Sivas Maçı İçin Ankara'ya
Sivas Maçı İçin Ankara'ya

Beşiktaş Forum|Sivas Maçı İçin Ankara'ya Arkadaşlar konuyu başlatayım dedim. Buradan gelebilecek arkadaşlarla haberleşelim. Ankara'da ki organizasyonu yapalım. Gidiş ve dönüş için

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sivas Maçı İçin Ankara'ya  [Okunma sayısı 141948 defa] Sivas Maçı İçin Ankara'ya

Çevrimiçi murat

Arkadaslar birsey sorucam... Yonetim bu mac icin kombineleri olanlara para iadesi yapacagini soyledi... Sezon basinda da kombine alanlara passolig ucretini kartlara tekrar yatirilacagini soylemisti. 25TL'ydi sanirim. Bu para hesaplariniza yatti mi?
yatanlara mesaj gelmiş bana  mesaj gelmedi?

Çevrimdışı ZEKI

Arkadaslar birsey sorucam... Yonetim bu mac icin kombineleri olanlara para iadesi yapacagini soyledi... Sezon basinda da kombine alanlara passolig ucretini kartlara tekrar yatirilacagini soylemisti. 25TL'ydi sanirim. Bu para hesaplariniza yatti mi?
benim kredi kartima iadesi yapildi..

Çevrimdışı kaanzor

Pazar olsada maça gitsek  :busted_cop: :busted_cop:
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimdışı darkfather

Arkadaşlarım, abilerim, kardeşlerim

Vodafone Arena'da ve Olimpiyat Stadı'nda farklı tribünlerdeyim, hiç katılamadım size.

Uzun süredir bu forumda takılan biri olarak otobüs, minibüs, kısaca araç kiralanması durumunda ben de sizlerle gelmek istiyorum. Yoksa gelemeyeceğim, yüksek hızlı tren falan çok aşıyor bütçemi. Toplu gidilince daha ekonomik oluyor zaten bilet de alacağız.

Hangi tribünde olacağımız kararlaştırıldı mı? Ona göre alalım bugün biletler satışa açıldıktan sonra.

Ne zamandır maç izleme buluşmalarınıza, Olimpiyat Stadı buluşmalarınıza katılmak istiyordum ama olmuyordu. Sizlerle tanışmak için çok güzel bir fırsat bu  :)

Beni de yazın lütfen :tabe:

Çevrimdışı Altuğ

@darkfather @Necmi abiye söyle eklesin senide katılım sayısına göre araç ile gidilecek.

Çevrimdışı darkfather

@darkfather @Necmi abiye söyle eklesin senide katılım sayısına göre araç ile gidilecek.

Sağ olasın, özel mesaj mı atayım dersin?  :alala:

Çevrimdışı Altuğ

@darkfather bu konuda ilk sayfada bir liste var burdan da mesaj bırakabilirsin ama bence pm'den telefon numaran ile birlikte @Necmi abiye pm gönder derim  :eyes

Çevrimdışı darkfather

@darkfather bu konuda ilk sayfada bir liste var burdan da mesaj bırakabilirsin ama bence pm'den telefon numaran ile birlikte @Necmi abiye pm gönder derim  :eyes

çok sağ ol yardımın için :)

Çevrimiçi Necmi

Passoya başvur sonra en yakın n- kolay merkezlerinden maç biletini alabilirsin maç günü plastik biletini stadtan alırsın yanlışım varsa düzeltin(özellikle @1903tolga )
ankarada satış plastik biletler kartal yuvalarında yapılacak birde 19 mayıs stadının gişelerinden cumartesi akşama kadar

Çevrimdışı Yakup

benim kredi kartima iadesi yapildi..

@ZEKI abi nasıl oldu o iş. ben ağustostan beri hala o parayı almaya uğraşıyorum bırakmam da peşini  :lol: fon hesabı açıldı orada gözüküyor ama hala parayı bana iade edemiyorlar senin ki nasıl oldu  :alala: :alala: :alala:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı haruntsn

Merhaba,
           Ankara'dan maça geleceğim. hangi tribünden bilet alınacak. Birde benim kombinem açık tarafından maraton tribünden bilet alınca iade nasıl olacak bilginiz var mı?

Çevrimdışı bangelero torpedo

ankarada satış plastik biletler kartal yuvalarında yapılacak birde 19 mayıs stadının gişelerinden cumartesi akşama kadar
@Necmi merhaba bir sorum var;
Passolige cuma itibariyle üye oldum, muhtemelen passolig kredi kartım maç gününe kadar elime geçmeyecek... Bu durumda geçici giriş kartını (plastik bilet deniyor sanırım.) maç günü stat kapsından mı? maç gününden önce kartal yuvasından mı? yoksa n'kolay işlem merkezinden mi almalıyım.
[ Son Düzenleme: 13 Ekim 2014, 14:42:23 MURAT ]
BİRGÜN HERKES BEŞİKTAŞLI OLMASIN, BIRAKIN O AYRICALIK BİZDE KALSIN...

Çevrimdışı darkfather

Biletler 10 dakika önce satışa sunuldu. İlk 10 dakikaya göre fena satmıyor. Bence artık hangi tribünde olacağımıza karar vermeliyiz  :tabe:

Çevrimdışı Fatih

yatanlara mesaj gelmiş bana  mesaj gelmedi?
@MURAT abi bir cok kisi de senin gibi... Hayirlisi diyelim...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimiçi murat

@Fatih bir sorgulayayım bakalım yatmışmı?

Çevrimdışı yigitcan1903

Biletler çıktı evet hangi tribün
Join the dark side  :evillol:

Çevrimdışı darkfather

@Fatih bir sorgulayayım bakalım yatmışmı?

nereden sorguluyorsun abi bende de ön ödemeli cüzdan var nereden sorgulayacağımı bilmiyorum  :alala:

ysariusta

• Ziyaretçi

bana öyle mesaj falan gelmedi ama hesabıma yatmış

Çevrimiçi murat

nereden sorguluyorsun abi bende de ön ödemeli cüzdan var nereden sorgulayacağımı bilmiyorum  :alala:
passo sitesinden 0850 ile başlayan numaradan sorgulayabilirsin ben aradım 0 gözüküyor kulübünüzle görüşün dediler
[ Son Düzenleme: 13 Ekim 2014, 16:59:06 MURAT ]

Çevrimiçi murat

bana öyle mesaj falan gelmedi ama hesabıma yatmış
passo hesabınamı ödemeyi yaptığın kart hesabına mı ödenmiş? @ysariusta

Çevrimiçi Necmi

@Necmi merhaba bir sorum var;
Passolige cuma itibariyle üye oldum, muhtemelen passolig kredi kartım maç gününe kadar elime geçmeyecek... Bu durumda geçici giriş kartını (plastik bilet deniyor sanırım.) maç günü stat kapsından mı? maç gününden önce kartal yuvasından mı? yoksa n'kolay işlem merkezinden mi almalıyım.
her üçündende oluyor ama tavsiyem kartal yuvasına gidip biletini alman kartım elime ulaşmadı diyip geçici kartınıda alman @bangelero torpedo

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar 3. katagoriden alalım ne dersiniz

Çevrimdışı yigitcan1903

Aynen katılıyorum bu mesajı bekliyordum  :D
@Necmi abi burda fazla gören olmaz yalnız
[ Son Düzenleme: 13 Ekim 2014, 16:18:19 yigitcan1903 ]

Çevrimdışı ZEKI

son karar bu mudur?

@ZEKI abi nasıl oldu o iş. ben ağustostan beri hala o parayı almaya uğraşıyorum bırakmam da peşini  :lol: fon hesabı açıldı orada gözüküyor ama hala parayı bana iade edemiyorlar senin ki nasıl oldu  :alala: :alala: :alala:
abim passodan sms geldi kredi kartiniza 25 tl iadesi yapildi diye ekstreye baktigimda yatmisti..

Çevrimdışı rubi_tobin

Ne yapıyoruz nereden alıyoruz
Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

Etiketler: