36. Hafta Alanyaspor 1-1 Beşiktaş
36. Hafta Alanyaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|36. Hafta Alanyaspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 12.05.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Furkan Ürün - Volkan Ahmet Narinç

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

36. Hafta Alanyaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 2976 defa] 36. Hafta Alanyaspor 1-1 Beşiktaş

Çevrimiçi blackeagle35

Ya gerçekten golü buluyoruz da iki haftadır verilmeyen penaltılar artık çıldırtma noktasında tüm sezon olduğu gibi. Bu tff yönetimi gitmeden istersen 100m transfere para harca ne olacak ki.

Çevrimiçi Talisca1903

neyse adaletimizi sağladık diyelim
salaktan 3 puanı alıp kaçacaksın tam o tarz bir maç

Çevrimiçi levitate

salaktan 3 puanı alıp kaçacaksın tam o tarz bir maç
aynen öle

tekke hocam biz top oynamaya çalışırız diye plan yapmış ama oynamayınca patladı :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

golünü attı ben kaçanzi dedi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ben gençlere şans vereceksem gelecek sene kuracağım kadroda veririm bu sene değil semihi beğenmiyorum ben mustafa ondan çok daha iyi alt yapıda semihi severdim atakıma çıkmasını çok istedim ama böyle olmaz mustafada ufaktan pişirilir ama henüz erken

abi kasımda havlu attığın sezonda genç oynatmayip seneye mi oynatacaksin. Gerçekten bunu inanarak mi söylüyorsun yoksa yeğenin mi yazıyor?

Çevrimiçi levitate

muleka bu sene 9 tane atmış çokta oynamadı hem

helal lan

Çevrimiçi levitate

seneye teknik ekibe falanda almamak lazım

Çevrimiçi Talisca1903

emrecan girdi gireli oğuz aydın bebesi canlandı

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Talisca1903

olacağı belliydi madene döndü sol kanat

Çevrimiçi levitate

YA adamın oraya atacağı belli kaleci topu izliyor diğer ikisi yanlış tarafa koşuyor HÖFFF

Çevrimiçi Özgür Gültekin

emrecan girdi gireli oğuz aydın bebesi canlandı

Oğuz zaten canlıydi Defans yapmayan Masuaku yu one atip Serkan i kaderine birakti..
Solmuzdan gol yiyeceğimiz o kadar belliydi ki geç bile kaldılar.
Şimdi Mustafayi alelacele sahaya atar.

Çevrimiçi 38life

1-0 öndeyken nasıl bu kadar açık verebiliyoruz? Gerçekten Serdar Topraktepe ikinci ligde bile teknik direktör olamaz. Takıma özgürlük verip hücum oynatmak teknik direktörlük değil. Onu yaptiginda zaten gerisi oyuculara kalıyor. Senin marifetin değil.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi sEuL

Cenk’in ortası hepimize güzel bir küfürdü aslında, adam resmen dalga₁ geçiyor sahada.

Çevrimiçi 38life

Bu Cenk'i 80 dakika sahada tutmanın mantıki bir izahı olamaz. Adam yuruyen ceset şuan.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

seneye teknik ekibe falanda almamak lazım

kesinlikle gereksiz romantizme yer yok.

Çevrimiçi Talisca1903

Oğuz zaten canlıydi Defans yapmayan Masuaku yu one atip Serkan i kaderine birakti..
Solmuzdan gol yiyeceğimiz o kadar belliydi ki geç bile kaldılar.
Şimdi Mustafayi alelacele sahaya atar.
bebe duracağı yeri bilmiyor sanki masuaku çok mu defans yapıyordu nejip toparlıyordu bu çocuk kocaman bir boşluk yarattı orada 3 nejip koysan kapatamaz

Çevrimiçi levitate

kesinlikle gereksiz romantizme yer yok.
yok abi evladımız falan filan dönecek her türlü

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Necmi abi sence bu çocuklar şimdi niye maça giriyorlar?

Çevrimiçi gokhans

tüh 2 genç giriyor oyuna. Yazık harcadı çocukları hoca. Halbuki seneye lewa, wego falan çıkarıp soksak harcamazdık çocukları. Negüzel cenk oynuyodu, geleceğini çaldılar takımın!!
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Talisca1903

fahri iş yapabilir de şu azadı sokma hoca

Çevrimiçi levitate

işi düştü bebeleri sokuyor yazık

takımda adam kalmadı kupayi *** alırız artık

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu arada Cenkin yapamadığı kaFa vuruşunu Mustafa girer girmez yaptı ama tabii 11 baslatirsak kaybederiz.

Çevrimiçi sEuL

Son 5 dakika gençleri kurtarici olarak sokuyor hahaha.

Etiketler: