Sivas Maçı İçin Ankara'ya
Sivas Maçı İçin Ankara'ya

Beşiktaş Forum|Sivas Maçı İçin Ankara'ya Arkadaşlar konuyu başlatayım dedim. Buradan gelebilecek arkadaşlarla haberleşelim. Ankara'da ki organizasyonu yapalım. Gidiş ve dönüş için

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sivas Maçı İçin Ankara'ya  [Okunma sayısı 142346 defa] Sivas Maçı İçin Ankara'ya

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi alıyormuyuz yarına mı bıraktık.
tamam 3. katagori MD bölümü P ve R sıralarının başından alalım

1-      Necmi
2-   @bjk_mabet
3-   @MURAT
4-   @ZEKI
5-   @AdemG
6-   @Geovani
7-   @Fatih
8-   @ysariusta
9-   @mustafa_(87)
10- @rubi_tobin
11- @aktar_ismail
12- @darkfather
13- @Altuğ

Çevrimdışı ZEKI

Biletler n'oldu, herkes maça daldı sanırım  :iscrewy:
3.kategori e blok dedi @Necmi abi ama kimseden ses cikmiyor..

Çevrimdışı ZEKI

P ve R siralari gozukmuyor bende

Çevrimdışı bjk_mabet

maratona girelimde abi nası olsa omuz omuza olucaz :)
Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı rubi_tobin

kategori 3 Md blok p koltuk 3
Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

Çevrimdışı rubi_tobin

ustune mouse iconunu getirince cikmiyor mu

Çevrimiçi Necmi

bilet almayı becerebilen varmı :by2:

Çevrimiçi Necmi

3.kategori e blok dedi @Necmi abi ama kimseden ses cikmiyor..
@ZEKI 3. bölüm MD p veya r sıralarının başından al ben uğraşıyorum alamıyorum sürekli hata veriyor

Çevrimdışı rubi_tobin

Ben aldım P3 den
bana da hata verdi son ana kadar.
en sonunda aradım passoyu almışsınız dedi

Çevrimdışı ZEKI

R 2 yialamaya calisiyorum son ana kadar geldim...parayi odedim disari artti... simdi passo lig ile konusmaya calisiyorum cildirmaya az kaldi ......... nerdeee...

Çevrimdışı ZEKI

Almisim passo lig de de goruntulendi @rubi_tobin sende de boylemi
[ Son Düzenleme: 13 Ekim 2014, 23:21:24 ZEKI ]

Çevrimdışı rubi_tobin

Almisim passo lig de de goruntulendi @rubi_tobin sende de boylemi
Böyleydi Zeki Passo tamam almışsın dedi.
hatta birde kayınçoya aldım aynısı oldu.
alınmış ama
kısmet artık her maç öncesi okur mu okumaz mı olmuyor mu?
[ Son Düzenleme: 13 Ekim 2014, 23:21:56 ZEKI ]

Çevrimdışı ZEKI

Böyleydi Zeki Passo tamam almışsın dedi.
hatta birde kayınçoya aldım aynısı oldu.
alınmış ama
kısmet artık her maç öncesi okur mu okumaz mı olmuyor mu?
passo dan goruntu almak laizm

Çevrimiçi Necmi

Ben aldım P3 den
bana da hata verdi son ana kadar.
en sonunda aradım passoyu almışsınız dedi
evet passoyla uzun (15 dakika) bir kavgadan sonra R 5-ve 6 yı alabildim :D

Çevrimiçi Necmi

R 2 yialamaya calisiyorum son ana kadar geldim...parayi odedim disari artti... simdi passo lig ile konusmaya calisiyorum cildirmaya az kaldi ......... nerdeee...
Ben çıldırdım telefonda daldım adama elim telefondan içeri girmedi öyle bir teknoloji bulmak gerekiyor ben burdan telefonu sallayacağım öbür tarafta kendi telefonu kafaya vuracak :MD R 5 ve 6 mabetle ben @ZEKI adem işkence çekiyor alamamış sen ona alabilirsen al benim kontenjan dolu en fazla 3 bilet görünüyor 2 sini aldım birinide alacağım rezerve

Çevrimiçi murat

bende uğraşıyorum olmadı.passo telefonu aradım alıp alamadığımı öğrenmek için kimseye ulaşamadım.iki ayrı yer işaretlemiştim ikiside dolu görünüyor d blok s sırası 1 ve 2 ye tıklamıştım iki ayrı seferde internett can çekişiyor site zaten berbat uğraşıyorum.passoda müşteri hizmetlerine bağlanamadım.

Çevrimiçi Necmi

bende uğraşıyorum olmadı.passo telefonu aradım alıp alamadığımı öğrenmek için kimseye ulaşamadım.iki ayrı yer işaretlemiştim ikiside dolu görünüyor d blok s sırası 1 ve 2 ye tıklamıştım iki ayrı seferde internett can çekişiyor site zaten berbat uğraşıyorum.passoda müşteri hizmetlerine bağlanamadım.
önce kartına para yükledinmi başka kart geçmiyor önce başka karttan kartına para yükleyeceksin :evillol: ben müşteri hizmetlerini aradığımda adamın canı fırça yemek istiyormuş hemen açtı :kop: :kop: birde demezmi başka bir konuda yardımcı olabilirmiyim hadi lan dedim sanki bu konuda yardımcı oldunda birde başka bir konuda nasıl yardım edeceksin sizin bankanızda başka konuda işim olurmu benim allah düşürmesin :evillol: dedim kapattım sonra tekrar denedim oldu :bandit: birde bana siz önceliklisiniz başkasına alamazsınız diyor bende dedim o namussuz sistem şifreyi bir göndersin bak nasıl alıyorum @MURAT

Çevrimiçi Necmi

passoya gir biletlerim kısmını tıkla görünüyorsa almışsın demektir :D

Çevrimiçi murat

müşteri hizmetlerinden bilet alınamıyormuş bunu öğrendim.banka kartından passokarta tl yükletebildim.hata aldığımı söyledim çok yoğunmuş o yüzdenmiş gün içinde tekrar tekrar deneyecekmişiz.bütün gün uğraştık gece yarısı oldu alamadık filan falan birazda sıkıştırdım.malesef henüz başaramadık.millet maça gitmek için bir gününü bilgisayar başındamı geçirecek dedim.stad gişelerinden alabilirsiniz diyince öldürücü darbeyi vurdum.ben istanbuldayım maç ankarada nasıl stad gişesine gideyim dedim uzun süre konuşamadı sonra kekelemeye başladı. :tabe:

Çevrimiçi murat

passoya gir biletlerim kısmını tıkla görünüyorsa almışsın demektir :D
yok daha tık yok.denemeye devam.

Çevrimiçi murat

seçtiğim yer iyimi D blokta E Blok ile kesişen yerde en üsten 3 .sırada ilk koltuk.yer doğrumu? @Necmi

Çevrimiçi Necmi

yok daha tık yok.denemeye devam.
bu arada 25 tl de passo hesabımda görünüyordu ama öyle komik bir sistemki hesabını göremiyorsun yani bu bankayla çalışanlar hesaplarını nasıl takip ediyor anlamadım :alala: yada maç için alanlara sistemleri sınırlamışda olabilirler :D

Çevrimiçi Necmi

seçtiğim yer iyimi D blokta E Blok ile kesişen yerde en üsten 3 .sırada ilk koltuk.yer doğrumu? @Necmi
5 veya 6 yı alırsan bizim arkada olursun şu an yiğitcanın iki üstündesin önündekiler yabancı :D

Çevrimiçi murat

bilet tanımlandı ama bir sonraki sayfaya geçişte hata veriyor :alala:

Çevrimiçi Necmi

kategori 3 Md blok p koltuk 3
@rubi_tobin yiğitcanın yanını almışsın maçı bırakır kameralar ne oldu diye sarılır yakana karışmam :kop: :kop:

Etiketler: