30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor
30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor Tarih : 16.03.2024 Saat : 20:30 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Burak Pakkan - İbrahim Çağlar Uyarcan - Serkan Çimen - Alper Akarsu VAR :

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor  [Okunma sayısı 4904 defa] 30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor

Çevrimiçi Samet Demir

Şu takıma nasıl puan veriyoruz anlamış değilim. Sergenbol yazanlar vardı birde. Bize uzak olsun.

Hoca hiç birşeyi tam yapamıyor, amartey çıkarıyor muleka alıyor cenk oyunda takım hala 1 kişi eksik. Cenk çıkarıp abuyu alıyor takım yine 1 kişi eksik.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu pozisyonun bu kadar izlenmesi bile rezalet

Çevrimiçi sEuL

(Hakaret Yasak)₅ iki saattir ne bulabilirizde Var’i devreye sokmayiz diye arayış icerisinde.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Abou dışında kim kullanırsa kullansın  şu herifi formamızla görmek içimi acıtıyor.

Çevrimiçi levitate

kayarak attığı pen6 cenkin pen6dan daha iyi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Abou dışında kim kullanırsa kullansın  şu herifi formamızla görmek içimi acıtıyor.
Ne cenk ne abu o formanın hakkı şuan muleka da olmalı.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

puhahaha 2 ayağıyla vurdu NLAKSDLFK
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Kapattım ben penaltıyı maçkolikten takip ettim. :) iyi de yapmışım

Çevrimiçi sEuL

Hahahajaha bu kadar olur

Çevrimiçi Samet Ç

Komple satın bu beceriksizleri

Çevrimiçi Mehmet57

Elhamdulillah bunu da baska bir takima yedirmedik. 25 senedir futbol izliyorum bunu ilk kez yasadim.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Sanki ikinci ayaga değmiyor top ?

Çevrimiçi levitate

şu camianın başına gelmeyen bi bu kalmıştı oha ya

Çevrimiçi Samet Demir

Biz olmasak şu kuralları bilen olmayacak

Çevrimiçi Samet Ç

Penaltı bile atamayan bir oyuncu grubumuz var ne diyeyim hala daha bu takımı 3 transfer ve bu hoca kurtarır kafasındaysanız seneye hiç başlamayalım çünkü sonu yine böyle olacak komple takımın değişmesi lazım

Çevrimiçi Sefa Kara

penaltı tekrarı gerekmez mi ?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu da herhalde bir ilk oldu. Çok şükür bütün ilkleri yaşıyor yaşatıyoruz

Çevrimiçi mellfred

rachida gibi titrek adama penaltı attırmak da büyük hataydı
valla bir musibetlik de yok değil musratiyle başlayan

Çevrimdışı bjkozy

Şu takıma nasıl puan veriyoruz anlamış değilim. Sergenbol yazanlar vardı birde. Bize uzak olsun.

Hoca hiç birşeyi tam yapamıyor, amartey çıkarıyor muleka alıyor cenk oyunda takım hala 1 kişi eksik. Cenk çıkarıp abuyu alıyor takım yine 1 kişi eksik.
Pendik gibi takimdan 4 yemisiz. Antalya en azindan ilk 10da. Bu sezon bir bitsede kurtulalim. Kupa icin bile umidim yok. Finalde Trabzonu yenebilecekmiyiz diye dusunurken, bu kazmalar Ankaragucune elenecek bu gidisle

Çevrimiçi Samet Demir

Maçın bu iki kahramanını ve bu ikisini sahaya süreni tebrik ediyorum.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu maçtan bağımsız Demir Ege konusuna yönetim acilen el koymalı.

Bu kabiza kalsa Semihi de oynatmaz, ne kadar papaz varsa sahaya atardı.

Çevrimiçi levitate

talisca abi neredesin sana malzeme çıktı koşş

Çevrimdışı ulumemo

Küfür etmiyim diye kendimi çok zor tutuyorum. Şu olayları şu kararları niye gs fb yaşamıyo abi niye bjk li olmak bu kadar zor ya

Çevrimiçi Samet Ç

Etiketler: