25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş
25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş Tarih : 12.02.2024 Saat : 20:00 Stadyum : RHG Enertürk Enerji Stadyumu Hakemler : Kadir Sağlam - Mustafa Sönmez - Serkan Çimen - Ömer Faruk

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 6842 defa] 25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Kayseri'nin daha çok pozisyonu var, bizim pozisyonumuz varmı?

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Talisca1903

rebiç girince havaya girdin bakıyorum
birşeye girdiğim yok totem yapıyorum adam leş ayakta duramıyor
[ Son Düzenleme: 12 Şubat 2024, 21:49:16 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Necmi

Muçi savunmada yapıyor artık

Çevrimiçi 38life

Kayseri'nin daha çok pozisyonu var, bizim pozisyonumuz varmı?

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Normal değil mi? 3 puan için maça çıkan Kayseri. Biz 1 puan için çıktık.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Muçi savunmada yapıyor artık
Baktı takımın başka bir sey yaptıgı yok. O da takıma uydu.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

20m euro yatırımı bir tane portekizli amcanın kaprisine bırakacak lükse sahip değiliz.

Kadroya da oyuna da müdahale edeceksin, beğenmiyorsa çektirsin gitsin.

Çevrimiçi tolga1903

Şu takıma 4 2 3 1 oynayacak bir insan getirin artık bakın teknik direktör olmasın sıradan insanla daha iyi oynar bu takım sadece herkesi kendi yerinde oynatsın. Rezil etti çocuğu ilk maçtan

Çevrimiçi 38life

Beşiktaşlı futbolcuların her birini tebrik ediyorum. Kendilerine verilen görevi başarıyla yerine getirdiler ve Santos'un hedeflediği 1 puanı takıma kazandırdılar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hocanın yorumunun merkezinde saha olacak.
Saha düzgün olsa akacaktik ama işte.. 

Çevrimiçi MUSTAFA_

1 puana sevinir olma durumunun tekrarı...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi hasankale

Yol yakinken Bu Portekizli ihtiyarın emeklilik ikramiyesi neyse verip hemen yollasinlar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hocanın yorumunun merkezinde saha olacak.
Saha düzgün olsa akacaktik ama işte..
Taktiğin içine saha zemini girmiyorsa Türkiye'ye alışamamış demektir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Unnamed

20m euro yatırımı bir tane portekizli amcanın kaprisine bırakacak lükse sahip değiliz.

Kadroya da oyuna da müdahale edeceksin, beğenmiyorsa çektirsin gitsin.

Kardeşim transferler yapıldı ama arka taraf rezalet. Savunma hattı düzelmedikce hücum hattından verim alamazsın. Bahtiyar necip Warrol Onur la ancak Bandırmaspor'u yenersin.

Çevrimiçi Necmi

Maçta santraforumuz kimdi hiç bir fikrim yok semih değildi muleka değildi cenk değildi kimdi santrafor
Herhangi bir taraftarı koy takımın başına yeminle bu kadar rezil oynatmaz

Çevrimiçi Talisca1903

al musrati sanki 40 yıldır oynuyor gibi girdi takır takır oynadı 2. yarı muçide açıldı ileri hat komple yok hükmünde semih dahil warolda nejipin maç sonu elini öpsün  welinton bu kadar kritik hata yapmıyordu tam 4 tane hata yaptı ki kayseri takım değil yoksa direk gol olur

Çevrimdışı Unnamed

Şu takıma 4 2 3 1 oynayacak bir insan getirin artık bakın teknik direktör olmasın sıradan insanla daha iyi oynar bu takım sadece herkesi kendi yerinde oynatsın. Rezil etti çocuğu ilk maçtan

Bu kadro 4 2 3 1 oynamaz bu haliyle. Bek yok elinde. Rosier vardı sutladın.

Çevrimiçi tolga1903

Bu herif gedson amartey musrati dizmeye devam ederse biz sıctık kalan maçlarda 10 gol falan zor atarız. Apayrı bir korkaklık şu hayır yine çatır çatır geldiler oyunu da tutamadın böyle orta sahayla. Çok aptalca işler şenolvari inat işler tahammülümüz yok hasan arat harcadigin 22'yi çöpe attırırsın bu hareketlere devam ederse bu herif

Çevrimdışı Unnamed

En basta Bilic'e teklif götürülecekti Santos ile hata yapıldığını söylemiştim. Bilic bu takımı adam ederdi.

Çevrimiçi tolga1903

Bu kadro 4 2 3 1 oynamaz bu haliyle. Bek yok elinde. Rosier vardı sutladın.

4 3 3'de çok bek katkısı alıyoruz demi bahtiyarla onur'un bindirmelerinden isabetli ortalarından başı döndü rakibin. Amaç kısır orta sahadan kurtulmak bek katkısı değil zaten onur bulut'u düşünen yok. Musrati gedson muci iki kanat ve santrafor bu takımın dizilişi başka çaresi yok bu takımın. Oynayacaksa gedson'un yeriyle oynasın başka dokunmasın şu topcularin yerlerine

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yönetim bu kadar maliyetli yatırımını korumak zorunda nokta

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sahada bir tane oyuncu bile kendi mevkisinde oynamıyordu. Buradan tek kazanım maçın bir bölümünde uyuya kalıp uykumu almam oldu. Teşekkürler Santos.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

yahu takımda kanat yok bek yok colley masuakunun eksikliğide çok hissedildi tavanı bu değil takımın hemen karalar bağlamaya gerek yok ama sağ sol iki kanat almak şart musrati gedson ikilisi ortayı kople toparladı
sağ bekide yazın değiştirelim

Çevrimiçi uğur07

besiktas son bes lig macinin 4 unde gol atamamis

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: