UEFA Konferans Ligi Play-off Dynamo Kiev 2-3 Beşiktaş
UEFA Konferans Ligi Play-off Dynamo Kiev 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi Play-off Dynamo Kiev 2-3 Beşiktaş Tarih : 24.08.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Bükreş Giuleşti Stadyumu Hakemler : Darren England - Simon Bennett - Daniel Robathan - John Brooks

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi Play-off Dynamo Kiev 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 8948 defa] UEFA Konferans Ligi Play-off Dynamo Kiev 2-3 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 24.08.2023
Saat : 20:00
Stadyum : Bükreş Giuleşti Stadyumu
Hakemler : Darren England - Simon Bennett - Daniel Robathan - John Brooks
VAR : Jarred Gavan Gillett - Neil Davies
Yayın : S Sport+

Çevrimiçi Necmi

Bir Kiev macerası daha
kievin sürekli türk takımlarına çıkması rastlantı olamaz artık

Çevrimdışı Ravenman

Kiev maç kadrosuna katılacak oyuncular:

- Oxlade
- Rashica
- Bahtiyar
- Cenk Tosun
- Ghezzal

Çevrimiçi kartalizma190399

Cok daha ciddiye alacagimiz ve daha saglam kadroyla cikacagimiz mac. Neftci Baku maclari gibi olmaz.
Lucescu baya kurt hoca, bu tur maclari seviyor, iyi hazirlaniyor. Ama elindeki kadroyla nereye kadar onlem alabilir gorecegiz.
Normal sartlarda zorlansak da turu gecmemiz lazim. Ama once Pendik maci.
Lig maclarinin normalde telafisi olur, ama bu sene puan baraji daha yuksek olabilir. Hele Pendik gibi takimlara karsi 6 puan sart.
O maci gecelim de.

Çevrimiçi Talisca1903

Yarmalenko eski rizeli garmash eski fenerli karavayev var kaleci buschan geçen seneki fener maçlarından hatırlıyorum fena adam değil

yabancıları alt segment nijaryalı senegalli golcü parris var jamaikalı sol bek sidcley var brezilyalı felan çok aman man bir kadrosu yok yinede yarmayı iyi tutmak gerek ters adam

Çevrimiçi BlackEagle16

Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi BlackEagle16

Kiev maç kadrosuna katılacak oyuncular:

- Oxlade
- Rashica
- Bahtiyar
- Cenk Tosun
- Ghezzal
Hocanın elinin baya baya rahatlayacak maclar geliyor. Şu pendigi kazasız geçelim önce . Masuaku ve aboubakar pamuklara sarılmalı

Çevrimdışı Onur Küçük

Cok daha ciddiye alacagimiz ve daha saglam kadroyla cikacagimiz mac. Neftci Baku maclari gibi olmaz.
Lucescu baya kurt hoca, bu tur maclari seviyor, iyi hazirlaniyor. Ama elindeki kadroyla nereye kadar onlem alabilir gorecegiz.
Normal sartlarda zorlansak da turu gecmemiz lazim. Ama once Pendik maci.
Lig maclarinin normalde telafisi olur, ama bu sene puan baraji daha yuksek olabilir. Hele Pendik gibi takimlara karsi 6 puan sart.
O maci gecelim de.
Bizim için bir test maçı gibi olacak bu sezonda. Hoca'nın savunmanın ortası için özellikle lider , organize edici bir stoper de alınırsa birtakım düzenlemelere gidip hücumda kanatları daha da işin içine katacağımız(bunun testlerini diyagonal, uzun paslarla yapmaya başladık bile) oyunumuza daha fazla genişlik katacağımız organizasyonları göreceğiz bence. Merkezde oynayan oyuncularımız da oyuna genişlik katılmasıyla daha fazla ceza sahası çevresinde dolanıp fazla şut atma, pozisyona girme imkanı yakalayacaktır. Transferler geç yapıldığı için maalesef Hoca kafasında kurguladığı oyunu sahaya daha geç dökecek. Rakiplerimiz şu an için çok tehlikeli olmadığından bu  süreçten en az hasarla çıkabiliriz.

Çevrimdışı Onur Küçük

Yarmalenko eski rizeli garmash eski fenerli karavayev var kaleci buschan geçen seneki fener maçlarından hatırlıyorum fena adam değil

yabancıları alt segment nijaryalı senegalli golcü parris var jamaikalı sol bek sidcley var brezilyalı felan çok aman man bir kadrosu yok yinede yarmayı iyi tutmak gerek ters adam
Karşıdaki takımı ne zaman küçümsesek başımıza ters işler geliyor. Ne Lucescu ne de saydığın oyuncular kaybetmeyi, guruplara kalmamayı kolay kolay kabullenecek insanlar. Ellerinden geleni yapacaklar.

Çevrimiçi Necmi

Hocanın elinin baya baya rahatlayacak maclar geliyor. Şu pendigi kazasız geçelim önce . Masuaku ve aboubakar pamuklara sarılmalı
bahtiyar dışında hiç biri hazır değil

Çevrimiçi Samet Demir

Gelmiş mi?

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi BlackEagle16

bahtiyar dışında hiç biri hazır değil
Rasitsa da bildigim kadarıyla takımıyla çalışan bir futbolcuydu oda hazırdır diye düşünüyorum. Gerisi teknik ekibin işi hocanin yorumlarında chemberlainden de baya memnun olduğunu anladım biran once kondisyon eksiğini tamamlayıp takıma monte etmek gerekir demişti. Bu sezon tam kadro olduğumuz anlarda ilk 11 i merak ediyorum

Çevrimiçi Samet Demir

kim
Buraya neden yazmışım ki bunu ben :) ramos için demiştim.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Buraya neden yazmışım ki bunu ben :) ramos için demiştim.

😂

Çevrimiçi Necmi

Rasitsa da bildigim kadarıyla takımıyla çalışan bir futbolcuydu oda hazırdır diye düşünüyorum. Gerisi teknik ekibin işi hocanin yorumlarında chemberlainden de baya memnun olduğunu anladım biran once kondisyon eksiğini tamamlayıp takıma monte etmek gerekir demişti. Bu sezon tam kadro olduğumuz anlarda ilk 11 i merak ediyorum
çok fazla görev adamının olduğu tam teknik direktör takımı olacağız bu belli kapasitesini maçlarda göreceğiz artık

Çevrimiçi Talisca1903

Karşıdaki takımı ne zaman küçümsesek başımıza ters işler geliyor. Ne Lucescu ne de saydığın oyuncular kaybetmeyi, guruplara kalmamayı kolay kolay kabullenecek insanlar. Ellerinden geleni yapacaklar.
yok ya Luce takımı küçümsenir mi hiç ama bizde kendi oyunumuzu oynarsak sıkıntı olacağını düşünmüyorum Raschica ilk maça Cenk 2. Maça kesin yetişmeli
Ha bir de sıfır rotasyon yapmalıyız hiç gerek yok

Çevrimiçi Necmi

yok ya Luce takımı küçümsenir mi hiç ama bizde kendi oyunumuzu oynarsak sıkıntı olacağını düşünmüyorum Raschica ilk maça Cenk 2. Maça kesin yetişmeli
Ha bir de sıfır rotasyon yapmalıyız hiç gerek yok
play-off turunda rotasyonmu olur

?s=20

Ben bile gaza geldim.

Çevrimiçi Samet Demir

Yayıncı kuruluş belli olmuş: S Sport+

Çevrimdışı Sefa Kara

Bu moralle yenerler bizi umarım yanılırım.En kötü beraberlik kötü sonuç olmaz.

Çevrimiçi Talisca1903

Yayıncı kuruluş belli olmuş: S Sport+

çabuk gel Perşembe acil galibiyet lazım bünyeye

Çevrimiçi Samet Demir

Kadromuz belli olmuş

Çevrimdışı Unnamed

Şenol Hoca'nın kadrolu elemanı Muleka ilk 11 baslar

Şenol Hoca'nın kadrolu elemanı Muleka ilk 11 baslar

Baslarsa kimse hoca'ya laf soylemesin. Sonucta Senol Gunes herseyi herkesten iyi bilir, asla yanlis oyuncu tercihi yapmaz.
Oyle birsey gundeme bile gelemez.

Etiketler: