25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş
25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş Tarih : 12.02.2024 Saat : 20:00 Stadyum : RHG Enertürk Enerji Stadyumu Hakemler : Kadir Sağlam - Mustafa Sönmez - Serkan Çimen - Ömer Faruk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 8175 defa] 25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

portekiz ligi ile polonya ligi aynı şey mi abi kim izler polonyayı ama enkötü portekiz liginin benficasının özetleri döner TV de dengesiz kıyas bu
iyide almışız oyuncuyu insan merak eder netten bakar birkaç maça sonra kafasında yarattığı imaja uymadı diye her mesajında sallamaz başta dedik sosa bekleyen hayal kırıklığına uğrar bu talisca türevi bir oyuncu üstelik çok etkisiz kalacağı bir yerde oynatılıyor bir oyuncuyu ilk kez sahaya sürüyorsan mevkisinde oynatta sorun olmasın

Çevrimiçi Necmi

Taraftarı geçtim santosta hiç izlememiş herhalde

Çevrimiçi Samet Demir

bu yorumlar, aboubakar ilk geldiğinde de söylenmişti. Cisse, redmond ve daha niceleri. İlk maçda kesmişsin yargıyı, helal olsun.

Muciyi yanlış kullanıyor şuan hoca. Gerçi sahada ki çoğu kişi yanlış. Onur, warrol, semih, mert ve gedson harici 6 kişiden hiç biri kendi yerinde oynamıyor.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi tolga1903

Muci'nin tabata ile ne alakası var ya? Hadi alakayı kurdun da şöyle bi kadro içinde şu leş zeminde 45 dakikada mı karar verdin? Bizim taraftar ne övmeyi becerebiliyor ne yermeyi 45 dakika ya yuh artık

Çevrimiçi Samet Demir

İlerde 4 forvet var, kanat yok, 1 stoperde ön liberoda oynuyor. Gedsonun da oyun kurma durumu yok. Bu durumda, bu oyun çokda şaşırtmamalı.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Santosun kanında Türklük olabilir araştırılması lazım 60-70den önce değişiklik yapmayacak gibi yine
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

Yalnız Talisca bize gelmeden önce kimse tanımıyordu.
ben izlemiş ve hayran olmuştum alacağımıza da inanmamıştım şok etmişti transferi beni

Çevrimiçi Talisca1903

iyide almışız oyuncuyu insan merak eder netten bakar birkaç maça sonra kafasında yarattığı imaja uymadı diye her mesajında sallamaz başta dedik sosa bekleyen hayal kırıklığına uğrar bu talisca türevi bir oyuncu üstelik çok etkisiz kalacağı bir yerde oynatılıyor bir oyuncuyu ilk kez sahaya sürüyorsan mevkisinde oynatta sorun olmasın
ben iyi yada kötü demedim hiç izlemedim dedim hiç izlemediğim biri iyimi kötümü ne bileyim maç sonucu tahmin etmeye benzemez bu :icool:

Çevrimiçi Necmi

sen tanımıyorsundur 16 yaşında beşiktaş teklif yaptı 8 vermeye cesaret edemediler benfica verdi taliscayı aldık denince taraftarın yarısı şok olmuştu

Çevrimiçi Necmi

ben iyi yada kötü demedim hiç izlemedim dedim hiç izlemediğim biri iyimi kötümü ne bileyim maç sonucu tahmin etmeye benzemez bu :icool:
sen asıl işine dön maç sonucu tahmin ette moral bulalım 😂

Çevrimiçi Samet Ç

Tanımayan sadece Tr ve diğer 4 büyük ligi izliyordur sadece

Çevrimiçi Talisca1903

gedson tek kayseriye savaşıyor kavruk oğlan bir harika

Çevrimiçi Necmi

Gedson olmasa içimizden geçecekler 🤔

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Adamın doğru pozisyona geçmesiyle etkili olacağı gözüküyor.

Çevrimdışı Unnamed

Adam 10 numara oynuyor işte

resim-2024-02-12-211427216" border="0

Çevrimiçi Talisca1903

sen asıl işine dön maç sonucu tahmin ette moral bulalım 😂
hiç bir his yok şuan kaddafi girsin bakalım belki olur bir şeyler

Çevrimiçi tolga1903

Bu fernando santos'un kafada falan var mı? 10 numara diye aldığın adamı sağ kanatta hayatında forvet arkası oynamayan muleka'yı forvet arkasında oynatmanın ne mantığı var şimdi? Şenol mu veriyor bu aklı bu herife şenol hareketleri bunlar

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Talisca1903

bu nasıl faul lan hakemler zerre futboldan anlamıor

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi tolga1903

Adam 10 numara falan oynamiyor sağ kanat oynuyor semih'in arkasında da muleka oynuyor abi nasil izleniyor bu maçlar takım ayrı yorumlayan ayrı kafayı yedirtiyor

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Uyuma lan uyuma değişiklikkk
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Ben bu takımın başında kurt hoca görmek istemiyorum
Sadece Beşiktaş

Etiketler: