda antreman metodlarında sıkıntı var çok sakatlık yaşıyor takımları, motivasyon öncelikli bir hoca terim gibi. Şenol güneş ülke takımları için daha uygun bir hoca, kore'de de başarılı olacaktır bence ama kulüp takımı emanet edilerek güvenilerek yola çıkılmaz. Çıktık işde, kurulan kadro, kadronun yüklemesi, kondüsyonu, durumu ortada. Başarıda payı yok denmiyor zaten, O kadrolarla başarıda şenol'un payı, hamza ve ertuğrul'un şampiyonluk payı kadardır, belki %10 belki %20'dir. Onun sayesinde şampiyon olduk masalından uzaklaşın lütfen, belkide onun yüzünden son 2 sezon şampiyonlukdan olduk. o 2 şampiyonluğu bizim sayemizde gören şenol'dur, şenol sayesinde biz değiliz yani.

Çevrimiçi levitate

berardi'yi gündeme alsanıza...
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AEmre

Berardi uzun süredir sakat. Keşke olsa, tam bizlik skorer, pres yapan kanat adamı.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Marcelo bilic sezonunun devre arasında kiralık geldi. Sezon başıda bonservis aldık hatırlıyorum ben. İstikrarsız dediğin q7 yahu yapma :)) gomez-sosa-atiba-prime oğuzhan ile q7'dan verim alman tabi normal, arkalarında taş gibi oyun kuran stoperin var. Ya ben sana çok basit bir şey söylüyorum bak, gözlerimin gördüğü en kötü teknik direktör ertuğrul sağlam bile bu ülkede şampiyonluk yaşadı, hamza yaşadı şu 2 isimden yola çık ne katkı vermiş olabilirler? Şampiyonluktaki katkıları ne olabilir? Herkesin dalga geçtiği aykut 2 farklı kadro ile aynı takımda ilk sene şampiyon olurken, diğer sene nasıl rezil rüsvan oldu? Kadro farkından dolayı. Ben şenol bunlardan kötü demiyorum belkide ülkenin en iyi bir kaç hocasından biridir eyvallah ama onun sayesinde şampiyon olduk gibi bir algı yaratılıyor, yaratmayın. Bana göre şenol kulüp hocalığı için antreman metodları, tempo ve kondüsyon için inanılmaz yetersiz, oyuncu seçimi, oyuncu bilgisi olarak inanılmaz kısıtlı ama taktik, teknik bilgisi olarak en iyi yerli hocalardandır onu bilemem ama global bakarsanda bir bielsa, bir lucescu bir ancelotti'nin teknik bilgisininde binde biri değildir he bu lig için yeterlidir teknik taktik bilgisi sonuçda ertuğrul'un, hamza'nın şampiyon olduğu bir lig. Mesela valerian'ında antreman metodları, kondüsyon, güç, yükleme konusunda fersah fersah iyi, oyuncu seçimi, oyuncu bilgisi konusunda çok iyi ama teknik taktik bilgisi olarak vasat ötesi yetersiz. Sergen'de teknik taktik açıdan yetersiz ama onunda antreman metodlarında sıkıntı var çok sakatlık yaşıyor takımları, motivasyon öncelikli bir hoca terim gibi. Şenol güneş ülke takımları için daha uygun bir hoca, kore'de de başarılı olacaktır bence ama kulüp takımı emanet edilerek güvenilerek yola çıkılmaz. Çıktık işde, kurulan kadro, kadronun yüklemesi, kondüsyonu, durumu ortada. Başarıda payı yok denmiyor zaten, O kadrolarla başarıda şenol'un payı, hamza ve ertuğrul'un şampiyonluk payı kadardır, belki %10 belki %20'dir. Onun sayesinde şampiyon olduk masalından uzaklaşın lütfen, belkide onun yüzünden son 2 sezon şampiyonlukdan olduk. o 2 şampiyonluğu bizim sayemizde gören şenol'dur, şenol sayesinde biz değiliz yani.

Marcelo şampiyon olduğumuz sene  devre arasında geldi Delgado ile birlikte, Başakşehir stadında maça gittim bizzat izledim araştır öyle yaz bence
[ Son Düzenleme: 22 Mayıs 2024, 12:58:28 ONUR KOLCU ]

Senol Gunes nasil insanlari hipnotize ettiyse muhtesem is yapmis.
Transfer kotu ciktiginda kendisi transfere karismiyor deniyor, o zaman yonetim hata yapmis oluyor.
Transfer iyi ciktiginda kendisi gelistirmeci super bir antrenor oluyor, ovuluyor.

Bu arada kendisinin transfer isine hic karismadigi isi de kulliyen yalan bana kalirsa.
Marcelo'nun adini verdigi biliniyor. Burak Yilmaz biliniyor. Bizdeki doneminde Volkan Sen ve Yusuf Erdogan'i istedigi ve veto edildigi biliniyor.

Yoneticiler kendisinin Djiku yerine Amartey'i tercih ettigi net soylendi ve kendisi yalanlamadi.
Ben antrenorun transfere karismadigina asla inanmiyorum. Direkt isim vermiyorsa bile onaylayan kendisidir eninde sonunda.
Eger onaylamiyorsa ve hic karismiyorsa bu daha da kotu birsey bana kalirsa. O zaman net sorumluluktan kaciyor zaten.

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş konusunu daha fazla uzatmasak çok yerinde olacak sanırım. Transfer konusunu yeterince baltaladık.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Senol Gunes nasil insanlari hipnotize ettiyse muhtesem is yapmis.
Transfer kotu ciktiginda kendisi transfere karismiyor deniyor, o zaman yonetim hata yapmis oluyor.
Transfer iyi ciktiginda kendisi gelistirmeci super bir antrenor oluyor, ovuluyor.

Bu arada kendisinin transfer isine hic karismadigi isi de kulliyen yalan bana kalirsa.
Marcelo'nun adini verdigi biliniyor. Burak Yilmaz biliniyor. Bizdeki doneminde Volkan Sen ve Yusuf Erdogan'i istedigi ve veto edildigi biliniyor.

Yoneticiler kendisinin Djiku yerine Amartey'i tercih ettigi net soylendi ve kendisi yalanlamadi.
Ben antrenorun transfere karismadigina asla inanmiyorum. Direkt isim vermiyorsa bile onaylayan kendisidir eninde sonunda.
Eger onaylamiyorsa ve hic karismiyorsa bu daha da kotu birsey bana kalirsa. O zaman net sorumluluktan kaciyor zaten.

O zaman 4 sene çalışan Fikret Orman yalan konuşuyor.

asıl siz kör olmuşsunuz

O zaman 4 sene çalışan Fikret Orman yalan konuşuyor.

asıl siz kör olmuşsunuz

Kim yalan konusuyor?

https://www.ligradyo.com.tr/futbol/senol-gunes-baskanla-kavga-etme-durumuna-geldim-793019

"-TRANSFERE ÇOK KARIŞIYORUM AMA KARARI BEN VERMİYORUM-
"Transfere çok karışıyorum ama kararı ben vermiyorum. Transferi yönetim yapar. Tabii ki hocanın fikirlerini alacaksın. Talisca'yı izledim ve onay verdim. Marcelo'yu Trabzonspor teknik direktörüyken de almak istedim. Beşiktaş'ta bedavaya yakın aldık. Atiba'yı da izlemiştim. Onu da istemiştim. Kısmet Beşiktaş'ta ikisi de bana geldi."

(...)

Her hafta su mendebur suratli herifi konusmaktan bikkinlik geldi.

Çevrimiçi Necmi

bunu anlamak istemiyorlar abi kitabın ortasından yazmışsın. Ahmet nur çebi yönetimi keyfi kendi bağlantısı olduğu menajerlerle topçuları aldılar. İhale Şenol ve Sergen e kaldı.

bende senin gibi gelsin istemiyorum ama yaptıklarını inkar etmek yüzslükten başka bişey değil.
onur haklısın gerçekten haklısın yaptıklarını inkar etmek yüzsüzlükten başka birşey değil

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Şu konuyu sonuçlandırmamız gerekiyor artık. Yarın kupa maçımız var ona odaklanalım. 

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

onur haklısın gerçekten haklısın yaptıklarını inkar etmek yüzsüzlükten başka birşey değil
Kimsede demiyor Necmi, bu şenol ve sergen'in arasında bi İsmael geldi, kendi liginden tanıdığı adamları aldırdı weghorst, redmond, masuaku, saiss getirdi adam. Bi Alli'de patladı yönetim orda. Yabancı hoca ile yerli hoca farkı işte. Keza perreira vardı ne adamlar getirdi lige.. Çünkü oyuncudan anlıyorlar, oyuncu ağları, bilgileri, scout becerileri yüksek. Bizim yerli hocalarda bu gerçekten yok. Şu forumdan herhangibirinin önüne onana-amartey,baily önerisi gelse kağıdı yırtardı, biri kronik sakat, diğer ikisi kazma yeteneksiz diye, ya biz prof da değiliz avrupa maçlarını vakit buldukça izleyen futbolseveriz. Bunu ben biliyorsam, forumdakiler biliyorsa, bu işden milyonlar kazanan ve büyük takım hocası olan sende bileceksin. Necip'in orta sahada onana'dan 2 gömlek üstün olduğunu bileceksin. Baily'nin 15 maç çıkaramayacağını bileceksin. Bu işden para kazanıyorsun ya. Tayfur'u alalım diye kulübe 1 milyon harcatmayacaksın. Her mevkide kullanırım diye bakhtyar transferini beklemeyeceksin. Ne güzel ya tek suçlu yönetim, oh ne ala..

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Kimsede demiyor Necmi, bu şenol ve sergen'in arasında bi İsmael geldi, kendi liginden tanıdığı adamları aldırdı weghorst, redmond, masuaku, saiss getirdi adam. Bi Alli'de patladı yönetim orda. Yabancı hoca ile yerli hoca farkı işte. Keza perreira vardı ne adamlar getirdi lige.. Çünkü oyuncudan anlıyorlar, oyuncu ağları, bilgileri, scout becerileri yüksek. Bizim yerli hocalarda bu gerçekten yok. Şu forumdan herhangibirinin önüne onana-amartey,baily önerisi gelse kağıdı yırtardı, biri kronik sakat, diğer ikisi kazma yeteneksiz diye, ya biz prof da değiliz avrupa maçlarını vakit buldukça izleyen futbolseveriz. Bunu ben biliyorsam, forumdakiler biliyorsa, bu işden milyonlar kazanan ve büyük takım hocası olan sende bileceksin. Necip'in orta sahada onana'dan 2 gömlek üstün olduğunu bileceksin. Baily'nin 15 maç çıkaramayacağını bileceksin. Bu işden para kazanıyorsun ya. Tayfur'u alalım diye kulübe 1 milyon harcatmayacaksın. Her mevkide kullanırım diye bakhtyar transferini beklemeyeceksin. Ne güzel ya tek suçlu yönetim, oh ne ala..

Türk hocaya imkan verilmemiş olabilir mi ya. Ne güzel ezbere saydırıyorsun, madem o kadar başarılıydı kalsaydı ANÇ yönetimi bi tane stajyer getirip.

Amartey falan Valeiran İsmael zamanında alıncaktı haberleri var bulurum size.

Çevrimiçi gokhans

Türk hocaya imkan verilmemiş olabilir mi ya. Ne güzel ezbere saydırıyorsun, madem o kadar başarılıydı kalsaydı ANÇ yönetimi bi tane stajyer getirip.

Amartey falan Valeiran İsmael zamanında alıncaktı haberleri var bulurum size.
Valla iyiki okadar imkan verilmiş, yoksa halil ve zajc'ı da elden nasıl çıkarırız diye düşünüyor olurduk. Valerian ısrarla saiss istediği için saiss geldi amartey değil. Taktik teknik bilgisi vasat tecrubesiz bir hoca, ama takımı sezon öncesi iyi yükleme yaptı, iyi ve güçlü bir takım bıraktı, oluşturduğu kadroda iyiydi. Sonra şenol geldi, önce saiss sonra weghorst, antreman yapmadıklarını, takımın çalışmadığını sayıklamaya başladı. Dış basında röportajlarda defalarca söylediler. Adam skysport'a antreman yapmadıklaını şikayet etti röportajında ya. Ve redmond dahil hiç bir oyuncuyu elinde tutamadı. Valerian ile gelenler valerian ile gitti, bir masuaku kaldı. Umarım forumun şenolcuları, "olurmu öyle şey, aslında çok ağır çalıştırdıkları için şikayetçilerdide skysport olayı çarpıttı." demez, bir de bunun tartışmasına girmeyiz inan çok yoruldum çünkü.

Çevrimiçi Samet Demir

Sol kanada çok isterim.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Valla iyiki okadar imkan verilmiş, yoksa halil ve zajc'ı da elden nasıl çıkarırız diye düşünüyor olurduk. Valerian ısrarla saiss istediği için saiss geldi amartey değil. Taktik teknik bilgisi vasat tecrubesiz bir hoca, ama takımı sezon öncesi iyi yükleme yaptı, iyi ve güçlü bir takım bıraktı, oluşturduğu kadroda iyiydi. Sonra şenol geldi, önce saiss sonra weghorst, antreman yapmadıklarını, takımın çalışmadığını sayıklamaya başladı. Dış basında röportajlarda defalarca söylediler. Adam skysport'a antreman yapmadıklaını şikayet etti röportajında ya. Ve redmond dahil hiç bir oyuncuyu elinde tutamadı. Valerian ile gelenler valerian ile gitti, bir masuaku kaldı. Umarım forumun şenolcuları, "olurmu öyle şey, aslında çok ağır çalıştırdıkları için şikayetçilerdide skysport olayı çarpıttı." demez, bir de bunun tartışmasına girmeyiz inan çok yoruldum çünkü.

Weghorst, Manchester United'ın kendisiyle iletişime geçtiği anı anlatırken, İngilizcesi "I was in the evening and was already quite late and i was texting a little bit with my agent and because i was not so happy training session. I was a little bit complaining to be honest" olan cümleler kurdu.

Açıklamanın Türkçesi: Bir akşam üstü saat neredeyse geç olmak üzereydi ve menajerimle mesajlaşıyordum. Antrenman gününden ötürü çok da mutlu değildim ve dürüst olmak gerekirse biraz söyleniyordum.

Bu cümlede geçen "i was not so happy, training session" cümlesi ise yanlış anlaşıldı ve "Türkiye'deki antrenman kalitesinden memnun değildim" anlamı çıkarıldı. Oysa Weghorst, sıkıntılı geçen bir antrenman gününü kastederek "Menajerimle mesajlaşıyordum, antrenman günü sonrası pek de mutlu değildim" diyordu.

Weghorst'un soylediklerini gectim. Oyuncularin sahadaki performansi ortada.
Fiziksel olarak Gedson, Salih, Masuaku vs bu sezon nerede, gecen sene neredeydi. Daglar kadar fark var.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Redmond un Şenol güneş geldikten sonra 1 2 ay sonra adam gibi top oynamaya başladığını anlatmaya gerek yok galiba,

Saais efendi de burda sakatım diyip milli takımda bacağını bırakıyordu.

Yani mesele topçu değil oynatmayı bilmek senin topçuyu oynatacak taktik zekan ve oyun bilgin yoksa messi gelse nafile.

Size ne desek anlamazsınız şartlanmışsınız o yüzden kendimizi yormaya gerek yok.

Etiketler: