22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor
22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor

Beşiktaş Forum|22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor Tarih : 23.01.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Atilla Karaoğlan - Ceyhun Sesigüzel - Abdullah Bora Özkara - Ömer Faruk

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor  [Okunma sayısı 7484 defa] 22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor

Çevrimiçi uğur07

ghezzal i 20 mac oynatir bir sene daha basimiza bela ederlerse mac falan izlemem. bu kadar salakliga benim bunye yetmez

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

svensson iyi de çok minik yaw
bu kuzeyli değilmi orda bu boyda adammı olur

Çevrimdışı Savaş

Rebic'in sözleşmede sanki son 15 dakika oyuna girer diye madde var.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Savaş

Hadi hoca al semihi oyundan rebic'i alırken. Cenk oynasin. Şaşırmayalım.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı Savaş

Hadi hoca al semihi oyundan rebic'i alırken. Cenk oynasin. Şaşırmayalım.

Ahahahahahhahahahaha

Çevrimiçi levitate

cenk'te ne görüyorsun hoca ya of
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı zubeyirbaya

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahaha hiç şaşırtmadı maalesef

Çevrimiçi Necmi

ghezzal rezalet durumda ya malesef. sonradan girince de bir faydası olmuyor.
en azından kendisine faydası oluyor kontratı otomatik uzuyor seneye hep oynamayan oyuncuya yüksek maaş ödeyeceğiz hep bir yabancı eksik olacak

Çevrimiçi tolga1903

Olm bu adam kafayı yemiş. Cenk'e inandığı kadar c.ronaldo'ya falan inanmamıştır.

Çevrimiçi levitate

biz bu demir egeden razıyız kardeşim bunla geldim bunla giderim
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Serdar3444

Cenk tosun yok desem var, çok sağlam top eziyor, kaptırıyor, pozisyon öldürüyor yani ben buradayım ama yoğum diyor. İlla ki Santos bunu göremiyor değildir, işin içinde illaki bir bilgelik, tecrübe vardır demek isterdim ama bu kadar dakikada da görememek nasıl izah edilir?!
Hakemde cenk'in hakem hali, bu yetenekle Beşiktaş maçını yönetiyor olması nedeniyle kendisini tebrik ediyorum. Bu bir mucize, ilhan kaynağı...

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi tolga1903

Ghezzal senin yapacağın organizasyonun içine ediyim

Çevrimiçi kartalizma190399

Benim adim Fernando Santos. Ben Pendik'ten 4 yerim, ertesi mac hicbirsey degistirmeden ayni kadro'yla cikarim.
Cunku tazminat pesinde kosarim. Benim adim Fernando Santos.

Ben mac oncesi soyleyecegimi soyledim zaten.
Iyi bir hoca 49'da rakip kirmizi gordukten sonra 2-3 degisiklik yapardi.
Cenk surunuyor, Tayfur surunuyor ve sarisi var. Bunlar olurken Ghezzal, Rebic, Muleka kenarda.
2 tanesini kafadan atarsin oyuna zaten. Hos, Ghezzal sozlesme meselesi dururken niye hala kadro'ya giriyor o da muamma.
Ben Fernando Santos'un Aragones gibi tazminatini almak icin geldigini dusunuyorum.

Kendisinden evvelki hocalarin yaptigini aynen yapip kopyalayacaksa, kendi analizlerini yapip degisimi yapmayacaksa niye getirdik bu adami?
Bu rezillikleri Riza Calimbay da yasatiyordu zaten. Daha dogrusu; bu adamin ve ekibinin bazi gercekleri gormesi icin kac mac gecmesi lazim?

Bence mac oynanmasina bile gerek yok. Bu sezon bu takimin oynadigi 20 maci ekibi izleseydi zaten bazi eksiklikleri coktan tespit etmis olurdu.
4. macta hala ayni tas ayni hamam olduguna gore hic bosuna beklentiye girmeye gerek yok. Bence onumuzdeki sezonu da kaybettik bu hocayla, gecmis olsun.

Çevrimiçi Talisca1903

gezal affedip 20 maç oynatıp seneye imzalamak ???

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Zamanında Rhodolfo dedi ki "artık bu formayı giyecek kapasitede değilim o nedenle ayrılıyorum."

Allah bize de bu karakterde oyuncu versin.

Çevrimiçi levitate

gedson'u sağa at bari temposu işe yarar

Çevrimdışı Savaş

Cenk şu oyunla 90 dakika kaldı ya sahada. Çok ilginç gerçekten.

Çevrimiçi tolga1903

Bu adamlar içerde bizi kötü yakaladı ve 4'ledi. Şu an ligin en kötü formuna sahip takımlarından biri ve kalelerini cenk yerine çıkardığı semih harici tehdit etmedik 10 kişi kaldıklarından beri.

Çevrimiçi Necmi

Dört yemek hocaya yaramamış şakulü kaymış 😂

Çevrimdışı 38life

olumlu hareket?
Var mı ki?

Olumlu hareketten gol veya gol pasını kastetmiyorum. Atılan bir çalım, bireysel çabayla kazanılan ekstra bir top vs. Bunlar yaşanıyor ama ufacık bir alkış sesi veya bir oo sesi yok. Bu oyunda herkesin bir görevi var. Taraftarın görevi de takıma moral vermek. Müşteri değil bunlar, taraftar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Serdar3444

Cenk'i tutup Semih'in çıkartan adamdan olur mu bilmiyorum... Gidilecek çok yolumuz var ama bu ekiple değil

Çevrimiçi Necmi

Cenk şu oyunla 90 dakika kaldı ya sahada. Çok ilginç gerçekten.

birilerinin çıplak fotosu elinde santajmı yapıyor oynamak için acaba başka izah bulamıyorum

Etiketler: