30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor
30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor Tarih : 16.03.2024 Saat : 20:30 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Burak Pakkan - İbrahim Çağlar Uyarcan - Serkan Çimen - Alper Akarsu VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor  [Okunma sayısı 4535 defa] 30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor

Çevrimdışı goktasoktay

penaltı falan denmez buna bu arada ama hiç umursayamadım
Zaten fizik kurallarına aykırı. Çekilen adam ayaklarını yerden kesip öne doğru mu düşer? Neymiş, cenk çok abartılı düşmüş de inandırıcı değilmiş. Bu ne abi o zaman?
Bi de gözden kaçtı, takım da tepki vermiyor, buksa emrecanın suratına çok net dirsekle vurdu penaltıdan sonraydı. Hakem sarı verdi. VAR niye çağırmadı? Biz takıma odaklanıyoruz, eyvallah da, hakemler de bu art niyeti bıraksınlar işlerini yapsınlar.
Devre arası beinde Ali Gültiken isyan etti, böyle penaltı mı verilir diye. Hatta cenkin derbideki verilmeyen penaltısını da söyledi…

Çevrimiçi mellfred

gol atmak ne kadar kolay aslında

Çevrimdışı goktasoktay

Bu kart kırmızı olmalı
Aynen abi ama takım reaksiyon vermiyor, biri itiraz etmedi. VAR zaten kötü niyetli…

Çevrimiçi levitate

Zaten fizik kurallarına aykırı. Çekilen adam ayaklarını yerden kesip öne doğru mu düşer? Neymiş, cenk çok abartılı düşmüş de inandırıcı değilmiş. Bu ne abi o zaman?
Bi de gözden kaçtı, takım da tepki vermiyor, buksa emrecanın suratına çok net dirsekle vurdu penaltıdan sonraydı. Hakem sarı verdi. VAR niye çağırmadı? Biz takıma odaklanıyoruz, eyvallah da, hakemler de bu art niyeti bıraksınlar işlerini yapsınlar.
Devre arası beinde Ali Gültiken isyan etti, böyle penaltı mı verilir diye. Hatta cenkin derbideki verilmeyen penaltısını da söyledi…

arayana bahane bol ya bir tarafları bize kalkıyor anca işte
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

svensson bi tık iyi bu maç
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi Necmi

onun geriye düşmesi fizik kurallarına aykırı oyuncu öne doğru koşu yapıyor gedson formadan çekip hızını kesip bırakıyor tabiki öne hamle yaptığı için ivmesi öne doğru boşalınca kontrolsüz öne gider

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Herif Demir Ege yi tamamen silmiş.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Cenk 80’de mi çıkar 85 mi acaba
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Abu kurtarıcı olarak giriyor
Antalyayımı kurtaracak  beşiktaşını acaba 🤔

Çevrimiçi Sefa Kara

semih bokunu cıkardı iyice.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi mellfred

hangi faul
mis gibi atağı kesti namusssuz

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Yav abouyu seneye mi hazırlıyorsun, adam sahada gezmek için son 30 dakika giriyor
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

sahada 4 forvet 1 kanat 1 orta saha var ne alaka abi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Su ana kadar Muleka çok faydalı oynuyor.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ayrıca Gedson da çok rahatlamış gibi gözüküyor.

Çevrimiçi mayguntr

caktirmadan penaltimizi mi yediler, tekrarini vermediler pozisyonun

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi kahyaoglueren

Gedson 2. yarida simdiye kafar 10 tane top kazanmıştır en az

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Muci ayak içi plaseyi çok gösterdi. Eğer o kadar gösteriyorsan yakın direğe vurup sasirtman lazim.

Çevrimiçi Samet Demir

gol atmak ne kadar kolay aslında
Antalya da hiç birşey yok.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Sene sonunu beklemeden hemen şu maç sonunda Santos’u göndermek lazım.

Sene sonuna kadar Topraktepe ile devam edilsin.

Kupa’yi falanda bu beceriksiz ile alamayız, açık ve net.

Çevrimiçi mayguntr

kafayi yiyecem, muci, rashica falan varken gedson niye duran top kullaniyor, kafayi yiyecem

Etiketler: