25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş
25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş Tarih : 12.02.2024 Saat : 20:00 Stadyum : RHG Enertürk Enerji Stadyumu Hakemler : Kadir Sağlam - Mustafa Sönmez - Serkan Çimen - Ömer Faruk

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 6833 defa] 25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Neye göre Muci en iyi 10 numara. Bunu cok merak ediyorum
izlemişdir adamı senin gibi izlemeden konuşmuyordur nasıl neye göre diyorsun adam buraya bugün uzaydan gelmedi hadi onu geçtim maçıdamı izlemedin

Çevrimiçi Talisca1903

muci topla iyi akıyor kanatları forveti bir takımda iş yapacak gibi ileri hatta en az 3 sağlam gerek o zaman bakılır rashica rebic muleka şu tayfayı komple göndereceksin cenk de alacağı paraya göre yedek olarak kalabilir sağ sol kanat net golcü (mitroviç) gibi

Çevrimiçi uğur07

bence muci cok iyi ama onu dogru kullanabilmek lazim. bu adam forvet arkasi oynasin dokturur. ama takim o kadar kotu kurgulanmis ki ve hoca da malesef yaratıcılık ve cozum bulma anlaminda kötü. sistem kuramadi. umarim ilerisi icin basarili olur.

haftaya masuaku da takima donecek ama kanat oynayacak iki futbolcu da hayata kusmus rebic ghezzal bu bize asiri sikinti yaratiyor. o zaman taktik degistir diyecegim de bu yasta bu hocayla olmaz gibi

3-4-1-2 denese daha iyi olacak. kanatlar masuaku rashica doyecegim de rashica da sakatlandi

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Talisca1903

rashicanın neyini beğeniyor taraftar yahu kısır adam bırakalım abi şunları rashica rebiç ox muleka yaza komple temizlik gerek muçi iç sahada dah iyi oynar forvet arkasında al musrati zaten komple futbolcu kaliteyi artıracağız çare yok çalım atamayan kanat mı olur

Çevrimiçi Zafer55

" X den sonra gördüğüm en kötü td santosdur ." diyeceğim bir x görmedim.

Çevrimiçi Necmi

rashicanın neyini beğeniyor taraftar yahu kısır adam bırakalım abi şunları rashica rebiç ox muleka yaza komple temizlik gerek muçi iç sahada dah iyi oynar forvet arkasında al musrati zaten komple futbolcu kaliteyi artıracağız çare yok çalım atamayan kanat mı olur
senin anlamadığın şey oyuncu takıma göre değerlendirilir herhalde cityle mukayese edilmeyecek şu takımda gidecek oyuncuları listelesek raşitsa ilk ona girmez bugün raşitsa sahada olsa bu maçı kazanırdık

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Talisca1903

senin anlamadığın şey oyuncu takıma göre değerlendirilir herhalde cityle mukayese edilmeyecek şu takımda gidecek oyuncuları listelesek raşitsa ilk ona girmez bugün raşitsa sahada olsa bu maçı kazanırdık
eksik kalsın

Çevrimdışı Unnamed

@Necmi abi anket acalım. Takımdan ilk gitmesi gereken Cenk mi Santos mu diye.

Ben Santos diyorum

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi anket acalım. Takımdan ilk gitmesi gereken Cenk mi Santos mu diye.

Ben Santos diyorum
ben açarsam üçüncü seçenekde eklerim  “ikiside” diye 😂

Çevrimiçi Talisca1903

ben açarsam üçüncü seçenekde eklerim  “ikiside” diye 😂
rebiçi ilk sıraya yazarım

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi mellfred

santos’un tazminatı ne kadar acaba

Çevrimiçi Özgür Gültekin

özeti santosu kovun

Yahu bu kadar boşta hoca varken acaba diye seçim yaptık ve patladık.

Çevrimiçi mellfred

rakibe kendi ceza sahasında bir kere baskı yaptık topu semih’e attılar
(...) rakibe bir kere önde basmadık

Çevrimiçi Samet Demir

Mert
Onur-Worrall-Bahtiyar-Emrecan
Musrati
Gedson-Demir Ege
Muci
Semih-Muleka

Böyle çıkmak çok mu zordu.. Daha mantıklı farklı varyasyonlar da olabilir..
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

gönder al gönder al kaç hoca daha değiştireceğiz sene sonuna kadar bari gidelim bakalım ne gösterecek bize masuaku colley felan dönünce

Çevrimiçi Talisca1903

Mert
Onur-Worrall-Bahtiyar-Emrecan
Musrati
Gedson-Demir Ege
Muci
Semih-Muleka

Böyle çıkmak çok mu zordu.. Daha mantıklı farklı varyasyonlar da olabilir..
bahtiyarı sol stoperden alınca tandem de bozuldu
 solbekte  bahtiyar zaten komple bozuldu
warol sol stoper oynadığı için mi böyle afalladı yoksa sağa geçince düzelir mi?

Çevrimiçi Samet Demir

bahtiyarı sol stoperden alınca tandem de bozuldu
 solbekte  bahtiyar zaten komple bozuldu
warol sol stoper oynadığı için mi böyle afalladı yoksa sağa geçince düzelir mi?

Sol beke koşmayan adam, sol kanada koşmayan adam, stopere uzun pas yüzdesi düşük adam, orta sahaya 1 kişi, ön liberoya stoperden bozma adam ileriye de 4 forvet oyuncusu koyarsan bu oyuna karşı şaşırmayacaksın. Bu oyuncularla takımı uzun oynattı birde...

Worralı sola koymak hata yanında necipi koymak daha büyük hata birbirini tamamlayamıyorlar çünkü. Bırak ilk maçta adamı mundar edecekti. Ben sahada duruşunu beğendim ama o kadar fazlası yok. Hava toplarında da çoğu topu aldı. Yanına ayağı iyi Sais gibi onun tamamlayacak birine koyarsan fayda sağlarsın. Yoksa colley gelirse Onana da olduğu gibi buna da teneke bağlar yollarız.

Ben bu maçı hocaya yazıyorum. Çok yanlış kadroyla çıktı. Cenki de illa oynatmak istiyorsa çift forvetli dizilimle çıkıp forvette oynatsın.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Sol beke koşmayan adam, sol kanada koşmayan adam, stopere uzun pas yüzdesi düşük adam, orta sahaya 1 kişi, ön liberoya stoperden bozma adam ileriye de 4 forvet oyuncusu koyarsan bu oyuna karşı şaşırmayacaksın.

Worralı sola koymak hata yanında necipi koymak daha büyük hata birbirini tamamlayamıyorlar çünkü. Bırak ilk maçta adamı mundar edecekti. Ben sahada duruşunu beğendim ama o kadar fazlası yok. Hava toplarında da çoğunu toparladı. Yanına ayağı iyi Sais gibi onun tamamlayacak birine koyarsan fayda sağlarsın. Yoksa colley gelirse Onana da olduğu gibi buna da teneke bağlar yollarız.

Ben bu maçı hocaya yazıyorum. Çok yanlış kadroyla çıktı. Cenki de illa oynatmak istiyorsa çift forvetli dizilimle çıkıp forvette oynatsın.
al musratin varsa 2 iyi kanat alacaksın ve de golcü şart

Çevrimiçi Samet Demir

al musratin varsa 2 iyi kanat alacaksın ve de golcü şart

Bu sene :
Sol kanata gedson, sağ tarafa rachica ileri ikilide Muçi - Semih yapabilir. Orta saha da Demir ege ve Musrati.

Seneye de ghezzal ve rebic yerine ilk 11 oyuncusu alır. Rashica da onları yedekler.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu sene :
Sol kanata gedson, sağ tarafa rachica ileri ikilide Muçi - Semih yapabilir. Orta saha da Demir ege ve Musrati.

Seneye de ghezzal ve rebic yerine ilk 11 oyuncusu alır. Rashica da onları yedekler.

Demir Ege bence kafasında hiç yok.
Çocuk 5 dakika dahi süre bulamaz hale geldi.

Çevrimiçi Samet Demir

Demir Ege bence kafasında hiç yok.
Çocuk 5 dakika dahi süre bulamaz hale geldi.

Sahanın en önemli parseli orta alan biz orayı sürekli boş bırakıyoruz. Demir ege çok iyi diye yazmadım en azından Kayseri gibi takımlara karşı her türlü iş görür.

Hoca kendine çeki düzen vermeli yoksa bu kafayla çok zor olmaz yani.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sahanın en önemli parseli orta alan biz orayı sürekli boş bırakıyoruz. Demir ege çok iyi diye yazmadım en azından Kayseri gibi takımlara karşı her türlü iş görür.

Hoca kendine çeki düzen vermeli yoksa bu kafayla çok zor olmaz yani.

Valla hoca ne düşünüyor bilmiyorum ama orta sahaya kaleci Mert i düşünür ama Demir Ege yi düşünmez.

Etiketler: