22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor
22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor

Beşiktaş Forum|22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor Tarih : 23.01.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Atilla Karaoğlan - Ceyhun Sesigüzel - Abdullah Bora Özkara - Ömer Faruk

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor  [Okunma sayısı 7624 defa] 22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor

Çevrimiçi levitate

bayağı bileğinin arkasına vuruyor?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Olumlu hareketten gol veya gol pasını kastetmiyorum. Atılan bir çalım, bireysel çabayla kazanılan ekstra bir top vs. Bunlar yaşanıyor ama ufacık bir alkış sesi veya bir oo sesi yok. Bu oyunda herkesin bir görevi var. Taraftarın görevi de takıma moral vermek. Müşteri değil bunlar, taraftar.

Zamanında Ferdinand demişti ki Beşiktaş taraftarı sayesinde koşmayı öğrendim. Su an fiziksel müdahale görmüyorlarsa öpüp başlarının üzerine koysunlar. 10 kişilik Adanaya pozisyonumuz yok.

Çevrimiçi levitate

o kadar ağır ki önüne koydukları topa bile koşamıyor :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı zubeyirbaya

bugün girmeyecek o top anlaşıldı hiç boşuna heveslenmeyelim

Çevrimiçi Necmi

Rebiç hakeme ne yaptı öyle

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu takımın özür maçı ama 1-2 kişi dışında hirs belirtisi dahi yok.

Çevrimiçi tolga1903

Bomboş kaleye vurmaktan aciz şu muleka denilen adam

Çevrimiçi Samet Ç

Bu nasıl bir beceriksizliktir arkadaş

Çevrimdışı Unnamed

Andriy Cenkchenko varken sırtımız yere gelmez Santos ile  :biggrinking:

Çevrimdışı Unnamed

Şenol ile bir akrabalığı falan var sanırım Santos'un

Çevrimiçi Savaş

birilerinin çıplak fotosu elinde santajmı yapıyor oynamak için acaba başka izah bulamıyorum
Sürekli hoca değişiyor ama taktik adına, oynayan adamlar adına hiçbirsey değişmiyor.

Taraftarın artık kimseye sabrı yok.

Bu şekilde devam ettiği sürece önce futbolcular, sonra hoca en son da maalesef başkan nasiplenecek.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Topa rast gele vuruyorlar kimi gittiğinin önemi yok

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu Cenk'in oynadığı maçları bir daha izlemeyeceğim.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

cenke açtıkları her orta kafasının üstünden geçti şaka gibi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Cenk yakında ıslıklanmaya başlar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sahada bizim adımıza futbol akli koyabilen sadece Rebic var onun da pili 15 dk.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Demir

Şimdiye ıslıklanmaması hata. Normal şutu bıraktı rövoşata atacak haspam.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi tolga1903

Hasan arat ve fernando santos yeni sezonu göremez burada dursun. 2 yönetim ve 5 hoca yiyen besiktas tarihinin en özel en altın harflerle kazınması gereken kadrosu bu abilerim kardeşlerim tadını çıkaralım. Bedduaların en büyüğü üzerine olsun ahmet nur çebi, ceyhun kazancı ve şenol güneş

Çevrimdışı zubeyirbaya

başladı bugün ıslıklar

Çevrimiçi Samet Demir

Son 2 maç 5 puan kayıp hocaya yazar.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

90+5 röveşata denedi
santrofor almazlarsa haftaya yine 11 çıkar

Çevrimiçi Talisca1903

formayı çıkarın  .. gidin tezarehatü geldi

Çevrimdışı zubeyirbaya

10 kişi kalan takımı açmamızın zor olacağını düşünmüştüm pek yanılmadım. her şey zaten zor da hocanın semih'i oyundan alması ilk büyük soru işaretini de yarattı kendi adına.

Çevrimiçi Necmi

Hasan arat ve fernando santos yeni sezonu göremez burada dursun. 2 yönetim ve 5 hoca yiyen besiktas tarihinin en özel en altın harflerle kazınması gereken kadrosu bu abilerim kardeşlerim tadını çıkaralım. Bedduaların en büyüğü üzerine olsun ahmet nur çebi, ceyhun kazancı ve şenol güneş
akıllı olsunlar yedirmesinler

Etiketler: